PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جریان سایت هایی که اس ام اس محانی میفرستن چیه ؟؟؟

spalisp
August 30th, 2012, 12:17
سلام . اخیرا داریم سایت هایی رو میبینیم تو نت که به سروری وصل هستن و از اون طریق اس ام اس مجانی با شماره های دلخواه و شماره های ناشناس ارسال میکنن . اگه دوستان اطلاعی داره از برنامه اینها لطفا بگه . مثل این سایت : پنل پیامک (http://www.sms.kids98.com/)

behnam289
August 30th, 2012, 15:09
سلام . اخیرا داریم سایت هایی رو میبینیم تو نت که به سروری وصل هستن و از اون طریق اس ام اس مجانی با شماره های دلخواه و شماره های ناشناس ارسال میکنن . اگه دوستان اطلاعی داره از برنامه اینها لطفا بگه . مثل این سایت : پنل پیامک (http://www.sms.kids98.com/)

دلیل این کار به نظر من = جمع کردن شماره تلفن کاربران اینترنتی برای تبلیغات

اگر شمارتون را این جور جاها زدید بعید نیست که روز 5-6 پیامک تبلیغاتی دریافت کنید

nima17701
August 30th, 2012, 15:30
دوست عزیز
در واقع اینگونه سایت ها با استفاده از فریم به سابت http://www.freesmsdelivery.com (http://www.freesmsdelivery.com/) متصل میشوند و این سایت افغانی ، پاکستانی استفاده میکنند .

ahmadreza1372
August 30th, 2012, 15:35
البته دوستان اینم بگم کلیه دوستانی که این برنامه هارو درست یا سایت های به این شکل میزنن خیلی بیشتر تحت پیگرد هستن تا اونایی که .....ان میفروشن
به شخصه Fata با یکی از hosting ها که مدیرش دوسته من بود تماس گرفت و در خواست logip صاحب سایت رو کرد.
در کل مراغب یاشید

vahab00
August 30th, 2012, 16:08
سلام دوستان
فقط نگاه کنید :

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای sms.kids98 محفوظ می باشد.طراحی و ساخت:pooryasboy
هم طرف قالب رو ساخته و هم طراحی کرده در حالی که این قالب رو من و 2 نفر از اعضای تیم از سایت وب 2 فل گرفتیم و فارسی و اختصاصی کردیمش :71:

توجه داشته باشید :ip شما نزد گروه sms.kids98 ثبت می شود و در صورت ایجاد هرگونه تخلف ip شما مسدود و پیگرد قانونی دارد | | | | | لطفا پس از ارسال هر اس ام اس یکبار سایت را Refresht یا F5 را فشار دهید.
خیلی جالبه فکر کرده یک کد جاوا اسکریپت از پیچک گرفته و گذاشته تو سایت ک ای پی رو نشون میده پس میتونه پیگیری کنه =P~
استارتر عزیز : لطفا به لینک روبه رو سر بزن وب آموز - اسکریپت ارسال پیام کوتاه رایگان (کد نویسی اختصاصی) (http://www.webamoz.ir/1391/04/اسکریپت-ارسال-پیام-کوتاه-رایگان-کد-نوی.html)
و اما اینکه چطور کار میکنه :
این اسکریپت مقادیری رو از شما میگیره و مستقیم برای سایت Free SMS Afghanistan | Pakistan (http://www.freesmsdelivery.com/) سند میکنه
در واقع شما فقط ظاهرشو عوض میکنید و در باطن دارید از سایت بالا استفاده میکنید
اطلاعات بیشتر رو تو سایت توضیح دادم
وب آموز - اسکریپت ارسال پیام کوتاه رایگان (کد نویسی اختصاصی) (http://www.webamoz.ir/1391/04/اسکریپت-ارسال-پیام-کوتاه-رایگان-کد-نوی.html)

یا حق

behnam289
August 30th, 2012, 18:09
با سلام

این برنامه ارسال اس ام اس رایگان هم چند روز پیش برای من ایمیل شد

دانلود با لينك مستقيم (http://www.dlpatogh.org/dl/Sms_Sending_Ver2.2%20_%20DLpatogh.Ir.rar)

agarb98
August 30th, 2012, 18:36
بی خیالشون شو .

behnam289
August 30th, 2012, 21:34
از این سایت ها برای تبلیغات هم استفاده میکنند ؟

vahab00
August 30th, 2012, 22:45
از این سایت ها برای تبلیغات هم استفاده میکنند ؟
والله من از این سایت ها زیاد دیدم
این سایت هم تا حالا نه تبلیغاتی فرستاده ن چیزی
هدفش معلوم نیست
بهتره تا مجانی هست استفاده کنید
برای من ک خیلی کار میده . حجم زیاد اس ام اس هامو با این سایت میدم :71:
یا حق

kamal3401
August 30th, 2012, 22:52
اسم این سایتا یا برنامه هارو به ما هم بدید

pooryasboy
August 31st, 2012, 01:52
salam dostaye gool
pooryasboy saheb saite sms.kids98 hasam
tashakor mikonam az doste azizi ke etela ranai kard dar morede peygardaye ghanonish, ama saite ma ba taghiirati ke dakhelesh anjam shode ham ip mokhatab ham shomare va ham matne ersali pishe ma zakhire mishe --- in script be sorate test va be modat 3roz faale va bad az 3roz ekhtesasi misheo taghirai dakhelesh anjam midim ke bad khodeton mifahmin o be ehtemale 99dasad ghanoni mishe..
oun dostemonam ke gooft az saite freesmsdelivery ersal mishe bayad begam kamelan dorost gofte ama saite freesms filtere ma ino kharej az filtero majani dar ekhtiareton gozashtim bad kardim ?!!!!!!!
bazam mamnon az nazaraton
4kere hamegitonam hasam...

vahab00
August 31st, 2012, 15:00
salam dostaye gool
سلام دوست من .خوش اومدی به انجمن وب هاستینگ ایران
بهتر بود به انجمن احترام میذاشتید و قانون رو رعایت میکردید و فارسی تایپ میکردید

tashakor mikonam az doste azizi ke etela ranai kard dar morede peygardaye ghanonish
در مورد قانونی و غیر قانونیش فکر نکنم غیر قانونی باشه به روشی که شما استفاده میکنید . آخه شماره خواصی برای ارسال هست و خوشبختانه ایران جلوی ارسال از 98 رو گرفته پس فکر نکنم دیگه غیر قانونی باشه

ama saite ma ba taghiirati ke dakhelesh anjam shode ham ip mokhatab ham shomare va ham matne ersali pishe ma zakhire mishe
این اسکریپت سایت شما هیچ تغییری توش داده نشده و این اسکرپتتون رو خودم نوشتم
شما به هیچ وجه امکان سیو کردن شماره و... رو ندارید

in script be sorate test va be modat 3roz faale va bad az 3roz ekhtesasi misheo taghirai dakhelesh anjam midim ke bad khodeton mifahmin o be ehtemale 99dasad ghanoni mishe..
والله موندم چی رو میخواهید تغییر بدید جز ظاهر اسکریپت . چون در هر صورت شما باید فرمی رو به فری اس ام اس ارسال کنید پس نمیشه بگید ک میتونید چیزی رو کنترل کنید و یا اختصاصیش کنید و یا اینکه قانونی کنید

oun dostemonam ke gooft az saite freesmsdelivery ersal mishe bayad begam kamelan dorost gofte ama saite freesms filtere ma ino kharej az filtero majani dar ekhtiareton gozashtim bad kardim ?!!!!!!!
بله دارید از فری اس ام اس دلیوری میفرستید و رفع ***** کردنشم با ست کردن آ ریکورد روی اون آی پی هست ک تو فایل کانفیگ اسکریپت گذاشتم و همین امر یک دلیل بر غیر قانونی بودنش میشه آخه اومدید سایتی ک ***** شده رو روی آدرسی دیگه بالا آوردید.اما خودمونیم کسی کاریتون نداره :111:

خواهش میکنم
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید
یا حق

ahmadreza1372
September 1st, 2012, 00:22
salam dostaye gool
tashakor mikonam az doste azizi ke etela ranai kard dar morede peygardaye ghanonish, ama saite ma ba taghiirati ke dakhelesh anjam shode ham ip mokhatab ham shomare va ham matne ersali pishe ma zakhire mishe --- in script be sorate test va be modat 3roz faale va bad az 3roz ekhtesasi misheo taghirai dakhelesh anjam midim ke bad khodeton mifahmin o be ehtemale 99dasad ghanoni mishe..

دوست عزیز کاش فارسی می نوشتید
درمورد این که میگید قانونیه =P~ اگه قانونی بود smsdelivery ***** نمی شد
vahab007 عزیز ip کاربرهایی که وصل شدن تحت پیگرد نمیشه :) ip مدیر سایت از mastere هاست میگرن و اقدامات لازم انجام میشه
اگه حرف بندرو باور ندارین 0939119118 تماس بگیرید که بحتون اثبات کنم
چون خودم به چشم دیدم

pooryasboy
September 1st, 2012, 11:12
فکر کنم بهتر باشه..
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای sms.kids98 محفوظ می باشد.EDit: pooryasboy
اما من این قالبو از سایت پنل پیامک (http://panel-payamak.ir/) ریپ کردم و با یک اسکریپت اس ام اس بعضی از کدارو تغیر دادم وگرنه کار نمیکرد اینم بگم ای پی در تارخ روز ساعت دقیق پیش من ذخیره میشه خصوصی کدشو بهت میدم همه تو یه frm ذخیره میشه .
بازم Im soory...

pooryasboy
September 1st, 2012, 11:46

با عرض معذرت من تایپ فارسیم زیاد خوب نیست با قوانین هم زیاد آشنا نبودم شرمنده همتونم...

درمورد این که میگید قانونیه =P~ اگه قانونی بود smsdelivery ***** نمی شد

درسته اما پلیس فتا واسه این گیر میده و پیگیری میکنه که هرکس میاد اس ام اس تحدید آمیز... میفرسته بدون این که اثری از خودش بجا بزاره... پیگیریشونم واسه همینه منم منظورم از یک درصد قانونی شدنش یا حداقل گیر ندادنشون این بود که بعد از هر اس یه اس دیگه حاوی متن منبع ارسالش برای مخاطب ارسال بشه که الان 1هزارم درصدم احتمال نمیدم عمی بشه..
vahab007 عزیز ip کاربرهایی که وصل شدن تحت پیگرد نمیشه :) ip مدیر سایت از mastere هاست میگرن و اقدامات لازم انجام میشه
چون خودم به چشم دیدم

از بابت گذاشن شماره هم ممنون حتما ز میزنم اما یکی از دوستای خودمم همچین سایتی داشت بهش اختار دادن جمع کرد منم خودم چند روز دیگه تعطیل میکنم به دردسرش نمیرزه ;)

vahab00
September 1st, 2012, 12:45
درمورد این که میگید قانونیه اگه قانونی بود smsdelivery ***** نمی شد
vahab007 عزیز ip کاربرهایی که وصل شدن تحت پیگرد نمیشه ip مدیر سایت از mastere هاست میگرن و اقدامات لازم انجام میشه
چون خودم به چشم دیدم
سلام احمد رضا عزیز
بله این روش قابل پیگیری هست اما فقط ای پی نه شماره و متن و...

فکر کنم بهتر باشه..
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای sms.kids98 محفوظ می باشد.EDit: pooryasboy
اما من این قالبو از سایت پنل پیامک ریپ کردم و با یک اسکریپت اس ام اس بعضی از کدارو تغیر دادم وگرنه کار نمیکرد اینم بگم ای پی در تارخ روز ساعت دقیق پیش من ذخیره میشه خصوصی کدشو بهت میدم همه تو یه frm ذخیره میشه .
بازم Im soory...
پوریا جان راحت میتونستی از اینجا دانلودش کنی : وب آموز - اسکریپت ارسال پیام کوتاه رایگان (کد نویسی اختصاصی) (http://www.webamoz.ir/1391/04/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%AF-%D9%86%D9%88%DB%8C.html)
این قالب رو خودم فارسی کردم و تغییرات توش دادم
اگه اسکریپت اصلی رو بگیری با ی فایل کانفیگ کل سایت تحت کنترل خواهد بود
خوشحال میشم به صورت پ.خ این فرم رو بهم بدی . تو نسخه بعدی ک امکانات بیشتری تو پنل میذارم میشه ازش استفاده کرد . البته اگه دوست داری

از بابت گذاشن شماره هم ممنون حتما ز میزنم اما یکی از دوستای خودمم همچین سایتی داشت بهش اختار دادن جمع کرد منم خودم چند روز دیگه تعطیل میکنم به دردسرش نمیرزه
فکر نکنم کسی گیر بده . چون 98 ک جلوش گرفته شده و شماره ها هم ک اختصاصی هست . انشالله به زودی یک اسکریپت جدید مینویسیم که تقریبا بشه قانونی کار کرد
حالا نوشتم خواهید دید چطور کار میکنه =P~
راستی احمد رضا وهاب 007 نیست :دی وهاب00 هست :71:
با اجازه
یا حق

pooryasboy
September 1st, 2012, 16:15
mazerat mikham englisi typ mikonam chon vaghean farsi kheili sakhtame ..
vahab jan mamnon az rahnamaiat khoshal shodam az ashnait age dost dashti vase script jadid baham kar konim khoshhal misham betonam komaki karde basham age yahoo miay idimo add kon pooryasboy ya oaai harkodom rahat tari bazam mazerat mikham englisi type kardam mokhlese hamegi be khosos dash vahab o ahmadrezaye gool :X