PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کدم بانک درگاه بگیرم؟

n4ser
August 28th, 2012, 21:35
به نظر شما ازکدم بانک درگاه پرداخت که ار نظر تسویه و پشتیبانی خوب و راحت درگاه بده بانک ها خیلی سحت میگیرن یکش پاسارگاد که سفته میخواد در کل من ماندم از کدو بانک درگاه بگیرم(:|

DaryaHost
August 28th, 2012, 21:41
عزیز بهت پیشنهاد میکنم از شرکت payline درگاه بگیری همه چیشون عالیه

saeedxxx
August 28th, 2012, 21:42
payline کاملا تایید میشه.... ولی فعلا درگاه نمیده!

چرا از ملت نمیگیرید؟

sardarn
August 28th, 2012, 21:45
سلام
ملت خوبه و آنی تسویه می کنه.نیاز به سفته نداره

DaryaHost
August 28th, 2012, 21:46
payline کاملا تایید میشه.... ولی فعلا درگاه نمیده!

چرا از ملت نمیگیرید؟
راست میگی عزیز حواسم نبود

H.G.N
August 28th, 2012, 21:55
الان یانک ملت به افراد حقیقی درگاه پرداخت آنلاین ارائه نمیده !

و همچنین الان همه بانک ها گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی رو لازمه گرفتن درگاه میدوند .

موفق باشید

n4ser
August 28th, 2012, 22:00
من میگم کدم بانک میگین پی لاین اونکه خودم عضوم وراضی هستم ولی نیاز به تسویه انی دارم و اینکه ملت الان به شخص حقیقی نمیده

rezarostami
August 28th, 2012, 22:01
بانک ملت از نظر اینکه کارمزد کم نمی کنه و تسویه حساب آنی داره ولی اعلام کردن که تا اطلاع ثانوی به اشخاص حقیقی درگاه ارائه نمی ده و برای دریافت درگاه حتما باید یک شرکت معتبر باشید

پیشنهاد می کنم که از سیستم های واسطه که درگاه پرداخت آنلاین ارائه میدن استفاده کنید . که راحت هم درگاه ارائه می دن

mehrshad.ho
August 28th, 2012, 22:03
ملت

n4ser
August 28th, 2012, 22:14
غیر از بانک ملت بانکی که درگاه بده به شخص حقیقی تسویه انی باشه هست؟

urhosting
August 28th, 2012, 22:17
همه بانكها بايد نماد اعتماد داشته باشيد تا بدن

lordmhn
August 28th, 2012, 23:27
عجب مثل این که قوانین عوض شده چون تا یکی دو ماه پیش خبری از این چیزا نبود ولی اگر ملت زیاد سخت نگیره ملت بگیرید از همه لحاظ خوبه من که راضی بودن تا حالا

rezarostami
August 28th, 2012, 23:31
غیر از بانک ملت بانکی که درگاه بده به شخص حقیقی تسویه انی باشه هست؟

بانک های پارسیان پاسارگاد سامان هم هستند ولی تسویه حساب آنی ندارن بعد از پرداخت مشتری 3 روز باید منتظر باشید که اگه کسی شکایتی و اعتراضی نداشت مبلغ به حساب شما واریز بشه . حالا شما یه آمار از بانک ملت بگیر شاید زیاد سخت گیری نکردن و تونستید درگاه بگیرید

sIiiS
August 29th, 2012, 00:31
بانک های پارسیان پاسارگاد سامان هم هستند ولی تسویه حساب آنی ندارن بعد از پرداخت مشتری 3 روز باید منتظر باشید که اگه کسی شکایتی و اعتراضی نداشت مبلغ به حساب شما واریز بشه . حالا شما یه آمار از بانک ملت بگیر شاید زیاد سخت گیری نکردن و تونستید درگاه بگیرید

پاسارگاد رو نمیدونم
سامان به هیچ وجه به شخص حقیقی درگاه نمیده
پارسیان رو خودم 4 سال پیش حقیقی گرفتم و راضی هستم

پرداخت هم لازم نیست 3 روز صبر کنید
هر روزی که مشتری پرداخت کنه، اگر تا ساعت 11:30 شب بود، میره توی لیست تسویه و فردا صبحش تسویه انجام میگیره و به حساب شما واریز میشه، اگر بعد از 11:30 بود میره واسه پس فرداش

sardarn
August 29th, 2012, 09:48
سلام
فقط ملت تسویه آنی داره بقیه شون معمولا فردا صبحش تسویه می کنند

samansystems
August 29th, 2012, 14:58
هيچ بانکی تسويه آنی نميده.
خود بانک ملت هم که تسويه آنی ميده مشکلات زيادی در تسويه حساب داره.

n4ser
August 29th, 2012, 21:17

اونیکه میگی 3روز پول نگهمیداره پرداخت امنه پاسارگاد هست نه بانکه دیگه ای!!

ztest
August 29th, 2012, 22:12
از هر جا میگیری از کشاورزی نگیر دی: با اون خدماتشون بهتر بود به جای بانک مزرعه میزدن کلی به مردم خدمت میکردن.

behnam289
August 29th, 2012, 22:38
به نظر شما ازکدم بانک درگاه پرداخت که ار نظر تسویه و پشتیبانی خوب و راحت درگاه بده بانک ها خیلی سحت میگیرن یکش پاسارگاد که سفته میخواد در کل من ماندم از کدو بانک درگاه بگیرم(:|

سلام

ببین داداش سعی کن خودت مستقیم از بانک بگیری

چون
1-کارمزد نداره
2- قطعی کمتر داره نسبت به واسطه
3-واریز وجه به حسابت آنی هست و برای انتقال وجه پولی ازت نمیگیرند
4-خودش در واقع یک جور اعتبار حساب میشه ! مشتری بیشتر اعتبار میبره به سایت و کسب کار شما (به نظر من )

j4b3r
August 29th, 2012, 23:34
به نظر من یه مدرک شرکت جور کنید و فقط از پاسارگاد بگیرید. با مدرک شرکت 1 ریال هم خرج نداره. تسویه حساب هم هر شب. من 3 ساله باهاشون کار میکنم تاحالا مشکل تسویه حساب نداشتم و درگاه هم هیچ وقت قطع نبوده.
بانک ملت طبق چیزی که من از همکاران شنیدم مشکل زیاد داره.

om!d-D
August 30th, 2012, 00:12
بانک پاسارگاد مشکلی نداره.منتها دو تومان سفته میخواد و تاکید زیادی روی نماید اعتماد و مارک ارسالی داره...ما گرفتیم و مشکلی نبوده

j4b3r
August 30th, 2012, 00:31
بانک پاسارگاد مشکلی نداره.منتها دو تومان سفته میخواد و تاکید زیادی روی نماید اعتماد و مارک ارسالی داره...ما گرفتیم و مشکلی نبوده

من با اساسنامه شرکت بدون هزینه و سفته و نماد گرفتمb-)

itmseven_gmail_com
August 30th, 2012, 00:51
سلام

پارسیان گرفتم . اولین بانک پیشرو در وب است . فقط یک دانه اجاره نامه مکان کسب وکار می خواست . اس.ام.اس بانک را فعال کرده و بعد از پرداخت مشتریان محترم ، پول بصورت لحظه ای وارد حسابم شده و سپس پیامکی دریافت می شود.

DreamServer
August 30th, 2012, 01:32
تک پرداخت که الآن هم میده!
پی لاین عالیه!
زرین پال معروفه!

sIiiS
August 30th, 2012, 02:31
سلام

پارسیان گرفتم . اولین بانک پیشرو در وب است . فقط یک دانه اجاره نامه مکان کسب وکار می خواست . اس.ام.اس بانک را فعال کرده و بعد از پرداخت مشتریان محترم ، پول بصورت لحظه ای وارد حسابم شده و سپس پیامکی دریافت می شود.

اصلا همچین چیزی نیست!
4 ساله که با پارسیان کار میکنم
واریز فردا صبح هست و پول هم میره به حساب تجارت الکترونیک پارسیان و آنی نمیاد توی حساب شما!

azarnet
September 24th, 2012, 19:54
سلام
من از بانک پاسارگاد و اقتصاد نوین و سامان و پارسیان گرفتم هیچی هم نگرفتن ازم
فقط پارسیان و اقتصاد نوین کپی سند خونمونو گرفتن
همین
از اقتصاد نوین و پاسارگاد خیلی راضیم

habiballahafg
September 24th, 2012, 20:41
به نظر من از زرین پال بگیر چون پشتیبانی و مورد اعتماد هستن ولی اگه میخای که حتما بانک باشه فقط ملت بگیر

AriyaDownload
September 24th, 2012, 20:48
سلام
من از بانک پاسارگاد و اقتصاد نوین و سامان و پارسیان گرفتم هیچی هم نگرفتن ازم
فقط پارسیان و اقتصاد نوین کپی سند خونمونو گرفتن
همین
از اقتصاد نوین و پاسارگاد خیلی راضیم

به نظر من از زرین پال بگیر چون پشتیبانی و مورد اعتماد هستن ولی اگه میخای که حتما بانک باشه فقط ملت بگیر

زمان استارت تاپیک : 3 هفته پیش
آخرین پاسخ هم : 3 هفته پیش

فکر کنم ایشون تا الان دیگه درگاه رو دریافت کردن.

habiballahafg
September 24th, 2012, 21:11
زمان استارت تاپیک : 3 هفته پیش
آخرین پاسخ هم : 3 هفته پیش

فکر کنم ایشون تا الان دیگه درگاه رو دریافت کردن.
من حواسم به زمان ارسال تاپیک نبود پوزش میخواهم

m3hdi
September 24th, 2012, 21:56
تک پرداخت که الآن هم میده!
پی لاین عالیه!
زرین پال معروفه!

از کدم بانک درگاه بگیرم؟

این اسامی که گفتید بانک های جدیدن ؟!

par30webhost
September 24th, 2012, 22:04
به نظر من یه مدرک شرکت جور کنید و فقط از پاسارگاد بگیرید. با مدرک شرکت 1 ریال هم خرج نداره. تسویه حساب هم هر شب. من 3 ساله باهاشون کار میکنم تاحالا مشکل تسویه حساب نداشتم و درگاه هم هیچ وقت قطع نبوده.
بانک ملت طبق چیزی که من از همکاران شنیدم مشکل زیاد داره.
من موافقم بانک پاسارگاد واقعا عالیه