PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نکردت دامین .ir

momo1
August 29th, 2012, 19:07
الان 2 روزه در خواست ثبت دامین به هاست نتورک دادم و پولشم پرداخت کردم ولی هنوز ثبت نکرده!!!!!!!اصلا انگار نیستن تیکت هم جواب نمیدن!!!!!چیکار کنم؟؟؟

agarb98
August 29th, 2012, 19:10
خوب باهاشون تماس یا اگر پشتیبانی داره تیکت بزنید

momo1
August 29th, 2012, 19:15
خوب باهاشون تماس یا اگر پشتیبانی داره تیکت بزنید
هم ایمیل زدم هم چند تا تیکت ولی جواب نمیدن!!!!!

rezarostami
August 29th, 2012, 19:17
بهتره دامنه رو از هاستینگ هایی خریداری کنید که ثبت آنی دامنه انجام می دن . شما باید منتظر باشید تا جواب بدند خدمتتون

momo1
August 29th, 2012, 19:22
شانس اوردم !!!تازه میخواستم 2 gig هاست هم سفارش بدم!!!!الان معلوم نبود چی میشد!!!!!:59:

kambizmabdi
August 29th, 2012, 19:36
هیچ کاری از دستتون بر نمی آید باید منتظر بمانید

RoobinaServer
August 29th, 2012, 19:48
الان 2 روزه در خواست ثبت دامین به هاست نتورک دادم و پولشم پرداخت کردم ولی هنوز ثبت نکرده!!!!!!!اصلا انگار نیستن تیکت هم جواب نمیدن!!!!!چیکار کنم؟؟؟

چند خریدید ؟

ثبت معمولا خودمان هم که انجام میدیم 4500 هست

اگر همین اندازه خریدید یا کمتر و مبینید دارن اعصابتون رو خورد میکنن بیخیال بشید از جای معتبر تر خرید کنید بهتره ارزش نداره از نظر من.()

momo1
August 29th, 2012, 20:01
چند خریدید ؟

ثبت معمولا خودمان هم که انجام میدیم 4500 هست

اگر همین اندازه خریدید یا کمتر و مبینید دارن اعصابتون رو خورد میکنن بیخیال بشید از جای معتبر تر خرید کنید بهتره ارزش نداره از نظر من.()
3550 خریدم
پولش مهم نی.این مهمه که تا من باشم از جای نامعتبر خرید کنم.و همچنین درسی بشه برای بقیه تا اینجور جا ها نه هاست بخرن نه دامنه.
البته سعیمو میکنم که سایتشون فیل بشه واسه این کارشون . باید با چند نفر صحبت کنم!!!

momo1
August 30th, 2012, 14:39
هشدار به تمام خریداران
از هاست نتورک وتمام وابستگان آن در این سایت(اگه خواستین خصوصی میگم)خرید نکنین
به احتمال زیاد کلاهبردارن!!
مدارکشم موجوده:soko125@yahoo.com

behnam289
August 30th, 2012, 15:04
هشدار به تمام خریداران
از هاست نتورک وتمام وابستگان آن در این سایت(اگه خواستین خصوصی میگم)خرید نکنین
به احتمال زیاد کلاهبردارن!!
مدارکشم موجوده:soko125@yahoo.com

با سلام

ببینید بعضی از فروشنده ها خیلی ببخشید آدم های شلخته هستند. شاید کلاه بردار نباشند
یک مشت مشتری مفت گرشون میاد هرکاری دلشون بخواد میکنن#-o این جور آدم ها زیاد به تورمن خورده

من خودم دامنه را از جایی که اسمش را نمیبرم ثبت کردم . حدود 8 روز طول کشید تا دامنه را ثبت کنند !!!

اما امید وارم مشکلتون حل بشه

saeedxxx
August 30th, 2012, 15:09
گاهی اوقات نام دامنه مشکل داره و ثبتش طول میکشه!

یه مشتری بود دامنه ای که داشت توش از عبارت news استفاده شده بود... بعد دو روز هم ثبت نکرد نیک.. ایمیل زدیم گفتن تعهد کتبی به همراه کپی مشخصات باید ارسال کنید و این حرفا....

به خاطر همین ممکنه مشکل از نام دامنتون باشه.

shivahost
August 30th, 2012, 15:10
مخصوصا در ثبت دامین که قضیه خیلی حساسیه ، فروشندگان باید در اسرع وقت اقدام کنند. با این اوضاع که مشتری چند روز وقت می گذاره و یک اسم خوب و آزاد پیدا می کنه کافیه غفلت فروشنده به ضرر مشتری تمام بشه و دامنه را فرد دیگری ثبت کند. مسئولیتش با کیه!؟

ahmadreza1372
August 30th, 2012, 15:40
دوستان به نظر من این موضوع باید تو جای خودش یعنی تاپیک انتقاد ها مطرح بشه : http://www.webhostingtalk.ir/f129
یا حق