PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای سایت دانلود!

BANER-KAR
August 30th, 2012, 21:45
سلام

ما قصد داریم سایتی رو ایجاد کنیم با عنوان سایت دانلود نرم افزار در این بین از شما عزیزان درخواست راهنمایی داریم که به ما کمک کنید تا سایتی متفاوت بالا بیاریم.

منظور از متفاوت اینه که ما بیشتر روی چه فایل هایی تمرکز کنیم تا باعث پیشرفت روز افزون سایت شویم.

بازی

موبایل

فیلم

کارتون

یا هر چی که میخواید.

کلا شما چه کمبود هایی رو در سایت های دانلود ایرانی احساس میکنید ؟ اینجا بگید تا ما اونو روی سایت پیاده کنیم.

منتظر نظارت شما هستیم.

سپاس

AvestaNetworks
August 31st, 2012, 04:37
سلام.

اینکه روی چه نوع نرم افزار هایی تمرکز کنید رابطه مستقیم به تخصص شما داره.

اگر تنها قصدتون معروف کردن سایت و بالا بردن بازدید هست، باید هر چیزی که دستتون میرسه رو بزارید تا شاید کاربران متفاوت که در حالت جستجو در اینترنت هستند سایت شما رو پیدا کنند و عضو بشند و فایل رو دانلود کنند.

ولی اگر بخواید سایت رو تخصصی راه بندازید، باید ببینیند در چه موردی بیشتر تخصص دارید و میتونید مانور بدید.

با تشکر.

BANER-KAR
August 31st, 2012, 14:24
در کل به نظرتون سایت دانلود ایجاد کنیم جای موفقیت هست یا خیر؟

با این شرایط نت

sina_mech
August 31st, 2012, 14:43
در کل به نظرتون سایت دانلود ایجاد کنیم جای موفقیت هست یا خیر؟

با این شرایط نت

اگر منطقی بخواهیم پیشنهاد بدیم، نه نیست! هزار تا سایت دانلود هست، 10 تاشون موفقن.

loginvps.com
August 31st, 2012, 15:07
اگر منطقی بخواهیم پیشنهاد بدیم، نه نیست! هزار تا سایت دانلود هست، 10 تاشون موفقن.

بستگی به تلاش داره . من خودم سایت دانلود داشتم حیف اطلاعاتم پرید ولی تنهایی سایت رو بردم بالا موفق هم بودم
این دوستمون هم میتونه موفق باشه
سایتهای فیلم و نرم افزار مناسبتره و مطلب بهتر گیرتون میاد
پشتکار داشته باشید و آپدیت کنید و تبلیغ کنید تو سایتهای مختلف

psfa
August 31st, 2012, 15:10
با وضعیت فعلی تانها راهش اینه که چیزهای پولی رو رایگان برای دانلود بزارین(که این کار هم کار خوبی نیست اما اگه چیز های پولی خارجی رو بزارین به نظر من مورد نداره :d

scary-x2
August 31st, 2012, 15:17
با توجه به این عکس . فکر کنم دانلود بازی بزارید بیشتر طرفدار پیدا میکنه :d

8165

BANER-KAR
August 31st, 2012, 16:25
دوستان نظرات بسیار تاثیر گزاره لطفا ادامه دهید.

سپاس

hack2hacker
August 31st, 2012, 16:33
سایت بازی xbox و pc و psp توی ایران اصلا نیست ( به صورت تخصصی...)
تنها مشکل این سایت ها حجم بالای فایل ها هست....

sina_mech
August 31st, 2012, 16:47

و مشکل کاربرا هم سرعت پایین برای دانلود همین فایل ها!!

BANER-KAR
August 31st, 2012, 22:26

بله هزینه این سایت ها در صورت اجراء بسیار بالا در میاد ولی سایت میهن دانلود دستش درد نکنه خوب داره کار میکنه در زمینه بازی. هیچ سایتی در ایران مثل میهن دانلود تمرکز نکرده روی بازی در واقع همین کارشم باعث شده که پر هزینه ترین سایت حال حاظر ایران باشه.