PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدر سايت

ahora1
August 30th, 2012, 20:31
با سلام خدمت دوستان ببخشيد من يه سايت دارم كه از قالب وردپرس استفاده ميكنم كه معمولا تبليغات زيادي داره و اين كه هدر هاي جالبي نداره ممنون ميشم كسي بتونه كمك كنه بگه كه من چطور ميتونمن هدري كه قالب اصلي داره بردارم هدر خودمو بزنم و اين كه تبليغاتمو ميتونم كجايعني كدام قسمت سايت بزارم

scary-x2
August 30th, 2012, 20:47
با سلام خدمت دوستان ببخشيد من يه سايت دارم كه از قالب وردپرس استفاده ميكنم كه معمولا تبليغات زيادي داره و اين كه هدر هاي جالبي نداره ممنون ميشم كسي بتونه كمك كنه بگه كه من چطور ميتونمن هدري كه قالب اصلي داره بردارم هدر خودمو بزنم و اين كه تبليغاتمو ميتونم كجايعني كدام قسمت سايت بزارم

با سلام . تو پوشه image قالبتون میتونید هدر و تبلیغات خودتون رو جایگزین کنید

DreamServer
August 30th, 2012, 21:09
تو خود قالب پوشه هاش حالا نویسنده چی گذاشته باشه، images یا image یا هر چیزی!

sina_mech
August 30th, 2012, 21:12

اگر قالب تون استاندارد نوشته شده باشه، اصولاً بیشتر اجزای هدر باید داخل فایل header.php باشه. اونجا میتونید محل عکس ها و لینک ها و... رو هم چک کنید.