PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت ارزانی سرورهای مجازی کشف شد ! :| ( به قول ارشمیدس یافتم ... یافتم)

HyperServer
August 29th, 2012, 13:49
با سلام خدمت مدیران و کاربران عزیز انجمن...

خیلی وقت هست که در انجمن با وضع جدید ارز این بحث مطرح شده که چرا اینقدر قیمت فروش سرور مجازی پایین اومده ؟!

خیلی ها هم دلایل و توجی های متفاوتی سر هم می کنند. چیزی که برای من همیشه روشن بوده بحث oversell و عدم دادن منابع قید شده و اختصاصی هست. اما چند روز پیش با یکی از این فروشندگان محترم گفتوگویی داشیم که اینجا براتون نقل قول می کنم که شک 99% ما به بقین 100% تبدیل شد.

9:32:25 PM
**********: الان دیگه همه پول پایین میخوان
9:32:37 PM
**********: من باید اینارو چمند بدم که بهم بصرفه
9:32:42 PM
hyperserverco_com: man arz kardam in siasate karie man
9:32:53 PM
hyperserverco_com: gheymat gozari ba siasate foroush ba shomast
9:32:55 PM
**********: شما چند میدن هر سرور؟
9:33:01 PM
**********: شما چند میدین
9:33:02 PM
**********: ؟
9:33:04 PM
hyperserverco_com: 1 gig mahane 22.5 dollar
9:33:09 PM
hyperserverco_com: taghirban 45 ta 55 toman mishe
9:33:17 PM
**********: اخه مشتریا من
9:33:21 PM
**********: 23 تومن به زور میدن
9:33:24 PM
**********: لیمتش کنم
9:33:31 PM
**********: رو 512 رم یک
9:33:41 PM
**********: رم یکو لیمت کنم رو پونصد دوازده
9:33:43 PM
**********: چند تا میشه؟

و ادامه داستان که از ادامه این تاپیک خارجه .... vps کیلویی می فروشن دیگه !!! :)

RezaFH
August 29th, 2012, 14:01
سلام

البته همه این کار رو نمیکنند
بیشترین دلیل مربوط به سرورهای مفتاد تومنی hetzner و kimsufi هست
وقتی یک سرور با 16 گیگ رم و چند ترابایت هارد و آی پی به اندازه کافی، زیر 200 تومن در میاد
دلیلی برای ارائه قیمت هم سطح مایی که چند برابر این هزینه میکنیم نمیمونه!

یه حساب کتاب ساده
16 گیگ میشه 32 تا Vps با رم 512
200 تومن رو تقسیم بر 32 کنیم میشه 6250 تومن

حالا اگه 512 رو بیان 25 تومن بفروشن سود کردن
7 تومن هم بفروشن باز سود کردن ;)

lived
August 29th, 2012, 14:13
ما خودمون تمام سرویس ها رو بیست درصد گرون کردیم و به مشتریهامون توضیح دادیم که برای باقی ماندن در این عرصه مجبوریم گرون کنیم

256=18000
512= 26400
1024=32400

فعلا خدا رو شکر بد نبوده
گرچه بعضی دوستان جاهای ارزون رو ترجیح دادن و این ماه دوباره برگشتن پیش خودمون (هدف کلی ما رضایت دیگران از ما بوده تا با یاری خدا بتونیم درامد خوبی داشته باشیم)

hpnn.wm
August 29th, 2012, 14:18
در کل هر کی سیاستی داره که به خودش مربوطه و هدف مشتری هست که اگه با قیمت کمی که سرمایه گذاری کرده
تونسته محصولی با کیفیت خوب دریافت بکنه خوب برنده هست و اگر نه که باخته!!!
به هر حال فکر نکنم اینجا تاپیک مناسب و محل مناسبی واسه این نوع بحث ها باشه
البته که از این بحث ها زیاد شده و چیزی حاصل نشد اخرش

HyperServer
August 29th, 2012, 14:23
سلام

وقتی یک سرور با 16 گیگ رم و چند ترابایت هارد و آی پی به اندازه کافی، زیر 200 تومن در میاد

یه حساب کتاب ساده

والا جناب حسینی ما OVH و Hetzner هم بررسی کردیم زیر 200 تومن در نمیاد :دی !!!

Passport
August 29th, 2012, 14:24
در کل هر کی سیاستی داره که به خودش مربوطه و هدف مشتری هست که اگه با قیمت کمی که سرمایه گذاری کرده

نتیجه این بحثا میشه ... تاپیک 23 صفحه ای برای افزایش پست ( البته بخش فروش تعداد پست رو افزایش نمیده ) ؛ بعد از 1 هفته همونی که استارتر تاپیک هست رم 3 گیگابایت با چند گیگابایت هارد میده 13 تومن !!!

AvestaNetworks
August 29th, 2012, 14:25
سلام.

این که فروشندگان سرویس در مورد فروشندگان دیگر اینگونه نظر بدند صحبح نیست، البته شما اسمی از شخص مذکور نبردید و این کار صحیحی هست.

اما در کل، هر کس می تونه هر قیمتی برای سرویس های در نظر بگیره، یادتون نره که در دنیای اینترنت VolumeDrive و BrustNET و Softlayer همشون دیتاسنتر خطاب می شوند ولی همه اطلاع دارند که تفاوت قیمت قابل توجهی بین سرویس های ارائه شده از هر دیتاستتر هست و همینطور همه میدونند چرا!

پیشنهاد می کنم وقت و انرژیتون رو صرف رسیدن به هدف هاتون کنید، اینطور اونقدر اوج می گیرید که دیگه وفت چک کردن و فکر کردن و صحبت کردن در مورد دیگر سرویس دهندگان رو ندارید. البته اینها همش پیشنهاد هست.

با تشکر.

lived
August 29th, 2012, 14:27
سلام

یه حساب کتاب ساده

دوست خوبم حرفت درسته ولی این در ایده عال ترین حالتیه که شما در نظر میگیرید که عملا رسیدن بهش چندین ماه طول میکشه و مطمئنا وقتی افراد روی یه سرور زیاد میشن کیفیت میاد پایین و ریزش دارن و بازهم سود نمیکنن
اگر واقعا محاسبه دقیق انجام بدهند عملا سودی نمیکنن و متوجه میشن فقط سرویس دهی کردن و ولش میکنن و میرن

rpserver
August 29th, 2012, 14:27
سلام

یه حساب کتاب ساده

الزاما سرورهایی که گرون هستند کیفیت بیشتری ندارند . همین سرورهای مفتاد تومنی که شما میگی ، از لحاظ آپتایم واقعا عالی هست . بجز مشکلات پیمنت که سرورهارو خاموش کردند تابحال مشاهده نشده کسی از کیفیت سرور ها ناراضی باشه ;)
هرکس با توجه به قیمتی که سرورشو میخره سرور مجازی میفروشه و به هیچ کسی ربطی نداره چرا اینقدر میفروشه ! حتی اگر Over Sell میکنه به خودش مربوطه . . .
اخیرا دوستان رد استیشنی زدن تو کار اورسل و ارائه منابع فیک ! ;)

lived
August 29th, 2012, 14:32

بالاخره اینقدر راجعب این مسائل بحث میکنیم تا انشالله به نتیجه برسیم
انشالله بازار خراب کنها هم بیدار بشن و بفهمن واقعا دارن ضرر میکنن و همه یه نرخ مناسب رو انتخاب کنن
به قول یکی از دوستان میگفت وقتی دلار میخریدم هزار تومن سرور 256 میدادم 15هزار تومن الانم که میخرم دوهزار و سیصد تومن باز هم سرور 256 میدم 15000تومن
آیا اون زمان با الان فرق نمیکرده ؟؟؟

HyperServer
August 29th, 2012, 14:42
سلام.

این که فروشندگان سرویس در مورد فروشندگان دیگر اینگونه نظر بدند صحبح نیست، البته شما اسمی از شخص مذکور نبردید و این کار صحیحی هست.

اما در کل، هر کس می تونه هر قیمتی برای سرویس های در نظر بگیره، یادتون نره که در دنیای اینترنت VolumeDrive و BrustNET و Softlayer همشون دیتاسنتر خطاب می شوند ولی همه اطلاع دارند که تفاوت قیمت قابل توجهی بین سرویس های ارائه شده از هر دیتاستتر هست و همینطور همه میدونند چرا!

پیشنهاد می کنم وقت و انرژیتون رو صرف رسیدن به هدف هاتون کنید، اینطور اونقدر اوج می گیرید که دیگه وفت چک کردن و فکر کردن و صحبت کردن در مورد دیگر سرویس دهندگان رو ندارید. البته اینها همش پیشنهاد هست.

با تشکر.

صحبت من در مورد قیمت نبود ... درمورد لیمیت منابع بود. که ایشون گفتند به اسم 1 گیگ میدن و روی 512 لیمیت می کنن !

alireza.076
August 29th, 2012, 17:25
نتیجه این بحثا میشه ... تاپیک 23 صفحه ای برای افزایش پست ( البته بخش فروش تعداد پست رو افزایش نمیده ) ؛ بعد از 1 هفته همونی که استارتر تاپیک هست رم 3 گیگابایت با چند گیگابایت هارد میده 13 تومن !!!

منظور ایشون بنده هستم
هرچه سعی میکنم نمیتوانم ایشون و آقای مددیان رو حالی کنم
بنده در پست نظر دهی خود گفتم تخفیف ماه اول شامل ارزان فروشی نیست و بنده نیز به دلیل 20% تخفیفی که گرفتم قیمت سرویس های خودم رو برای ماه اول برای جذب مشتری کاهش دادم و از ماه بعد دقیقا قیمتی که در تاپیک نظر در مورد ارزان فروشی بود تایین کردم
همچنین اريالای مددیان فقط میگویند شما در پست های پیشین گیفتید که تخفیف ماه اول ارزان فروشی میباشد در صورتی که این آقا هیچ پستی را به بنده نشان نمیدهند که من این حرف را زده باشم در صورتی که من با عکس نشان میدهم که این حرف را زده ام
لینک هم قرار میدهم. حالا دوستان خودتان قضاوت کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/54285/index14.html#post500741

RoobinaServer
August 29th, 2012, 18:05
سلام

یه حساب کتاب ساده
16 گیگ میشه 32 تا vps با رم 512

جدی با این قیمتی که گفتید در میاد ؟ ما خریداریم ...

فکر کنم اگر خرید کنید نمیگید اینقدر در میاد

الان همان سرور ex4 که 16 گیگ هست و از همه خرج ماهانش ارزانتره (49 یورو اول ست آپ رو کار ندارم) یه حساب کنیم ببینیم چند در میاد :

49 یورو + 15 یورو فلکسی + 1 یورو آیپی روتر + 22.5 یورو هزینه 30 آیپی خرج ماهانش میشه : 49+15+1+22.5 = 87.5 یورو

حالا خرج نصب مجازی سازی و 49 یورو ست آپ اولیه بماند.

87.5 یورو در بهترین حالت با یورویی 2950 تومن (بدون در نظر گرفتن کامل حواله یا کارمزدهای پرداخت 2950 به دلیل درصدی از کارمزدها که کشیده شده روش این هست وگرنه 2768 طبق سایت طلا) میشود : 258125 تومان.

میبینید نمیشه !!!

والا جناب حسینی ما ovh و hetzner هم بررسی کردیم زیر 200 تومن در نمیاد :دی !!!

تایید میشه.

pm
**********: اخه مشتریا من
9:33:21 pm
**********: 23 تومن به زور میدن
9:33:24 pm
**********: لیمتش کنم
9:33:31 pm
**********: رو 512 رم یک
9:33:41 pm
**********: رم یکو لیمت کنم رو پونصد دوازده
9:33:43 pm
**********: چند تا میشه؟
---------
هزینه های ما هم به نرخ یورو شده - مشتری ای که به فکر کیفیت باشه نمیاد بگه 25 تومنم نمیدم میفهمه چی به چیه و برای کیفیتش خرج میکنه.

یا حق

AvalinHost
August 29th, 2012, 20:23
سلام

یه حساب کتاب ساده

قیمت سرور 16 گیگ رم هتزنر:
49 قیمت سرور
39 پورت 1 گیگابیت
15 فلکسی پک
22.5 هزینه 30 تا ip
با هر یورو 2700 تومن هم میشه حدود 340 تومان
اونایی که اون قیمت رو میدن فقط میتونن oversell کنن.

AvalinHost
August 29th, 2012, 20:24
جدی با این قیمتی که گفتید در میاد ؟ ما خریداریم ...

فکر کنم اگر خرید کنید نمیگید اینقدر در میاد

الان همان سرور ex4 که 16 گیگ هست و از همه خرج ماهانش ارزانتره (49 یورو اول ست آپ رو کار ندارم) یه حساب کنیم ببینیم چند در میاد :

49 یورو + 15 یورو فلکسی + 1 یورو آیپی روتر + 22.5 یورو هزینه 30 آیپی خرج ماهانش میشه : 49+15+1+22.5 = 87.5 یورو

حالا خرج نصب مجازی سازی و 49 یورو ست آپ اولیه بماند.

87.5 یورو در بهترین حالت با یورویی 2950 تومن (بدون در نظر گرفتن کامل حواله یا کارمزدهای پرداخت 2950 به دلیل درصدی از کارمزدها که کشیده شده روش این هست وگرنه 2768 طبق سایت طلا) میشود : 258125 تومان.

میبینید نمیشه !!!

تایید میشه.

---------
هزینه های ما هم به نرخ یورو شده - مشتری ای که به فکر کیفیت باشه نمیاد بگه 25 تومنم نمیدم میفهمه چی به چیه و برای کیفیتش خرج میکنه.

یا حق

پورت 1 گیگ رو هم حساب نکردی.

mizbanaval
August 29th, 2012, 20:36
والا ما یک تصمیم جدیدی گرفتیم
ما اومدیم قیمت ها رو بردیم بالا ولی 50 درصد یوزرامون رفتن و فروشمون حدودا هیچ شده
دوستان چاره چی هست؟
دوستان تصمیم گرفتیم 2 نوع سرور ارایه بدیم نظرتون چیه؟ بعنی هرکی با توجه به هزینه ای که میکنه کیفیت بخاد
دوستان نظرتون چی هست ؟ ایا درست هست اینکار؟

tizparvaz
August 29th, 2012, 20:52
(:|
سرور آلمان خیلی هم گرونه کسایی که فک میکنن ارزونه سخت در اشتباهن میتونم به جرات بگم دردسر و هزینش با سرور سطح متوسط اروپایی برابری میکنه این مورد اول
مورد بعدی بابا ول کنید ترو خدا هرکی هر قیمتی دوست داره میفروشه ما چی کار داریم کی چقد میده آخه حوصله داریدا
من سرور آلمانی رو که میدن 10 تومن 12 تومن میدم 30 تومن مشتری هم دارم خدارو شکر ایشونم میده 10 تومن 12 تومن مشتری هم داره خدارو شکر هر کی باید عقل خودش کار کنه اونی که میده 10 تومن میفروشه منی هم که میدم 30 تومن میفروشم این با خود طرف هست که چقد دوست داره سود کنه
فقط باید به این نتیجه برسه که جونش خیلی بیشتر ارزش داره خداوکیلی ما ها داریم از جونمون مایه میذاریم خود من الا چشمم ضعیف شده که قبلا نبود اگه قرار باشه سود نکنم که کلام پسه معرکست هرچند میلیونها تومن پول هم دیگه نمیتونن حلش کنه
خلاصه کسایی که لرزون میدن فقط چند دقیقه بشینن به انرژی که دارن تو این کار میذارن فک کنن

tizparvaz
August 29th, 2012, 20:55
ما اومدیم قیمت ها رو بردیم بالا ولی 50 درصد یوزرامون رفتن و فروشمون حدودا هیچ شده
دوستان چاره چی هست؟
دوستان تصمیم گرفتیم 2 نوع سرور ارایه بدیم نظرتون چیه؟ بعنی هرکی با توجه به هزینه ای که میکنه کیفیت بخاد

رمز موفقیت همینه شما گرون کردی 50% یوزر کمتر 50% امکان فروش بیشتر
50% دردسر کمتر 50% زمان خالیتر

RoobinaServer
August 29th, 2012, 20:57
پورت 1 گیگ رو هم حساب نکردی.

شاید منظورتون پورت 100 باشه

بنده پورت معمول را گفتم و حداقل هزینه ای که میشه سرور از آلمان گرفت.

بدون فلکسی نمیشه 30 آیپی متصل کرد ولی بدون پورت 1 میشه سرور راه اندازی کرد و وی پی اس فروخت (کار به کیفیت کاری نداریم.)

دوستان چاره چی هست؟
این کار را ما خیلی وقته کردیم.

به سایت ما نگاه کنید

سرورهای معمولی و سرورهای ویژه.

جواب میده ولی برای سرور معمولی سعی کنید محدودیت بگذارید که همش معمولی نشه.

(50 % کیفیتتان بالاتر رفت)

یا حق

AvalinHost
August 29th, 2012, 21:14
شاید منظورتون پورت 100 باشه

بنده پورت معمول را گفتم و حداقل هزینه ای که میشه سرور از آلمان گرفت.

بدون فلکسی نمیشه 30 آیپی متصل کرد ولی بدون پورت 1 میشه سرور راه اندازی کرد و وی پی اس فروخت (کار به کیفیت کاری نداریم.)

این کار را ما خیلی وقته کردیم.

به سایت ما نگاه کنید

سرورهای معمولی و سرورهای ویژه.

جواب میده ولی برای سرور معمولی سعی کنید محدودیت بگذارید که همش معمولی نشه.

(50 % کیفیتتان بالاتر رفت)

یا حق

منظورم 1 گیگابیت بود.
چون معمولا سرورهایی که مجازی سازی میشه از پورت 1 گیگابیت استفاده می کنند.

mizbanaval
August 29th, 2012, 21:25
رمز موفقیت همینه شما گرون کردی 50% یوزر کمتر 50% امکان فروش بیشتر
50% دردسر کمتر 50% زمان خالیتر
ممنون از شما
الان داشتم قیمت هاتونو بررسی میکردم
ولی مثل اینکه شما رمز موفقیتی که ازش حرف میزنید رو عملی نمیکنید d:
یا بهتره اینطوری بگم به نظر خودم قیمتاتون بازم جای افزایش داره ما خودمون از المان رم 1 رو 35 میدیم رم 2 50
البته به من مربوط نیست که چقدر دوست دارید بدید ولی با توجه به رمز موفقیتی که گفتید این موضوع رو بیان کردم
بهر حال ممنون
روبینا جان کارت درسته فقط همینو میتونم بگم (;
موفق باشید

RoobinaServer
August 29th, 2012, 21:46
منظورم 1 گیگابیت بود.
چون معمولا سرورهایی که مجازی سازی میشه از پورت 1 گیگابیت استفاده می کنند.

بنده والله ندیدم اینی که میگید معمولا باشه.
به هر حال معمولا هم باشه عزیز خودتون میگید معمولا یعنی با پورت 100 هم میشه پس لازم به حتما خرج بیشتر نیست.

منظور بنده رو متوجه نشدید ظاهرا.

حالا همان 1 مشکلی نیست به هر حال نتیجه اینه زیر 200 در نمیاد.

ممنون - یا حق

موفق باشید

ممنون.

یا حق

itmseven_gmail_com
August 29th, 2012, 23:58
سلام
این مشخصات تعرفه را در سایت webhostingtalk.com » در سایت یکی از عضوها ، پیدا کردم
Infinite €100/month Intel Xeon E5620
12 CPU Cores Guranteed Memory
12288 MB RAM (12 GB) 15,000 RPM SAS HDD
320 GB Storage 1 Gbps Network
4000 GB Data-Transferلطفا تحلیل کنید

itmseven_gmail_com
August 30th, 2012, 00:04
اگه امکان دارد
لطفا در مورد دامنه زیر هم اطلاعاتی بدهید
liquidweb.com

سپاس از زحمات شما عزیزان عرصه میزبانی

RezaFH
August 30th, 2012, 00:15
260 هزار تومن تقسیم بر 32 میشه 8000 تومن
که چی ؟ گرونه ؟ :)

اصلا بشه 10 هزار تومن، گرونه ؟

چنین سرور توی دیتاسنتر هایی قیمتش زیر 200-250 دلار نیست عزیز من
که به دلار الان میشه 450 تا 550 هزار تومن
(غیر از این دیتاسنتر های ارزانی که جدیدا مد شده و قبلا هیچ اثری ازشون نمی دیدیم، زمانی که ما سرور زیر 250 دلار اجاره نمیکردیم و زمانی که 90% وی پی اس فروش های فعلی اسم VMware ESXi رو هم درست نمی تونستند تلفظ کنند!)

من بحثم با شما یا هر کس دیگری نیست
بحثم با کسی هست که میاد سرور مجازی رو به هر عنوان و از هر جا و تحت هر شرایطی و هر هزینه ای، با قیمت خیلی پایین ارائه میده
و باعث میشه کسانی که شغلشون این هست، واقعا دچار مشکل بشن

کاری که میکنن این هست:
تعدادی مشتری دور خودشون جمع میکنن و صبح تا شب باهاشون سرو کله میزنن
با توجه به هزینه سرور، تعداد مشتری و قیمت پایینی که ارائه میدن، هیچ سودی نمیکنن
(به عینه دیدم) بعضی هاشون واقعا هیچ چیزی بلد نیستن (از نصب یک سیستم عامل گرفته تا کانفیگ و پشتیبانی و عیب یابی و رفع عیب و غیره ی اون)
دریغ از سواد نوشتن یک جمله انگلیسی و حتی شرم میکنم بگم فارسی !!!

خلاصه بدون اینکه خودشون بدونن، نون یکی دیگه رو آجر میکنن و هیچ چیزی هم عایدشون نمیشه
بگذریم از اینکه آخرشم نمیتونن ادامه بدن و در نهایت جمع میکنن میرن پی مدرسه و بازی هاشون :)

و این است کار ما :)

بعضی ها الان میان میگن، هر کسی مشتری خودشو داره
اما در جواب اونها هم باید بگم، بله حرف شما درست، بنده الان مشتری های 3 ساله هم دارم
اما گاهی فروش جدید آنقدر پایین میاد (مخصوصا این سه ماه تابستان) که واقعا آدم نا امید میشه
ضمن اینکه بنده اصلا چشمم به این فروم هم نیست که برام مشتری بیاد
(گاهی فروم رو باز میکنم اگر واقعا تاپیک درخواستی رو ببینم که چیزی دقیقا مناسب آن تاپیک قابل ارائه داشته باشم، دقیقا طبق درخواست آفر میدم و در غیر این صورت حتی تاپیک رو باز هم نمیکنم)

کاملا میدونم که این حرفهای من هیچ اثری در هیچ کسی نخواهد داشت
فقط برای اطلاع نوشتم و نه قصد ادامه بحث رو دارم و نه نیازی به این کار هست
(سعی نکنید جواب من رو بدید، چون من جواب کسی رو ندادم)

موفق باشید

DreamServer
August 30th, 2012, 01:37
آقا نه میرن سرور کیمسوفی میگرن 110 تومن 24 گیگ هم رم دارن ! :| سی پی یوشون هم که corei7 هست! خب نه شما چی میخوای از این سرور؟! نه خدایی چند باید بدن VPSهاشون رو؟! به نظر شما بالای 10 تومن باید بدن؟!
این اکثریتش به خاطر سرور مفت و کیفیت پایینه !
ولی به نظرم همون رو هم نباید با این قیمت بدن! چون دارن کار میکنن و ارزش کارشون بیشتر از این حرفاست هر چه قدر هم که کیففیت بد باشه!

arefmv
August 30th, 2012, 01:40
مشکل بازار یک ماه دیگه حل میشه
همه خوشحال باشید...:d

RoobinaServer
August 30th, 2012, 01:41
آقا نه میرن سرور کیمسوفی میگرن 110 تومن 24 گیگ هم رم دارن ! :| سی پی یوشون هم که corei7 هست! خب نه شما چی میخوای از این سرور؟! نه خدایی چند باید بدن VPSهاشون رو؟! به نظر شما بالای 10 تومن باید بدن؟!
این اکثریتش به خاطر سرور مفت و کیفیت پایینه !
ولی به نظرم همون رو هم نباید با این قیمت بدن! چون دارن کار میکنن و ارزش کارشون بیشتر از این حرفاست هر چه قدر هم که کیففیت بد باشه!

همان سروری که گفته میشه شما مثلا میگید
16 گیگ 32 تا سرور 512 میشه

واقعا سرور بی کیفیتی میشه.

حداقل 2 گیگ تا 3 گیگ برای وی ام ور میره یا نه ؟

میمونه 13-14 گیگ

حالا از این بین باید جوری تقسیم کنیم که کیفیت پورت و هارد پائین نیاد

چون سرورهای دیتاسنترهایی که خیلی گرانتر هستند با همین مشخصات کیفیت بالاتری دارند تا این سرورها. به همه هم اثبات شده کیفیت سخت افزاری پائینتری دارند و نمیشه مانند سرورهای کیفیت 100% سخت افزاری سرور فروخت و تقسیم کرد همیشه بهترین حالتش پر کردن 70% سرور هست که کیفیت خیلی بالایی داشته باشه.
هر 512 رم روی این سرورها با کیفیت واقعی حدود 15 تومن تا 17 تومن شاید آب میخوره که باید با هزینه سود و وقتی که میگذارن قیمت بدن وبفروشند(اگر از سر و تهش برای کیفیت بزنیم و زیاد سرور نیاوریم.)

که در اصل با قیمت پائین دارند این دوستان ضرر میدند اما متوجه نیستند و فقط فکر جذب مشتری هستند.

DreamServer
August 30th, 2012, 02:05
همان سروری که گفته میشه شما مثلا میگید
16 گیگ 32 تا سرور 512 میشه

واقعا سرور بی کیفیتی میشه.

حداقل 2 گیگ تا 3 گیگ برای وی ام ور میره یا نه ؟

میمونه 13-14 گیگ

حالا از این بین باید جوری تقسیم کنیم که کیفیت پورت و هارد پائین نیاد

چون سرورهای دیتاسنترهایی که خیلی گرانتر هستند با همین مشخصات کیفیت بالاتری دارند تا این سرورها. به همه هم اثبات شده کیفیت سخت افزاری پائینتری دارند و نمیشه مانند سرورهای کیفیت 100% سخت افزاری سرور فروخت و تقسیم کرد همیشه بهترین حالتش پر کردن 70% سرور هست که کیفیت خیلی بالایی داشته باشه.
هر 512 رم روی این سرورها با کیفیت واقعی حدود 15 تومن تا 17 تومن شاید آب میخوره که باید با هزینه سود و وقتی که میگذارن قیمت بدن وبفروشند(اگر از سر و تهش برای کیفیت بزنیم و زیاد سرور نیاوریم.)

که در اصل با قیمت پائین دارند این دوستان ضرر میدند اما متوجه نیستند و فقط فکر جذب مشتری هستند.

115 هزار تومان
24 گیگابایت رم
بیایید یه ضرب و تقسیم ساده بکنیم

4 گیگ فری میذاریم
20 رو تقسیم بر 512 مگابایت اگه بکنیم میشه 40 تا!
120 رو هم تقسیم بر 40 بکنید میشه 3 هزار تومان!
یعنی هر سرور مجازی 3 هزار تومان!
حالا باز اینا اگه 7 تومان هم بفروشند سرور 512 رو 4 هزار تومان سود کردن!!!!
ولی ماهه دیگه به دلیل سخت افزار ضعیف مشتری خرید نمیکنه! دیدم که میگم!

RoobinaServer
August 30th, 2012, 02:08
115 هزار تومان
24 گیگابایت رم
بیایید یه ضرب و تقسیم ساده بکنیم

4 گیگ فری میذاریم
20 رو تقسیم بر 512 مگابایت اگه بکنیم میشه 40 تا!
120 رو هم تقسیم بر 40 بکنید میشه 3 هزار تومان!
یعنی هر سرور مجازی 3 هزار تومان!
حالا باز اینا اگه 7 تومان هم بفروشند سرور 512 رو 4 هزار تومان سود کردن!!!!
ولی ماهه دیگه به دلیل سخت افزار ضعیف مشتری خرید نمیکنه! دیدم که میگم!

24 گیگ رم 115 تومان ؟

پیغام خصوصی میشه ادامه صحبت.

یا حق

tizparvaz
August 30th, 2012, 02:24
ممنون از شما
یا بهتره اینطوری بگم به نظر خودم قیمتاتون بازم جای افزایش داره ما خودمون از المان رم 1 رو 35 میدیم رم 2 50
البته به من مربوط نیست که چقدر دوست دارید بدید ولی با توجه به رمز موفقیتی که گفتید این موضوع رو بیان کردم
بهر حال ممنون
موفق باشید

من که گفتم هرکی هرجور دوست داره میفروشه کسیم کاری ه کسی نداشته باشه بهتره
سرور من پرت 1 گیگ اختصاصی نیست و هزینه پرت نمیدم قیمت رو مناسب با سخت افزار گذاشتم به سایتتون سر نزدم اما فک میکنم واسه 1 گیگ شیر و 35 گیگ هارد قیمتی که گذاشتیم مناسب باشه

tizparvaz
August 30th, 2012, 02:38
ممنون از شما
بهر حال ممنون
موفق باشید
این تعرفه شماست

cloud vps 1024
ram:1024

cpu: 3 core

hdd: 60gb

bw:5 tb/m

ماهانه 40 تومان
----
پس ما ارزون میدیم شما که سوپر ارزون فروشی من مچین سروری رو به مشتری زیره ماهی 80 تومن نمیدم دوست عزیز اونی که تو سایت ما دیدی و میگی ارزونه سخت افزارش نصف اینم نیست
موفق باشید

RoobinaServer
August 30th, 2012, 02:41
درسته تاپیک اولش یه مفهومی را رساند و تا اینجا همش شده قیمت ها را مقایسه کردند و گفتند که بالا ببریم یا پائین ببریم و ...

اما یه نکته دقت کردید دوستان ؟
.
.
.
..
.
.
..

.
.
همین دوستانی که تا یه تاپیک درخواست میاد میرن کلی آفر ارزان میزنند اینجا پیداشون نیست.:)

DreamServer
August 30th, 2012, 02:49
دقیقا! ما هم شاید برای گرفتن مشتری تاپیک ارزون بزنیم ولی خب نه دیگه یه سرویس 100 تومنی رو بدیم 50 تومن!
یه سرویس 100 تومنی رو با کانفیک و پشتیبانی 24 ساعته میدیم 90 تومن! به این میگن آفر نه این که 50 درصد آف!
به کیفیت فک کنید نه کمیت! اینجاست که بازار رو دارید خراب میکنید با آفر های خیلی ارزونتون!

باور کنید کارتون خیلی بیشتر از اینا ارزش داره!
مامشکلمون اینه که خودمون رو دست کم میگیریم و میایم تو wht می بینیم همه استادن و باید اینجوری آفر بدیم! آخه نه خدایی 7 تومن یه سرور 512! :| :|
یه ذره واسه کار خودتون ارزش قائل باشید و کلاس کاریتون رو حفظ کنید! لطفا!

amin7x
August 30th, 2012, 04:18
سلام دوستان
اجازه یک تازه وارد رو به بحثتون میدید؟
اگه اره ، خب خدا رو شکر.
اگه نه ، بگید این پست رو ویرایش میکنم.

خب من مبخواستم ببینم قیمت های من حقه یا نه.
این افر های منه.

سرور اصلی من : D6-650 (http://www.redstation.com/dedicated_servers.html)
پورت : 10 Gbps

فضا: 15 گیگ
ترافیک:نامحدود
رم : 256 مگابایت
سی پی یو: XEON 2 core
دیتاسنتر : رد استیشن
16 تومان
-----------------
فضا: 30 گیگ
ترافیک : نامحدود
رم : 512 مگابایت
سی پی یو: Xeon 4 core
پورت : 10 گیگابیت
21 تومان
-----------------
فضای هارد دیسک : 50 گیگ
ترافیک : نامحدود
رم: 1 گیگابایت
سی پی یو: Xeon 4 core
پورت : 10 گیگابیت
26500 تومان
-----------------

این قیمت های سرورهای معمولیم بود ، سرورهای پرو و افر های آلمان توی سایت هستش لطفا در مورد اونا هم نظر بدید.

RoobinaServer
August 30th, 2012, 04:38
سلام دوستان
اجازه یک تازه وارد رو به بحثتون میدید؟
اگه اره ، خب خدا رو شکر.
اگه نه ، بگید این پست رو ویرایش میکنم.

خب من مبخواستم ببینم قیمت های من حقه یا نه.
این افر های منه.

سرور اصلی من : D6-650 (http://www.redstation.com/dedicated_servers.html)
پورت : 10 Gbps

این قیمت های سرورهای معمولیم بود ، سرورهای پرو و افر های آلمان توی سایت هستش لطفا در مورد اونا هم نظر بدید.

پورت 10 گیگ با 4 کور پردازنده رم 1 گیگ ماهانه 26500 ؟ با این قیمت oversell دیگه درسته ؟

اگر نه ، سودم میکنید اصلا جز ضرر؟

نمونه صحبت زیر را ببینید.

یا حق

این تعرفه شماست

cloud vps 1024

ماهانه 40 تومان
----
پس ما ارزون میدیم شما که سوپر ارزون فروشی من مچین سروری رو به مشتری زیره ماهی 80 تومن نمیدم دوست عزیز اونی که تو سایت ما دیدی و میگی ارزونه سخت افزارش نصف اینم نیست
موفق باشید

TARIMEHR
August 30th, 2012, 05:11
سلام

همه نوع فروشنده اومدن
با اجازتون بنده هم بگم
==================
شخصا سرور 24 گیگ کیم سوفی با 16 آی پی داشتم ماهانه 158 تومان

روی این سرور 4 گیگ خالی گذاشته شد
و اما 20 گیگ باقی مانده

هر سرور 1 گیگ رم با 60 گیگ هارد رو اگه حساب کنیم
شخصا میگفتم 15 تومن یعنی مفت

روی این سرور اگه 10 گیگ با این قیمت داده بشه میشه 150 تومن. ( پول سرور با ده گیگ در اومد )

الباقی که 10 گیگ میمونه رو هر قیمتی بفروشین میشه سود

=====================
اما این روش نهایتش چیه؟

سرور کیم سوفی اصلا ارزش روشن بودن هم نداره چه برسه به مجازی سازی

من با اینکه اورسل نکردم و از 24 گیگ فقط 18 گیگ فروختم مشتری راضی نبود

برا خودم سرور 4 گیگ با 4 هسته زدم روی سرور کیم سوفی
یه سرور 512 از امریکا هم داشتم

اون سرور 4 گیگم اندازه نصف این 512 کار نمیکرد
===========================
نتیجه: مشتری ناراضی باقی میمونه و ماه بعد تمدید نمیکنه

بازم میرسیم سر حرف هیچ گرونی بی علت نیست

Ramin
August 30th, 2012, 09:13
تاپیک اسپم ( دلیل: بحث تکراری و بی نتیجه به دفعات متعدد در انجمن) . در پایان هم قفل و حذف ...;)

pardishosting
August 30th, 2012, 09:33
اینها که همش شد تقسیم ram
ُسرور مجازی cpu نمی خواد ؟ io چطور ؟
برای حفظ کیفیت باید همه عوامل رو در نظر گرفت .

HyperServer
August 30th, 2012, 10:54
سلام

همه نوع فروشنده اومدن
با اجازتون بنده هم بگم
==================
شخصا سرور 24 گیگ کیم سوفی با 16 آی پی داشتم ماهانه 158 تومان

روی این سرور 4 گیگ خالی گذاشته شد
و اما 20 گیگ باقی مانده

هر سرور 1 گیگ رم با 60 گیگ هارد رو اگه حساب کنیم
شخصا میگفتم 15 تومن یعنی مفت

روی این سرور اگه 10 گیگ با این قیمت داده بشه میشه 150 تومن. ( پول سرور با ده گیگ در اومد )

الباقی که 10 گیگ میمونه رو هر قیمتی بفروشین میشه سود

=====================
اما این روش نهایتش چیه؟

سرور کیم سوفی اصلا ارزش روشن بودن هم نداره چه برسه به مجازی سازی

من با اینکه اورسل نکردم و از 24 گیگ فقط 18 گیگ فروختم مشتری راضی نبود

برا خودم سرور 4 گیگ با 4 هسته زدم روی سرور کیم سوفی
یه سرور 512 از امریکا هم داشتم

اون سرور 4 گیگم اندازه نصف این 512 کار نمیکرد
===========================
نتیجه: مشتری ناراضی باقی میمونه و ماه بعد تمدید نمیکنه

بازم میرسیم سر حرف هیچ گرونی بی علت نیست

مشکل شما هارد هستش ...سرورهای KIM هارد desktop دارند...60 گیگ هارد خیلی هست که میدید !

HyperServer
August 30th, 2012, 11:01
تاپیک اسپم ( دلیل: بحث تکراری و بی نتیجه به دفعات متعدد در انجمن) . در پایان هم قفل و حذف ...;)

شما مدیر شدید جدیدا ؟ :) ...
مدیر ها مثل شیر بالا سره انجمن هستند...این تاپیک هم دیدند...پس شما در جایگاه نظر دادن در مورد تایک نیستی که اسپم هست یا نه !

--------------------------------------------------------------------

از کاربران دیگه یه خواهشی دارم اینه که به جون هم نیوفتند ... ادب رو همونطور که تا اینجا حفظ کردند هم چنان حفظ کنند...

شخصا هدف من از زدن تاپیک شروع و تبادل نظر در مورد قیمت ها و صحبت هایی که شد نبود...اما خوب داره تبادل نظر انجام میشه که بد نیست...امیدوارم افراد تازه کاری که در این تاپیک پستی نمیدن و فقط می خونن مقداری به فکر فرو برن...

عزیزانی که وارد این کار شدید .. پیرو صحبت های آقای RezaFH که خیلی ارادت داریم خدمتشون...

با این وضع کار کردن نه خودتون سود درست حسابی میکنید ....نه میگذارید بقیه درست کار کنن...به والله قسم ماهی 100 یا 200 یا 300 تومن پول نیست که داری در میاری و خیلی خوشحالی (از قبال سرورهای KIM و OVH و HET) ... داری از زندگی ایت میزنی و روزی حداقل 18 ساعت پای کاپیوتر نشستی ...بعده ها مطمئن باش حسرت این وقت هایی که گذاشتی رو میخوری

رضا جان راست می گفت...زمانی که دلار 1100 تومن بود ...سرورهای 12 گیگ singlehop حدود 275 دلار در میومد ...سرور 256 هم ماهلی 18 تومن بود تا 25 تومن !
اما الان واقعا جای تاسف داره ...

یه کم به فکر باشید. امیدوارم همیشه در زندگی موفق باشید.

CityKala.net
August 30th, 2012, 11:26
سلام

یه حساب کتاب ساده
16 گیگ میشه 32 تا vps با رم 512

با سلام
میتونیم بریم از رد سرور بگیریم ولی کسی نخره به خاطر گرونی! چون یک بار تست شده هیچکی نخریده!
ارزون که باشه روزی 100 تا سفارشم میاد!
برای همینه فروش وی پی اس با قیمت بالا و کیفیت بالا بذارید هیچ کی نمیخره!
بعد با قیمت کم و کیفیت متوسط حمله میکنند!
فروشنده ها هم پناه میبرن به سرور های ارزون تا بلکه بتونن فروش خوبی داشته باشن!
یک مدت از خود دیتاسنتر اصلی ovh سرور با پورت 10 گیگ خریداری شده بود! قیمت ها بالا بود یک نفرم نخرید!
ارزون بدید میخرن! گرون بدید نمیخرن!
چیکار کنیم خوب باشه!

mizbanaval
August 30th, 2012, 11:33
این تعرفه شماست

cloud vps 1024

ماهانه 40 تومان
----
موفق باشید

سلام
بستگی داره سرور های کلود رو چجوری تحلیل کنید
من فک کنم شما و روبینا جان منظورمو از کلود متوجه نشدید با اینکه تصمیم دارم کلا کلود رو ور دارم ولی اگه نیاز دارین ببینین منظورمون از کلود چیه لطفا پ.خ بدین تا روشن بشه موضوع و مشخص میشه که این قیمت درست هست
موفق باشید

mizbanaval
August 30th, 2012, 11:47
اقا اینجوری نمیشه
حالا من و یا اقای x پایین یا بالا میدین اون فعلا به کنار
الان مشکل اینکه : من قیمتامو بردم بالا 1 ماهی هست که بردم و نتیجش : 50 درصد یوزرا رفتن و فروش جدیدم نداشتم
خوب چاره چی هست؟ تا زمانی که یک سری ها قیمتشون پایین هست واقعا باید چیکار کرد؟
واقعیت اینکه کسی واسه سرور پول نمیده ولی اگه یک رستوران خدا تومانی هم باشه حاظره خودشو بکشه پولاشو جمع کنه بره اون رستوران فقط برای یک بارم که شده !
واقعیت اینه دیگه ! کاریشم نمیشه کرد مگر اینکه همگی با هم قیمترو ببریم بالا تر که مشتری مجبور بشه بخره اونم 100 تا تاپیک خورد ولی هیچ نتیجه ای نرسید
موفق باشید

DreamServer
August 30th, 2012, 11:55
اقا اینجوری نمیشه
حالا من و یا اقای x پایین یا بالا میدین اون فعلا به کنار
الان مشکل اینکه : من قیمتامو بردم بالا 1 ماهی هست که بردم و نتیجش : 50 درصد یوزرا رفتن و فروش جدیدم نداشتم
خوب چاره چی هست؟ تا زمانی که یک سری ها قیمتشون پایین هست واقعا باید چیکار کرد؟
واقعیت اینکه کسی واسه سرور پول نمیده ولی اگه یک رستوران خدا تومانی هم باشه حاظره خودشو بکشه پولاشو جمع کنه بره اون رستوران فقط برای یک بارم که شده !
واقعیت اینه دیگه ! کاریشم نمیشه کرد مگر اینکه همگی با هم قیمترو ببریم بالا تر که مشتری مجبور بشه بخره اونم 100 تا تاپیک خورد ولی هیچ نتیجه ای نرسید
موفق باشید

آقا اینجوری نگید! نگید که اینجوری نمیشه و این جور حرفا!

دنبال چاره بگردید!
اینجوری هی دارید مشکل رو میگید فقط!

به قول معروف دنبال نون بگردین که خربزه آبه!

ما که اندازه ی اظهار نظر جلو اسایتد نیستیم ولی فکر شیطانی من میگه هکشون کنیم! >:)

دور از شوخی اگه اینا نتونن تو wht فعالیت کنن فضا درست میشه !
حداقل قدم اولشه!
اینجوری که نمیشه!
بازار مارو دارن نابود میکنن!
اگه اینجوری باشه خب همه باید بکشیم کنار بریم سره ساختمون کار کنیم که!

اگه wht یا یه چیزی کیفیت سرور هارو ببینه و گرید بده و حداقل نذاریم اینجا که میشه گفت بورس اصلی هاستینگ و سرور هست بیان سرور در پیتی بفروشن!
این جای تاآآآاااااسف داره!!!

farzadho
August 30th, 2012, 12:00
سلام
قصد شرکت نداشتم ولی همه این مشکلات زمانی حل میشه که خود انجمن قیمت پایه ای برای سرورهای مجازی تعیین کنه و جزو قوانین اضافه کنه و اگر خلاف اون در تاپیک فروش دیده شد تاپیک رو حذف کنه...
در مورد قیمت هم وقتی متاسفانه فروشنده و خریدار همه چیز سرور رو با رم خلاصه میکنه تکلیف کار مشخص هست...نوع هارد نوع پردازنده پورت سرور اصلا خیلی با چیزی که اصل قضیه هست فاصله پیدا شده...
و با این شرایط بازار وقتی هزینه سرور دو برابر شده و سرور خالی هست به مرور همه مجبور میشند سرور رو ارزون بدند چه بسا داریم میبینیم خیلی از فروشنده هایی که قبلا به قیمت استاندارد میدادند الان .......
با تشکر.

DreamServer
August 30th, 2012, 12:04
سلام
قصد شرکت نداشتم ولی همه این مشکلات زمانی حل میشه که خود انجمن قیمت پایه ای برای سرورهای مجازی تعیین کنه و جزو قوانین اضافه کنه و اگر خلاف اون در تاپیک فروش دیده شد تاپیک رو حذف کنه...
در مورد قیمت هم وقتی متاسفانه فروشنده و خریدار همه چیز سرور رو با رم خلاصه میکنه تکلیف کار مشخص هست...نوع هارد نوع پردازنده پورت سرور اصلا خیلی با چیزی که اصل قضیه هست فاصله پیدا شده...
و با این شرایط بازار وقتی هزینه سرور دو برابر شده و سرور خالی هست به مرور همه مجبور میشند سرور رو ارزون بدند چه بسا داریم میبینیم خیلی از فروشنده هایی که قبلا به قیمت استاندارد میدادند الان .......
با تشکر.

اگه همه قیمت هارو بیارن بالا این مشکل اتفاق نمیافته!

asrhosting
August 30th, 2012, 12:17
من اینو خوب فهمیدم اعتراض به ارزانی یا قیمت کالا تو ایران کلا بی فایده اس و وقت تلف کردنه !

tizparvaz
August 30th, 2012, 12:29
:78: فک کنم تنها جایی تو ایران که سره ارزون بودن یه چی بحث میکنن اینجا باشه تو همه صنفا از گرونی شکایته اینجا از ارزونی =))
@میزبان دانلود
کاری به کلودبودن نبودن ندارم شما عده ا کردی گرون کردی و من دارم ارزونتر میفروشم منم بهتون ثابت کردم شما هنوزم داری ارزون میفروشی در مقابل قیمت ما حالا بیخیال این بحث بشو برادر من از اولم گفتم هرکی هرچه قد دوست داره میفروشه

mizbanaval
August 30th, 2012, 12:38
اقایون چرا الکی امید میدین؟؟
مدیرا اینجا نمیخان اصلا تو این بحث نطر بدن جالا شما میگی انجمن و قانون و اینکه قیمت حدودی تعیین کنیم ؟
این مشکل حل شدنی نیست ببینین من تو چنتا ازین تاپیکا شرکت کردم پس الکی امید ندین این مشکل حححححححححححل ششدددنییی نییییسسستتت
اقا اصلا اینجا همه ببرن بالا شما میخای جلوی گوگل رو بگیرین؟!!
تنها راهی که هست با توجه به قیمت به یوزر سرویس بدین من به این نتیجه رسیدم تو ایران کلا خیلی ها خیلی چیزا حقشونه ....(ببخشیدا ولی وقتی یوزر خودش نمیخاد ما مگه مجبوریم سرور با کیفیت بدین بهش؟اصلا هیچ دلیلی نداره به یوزری که رم 1 رو 12 تومن میخاد منابع اختصاصی داد(بدون تعارف گفتم معمولا حقیقت تلخه به یک سریا بر نخوره لطفا )
موفق باشید

mizbanaval
August 30th, 2012, 12:40
:78: فک کنم تنها جایی تو ایران که سره ارزون بودن یه چی بحث میکنن اینجا باشه تو همه صنفا از گرونی شکایته اینجا از ارزونی =))
@میزبان دانلود
کاری به کلودبودن نبودن ندارم شما عده ا کردی گرون کردی و من دارم ارزونتر میفروشم منم بهتون ثابت کردم شما هنوزم داری ارزون میفروشی در مقابل قیمت ما حالا بیخیال این بحث بشو برادر من از اولم گفتم هرکی هرچه قد دوست داره میفروشه
خط اول رو خوب اومدی =)) =)) =)) =)) =)) =))
ما مخلص شما هم هستیم (;

mizbanaval
August 30th, 2012, 12:50
راستی یک نکترو هم بگم
بسیاری که از فروشنده هایی که اینجان یک مشکلی دارند که خیلی بیش از حد اینده نگرن ولی به این موضوع توجه نمیکنند که این اینده نگری برای اینکار زیاد جواب نمیده
دقت کنید دوستان این کار ریسکه هر روز امکان داره یک اتفاقی بیوفته پس زیاد برای این کار اینده نگر نباشید به زمان حالتونم نگاه کنید اخه وقتی شب میخابی صبح بیدار میشی میبینی دلار شده دو برابر یا ادزای گوگل ***** شده یا فردا شاید شاید بخان اصلا نت رو داخلی کنند (شاید) پس واسه اینکار بهتره به زمان حالم توجه کرد زیاد اینده نگری تو این کار 100 درصد با شکست رو برو میشین واقعن معلوم نیست چه اتفاقی بیوفته شاید همین فردا کل دیتاسنتر ها اران رو تحریم کردن و .....
موفق باشید

mohamad-h
August 30th, 2012, 12:55
همش که سر سخت افزار و کیفیت سرور نیست ! پشتیبانی سرور هم هست
کسی که پشتیبانی خوب میده باید قیمت هاش بالا باشه ( که عملا کم میبینیم - نمونش هم همین انجمن که همش جنگ و دعوا فروشنده و خریداره )

متأسفانه خریدار های ما بی اطلاع هستند و تا دیدن یه سرور قیمتش پائینه اونو انتخاب میکنن دریغ از اینکه بدونن که سرور فقط مجازی سازی نیست
به نظرم دلیلش میتونه کار نابلدی دوستان فروشنده باشه که اگاهی کافی ندارن و همینجوری میفروشن و پشتیبانی درست ندارن

به جایی اینکه بحث کنین که قیمت رو بالا ببرین سعی کنینشتیبانی خودتون رو بهتر کنین و بعد قیمتا خود به خود بالا میرن

DreamServer
August 30th, 2012, 13:00
بازار سر همین بچه بازی ها خراب شده!

mohamad-h
August 30th, 2012, 13:05
خوب پس به جای اینکه نشستین دارین میگین اونایی که کیفیتشون خوبه یا ادعای خوب بودن دارن ، قیمتاشونو ببرن بالا و اونایی که میخوان ارزون بدن قطعا کیفیتشون بده
پشتیبانی خوب رو ملاک قیمت گذاری قراربدین تا هر کسی نتونه بیاد و برای خودش ادعای مدیر سرور بودن بکنه

mohsened
August 30th, 2012, 13:42
دوستانی که فروششون از WHT هست و کلا غیر از وب هاستینگ تاک نمی تونن از جای دیگه ای مشتری جذب بکنن این حرفارو می زنن . می گن آقا فلانی ارزون میده و کار مارو خراب می کنه .

بخش فروش همین انجمن باعث شده این مشکلات خرابی بازار به وجود بیاد . تنها راه حل این مشکل اینه که این انجمن مثل wht.com برای آفر دادن نیاز باشه که شما هزینه کنید .

شما باید به فکر جذب مشتری از جای دیگه ای باشید . تبلیغات و اسپانسرشیپ و خیلی کارای دیگه میتونن مشتریای خوبی براتون جذب بکنن .

اگه دقت کرده باشید خیلی از شرکت های مطرح ایرانی حتی توی این انجمن عضو هم نیستن ولی همچنان فروش بسیار خوبی دارن (خیلی بیشتر از اونهایی که اینجا فعالیت دارن) . پس بهتره برای کسب درآمد به یک انجمنی که قانون مشخصی در زمینه فروش نداره اتکا نکنید .

این انجمن در قسمت آموزشی می تونه خیلی مفید باشه اما کلا اگر بخش فروشش تعطیل بشه و یا قوانینی مثل wht.com اعمال بشه خیلی بهتره .

HyperServer
August 30th, 2012, 14:48
دوستانی که فروششون از WHT هست و کلا غیر از وب هاستینگ تاک نمی تونن از جای دیگه ای مشتری جذب بکنن این حرفارو می زنن . می گن آقا فلانی ارزون میده و کار مارو خراب می کنه .

بخش فروش همین انجمن باعث شده این مشکلات خرابی بازار به وجود بیاد . تنها راه حل این مشکل اینه که این انجمن مثل wht.com برای آفر دادن نیاز باشه که شما هزینه کنید .

شما باید به فکر جذب مشتری از جای دیگه ای باشید . تبلیغات و اسپانسرشیپ و خیلی کارای دیگه میتونن مشتریای خوبی براتون جذب بکنن .

اگه دقت کرده باشید خیلی از شرکت های مطرح ایرانی حتی توی این انجمن عضو هم نیستن ولی همچنان فروش بسیار خوبی دارن (خیلی بیشتر از اونهایی که اینجا فعالیت دارن) . پس بهتره برای کسب درآمد به یک انجمنی که قانون مشخصی در زمینه فروش نداره اتکا نکنید .

این انجمن در قسمت آموزشی می تونه خیلی مفید باشه اما کلا اگر بخش فروشش تعطیل بشه و یا قوانینی مثل wht.com اعمال بشه خیلی بهتره .

دوست عزیز عضو هستند ...خواستید بیاید من بهتون چندتایی رو معرفی کنم... اما پست نمیدن و فقط تاپیک ها رو سر می زنند.

90% شرکت هایی که شما میگید اصلا سرور مجازی کار نمی کنند...چون 90% یوزرهای سرور مجازی یا سایت دانلود دارند ...یا سایت موزیک دارند یا چیز شکن میدن ...که این سه دسته به دلیل اینکه دنبال ارزونترین سرور هستند یا توان پرداخت هزینه بالا رو ندارند..و کارشون مورد دار هستند نمی تونن کاری با این شرکت ها داشته باشند.

mohamad-h
August 30th, 2012, 21:31
به نظرم خود انجمن باید روی فروشنده ها نظارت کنه ! یعنی به هر کسی اجازه فروش نده ! فقط اون کسایی که مورد تأئید هستن اجازه فروش داشته باشن

+irtci+
September 4th, 2012, 17:54
بالاخره اینقدر راجعب این مسائل بحث میکنیم تا انشالله به نتیجه برسیم
انشالله بازار خراب کنها هم بیدار بشن و بفهمن واقعا دارن ضرر میکنن و همه یه نرخ مناسب رو انتخاب کنن
به قول یکی از دوستان میگفت وقتی دلار میخریدم هزار تومن سرور 256 میدادم 15هزار تومن الانم که میخرم دوهزار و سیصد تومن باز هم سرور 256 میدم 15000تومن
آیا اون زمان با الان فرق نمیکرده ؟؟؟

یه کلمه هست بنام انصاف و یه ضرب المثل که میگه در همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه !!!

اون موقع بعضیا انصاف نداشتن و صداشون در نمیومد و تا میتونستن میزدن به جیب.حالا همه زبون باز کردن که آخ و واخ اون موقع اینجور و فلان و الان با همون قیمت و دلار گرون .... مطمئنا اگه زورشون میرسید الانم همین 15تومنی رو کمتر از 50 نمیدادن !!!!
بله.گهی پشت به زین و گهی زین به پشت...:->

HyperServer
September 9th, 2012, 22:28
یه کلمه هست بنام انصاف و یه ضرب المثل که میگه در همیشه رو یه پاشنه نمی چرخه !!!

اون موقع بعضیا انصاف نداشتن و صداشون در نمیومد و تا میتونستن میزدن به جیب.حالا همه زبون باز کردن که آخ و واخ اون موقع اینجور و فلان و الان با همون قیمت و دلار گرون .... مطمئنا اگه زورشون میرسید الانم همین 15تومنی رو کمتر از 50 نمیدادن !!!!
بله.گهی پشت به زین و گهی زین به پشت...:->

اونایی که زبون باز کردن ... فقط مال اینجاست ...جاهای دیگه بهتر از بعضی احشام (شاید الاغ) سواری میدن...

مسئله اینجاست که یه مدتی هر کی از ننش (مادرش) قعر میکرد میرفت خواننده میشد...الان میاد هاستینگ میزنه !....

reza_biham
September 18th, 2012, 21:33
سلام
من یک سرور vps میخوام با سیستم عامل لینوکس کسی پیدا میشه که این کارا رو واسم انجام بده و رام بندازه اینم بگم هر کس این کارو انجام بده مدت زمان طولانی باحاش کار میکنم
Accuntinge IBSng (HTT
نصب پروتکل _ مشکلات قطعی و همچنین آنلاین یوزرها و پورت اکانتینگ به همراه تنظیم مجدد و راه اندازی به صورت بهبود و سریع انجام خواهد شد
کاملا هوشمند
کاملا اختصاصی
به همراه 21 پورت اختصاصی ویژه
بدون مشکل مولتی یوزر
بدون مشکل افت سرعت
بدون مشکل آنلاین یوزر
بدون مشکل اتصال یکجا یوزرها به یک پورتIBSng

alireza.076
September 18th, 2012, 21:38
دوست عزیز اینجا بخش فروش نیست. در بخش فروش اقدام کنید حتما جواب میگیرید
به امضای من هم میتونید مراجعه کنید