PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست

ahora1
August 29th, 2012, 21:43
سلام به همه ي دوستان نميدونم اينجا كسي جواب ميده يا نه به هر حال من نياز دارم و ممنون ميشم از كسي كه بتونه بهم كمك كنه دوستاي گلم من حقيقتش يه توضيح كامل درباره ي هاست و امكاناتش ميخوام 2اينكه منظوراز پهناي باند و محدوم و نامحدود چيه3منظور از سرور اشتراكي چيه من ميخوام نمايندگي بگيرم 4فرق بين لينوكس با بقيه هاست ها چيه 5 فضاي 500مب با مثلا يه گيگ چقدر تفاوت داره خلاصه هركسي هر اطلاعاتي كه داره ميتونه بهم كمك كنه من ممنون ميشم لطفا درصورت امكان اگه زحمت نميشه برام ايميل كنيدبازم ممنون ehsan_k6940@yahoo.comاينم ايميلم

rezarostami
August 29th, 2012, 22:00
سلام به همه ي دوستان نميدونم اينجا كسي جواب ميده يا نه به هر حال من نياز دارم و ممنون ميشم از كسي كه بتونه بهم كمك كنه دوستاي گلم من حقيقتش يه توضيح كامل درباره ي هاست و امكاناتش ميخوام 2اينكه منظوراز پهناي باند و محدوم و نامحدود چيه3منظور از سرور اشتراكي چيه من ميخوام نمايندگي بگيرم 4فرق بين لينوكس با بقيه هاست ها چيه 5 فضاي 500مب با مثلا يه گيگ چقدر تفاوت داره خلاصه هركسي هر اطلاعاتي كه داره ميتونه بهم كمك كنه من ممنون ميشم لطفا درصورت امكان اگه زحمت نميشه برام ايميل كنيدبازم ممنون ehsan_k6940@yahoo.comاينم ايميلم

پهنای باند میزان استفاده کاربران از سایت می باشد یعنی اگه شما یک گیگ پهنای باند داری به همون اندازه سایتتون قابل نمایشه . منظور از سرور یا هاست اشتراکی همین سرویس های هاستینگ می باشند. که فقط قابلیت میزبانی وب رو داره . لینوکس سیستم عامل سرور هست . خب اینکه دیگه معلومه شما به اندازه 500 مگابایت روی هاست میتونید فایل داشته باشید و روی 1 گیگ هم 1 گیگ .