PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازديدسايت

ahora1
August 30th, 2012, 20:27
باعرض سلام خدمت دوستان محترم ببخشيد من ميخواستم بدونم چطور ميشه بازديدي سايت بالا بره به جز ثبت نام تو موتور جستجوگر ها كه درستو حسابي هم ثبت نميشه هيچ اخرشم يه ماه طول ميكشه سوال بعديم اينه كه من يه سايت دارم كه قالب وردپس استفاده ميكنم معمولا هدر هاي خوبي ندارن من ميخوام هدر از خودم بزنم كسي ميتونه كمك كنه چطور هدر عوض كنم مرسي از همه كسايي كه پاسخ دادن ممنون
ehsan_k6940@yahoo.com

sh_edin
August 30th, 2012, 20:32
خواستید هدرو براتوم طراحی و عوض می کنیم با دریافت هزینه

ahora1
August 30th, 2012, 20:35
من طراحي بلد نيستم اما اين كه بدونم چطور عوض ميشه برام مهمه

lived
August 31st, 2012, 02:35
راه های زیادی برای افزایش بازدید هست
یه سری راه های رایگانه و باید خودتون زحمت بکشین
یه سری راهها پولیه و باید هزینه کنید
راهکارها :
1.سئو کردن سایت
2.ایمیل مارکتینگ
3.تبادل بنر
4.تبلیغ سایت در انجمنها و سایتها
5.کارکردن با اسپمرهای مختلف (مثل اسپمر بلاگها و ثبت سایت در قسمت نظر وبلاگها)
6.بالا بردن محتوای وب سایت (محتوایی که خودتون ایجاد کردین و اصلا کپی برداری نیست)

AvestaNetworks
August 31st, 2012, 04:22
سلام.

مهمترین راه برای بالا بردن بازدید سایت این هست که مطالب قابل استفاده و جدید در سایت قرار بدید، اینکه مطالب تکراری رو کپی کنید یا مطالب دسته چندم و غیر قابل استفاده رو در سایت قرار بدید و بعد با هر روشی انتظار داشته باشید بازدید بالا بره، یک انتظار غیر واقعی هست.

با تشکر.

afshinh
August 31st, 2012, 11:16
راه های زیادی برای افزایش بازدید هست
یه سری راه های رایگانه و باید خودتون زحمت بکشین
یه سری راهها پولیه و باید هزینه کنید
راهکارها :
1.سئو کردن سایت
2.ایمیل مارکتینگ
3.تبادل بنر
4.تبلیغ سایت در انجمنها و سایتها
5.کارکردن با اسپمرهای مختلف (مثل اسپمر بلاگها و ثبت سایت در قسمت نظر وبلاگها)
6.بالا بردن محتوای وب سایت (محتوایی که خودتون ایجاد کردین و اصلا کپی برداری نیست)

تاید میشه به جز مورد 5 یعنی کارکردن با اسپمرهای مختلف (مثل اسپمر بلاگها و ثبت سایت در قسمت نظر وبلاگها) نه تنها باعث افزایش آمار نمیشه بلکه باعث افتشم میشه!