PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در freescript.ir

parsa53
August 29th, 2012, 20:32
با سلام
دوستان سایت ما داره تبلیغ میگیره و قیمت تبلیغها به صورت زیره

نوع
اندازه
نمایش در
مدت
هزینه

تصویری
۴۶۸ * ۶۰
تمام صفحات
۳۰ روز
۱5٫۰۰۰ تومان

تصویری
۱۲۰ * ۲۴۰
تمام صفحات
۳۰ روز
۱5٫۰۰۰ تومان

پست ثابت
اندازه معمول پست
تمام صفحات
۳۰ روز

25٫۰۰۰ تومان

متنی
متن زیر سایدبار
تمام صفحات
۳۰ روز
۳٫۰۰۰ تومان

گوشه سایت
۱۵۰*۱۵۰
تمام صفحات
۳۰ روز
۱۸٫۰۰۰ تومان

انجمن سایت
۴۶۰*۶۰
انجمن
۳۰ روز
۵٫۰۰۰ تومان

و اینکه تبلیغات به صورت پاپ آپ و تضمین رتبه الکسای شما با قیمت 60 هزار تومان
برای تبلیغ از فرم تبلیغ در سایت استفاده کنید و یا با ایدی زیر تماس بگیرید
parsarezaei53

rezarostami
August 29th, 2012, 20:42
یه وبگذری , بلوک آمارگیری چیزی ندارید میزان بزادیدتون رو ببینیم

parsa53
August 29th, 2012, 20:48
آمار سایت به صورت روزانه 3000 نفر واقعی هست و اینو میتونید از الکسای سایت هم بفهمید

shahab-f
August 29th, 2012, 21:01
اصلا تائید نمیشند من تو سایتشون تبلیغ کردم 10 روز به تاریخ پایان مهلت تبلیغم مونده بود که تبلیغمو حذف کردند . پوله 30 روز از من گرفتند ولی 20 روز تبلیغه مارو گذاشتند ......
دوستان اگه میخواین پولتون خورده بشه این اقا پیشنهاد میشند..

shikdl
August 29th, 2012, 21:06
آمار سایت به صورت روزانه 3000 نفر واقعی هست و اینو میتونید از الکسای سایت هم بفهمید
الکسا رو که میشه با بازدید دروغین پایین آورد

parsa53
August 29th, 2012, 23:07
اصلا تائید نمیشند من تو سایتشون تبلیغ کردم 10 روز به تاریخ پایان مهلت تبلیغم مونده بود که تبلیغمو حذف کردند . پوله 30 روز از من گرفتند ولی 20 روز تبلیغه مارو گذاشتند ......
دوست عزیز من به شما گفتم تبلیغ رو برای مدیر جدید ایمیل کنید
من این سایتو فروختم و مدیرش بهم قول داد تبلیغات تا پایان وقتشون بمونن اما زد زیر حرفش و یه سری مشکلات دیگه هم پیش اومد و حالا دوباره سایتو پس گرفتم حالا شما هم تبلیغتونو برام ایمیل کنید من اون 10 روز اضافه رو براتون میزارم
اگه اشتباه نکنم هاست گیگ بودید

parsa53
August 29th, 2012, 23:09
الکسا رو که میشه با بازدید دروغین پایین آورد
سایت من یه سایت معروفه همه میشناسنش شما هر اسکریپتی توی نت سرچ کنی سایت من صفحه اول گوگل میاد پس الکسا تقلبی نیست
برای مثال شما همین الان بزن "قالب whmcs" سایت من لینک اوله

scary-x2
August 29th, 2012, 23:41
ببخشید تو سایت قیمت رو زدید 12.000 تومان . ولی اینجا زدید 15.000 تومان . جریان چیه ؟

parsa53
August 29th, 2012, 23:44
ببخشید تو سایت قیمت رو زدید 12.000 تومان . ولی اینجا زدید 15.000 تومان . جریان چیه ؟
اون قیمت مال اول تابستون بود که الکسا 4 هزار بود هنوز آپدیت نشده به زودی اونم آپدیت میکنم
البته مدیر قبلی تبلیغات رو 30 تومن میداد پس فکر نکنید من زیاد میگم

scary-x2
August 29th, 2012, 23:50
اون قیمت مال اول تابستون بود که الکسا 4 هزار بود هنوز آپدیت نشده به زودی اونم آپدیت میکنم
البته مدیر قبلی تبلیغات رو 30 تومن میداد پس فکر نکنید من زیاد میگم

تبلیغ زیر پست ها ندارید ؟

parsa53
August 29th, 2012, 23:54
تبلیغ زیر پست ها ندارید ؟
چرا داریم با قیمت 12 هزار تومان البته بسته پست ثابت و بنر قیمت فرق میکنه من قیمت بنر رو گفتم

psfa
August 30th, 2012, 00:03
چرا داریم با قیمت 12 هزار تومان البته بسته پست ثابت و بنر قیمت فرق میکنه من قیمت بنر رو گفتم

فکر کنم ایشون منظورشون زیر هر پست باشه ها یعنی زیر تمام پست ها باشه بنر

shahab-f
August 30th, 2012, 00:05
دوست عزیز من به شما گفتم تبلیغ رو برای مدیر جدید ایمیل کنید
من این سایتو فروختم و مدیرش بهم قول داد تبلیغات تا پایان وقتشون بمونن اما زد زیر حرفش و یه سری مشکلات دیگه هم پیش اومد و حالا دوباره سایتو پس گرفتم حالا شما هم تبلیغتونو برام ایمیل کنید من اون 10 روز اضافه رو براتون میزارم
اگه اشتباه نکنم هاست گیگ بودید
این مشکل من نیست دوست عزیز شما وقتی از کسی پول میگیری در مقابلش مسئولی که تبلیغرو هم گونه خواستند درج کنی چون پولشو گرفتی اینطور نیست ؟؟/ بنده پولو تمامو کمال به حسابه شما واریز کردم نه به حسابه کسی که سایتتو بهش فروختید و طرف حسابم شما هستید فک نکنم این موضوع به مدیره جدید مربوط بشه... تبلیغ کننده که نباید درگیره مشکلات فروش سایت شما باشه
یا اقل صبر میکردید مهلت تبلیغاتات تو سایتتون تموم شه بعد سایتتونو میفروختین .
.اگه من پولو نصفشو میزدم به حساب شما ، بعد بهتون میومدم میگفتم من دیگه صاحب اون سایت نیستم که تو سایتتون تبلیغ کرده برو از مدیره جدیدش بقیه پولتو بخواه ..بعد شما چکاری انجام میدادید ؟؟؟

scary-x2
August 30th, 2012, 00:07
فکر کنم ایشون منظورشون زیر هر پست باشه ها یعنی زیر تمام پست ها باشه بنر

دقیقا

parsa53
August 30th, 2012, 00:10
این مشکل من نیست دوست عزیز شما وقتی از کسی پول میگیری در مقابلش مسئولی که تبلیغرو هم گونه خواستند درج کنی چون پولشو گرفتی اینطور نیست ؟؟/ بنده پولو تمامو کمال به حسابه شما واریز کردم نه به حسابه کسی که سایتتو بهش فروختید و طرف حسابم شما هستید فک نکنم این موضوع به مدیره جدید مربوط بشه... تبلیغ کننده که نباید درگیره مشکلات فروش سایت شما باشه
یا اقل صبر میکردید مهلت تبلیغات تو سایتتون تموم شه بعد سایتتونو میفروختین
.اگه من پولو نصفشو میزدم به حساب شما ، بعد بهتون میومدم میگفتم من دیگه صاحب اون سایت نیستم که تو سایتتون تبلیغ کرده برو از مدیره جدیدش بقیه پولتو بخواه ..بعد شما چکار میکنی ؟؟؟

بله دوست عزیز من حرفاتون رو قبول دارم اما به مدیر جدید اعتماد داشتم نمی دونستم اینطوری میشه شما هم شرایط منو درک کنید
من از شما عذر میخوام و حاضرم جبران کنم گفتم که شما تبلیغتونو بدید من دوباره میزارم غیر از این فعلا کاری ازم بر نمیاد که برای شما انجام بدم

parsa53
August 30th, 2012, 00:13
اهان بله ببخشید من منظورتون رو اشتباه فهمیدم
30 هزار تومان

sh_edin
August 30th, 2012, 00:15
یا اقل صبر میکردید مهلت تبلیغات تو سایتتون تموم شه بعد سایتتونو میفروختین
.اگه من پولو نصفشو میزدم به حساب شما ، بعد بهتون میومدم میگفتم من دیگه صاحب اون سایت نیستم که تو سایتتون تبلیغ کرده برو از مدیره جدیدش بقیه پولتو بخواه ..بعد شما چکاری انجام میدادید ؟؟؟
بله این دوستمون کاملا درست میگند وقتی شما پولو کامل از این آقا برای 30 روز دریافت کردی تعهد داری که تبلیغشونو برای 30 روز دقیق بزاری نه یه روز کمتر نه ی روز بیشتر شما که ادعا میکنید سایتتون معروفه پس باید این مسائله جا افتاده تو تبلیغاته اینترنتی رو بدونید .. مشتری بدبخت که نباید درگیر مشکلات فروش سایته شما بشه ..منم یکبار با یکی از این سایت های تفریحی همین مشکل برام پیش اومدم بازم shahab-f (http://www.webhostingtalk.ir/member/44009/) شما پوله 10 روزتونو خوردند من 70 تومان دادم واسه 1 ماه فقط 4 روز تبلیغمو گذاشتند :d
قیمتتاتون مناسب بود قصده تبلیغ تو سایتتونو داشتم ولی این موضوع رو دیدم ترسیدم..
موفق باشید

shahab-f
August 30th, 2012, 00:19
بله این دوستمون کاملا درست میگند وقتی شما پولو کامل از این آقا برای 30 روز دریافت کردی تعهد داری که تبلیغشونو برای 30 روز دقیق بزاری نه یه روز کمتر نه ی روز بیشتر شما که ادعا میکنید سایتتون معروفه پس باید این مسائله جا افتاده تو تبلیغاته اینترنتی رو بدونید .. مشتری بدبخت که نباید درگیر مشکلات فروش سایته شما بشه ..منم یکبار با یکی از این سایت های تفریحی همین مشکل برام پیش اومدم بازم shahab-f (http://www.webhostingtalk.ir/member/44009/) شما پوله 10 روزتونو خوردند من 70 تومان دادم واسه 1 ماه فقط 4 روز تبلیغمو گذاشتند :d
موفق باشید
پیگیری نکردی ؟؟؟ باهاشون تماس نگرفتی ؟؟؟؟؟؟؟

parsa53
August 30th, 2012, 00:26
بازم shahab-f (http://www.webhostingtalk.ir/member/44009/) شما پوله 10 روزتونو خوردند من 70 تومان دادم واسه 1 ماه فقط 4 روز تبلیغمو گذاشتند :d
موفق باشید

دوست من بهتره از کلمات بهتری استفاده کنید پولتونو خوردن یعنی چی
من با این دوستمون صحبت کردم و با مدیر هم صحبت کردم که تبلیغ رو برگردونه ولی این دوستمون دیگه پی گیری نکرد و منم ای دیشونو نداشتم که باهاشون تماس بگیرم و الان هم حاضرم جبران کنم
من راحت میتونستم بزنم زیرش و بگم دروغ میگه لطفا رعایت کنید و به کسی تهمت نزنید
کلی از دوستانمون همینجا به من سفارش تبلیغ دادن اگه کسی ناراضی هست که من پولشو خوردم بیاد و همینجا اعلام کنه

ممنون از شما لطفا تاپیک رو خراب نکنید

shahab-f
August 30th, 2012, 00:30
بله دوست عزیز من حرفاتون رو قبول دارم اما به مدیر جدید اعتماد داشتم نمی دونستم اینطوری میشه شما هم شرایط منو درک کنید
من از شما عذر میخوام و حاضرم جبران کنم گفتم که شما تبلیغتونو بدید من دوباره میزارم غیر از این فعلا کاری ازم بر نمیاد که برای شما انجام بدم
لارم نکرده دوسته عزیز من لنگه اون 10 روز نیستم و 18000 تومان هم اصلا برام پولی نست .. من توقع دارم وقتی به تعهدم به طوره کامل نسبت یک نفر عمل میکنم اون طرف هم برای من ارزش قائل شه و به همین شکل با من برخورد کنه "این برام مهمه"..
شما هم از این به بعد سعی کنید مسئولیت پذیر تر باشید..
بدرود.

parsa53
August 30th, 2012, 00:49
لارم نکرده دوسته عزیز من لنگه اون 10 روز نیستم و 18000 تومان هم اصلا برام پولی نست .. من توقع دارم وقتی به تعهدم به طوره کامل نسبت یک نفر عمل میکنم اون طرف هم برای من ارزش قائل شه و به همین شکل با من برخورد کنه "این برام مهمه"..
شما هم از این به بعد سعی کنید مسئولیت پذیر تر باشید..
بدرود.
بله شما درست میگید من بازم معذرت میخوام
موفق باشید

nivdata.com
August 30th, 2012, 00:56

درست است من هم هزینه رو واریز کردم چند بار هم ایمیل زدم جواب ندادند. این هم متن ایمیلشون

سلام
خدمت شما
6104337060114822
بانک ملت اعظمی

به این حساب هم پرداخت شد

parsa53
August 30th, 2012, 01:14
درست است من هم هزینه رو واریز کردم چند بار هم ایمیل زدم جواب ندادند. این هم متن ایمیلشون

سلام
خدمت شما
6104337060114822
بانک ملت اعظمی

به این حساب هم پرداخت شد

بله عزیزم این همون کسی بود که سایتو از من خرید و من 2 روزه سایتو پس گرفتم
من هم رضایی هستم
شما میتونید برای دریافت پولتون اقدام کنید یا ازشون شکایت کنید به هر حال این مورد به من مربوط نمیشه البته چون کمی با ایشون تماس دارم میتونم کمکتون کنم لطفا با ایدی من تماس بگیرید
parsarezaei53
موفق باشید

nivdata.com
August 30th, 2012, 09:58
خوب کلک جالبی هست دیگه ، فردا قراره به کی بفروشین سایت رو ؟

این نکته یادتون باشد و فقتی شما اعلام می کنی در سایت x تبلیغ کنید دیگه مهم نیست پشتش کی هست . شما هاستاتون رو هم اینجوری سرویس می دین ؟ به من مربوط نیست مثلا که سایتتون رو زدن برین با اونی که حمله کرده تماس بگیرید . نه عزیزم من ما دنبال شکایت نیستیم علت اینکه زمان برای جواب دادن به پست میزارم این هست که فکر نکنید کسی نمی فهمه. یه تاپیک فرستادی فعلا دو تا شاکی واقعی داری خدا میدونه با چند نفر دیگه این کارو می کنین

parsa53
August 30th, 2012, 10:17
خوب کلک جالبی هست دیگه ، فردا قراره به کی بفروشین سایت رو ؟

این نکته یادتون باشد و فقتی شما اعلام می کنی در سایت x تبلیغ کنید دیگه مهم نیست پشتش کی هست . شما هاستاتون رو هم اینجوری سرویس می دین ؟ به من مربوط نیست مثلا که سایتتون رو زدن برین با اونی که حمله کرده تماس بگیرید . نه عزیزم من ما دنبال شکایت نیستیم علت اینکه زمان برای جواب دادن به پست میزارم این هست که فکر نکنید کسی نمی فهمه. یه تاپیک فرستادی فعلا دو تا شاکی واقعی داری خدا میدونه با چند نفر دیگه این کارو می کنین

بله دوست من به علت مشکل پیش اومده من بازم معذرت میخوام ولی واقعا گردن من نیست ولی خوشحال میشم کمکتون کنم
مشکل من دقیقا مثل این تاپیک هست
http://www.webhostingtalk.ir/f8/56087/index2.html

و من در بالا هم اعلام کردم هرکسی از سایت من بهش ضرر خورده بیاد با یاهوی من صحبت کنه جبران میکنم اگر واقعا راست میگید بیاید و ثابت کنید و من هم جبران میکنم
ولی اینکه هر کسی بیاد تاپیکو خراب کنه که نشد برادر من بعدشم دیگه ازش خبری نشه!!!
ولی من قصد اذیت کسی رو نداشتم و از همه کسانی هم که ضرر دیدن بازم معذرت خواهی میکنم اگر کسی مشکلی داره با من توی یاهو مطرح کنه تا من مشکلشو حل کنم

majidisaloo1
August 30th, 2012, 10:25
طراخي بنر رو خودتون انجام ميدين؟
رايگان يا با هزينه؟

parsa53
August 30th, 2012, 10:28
طراخي بنر رو خودتون انجام ميدين؟
رايگتن يا با هزينه؟
خیر دوست من طراحی بنر نداریم اما چند نفر رو میشناسم که انجام میدن
بنر ها ~ حرفه ای ترین سایت ساخت بنر ~ ساخت هدر (http://bannerha.ir/)
سفارش طراحی حرفه ای بنر - طرح ساز (http://tarhsaz.ir/)

کارهاشونم تایید میشه

nivdata.com
August 30th, 2012, 10:52
تاپیک رو خراب کنه ؟ اگر واقعا راست میگید ؟ بعدشم دیگه ازش خبری نشه؟
عزیزم فاصله دو تا پست من چند دقیقه هست که فرمایش می کنید ازش خبری نشه ، اونی که ازش خبری نمیشه شما و مدیران سایت شما هستند فقط وقت پول گرفتن جواب میدین. برای اینکه اطمینان داشته باشید که راست می گم به دوست عزیزتون آقای مهران بفرمایید تراکنش ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ با کد پیگیری ۷۳۰۱۸۱ را بررسی کنند تو بانکشون . می دونی دوست عزیز همون طور که دوستمون هم گفت پول ارزشی نداره چه برسه به این مبلغ کم ولی خیلی خوبه که آدم درست باشه و با آدمای درست هم رفت و آمد که . تازه خوبه سرویسی که فروخته شده کالا نبود که چیزی از جیب کم بشه نمایش یک تبلیغ بود سایت شما این کار رو کرد.

نه عزیز کسی تاپیکتو خراب نمی کنه به این مدل کسب و کار هم ادامه بدین حتما موفقی . هربار که امتحان می کنی می بینی با ایرانی ها نمیشه کار کرد، بازم معرفت گوگل اجنبی

hostarya
September 1st, 2012, 21:46
با سلام من میخوام تبلیغات بدم هزینه 15تومان در سایز 468*60میباشد؟
پول ما هم مثل این اساتید بالا گم نشه وسط باید چیکار کنم؟

ToooPDL
September 1st, 2012, 22:13
سلام
بصورت اتفاقی تاپیک رو باز کردم و داشتم پستها رو میخوندم که به این مورد برخوردم :

برای مثال شما همین الان بزن "قالب whmcs" سایت من لینک اوله

سایت شما درسته صفحه اول گوگل میاد ، اما لینک اول نیست !

اثبات :

http://up.vbiran.ir/images/8gpf6jnz0dqo8o8o3n31.png

parsa53
September 1st, 2012, 23:28
با سلام من میخوام تبلیغات بدم هزینه 15تومان در سایز 468*60میباشد؟
پول ما هم مثل این اساتید بالا گم نشه وسط باید چیکار کنم؟
دوست من من حاضرم قرارداد ببندم باهاتون یا هر ضمانتی که بخواهید فقط برای اینکه شک دوستان برطرف بشه
اون پست های بالا رو جدی نگیر طرف میگه پولمو خوردن بعد میگه من پولمو نمی خوام , آقا اگه شاکی هستن بیان تا باهاشون کنار بیام چرا واسه من کلاس پول داری میزارن هر کی میتونه بیاد ثابت کنه من پولشو پس میدم اصلا طرف از انجمن اخراج شده ببینید
(
nivdata.com (http://www.webhostingtalk.ir/member/56275/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-offline.png
Banned)

parsa53
September 1st, 2012, 23:30
سلام
بصورت اتفاقی تاپیک رو باز کردم و داشتم پستها رو میخوندم که به این مورد برخوردم :

سایت شما درسته صفحه اول گوگل میاد ، اما لینک اول نیست !

خشنود گشتیم یه نفر اومد دنبال رتبه سایت ما
اینم عکس از سرچ گوگل روی عکس کلیک کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/8191-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-freescript-ir-untitled-jpg

ToooPDL
September 2nd, 2012, 00:16
اسم گوگل رو باید عوض کنن بزارن " گاگول " :71:
خب مردک مثل آدم برای همه یه چی نشون بده دیگه ! :دی

psfa
September 2nd, 2012, 00:28
اسم گوگل رو باید عوض کنن بزارن " گاگول " :71:
خب مردک مثل آدم برای همه یه چی نشون بده دیگه ! :دی

برای من هم سایت شما اوله:ی