PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال درباره whmcs

dude
August 30th, 2012, 15:40
سلام دوستان
می خواهم این اسکریپت رو بخرم اما چندتا سوال دارم که ممنون می شوم کمک کنید:

- چه درگاه های فارسی برایش هست؟
- آیا این درگاه ها ماجول های خود whmcs هستند یا نرم افزاهای مجزایی هستند که جدای از خود whmcs باید گرفت و نصب کرد؟
- هزینه هر کدام از این درگاه ها چقدر است؟ کدوم رو توصیه می کنید؟
- منظور از
One Time No Branding
واقعا یک بار خرید برای همیشه است یا هر سال باید لایسنس جدید خریده بشه؟
- برای ریسلر کردن این اسکریپت چکار باید کرد؟

ممنون

xmasoud
August 30th, 2012, 16:30
سلام دوستان
می خواهم این اسکریپت رو بخرم اما چندتا سوال دارم که ممنون می شوم کمک کنید:

- چه درگاه های فارسی برایش هست؟
- آیا این درگاه ها ماجول های خود whmcs هستند یا نرم افزاهای مجزایی هستند که جدای از خود whmcs باید گرفت و نصب کرد؟
- هزینه هر کدام از این درگاه ها چقدر است؟ کدوم رو توصیه می کنید؟
- منظور از
One Time No Branding
واقعا یک بار خرید برای همیشه است یا هر سال باید لایسنس جدید خریده بشه؟
- برای ریسلر کردن این اسکریپت چکار باید کرد؟

ممنون

دوست عزیز پیشنهاد میکنم به سایت خود whmcs که نمایندگی ایران هست مراجعه کنید

www.whmcs.ir (http://www.whmcs.ir)

با تشکر ...

Ashkankamangar.ir
August 30th, 2012, 16:35
ماژول فارسی درگاه هست
اگر بخواید از ماژول زرین پای و ... استفاده کنید رایگانه
ماژول بانک ملت و ... دونه ای 50000 تومان

H.G.N
August 30th, 2012, 16:38
با عرض سلام و احترام

اگر اجازه بدید به تمامی سوالاتتون پاسح میدم .

- این سیستم امکان متصل شدن به سیستم های پرداخت آنلای تمام بانک هایی که خدمات درگاه الکترونیکی رو ارائه می کنند داره و الان با توجه به امکانات و کارمزد صفر بانک های ملت - پارسیان - پاسارگاد طرفدار بیشتری داند .
- درگاه هر بانک ماژول مجزایی رو برای این سیستم داره که هم میتونید با هزینه 50 هزار تومان ماژول هر بانک رو تهیه کنید و یا از ماژول های رایگان که تو اینترنت هستش استفاده کنید که فرق ماژول های رایگان و غیر رایگان رو هم که میدونید .
- این سیستم هم لایسنس ماهانه داره با کپی رایت 32 هزار تومان هستش فکر کنم بدون کپی رایت 39 هزار تومان و هم میتونید لایسنس مادام العمر بگیرید که بالای 500 هزار تومان هزینه داره .
----
در مورد فارسی سازی - نصب و کانفیگ کامل سیستم - طراحی قالب - ماژول شمسی ساز - ماژول ارسال پیام کوتاه هنگام ایجاد تیکت و ... به مدیر سیستم و .... در خدمتیم و میتونیم با کمترین هزینه ممکن همه اینهارو برای شما انجام بدیم و همچنین آموزش کار با سیستم هم میتونیم بصورت آنلاین در خدمتتون باشیم .

با تشکر - سوالی بود پیام خصوصی ارسال کنید تا آیدی جهت ارتباط آنلاین ارسال شود .