PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از ویندوز سرور در لپ تاپ

rezaonline.net
August 31st, 2012, 03:29
سلام دوستان .
بنده ویندوز xp استفاده میکنم ، هر یک ماه یک بار تقریباً باید یک بار عوضش کنم .
روی لپ تاپ هم سون دارم که اونم روزی یکی دو بار هنگ میکنه .
اوبونتو نصب کردم نه ازش خوشم میاد ، نه میتونم باهاش به اینترنت وصل شم .(نمیشه با گوشی به اینترنت وصل شد باهاش)
خلاصه اینکه به نظرم رسید که پایداری ویندوز سرور بهتر از این ویندوز ها باشه .
به نظرتون میشه بعنوان استفاده شخصی از ویندوز سرور استفاده کرد ؟

کل کار منم ، یک پخش کننده موزیک ، apache , php , mysql , postgresql و دو سه تا نرم افزار ساده است .
gimp , notepad++, htmlpad

AvestaNetworks
August 31st, 2012, 04:03
سلام.

جواب شما در کل مثبت هست، پیشتر بنده شخصاً این کار رو می کردم و برای مدت زیادی از ویندوز 2008 سرور به عنوان سیستم عامل رایانه شخصی استفاده می کردم.

برای انجام مراحل به صورت صحیح و راه اندازی ویندوز سرور به عنوان ویندوز رایانه شخصی میتوانید از سایت زیر کمک بگیرید که مراحل رو به صورت تک تک و دقیق به همراه عکس توضح داده:

Convert your Windows Server 2008 to a Workstation! - Windows Server 2008 to Workstation Manual (http://www.win2008workstation.com)

با تشکر.

rezaonline.net
August 31st, 2012, 10:38
نه منظورم اینه ارزشش رو داره یا نه .

sina_mech
August 31st, 2012, 10:53
سلام دوستان .
بنده ویندوز xp استفاده میکنم ، هر یک ماه یک بار تقریباً باید یک بار عوضش کنم .
روی لپ تاپ هم سون دارم که اونم روزی یکی دو بار هنگ میکنه .
اوبونتو نصب کردم نه ازش خوشم میاد ، نه میتونم باهاش به اینترنت وصل شم .(نمیشه با گوشی به اینترنت وصل شد باهاش)
خلاصه اینکه به نظرم رسید که پایداری ویندوز سرور بهتر از این ویندوز ها باشه .
به نظرتون میشه بعنوان استفاده شخصی از ویندوز سرور استفاده کرد ؟

کل کار منم ، یک پخش کننده موزیک ، apache , php , mysql , postgresql و دو سه تا نرم افزار ساده است .
gimp , notepad++, htmlpad

این رو مدنظر قرار بدید که خیلی نرم افزار ها هستن که نسخه های سرورشون جداگانه هست و احتمالاً مجبور بشید اونا رو دانلود یا تهیه کنید. مثلاً آنتی ویروس ها و اینترنت سکیوریتی ها. به نظر من اگر یک ویندوز 7 دست نخورده، پیدا کنید و بعد کرک کنیدش، بعیده به مشکل بخورید. احتمالاً شما از سورس های ویندوزی که این سایت های دانلود میذارن استفاده میکنید که خیلی سالم و درست حسابی نیستن.