PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاست دانلود

GrandPersia
August 29th, 2012, 18:06
ببخشید اگه تو بخش نامناسب تایپیک زدم
من میخوام کنار سایتم یه آپلود سنتر هم نصب کنم
ولی میخوام موقع که فابل توش آپلود میشه بره تو یه هاست دیگه
همچین چیزی ممکنه؟؟
بعدش واسم هاست دانلود مطمئن معرفی کنین که بخرم!!
ممنونم

rezarostami
August 29th, 2012, 18:10
می تونید یه هاست با ظرفیت و پهنای باند نامحدود بگیرید و دامنه ای که می خواهید را به هاست اتصال بدید.

برای هاست دانلود هم متناسب با نیازتون می تونید تهیه کنید . اگه پهنای باند نامحدود باشه خوبه با پنل دایرکت ادمین

GrandPersia
August 29th, 2012, 18:14
میشه کمی زیر دیپلم توضیح بدین؟؟
و اینکه بهتره از کجا اون هاست دانلود رو بخرم؟؟

rezarostami
August 29th, 2012, 18:24

در رابطه با آپلود سنتر که شما یک هاست جداگانه باید خریداری کنید . حالا شما یک دامنه با نام www.domain.com دارید و می خواهید که آدرس آپلود سنتر up.domain.com باشه که شما از داخل هاست از قسمت advanced dns zone می توانید این ساب را ایجاد و با هاست جدید خود ست کنید.

در رابطه با هاست دانلود گروه هاستینگ ما هم ارائه هاست دانلود را دارد اما به دلیل نا مناسب بودن مکان تاپیک امکان نداره خدمتتون آفر و قیمت ها رو عرض کنم. البته دوستان دیگر هم در زمینه هاست دانلود فعالیت دارند

RoobinaServer
August 29th, 2012, 18:25

عزیز ایشون خودشون هاست فروش هستند.

بهتره در بخش درخواست هاست وب ، درخواست بزنید.

برای سوال شما در مورد آپلود سنتر :

میتوانید نرم افزار کلیجا نصب کنید و طبق امکانی که داره محل ذخیره فایل را یک سرور دیگر انتخاب کنید.

البته میتوانید سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و به آپلود سنتر تبدیلش کنید که بهترین حالت ممکن هست و کم خرج ترین در هاردهای بالا و کیفیت بالا اگر مدنظرتون باشه.(نصب پنل های سایت ساز ها مثل easyphp و بالا آوردن اسکریپت هاستینگ).

یا حق