PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باید دامنه آی آر می شد 100 هزار تومان تا هر کسی نتونه ثبت کنه

php.online
August 29th, 2012, 17:37
الان من یک ماهه دنبال یه دامنه برای سایت آگهی و نیازمندی می گردم هر چی به ذهنم رسیده ثبت شده اصطلاحات فارسی لاتین ترگیبی از جفتشون اختصار هر چی که فکرشو بکنین.
90 درصدشون هم فقط ثبت شدن. نه سایتی بالا آوردن و نه می خوان بیارن. هم کام هم آی آر . حالا میگیم کام بین المللی همه جای دنیا ثبت می شه اما آی آر چی ؟
مسلما شما هم این مشکل رو دارین.
ولی اگه گرون بود هر کسی نمومد الکی ثبت کنه یا برای تجارت دامنه این کار رو انجام یده.اونوقت هر کسی دامنه می خرید سایتشم بالا میاورد

baghebahar
August 29th, 2012, 18:41
اکثریت برای بیزنس دامنه اینکار رو انجام میدن.
میبینند دامنه ارزون یه اسمی به ذهنشون میاد و ثبت میکنن به امید یه روزی که یه کسی بهشون میل بزنه و بفروشن...:58:

shivahost
August 29th, 2012, 18:43
الان هم شما فکر کن 100 هزار تومانه. هر کدام را بخوای فکر کنم بتونی ازشون بخری حتی با قیمت پایینتر از 100 تومان.

agarb98
August 29th, 2012, 18:56
الان هم شما فکر کن 100 هزار تومانه. هر کدام را بخوای فکر کنم بتونی ازشون بخری حتی با قیمت پایینتر از 100 تومان.

تایید میشه

قزوین هاست
August 30th, 2012, 00:11
سلام.بر فرض 100هزار تومان شد!شما میری واقعا 100ت بدی بخری؟؟؟!!!؟

php.online
August 30th, 2012, 00:17
سلام.بر فرض 100هزار تومان شد!شما میری واقعا 100ت بدی بخری؟؟؟!!!؟

اگه عمومی بشه بله. حداقلش اینه که نیاز نیست در به در دنبال دامنه باشی. این کار یک نوعی احتکاره خودش.

اکثریت برای بیزنس دامنه اینکار رو انجام میدن.
میبینند دامنه ارزون یه اسمی به ذهنشون میاد و ثبت میکنن به امید یه روزی که یه کسی بهشون میل بزنه و بفروشن...
این هم شد تجارت اخه ؟

اونوقت دیگه همه دست از کار می کشن شب و روز می شینن دامنه ثبت می کنن. اینقدر می گردم دامنه بالاخره پیدا می شه اما پول زور نمیدم :->

ققنوس
August 30th, 2012, 00:22
بالا بردن قيمت دومين چيزي رو عوض نمي كنه

ما احتياج به يه سري قوانين داريم براي بهتر شدن وضعيت .

الان من چند وقته ميخوام يه دومين خبري ثبت كنم چيزي به ذهنم اصلا نميرسه همه چي رو ثبت كردن!

php.online
August 30th, 2012, 00:30
یه دامنه خبری براتون فرستادم. دوست داشتین ثبت کنید. بازه

ققنوس
August 30th, 2012, 01:00
یه دامنه خبری براتون فرستادم. دوست داشتین ثبت کنید. بازه

خيلي ممنون:53::53:

teztop
August 30th, 2012, 14:30
اگه عمومی بشه بله. حداقلش اینه که نیاز نیست در به در دنبال دامنه باشی. این کار یک نوعی احتکاره خودش.

این هم شد تجارت اخه ؟

اونوقت دیگه همه دست از کار می کشن شب و روز می شینن دامنه ثبت می کنن. اینقدر می گردم دامنه بالاخره پیدا می شه اما پول زور نمیدم :->

من هم قبول دارم . اگه کسی از این طرف و اونطف دامنه خرید نکنه دیگه کسی نماید هی فرت و فرت بشینه برای بیزینس دامنه ثبت بکنه. باید یه قانونی وضع بشه تا مثل .tk هر کسی از دامنه استفاده نکرد دامنش حذف بشه و آزاد بشه.

ahmadreza1372
August 30th, 2012, 14:44
من هم قبول دارم . اگه کسی از این طرف و اونطف دامنه خرید نکنه دیگه کسی نماید هی فرت و فرت بشینه برای بیزینس دامنه ثبت بکنه. باید یه قانونی وضع بشه تا مثل .tk هر کسی از دامنه استفاده نکرد دامنش حذف بشه و آزاد بشه.

خوب این چه حرکتی دوست من بنده خدا بابتش پول داده :) بلکه به سرمایه گذاری کرده باشه

php.online
August 30th, 2012, 14:49
سرمایه گذاری بره توی بورس بانک صنعت تولید انجام بده تا هم خودش پیشرفت کنه هم جامعه. حالا من یه بار زنگ زدم برای یه دامنه به صاحبش می دونیین چند قیمت داد ؟ 400 تا 500 هزار تومان. اون همه دامنه ای که زیاد هم جالب نبود.

behnam289
August 30th, 2012, 14:57
الان من یک ماهه دنبال یه دامنه برای سایت آگهی و نیازمندی می گردم هر چی به ذهنم رسیده ثبت شده اصطلاحات فارسی لاتین ترگیبی از جفتشون اختصار هر چی که فکرشو بکنین.
90 درصدشون هم فقط ثبت شدن. نه سایتی بالا آوردن و نه می خوان بیارن. هم کام هم آی آر . حالا میگیم کام بین المللی همه جای دنیا ثبت می شه اما آی آر چی ؟
مسلما شما هم این مشکل رو دارین.
ولی اگه گرون بود هر کسی نمومد الکی ثبت کنه یا برای تجارت دامنه این کار رو انجام یده.اونوقت هر کسی دامنه می خرید سایتشم بالا میاورد

اتفاقا چون کسی ثبت نمیکنه ارزونه!!

همین الان هم دامنه 3 حرفی توش پیدا میشه :39:

mem2in
August 30th, 2012, 15:01
این کار یک نوعی احتکاره خودش.

اینکار خود احتکار هست ...

php.online
August 30th, 2012, 15:20
اتفاقا چون کسی ثبت نمیکنه ارزونه!!

همین الان هم دامنه 3 حرفی توش پیدا میشه :39:

شما به ترکیبی از 2 تا حرف و یه عدد می گین دامنه ؟؟حالا ثبت نمیکنن اوضاع اینه اگه ثبت بشه چی مشه:39:

behnam289
August 30th, 2012, 17:31
شما به ترکیبی از 2 تا حرف و یه عدد می گین دامنه ؟؟حالا ثبت نمیکنن اوضاع اینه اگه ثبت بشه چی مشه:39:

نه ! سه تا حرف باشه !

خوب دامنه .ir که ارزشی نداره توی بعضب از این سایت های فروش دامنه مثل
ایران سل اولین مرکز تخصصی خرید و فروش دامین در ایران (http://iransell.com)
را ببینید دامنه ثبت شده را حاضر هستند 10 تومن هم بفروشتند . نهایتا خیلی خوب باشه 50 تومن بیشتر ارزش نداره مگر اینکه پیج رنک داشته باشه و....

azure
August 31st, 2012, 13:17
خارج هم همینطریه دیگه |:
یه دامین تاپ ثبت میکنن که بعداً با یه قیمت بالاتر بفروشون، خودتم میتونی یه دامنه خوب مثل download ثبت کنی و چند میلیون بفروش

الان دلار و سکه مبخرن واسه وقتی که گرون شدن بفروشن.

ahmadreza1372
August 31st, 2012, 14:01
سرمایه گذاری بره توی بورس بانک صنعت تولید انجام بده تا هم خودش پیشرفت کنه هم جامعه. حالا من یه بار زنگ زدم برای یه دامنه به صاحبش می دونیین چند قیمت داد ؟ 400 تا 500 هزار تومان. اون همه دامنه ای که زیاد هم جالب نبود.

اگه قیمتش متناسب با دامنش نباشه خوب کسی نمی خره

B.Z
August 31st, 2012, 14:53
دوست عزیز همه جای دنیا همین صورت هست اسمش هم پول زور نیست کسی دامینی رو دوست داره ثبت میکه. کسی هم ثبت میکنه که بعدا بفروشه شما به جای این کار باید ایمیل بزنید به صاحب دامین و ببینید به نتیجه میرسید یا خیر نه اینکه بگید چون اون ثبت کرده من باید پول زور بدم چند وقت پیش من مطلبی خوندم که فردی کارش همین هست و کلا شرکتی دارند که این دامنه ها رو ثبت میکنند و بسیار هم خوب بود و کسانی هم که نیاز داشتن به رقم توافقی خریداری میکردند
من هم دامنه شرکت دولتی بود که ثبت کرده بودم برخلاف دوستان که میگفتن از دستت در میارن به مبلغ 3 میلیون تومن انتقال دادم بهشون

ahmadreza1372
August 31st, 2012, 23:29
من بازم میگم این کار هیچمشکلی نداره چون بابتش اولش پول داده :59: