PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گيم سرور دارم وليattack ميشه

iman00
August 29th, 2012, 01:11
سلاگيم سرور دارم كالاف ديوتي ويندوز 2003 چي كار كنم كه attack نشم
هي منو attack ميكنند يكي يك روشه بگه بدرد بخور كه به گيم سرور و سرور مجازي اسيب نرسونه

dude
August 29th, 2012, 02:08
منظورتون اینه که مورد DoS واقع می شید؟

iman00
August 29th, 2012, 12:20
بله

dude
August 29th, 2012, 12:58
- سرورتان را مونیتور کنید و آی پی های مهاجم را پیدا کنید.
-یک فایروال خوب نصب کنید و آی پی های حمله کننده رو بلوکه کنید. اگر لینوکس دارید iptables این کار را برایتان انجام می دهد.
- آی پی های حمله کننده رو به هاستینگ تان بدهید و از او بخواهید که در سطح شبکه آنها را بلوکه کند.

taghi.karimi
August 29th, 2012, 14:23
درود سرور داخلی دارید یا خارجی ؟ در صورتی که داخلی هست میتوانید بر بستر اینترانت قرار دهید و همچنین تمام ایپی ها را به جز ایران ببندید! اگر خارجی هست بهترین گزینه ساتفاده از سرورهایی که فایروال سخت افزاری دارند هست به دلیل اینکه هرچقدر هم فایروال قوی باشد باز فشار قابل توجهی به شبکه سرور وارد شده ه باعث از دست رس خارج شدن آن میشود!

iman00
August 29th, 2012, 22:37
عجب مگه میشه من وی پی اس خودم رو از طریق پنل خاموش کردم چک هم کردم ریموت بالا نمی یومد بعد بعد چند ساعت دیگه نگاه میکنم 100 گیگ ترافیکم از بین رفته بود

arefmv
August 30th, 2012, 01:30
باید مونیتور کنید تا بفهمید از کجاست

dude
August 31st, 2012, 19:40
جای این تاپیک در تالار سرور اختصاصی است. این تالار مختص بحث های مربوط به colo است.

icide
September 1st, 2012, 20:04
دوست عزیز

برای اینکه از شر این همه اتک و ... خلاص بشی من بهت پیشنهاد میدم CDN بگیری و دیگه از این مشکلات رها بشی

برای خرید CDN Content Delivery Network ( CDN ) || ReadyMakers ® Technologies (http://readymakers.com/content-delivery-network.html)

ERfan.Taleghani
September 2nd, 2012, 11:27
بهترین راه واسه راه اندازی گیم سرور بستر اینترانت هست دوست عزیز !

AvestaNetworks
September 4th, 2012, 06:34
سلام.

در ویندوز پیشنهاد میکنم از برنامه ای مثل F-Secure استفاده کنید که به صورت real-time جهت بررسی آی پی ها اقدام می کنه و در صورت مشاهده ارسال های مشکوک آنها رو مسدود می کنه.

همینطور بعد از نصب این برنامه یا هر برنامه firewall دیگری، تنها پورت مربوط به بازی مذکور رو باز بزارید و دیگر پورت ها رو به طور کامل مسدود کنید و همینطور ICMP رو از group policy ویندور غیر فعال کنید.

موارد دیگری هم هست که باید رعایت بشند تا مشکل به طور کامل برطرف بشه از جمله استفاده از برنامه های audit که اطلاعات بهتری در مورد اتفاقاتی که در سرور می افتند به شما خواهد داد و میتونید اقدامات دقیقتری انجام بدید.

wire shark هم برنامه مناسبی برای مشاهده اتصال ها به سرور شما و همینطور پورت هایی هست که برای این اتصال ها استفاده میشه، البته کمی ابتدایی هست ولی برای شروع کار بد نیست.

با تشکر.

iman00
September 4th, 2012, 11:27
واقعا اموزنده بود اين پست مرسي

sadegh74
September 5th, 2012, 20:49
بعله دوست عزیز F-Secure پیشنهاد میشه بهتون ... واقعا چیز خیلی شاخیه . البته خب یه سری ایراداتی هم داره هان ...

zarat
March 27th, 2015, 16:34
درست نیست برای بالابردن تعداد پست هاتون ، تاپیک های سه سال پیش رو بالا بیارین .

sevenvds
March 28th, 2015, 19:32
سرور های اینترنت ملی اینترانت برای گیم سرور های ایرانی بهترین گزینه هست

needvps
April 11th, 2015, 02:36
سرور های اینترنت ملی اینترانت برای گیم سرور های ایرانی بهترین گزینه هست

اینترانتم ولی زیر اتکم جز جواب برید فتا جواب دیگه ای ندیدم

masters
April 11th, 2015, 19:28
با سلام

میتونم فایروال براتون نصب کنم با لایسنس

در صورتی که میتونید هزینه کنید تماس بگیرید
09367770951

InterServer.ir
April 11th, 2015, 20:37
اینترانتم ولی زیر اتکم جز جواب برید فتا جواب دیگه ای ندیدم

سلام

اگر ممکن هست دسترسی ارسال کنید تا نوع اتک و قدرت سرور شما رو چک کنم و راه حل رو بهتون بگم

Mello
April 12th, 2015, 22:23
دوست عزیز اگه از ایران اتک میخوری پیگیریش راحته !
اما در کل باید فایروال کانفیگ کنی ...