PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد به مدیران سایت

mehrshad.ho
August 29th, 2012, 23:32
با توجه به اینکه اکثر تاپیک های وب هاستینگ تالک تبدیل به خرید و فروش شده پیشنهادی در این رابطه ارائه میشه

کاربرانی که درخواست سروریس دارند و تاپیک باز می کنند، فروشندگان اقدام به ارائه تعرفه ها و مشخصات سرویس با اصطلاحا آفر می کنند، اما متاسفانه در این میان بعضی فروشندگان بی نظمی به وجود می آورد و از هدر سایت تا فوتر سایت خودشون رو در تاپیک کپی می کنند(حتی شده جا داشته باشه کدهای css قالبشون هم میزارن)، این کار جلوه سایت رو نامناسب کرده و شاید تاپیکی که 10 پست در آن قرار دارد به 3 یا 4 صفحه کشیده میشه. به همین دلیل پیشنهادی به مدیران ارائه میشه برای آفر فروشندگان یک قانون تعبیه شده و مقداری برای حداکثر خط (مثلا 10 خط) قرار بگیره تا از این بی نظمی جلوگیری بشه

پ.ن : این تاپیک فقط نوعی پیشنهاد بود و مدیران در قبول یا رد آن مختارند به هر حال نظر کلیه دوستان محترم هست.

psfa
August 29th, 2012, 23:40
موافقم

scary-x2
August 29th, 2012, 23:47
این یه تیکه رو خوب اومدی :))

(حتی شده جا داشته باشه کدهای css قالبشون هم میزارن)

آره خداییش منم خیلی این آفر ها رو دیدم . باید کوتاه و مختصر و مفید باشه نه اینکه کل سایت رو کپی کنیم تو آفر :D

RoobinaServer
August 30th, 2012, 00:01
بله موافقم

یه کم مونده کل قالب سایتشون رو کپی کنن اینجا

نوعی سایت تو در تو هم اختراع شده اینجوری. : ی

hostarya
August 30th, 2012, 00:06
بله واقعا حرفی متین هستش
و موافقم
باید نظم رعایت شه:->

j4b3r
August 30th, 2012, 00:16
فکر نمی کنم این مورد نیازی به اظهار نظر داشته باشه!
چیزیه که کاملا مشخصه و همه قبول دارن. حتی همون عده ای که اینجوری آفر میدن!
استارتر میگه vps با 1 گیگ رم می خوام، همکار عزیز میاد از تو سایت خودش از 128، 256، 384، 512 تا...... 4 گیگ... همه رو با css و جاوااسکریپت و...
بعدشم خیال میکنند سلیقه به خرج دادن و یه چایی می خورن و میگن عجب آفر با کلاسی دادم!

DaryaHost
August 30th, 2012, 00:20
فکر نمی کنم این مورد نیازی به اظهار نظر داشته باشه!
چیزیه که کاملا مشخصه و همه قبول دارن. حتی همون عده ای که اینجوری آفر میدن!
استارتر میگه vps با 1 گیگ رم می خوام، همکار عزیز میاد از تو سایت خودش از 128، 256، 384، 512 تا...... 4 گیگ... همه رو با css و جاوااسکریپت و...
بعدشم خیال میکنند سلیقه به خرج دادن و یه چایی می خورن و میگن عجب آفر با کلاسی دادم!
آخ گفتی آقا جابر!!!

lived
August 30th, 2012, 00:35
با توجه به اینکه اکثر تاپیک های وب هاستینگ تالک تبدیل به خرید و فروش شده پیشنهادی در این رابطه ارائه میشه

کاربرانی که درخواست سروریس دارند و تاپیک باز می کنند، فروشندگان اقدام به ارائه تعرفه ها و مشخصات سرویس با اصطلاحا آفر می کنند، اما متاسفانه در این میان بعضی فروشندگان بی نظمی به وجود می آورد و از هدر سایت تا فوتر سایت خودشون رو در تاپیک کپی می کنند(حتی شده جا داشته باشه کدهای css قالبشون هم میزارن)، این کار جلوه سایت رو نامناسب کرده و شاید تاپیکی که 10 پست در آن قرار دارد به 3 یا 4 صفحه کشیده میشه. به همین دلیل پیشنهادی به مدیران ارائه میشه برای آفر فروشندگان یک قانون تعبیه شده و مقداری برای حداکثر خط (مثلا 10 خط) قرار بگیره تا از این بی نظمی جلوگیری بشه

پ.ن : این تاپیک فقط نوعی پیشنهاد بود و مدیران در قبول یا رد آن مختارند به هر حال نظر کلیه دوستان محترم هست.

دقیقا درسته
آمیدوارم آقای امیر که در بلاک کردن یوزرها به دلیل صد رد صد موجه و درست مهارت بی نظیری دارند این تاپیک رو بخونن و واقعا یه فکر اساسی بشه که سوء استفاده بعضی ها رو خنثی کنه
ممنون از تاپیک به جا و درست

DreamServer
August 30th, 2012, 01:44
آقایون ، دوستان ريا، عزیزان، قربونتون برم، یه لحظه تاپیک های خودتون رو نگاه کنید! :|

j4b3r
August 30th, 2012, 02:00
آقایون ، دوستان ريا، عزیزان، قربونتون برم، یه لحظه تاپیک های خودتون رو نگاه کنید! :|

عزیز منظور این تاپیک، آفر دادن در تاپیک های درخواست مشتری هست.
تاپیک های فروش هر کس مربوط به خودشه و هر کس هر جوری مایل باشه میتونه ینویسه.
ولی توی تاپیک هایی که همه می خوان آفر بدن بهتره به چیزایی رعایت بشه.

DreamServer
August 30th, 2012, 02:11
عزیز منظور این تاپیک، آفر دادن در تاپیک های درخواست مشتری هست.
تاپیک های فروش هر کس مربوط به خودشه و هر کس هر جوری مایل باشه میتونه ینویسه.
ولی توی تاپیک هایی که همه می خوان آفر بدن بهتره به چیزایی رعایت بشه.

اونجا به نظرم فقط باید قیمت ثبت بشه! اگه یه سیستم هم طراحی بشه برای این کار که مشتری بیاد بزنه و سرویس دهنده ها قیمت هارو خیلی خوب میشه! :دی
دیگه اینجوری خلاقیت هم به رخ هم نمیکشن!

AvestaNetworks
August 30th, 2012, 02:15
سلام.

جهت حل مشکلات در سایت پیشنهاد خوبی هست ولی طبق قوانین WHT.com شما حق ارائه آفر رو ندارید و این کار بسیار پسندیده تر هست.

اگر دقت کنید، بخش فروش در انجمن موجود هست، اگر فرهنگ سازی بشه که کاربران به جای درخواست آفر ویژه و در واقع بر هم زدن نظم انجمن، به بخش آفر ها مراجعه کنند، هم مشکلی پیش نخواهد آمد و هم اینکه بخش آفر ها بیشتر به روز میشه و هر کاربر که نیازی به سرویس داره در تاپیک فروش مورد نظر سوالش رو می پرسه و در نهایت خرید رو انجام میده.

در هر حال هر انجمن قوانین خودش رو داره ولی این قانون به نظرم منطقی تر هست.

با تشکر.

j4b3r
August 30th, 2012, 02:24
... و هر کاربر که نیازی به سرویس داره در تاپیک فروش مورد نظر سوالش رو می پرسه و در نهایت خرید رو انجام میده....

یعنی من که می خوام هاست بخرم، برم توی تاپیک فروش 10 تا فروشنده درخواست بدم؟

AvestaNetworks
August 30th, 2012, 02:31

بله، دقیقاً معنی داشتن بخش فروش در انجمن همین هست.

اگر قرار هست آفر در بخش فروش داده بشه و سپس کاربر هم بیاد درخواست آفر کنه و فروشنده ها بیان همون آفر ها رو که در بخش فروش قرار دادند برای کاربر لینک کنند یا در تاپیک درخواست کپی کنند، دقیقاً دلیل وجود بخش فروش چی هست ؟

همینطور این حالت آفر دادن خیلی غیر حرفه ای هست و یک جور جمعه بازار میشه که دست فروش ها دارند داد میزنند فلان جنس فلان قیمت و واقعاً جلوه خوبی نداره اگر کمی فکر کنید.

رفابت سالم و حرفه ای خیلی بهتر از رفابت سالم ولی غیر حرفه ای هست که البته در این جور تاپیک های درخواست بارها مشاهده شده که رقابت سالم هم زیر پا گزاشته میشه و سرویس دهندگان به جون هم می افتند که مجدداً این کار نیز جلوه بسیار بدی داره برای محیط انجمن.

با تشکر.

j4b3r
August 30th, 2012, 02:37
بله، دقیقاً معنی داشتن بخش فروش در انجمن همین هست.

اگر قرار هست آفر در بخش فروش داده بشه و سپس کاربر هم بیاد درخواست آفر کنه و فروشنده ها بیان همون آفر ها رو که در بخش فروش قرار دادند برای کاربر لینک کنند یا در تاپیک درخواست کپی کنند، دقیقاً دلیل وجود بخش فروش چی هست ؟

همینطور این حالت آفر دادن خیلی غیر حرفه ای هست و یک جور جمعه بازار میشه که دست فروش ها دارند داد میزنند فلان جنس فلان قیمت و واقعاً جلوه خوبی نداره اگر کمی فکر کنید.

رفابت سالم و حرفه ای خیلی بهتر از رفابت سالم ولی غیر حرفه ای هست که البته در این جور تاپیک های درخواست بارها مشاهده شده که رقابت سالم هم زیر پا گزاشته میشه و سرویس دهندگان به جون هم می افتند که مجدداً این کار نیز جلوه بسیار بدی داره برای محیط انجمن.

با تشکر.

با این توضیحات شما قبول می کنم که این روش بهتره. ولی فکر نمیکنم این سیستم هیچ وقت اینجا پیاده بشه...

DreamServer
August 30th, 2012, 02:40
با این توضیحات شما قبول می کنم که این روش بهتره. ولی فکر نمیکنم این سیستم هیچ وقت اینجا پیاده بشه...
اگه خود ما ها آفر ندیم درست میشه!
بعدش یه چیز دیگه هم هست ما داریم آفر میدیم شماره تماس میدم ، تیکت میخونیم ، یاهو پشتیبانی میکنیم نیازی نیست توی wht سوال هاشون رو بپرسن که! :|

DreamServer
August 30th, 2012, 03:05
http://www.webhostingtalk.ir/f13/57292/#post529615

نه خدایی یکی واسه من این رو تحلیل کنه! :|

RoobinaServer
August 30th, 2012, 03:11

والله این تاپیک بنده خودم گیج شدم فقط داشتم سه ساعت با موس میرفتم پائین صفحه ببینم به کجا ختم میشه : ی !!!!

j4b3r
August 30th, 2012, 03:13

:-|

DreamServer
August 30th, 2012, 03:17
ما که جزو کوچیکای انجمن هستیم ولی شما اساتید نمیخوایید کاری کنید؟! باور کنید این دیگه شورش داره در میاد! :| :|

mehrshad.ho
August 30th, 2012, 08:00
تشکر از دوستان
پس بهتره تاپیک بالا باشه تا مدیران مشاهده کنند و اگر نیاز بود پاسخ بدهند

majidisaloo1
August 30th, 2012, 08:20
منم موافقم

j4b3r
August 30th, 2012, 11:48
قابل توجه همکاران:
http://www.webhostingtalk.ir/f18/57267/index2.html#post529469

DreamServer
August 30th, 2012, 11:50
قابل توجه همکاران:

من میگم بیاید یه امکان بدیم کله پیج های سایت ایشون بیاد تو تاپیک! نظرتون چیه؟؟؟!!! اونجوری خیلی شکیل تره! :| :|
اخه الان من دیگه چی بگم؟!

j4b3r
August 30th, 2012, 11:53
من میگم بیاید یه امکان بدیم کله پیج های سایت ایشون بیاد تو تاپیک! نظرتون چیه؟؟؟!!! اونجوری خیلی شکیل تره! :| :|
اخه الان من دیگه چی بگم؟!

نمیدونم چرا این بحث های اینچنینی توی انجمن همیشه بی نتیجه میمونه؟

DreamServer
August 30th, 2012, 11:57
نمیدونم چرا این بحث های اینچنینی توی انجمن همیشه بی نتیجه میمونه؟

چون همش داریم مشکل رو میگیم! چند تا راه حل نمیدیم!
این مشکلشه!

اینحارو نگاه کنید!
یه دونه راه حل!
شما اساتید که از ما باتجربه ترید که راحت تر میتونید بگید!

http://www.webhostingtalk.ir/f160/57220/index5.html#post529798

HyperServer
August 30th, 2012, 12:02

در wht.com محدودیت هفته ای یک تاپیک فروش وجود نداره...
همه فروشنده ها تاپیک میزنن ...به صورت لیست وار هست ...خریدارد میره اطلاعات رو میخونه ...موردی باشه سوال میکنه در اون تاپیک ...

اینجا طرف روی سایتش یه قیمت داره ...
تاپیک فروش یه قیمت میزدنه ..

توی تاپیک خریدار هم یه قیمت میده ...

توی پیام خصوصی هم یه قیمت میگه ...جون مادرت بیا بخر ...یه دور هم رو کولم سوارت میکنم دور ایران می چرخونمت !

j4b3r
August 30th, 2012, 12:06
چون همش داریم مشکل رو میگیم! چند تا راه حل نمیدیم!
این مشکلشه!

اینحارو نگاه کنید!
یه دونه راه حل!
شما اساتید که از ما باتجربه ترید که راحت تر میتونید بگید!

http://www.webhostingtalk.ir/f160/57220/index5.html#post529798

نه عزیز
این راهش نیست. فرض کن 4 تا مغازه کنار هم یک جنس رو می فروشند. اگر یکی نصف قیمت بده، اون 3 تای دیگه باید مغازه ی طرف رو بسوزونند؟! :دی
باید فرهنگ جا بیوفته، فقط فرهنگ! هم فرهنگ فروشنده و هم فرهنگ خریدار، توی بازار هم همیشه فروشنده ی جنس چینی (ارزون و بی کیفیت) پیدا میشه. ولی اونی که جنس خوب می خواد خودش می دونه از کی بخره.
اینجا هم تقریبا همینه. فقط فرهنگ یه عده فروشنده و خریدار هنوز به اون حد نرسیده. فروشنده واسه کار خودش ارزش قائل نیست، خریدار هم واسه پولی که میده!

بحث داره منحرف میشه! بذارید سر همون موضوع اصلی بمونیم!
نوع آفر دادن همکاران!

DreamServer
August 30th, 2012, 13:06
نه عزیز
این راهش نیست. فرض کن 4 تا مغازه کنار هم یک جنس رو می فروشند. اگر یکی نصف قیمت بده، اون 3 تای دیگه باید مغازه ی طرف رو بسوزونند؟! :دی
باید فرهنگ جا بیوفته، فقط فرهنگ! هم فرهنگ فروشنده و هم فرهنگ خریدار، توی بازار هم همیشه فروشنده ی جنس چینی (ارزون و بی کیفیت) پیدا میشه. ولی اونی که جنس خوب می خواد خودش می دونه از کی بخره.
اینجا هم تقریبا همینه. فقط فرهنگ یه عده فروشنده و خریدار هنوز به اون حد نرسیده. فروشنده واسه کار خودش ارزش قائل نیست، خریدار هم واسه پولی که میده!

بحث داره منحرف میشه! بذارید سر همون موضوع اصلی بمونیم!
نوع آفر دادن همکاران!

اینجا فقط تنها چیزی که تغییر کرده اینه که بجای چینی فرانسویه! :دی

mehrshad.ho
August 30th, 2012, 13:20
قابل توجه همکاران:

آخر پستش هم از بزرگان تشکر کرده

majidisaloo1
August 30th, 2012, 13:21
اینجا طرف روی سایتش یه قیمت داره ...
تاپیک فروش یه قیمت میزدنه ..

توی تاپیک خریدار هم یه قیمت میده ...

توی پیام خصوصی هم یه قیمت میگه ...جون مادرت بیا بخر ...یه دور هم رو کولم سوارت میکنم دور ایران می چرخونمت !

اين قسمتش خوب بود
نميشه گفت جنس فرانسوي بده
فروشنده هست كه تعيين ميكنه خوب باشه ديتا سنتري كه ميده و يا بد!!!
شما بيا در نظر بگير در بهترين ديتا سنتر دنيا هم كه شما سرور بگيربن اگه اورسل كنيد ديگه هيچ كيفيتي نميمونه كه بگين از فلان ديتا سنتر گرفتم اسم ديتا سنتر هم براي خريدار خراب ميشه
چون بيشتر از كساني كه سرور ميگيرن از فرانسه ميگيرن تازه كار هستن (بيشتر ها فرمودم ) فقط ميگن بفروشيم كيفيت مهم نيست و ميخوان پول سرور رو يك جوري در بيارن
پس نميشه گفت كه بد هست فرانسوي نخير خوب هست و بستگي به فروشنده داره
ببخشيد كه به تاژيك مربوز نبود اگه استارتر ناراحت شد و كسي ناراحت هست توي ياهو بهم بگين تا پاكش كنم

j4b3r
August 30th, 2012, 13:30
اين قسمتش خوب بود
نميشه گفت جنس فرانسوي بده
فروشنده هست كه تعيين ميكنه خوب باشه ديتا سنتري كه ميده و يا بد!!!
شما بيا در نظر بگير در بهترين ديتا سنتر دنيا هم كه شما سرور بگيربن اگه اورسل كنيد ديگه هيچ كيفيتي نميمونه كه بگين از فلان ديتا سنتر گرفتم اسم ديتا سنتر هم براي خريدار خراب ميشه
چون بيشتر از كساني كه سرور ميگيرن از فرانسه ميگيرن تازه كار هستن (بيشتر ها فرمودم ) فقط ميگن بفروشيم كيفيت مهم نيست و ميخوان پول سرور رو يك جوري در بيارن
پس نميشه گفت كه بد هست فرانسوي نخير خوب هست و بستگي به فروشنده داره
ببخشيد كه به تاژيك مربوز نبود اگه استارتر ناراحت شد و كسي ناراحت هست توي ياهو بهم بگين تا پاكش كنم

عزیز بحث این تاپیک چیز دیگه ای هست. لطفا در مورد موضوع پست بدید. (خودم هم همین طور :دی)

mehrshad.ho
September 7th, 2012, 15:56
تمایل داشتیم مدیران در این زمینه پاسخ دهند