PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سایت با Nod 32 ( درخواست راهنمایی)........

Ramin
August 29th, 2012, 21:53
سلام

یکی از سایت های ما توسط Nod 32 به اشتباه مسدود شده است.سایت توسط چندین آنتی ویروس معتبر به صورت کامل اسکن شده است . از عدم وجود هر گونه کد ، فایل و ..... مخرب و غیر مجاز در سایت اطمینان داریم . این مشکل تنها برای کاربرانی که از نود 32 استفاده می کنند وجود دارد .

چگونه می توان با پشتیبانی eset مکاتبه کرد و این مشکل را بر طرف نمود؟

behnam289
August 29th, 2012, 22:41
سلام

یکی از سایت های ما توسط Nod 32 به اشتباه مسدود شده است.سایت توسط چندین آنتی ویروس معتبر به صورت کامل اسکن شده است . از عدم وجود هر گونه کد ، فایل و ..... مخرب و غیر مجاز در سایت اطمینان داریم . این مشکل تنها برای کاربرانی که از نود 32 استفاده می کنند وجود دارد .

چگونه می توان با پشتیبانی eset مکاتبه کرد و این مشکل را بر طرف نمود؟

سلام

من هیچ وقت سر از کار این ویروس یاب در نیاوردم

حتی برای سایت های
dot.tk
iransetup.ir

هم هشدار ویروس میده و نمیزاره وارد بشید!!!

شاید به اشتباه محتوای سایت شما را ویروس میشناسه و کاریش هم نمیشه کرد .

Reza.exe
August 29th, 2012, 23:52
سلام
این نود 32 جدیدا دیوانه شده
samples@eset.com

* آدرس سایت را حتما برام پ.خ کنید

shikdl
August 29th, 2012, 23:56
سلام

من هیچ وقت سر از کار این ویروس یاب در نیاوردم

حتی برای سایت های
dot.tk
iransetup.ir

هم هشدار ویروس میده و نمیزاره وارد بشید!!!

شاید به اشتباه محتوای سایت شما را ویروس میشناسه و کاریش هم نمیشه کرد .

iransetup که باید ویروس شناخته باشه توسط ناد
dot.tk هم شاید به خاطر دامین هایی باشه که ثبت میکنه و اونایی که دامین ثبت کردن روی سایتشون چیزی بالا آوردن که خلاف قوانین ناد بوده

خیلی از سایت ها مشکل داشتن و با شرکت eset تماس گرفتن و با پاک کردن اون چیزی که eset گفته از مطالبشون مشکلشون حل شده

jahan654
August 29th, 2012, 23:56
شرکت eset همیشه سایت های دارای ویروس را بلاک نمی کند
سایت های که لینک دانلود آنتی ویروس نود 32 یا لایسنس های تریال نود 32 را قرار می دهند هم جز لیست سیاه قرار می گیرند

Ramin
August 30th, 2012, 09:09
سلام

سایت مورد نظر دارای هیچ گونه ویروس و فایل مخرب نمی باشد ( به وسیله ی اسکنر چندین سایت معتبر بررسی شده است ) .همچنین دارای کد و یوزر/پسوورد نود نمی باشد . مسدود شدن سایت کاملا بی دلیل می باشد. جالب است بدانید تقریبا 2 ماه پیش بار دیگر این مشکل برای ایجاد شده بود که کاربران سایت با ارسال انبوهی ایمیل به eset مشکل را برطرف کردند و در پچ آپدیت 24 ساعت بعد سایت از بلاک خارج شد ...

تشکر می کنم از Reza.exe (http://www.webhostingtalk.ir/member/5151/) به دلیل قرار دادن ایمیل :53:

behnam289
August 30th, 2012, 15:21
iransetup که باید ویروس شناخته باشه توسط ناد
dot.tk هم شاید به خاطر دامین هایی باشه که ثبت میکنه و اونایی که دامین ثبت کردن روی سایتشون چیزی بالا آوردن که خلاف قوانین ناد بوده

خیلی از سایت ها مشکل داشتن و با شرکت eset تماس گرفتن و با پاک کردن اون چیزی که eset گفته از مطالبشون مشکلشون حل شده

شرکت eset همیشه سایت های دارای ویروس را بلاک نمی کند
سایت های که لینک دانلود آنتی ویروس نود 32 یا لایسنس های تریال نود 32 را قرار می دهند هم جز لیست سیاه قرار می گیرند

این همه آنتی ویروس معروف و خوب وجود داره همچین کاری نمیکنند ! اون وقت no32 ؟ :71:

نود 32 بود نبوش روی سیستم من هیچ فرقی نداشت همیشه سیستم ویروسی بود

shikdl
August 30th, 2012, 15:24

تایید

HyperServer
August 30th, 2012, 15:29
این همه آنتی ویروس معروف و خوب وجود داره همچین کاری نمیکنند ! اون وقت no32 ؟ :71:

kaspersky هم این کار رو میکنه ..

MihanTech
August 30th, 2012, 15:44
سلام . به این ایمیل فقط متن رو ارسال کنید

samples@eset.sk
هیچ ایمیل دیگه ای جوابتون رو نمیده . من هم به مشکل مشابه برخورده بودم .

ایمیل زدم و بعد از 4-5 روز جواب دادن که سایت شما برسی شد و در آپدیت بعدی از بلاک خارج میشید .

اصلا هم نگران نباشید چون 100 درصد قابل حل هست

موفق باشید

irimg
January 8th, 2013, 08:15
سلام. آقا من هم دقیقا همین مشکل شما رو پیدا کردم. تازه دامنه من از همون اول تو لیست سیاه بود و خواستم روی سایت ست کنم که دیدم تو بلک لیست نود هست. جالب اینکه سایت مذکور حدود یک سال با دامنه فعلیش داره فعالیت میکنه و مشکلی نبوده. من هم به ایمیل samples@eset.sk ایمیل فرستادم و منتظر جواب هستم. اگر پاسخی از طرفشون دریافت کردم حتما اینجا مطرح میکنم

irimg
January 14th, 2013, 13:05
سلام. آقا من هم دقیقا همین مشکل شما رو پیدا کردم. تازه دامنه من از همون اول تو لیست سیاه بود و خواستم روی سایت ست کنم که دیدم تو بلک لیست نود هست. جالب اینکه سایت مذکور حدود یک سال با دامنه فعلیش داره فعالیت میکنه و مشکلی نبوده. من هم به ایمیل samples@eset.sk ایمیل فرستادم و منتظر جواب هستم. اگر پاسخی از طرفشون دریافت کردم حتما اینجا مطرح میکنم

سلام مشکل من حل شد! به همین ایمیل پیام دادم اون ها هم حدود سه روز بعدش جواب دادن که به دلیل یک خطا این اشتباه بوجود اومده و در آپدیت بعدی برطرف میشه. حدود 1 ساعت بعدش یک آپدیت 20 کیلوبایتی انجام و دامنه آزاد شد.
از این لحاظ خوب شد اما اینکه هنوز کاربرایی که آپدیت نکردن نمیتونن سایت رو ببینن جالب نیست و باید دو سه ماهی صبر کنم تا اکثرا آپدیت کنن. همونطور که میدونید اصولا کاربرای ایرانی به استفاده برنامه ها و نرم افزار های از کار افتاده و منقضی شده عادت دارند!!

shazo
January 14th, 2013, 13:42
سلام.. بهترین کار اینه که باهاشون در تماس باشید..