PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cloudflare

index.mailbox
August 28th, 2012, 16:08
بعضی از سایت های هاستینگ، لوگوی cloudflare رو قرار دادن
این سایت میتونه جای گزینی برای کلود لینوکس باشه ؟

shivahost
August 28th, 2012, 16:58
اصلا این ها به هم ربطی ندارند! کلود لینوکس یک سیستم عامل است و کلودفلیر یک سیستم برای میزبانی سایت شما بصورت کش شده روی سرورهای مختلف. استفاده از کلودفلیر برای سایت های استاتیک پیشنهاد میشه.

dude
August 28th, 2012, 18:20
Cloudflare یک CDN Content Delivery Network رایگان است نه یک کلود.

index.mailbox
August 28th, 2012, 21:06
اونجا الکی نیست بیان برند یه شرکتی رو بزارن تو سایتشون خوب چرا حالا کلود فلیر بزاره خیلی برند های بهتری هست برا گذاشتن خوب هم هست شما میگید ربطی به هاستینگ نداره
مثلا این سایت رو ببینید http://crocweb.com (http://crocweb.com/)
درسته که کلود فلر تقلید کار کلود لینوکس رو در میاره ولی همون نقش رو بازی میکنه دیگه / دقت کنید هر دو براساس ابری که ایجاد میکنن باعث دون نشدن وب سایت شما میشن اگه سایت شما دون شد در هر دو سرویس سایت رو بالا نگه میداره، باعث کاهش ترافیک میشه .... همش هم بخاطر ابری هست که در هر دو مشتکر هست.
و نظر شما

arpays
September 23rd, 2012, 23:58
cloudflare چند تا کار جالب میکنه 1- اگه سایتتون down باشه بازم به بازدیدکنندهها سایت رونشون میده 2-چون تعداد بالایی سایت عضوش هستن وقتی یکی از سایتهای عضو حک بشه سایت cloudflare
بقیه سایت هارو ایمن میکنه .
سایت p30download از این سیستم استفاده میکنه

dertgtr
September 24th, 2012, 10:40
cloudflare چند تا کار جالب میکنه 1- اگه سایتتون down باشه بازم به بازدیدکنندهها سایت رونشون میده 2-چون تعداد بالایی سایت عضوش هستن وقتی یکی از سایتهای عضو حک بشه سایت cloudflare
بقیه سایت هارو ایمن میکنه .
سایت p30download از این سیستم استفاده میکنه

دی ان اس های پی سی دانلود روی دی ان اس های cloudflare ست نشده . کدوم قسمت پی سی دانلود از cloudflare استفاده می کنه ؟

سوالی دارم از دوستان : این cloudflare با در نظر گرفتم محسناتش یه عیب بزرگ داره اون هم ایجاد مشکل برای رویت سایت از طرف کاربران ایرانی هست البته من این رو شنیدم و خودم تجربه نکردم . میگن چون ای پی های ایران بیشترش بلوکه هست cloudflare نمی زاره با این ای پی ها سایتی که از cloudflare استفاده می کنه برای کاربران با این ای پی های بلوکه شده رویت بشه .

این صحت داره ؟

Woshka
September 24th, 2012, 14:29
cloudlinux خیلی سرور رو unstable کرد
مجبور شدم حذفش کنم
از نصب تا حذفش کلی دانی دادیم

dertgtr
September 24th, 2012, 16:32
دی ان اس های پی سی دانلود روی دی ان اس های cloudflare ست نشده . کدوم قسمت پی سی دانلود از cloudflare استفاده می کنه ؟

سوالی دارم از دوستان : این cloudflare با در نظر گرفتم محسناتش یه عیب بزرگ داره اون هم ایجاد مشکل برای رویت سایت از طرف کاربران ایرانی هست البته من این رو شنیدم و خودم تجربه نکردم . میگن چون ای پی های ایران بیشترش بلوکه هست cloudflare نمی زاره با این ای پی ها سایتی که از cloudflare استفاده می کنه برای کاربران با این ای پی های بلوکه شده رویت بشه .

این صحت داره ؟

کسی در مورد cloudflare نظری نداره؟

index.mailbox
September 24th, 2012, 23:18
من خودم ازش اسفاده میکردم برام مشکلی پیش نیاورد o:-)

dertgtr
September 25th, 2012, 00:57
من خودم ازش اسفاده میکردم برام مشکلی پیش نیاورد o:-)

نوشتید استفاده می کردید . دلیل عدم استفاده شما چیه ؟

روی سایتی که روش حمله هست فکر کنم اگر سطح امنیتی cloudflare بالاتر از law باشه ایجاد مشکل می کنه با توجه به مشکل دار بودن رنج ای پی کاربران ایرانی .

index.mailbox
September 25th, 2012, 09:52
نوشتید استفاده می کردید . دلیل عدم استفاده شما چیه ؟

روی سایتی که روش حمله هست فکر کنم اگر سطح امنیتی cloudflare بالاتر از law باشه ایجاد مشکل می کنه با توجه به مشکل دار بودن رنج ای پی کاربران ایرانی .
من تغییر dns باید میدادم و از اونجایی که زیاد با کارکردش آشنایی نداشتم دیگه برنگشتم البته چون دیدم دوستان از تاپیکهای cloudflare استقبال نکردن دیگه بهش برنگشتم / مثلا شما پاسختون رو نمگیرید و بعد کی میخواد جوابگوی دان شدن شما باشه؟!

vsg24
January 12th, 2013, 19:15
به درد وردپرس که نمیخوره!!
من تست کردم!

hostspace
January 12th, 2013, 20:50
من استفاده می کردم
ربطی به سی ام اس شما نداره
این سیستم ، سایت شما رو کش میکنه و به بازدیدکننده از کش ، سایت رو نشون میده و این سیستم باعث میشه اگه سرورتون هم داون بود باز هم سایتتون قابل مشاهده باشه
اما مشکلی بود که باعث شد من استفاده نکنم و این مشکل عدم بارگذاری سایت در بعضی آی اس پی ها بود.

www.mykorea.in
January 12th, 2013, 21:58
سلام
من دارم ازش استفاده میکنم .
تنها مشکلش اینه که گاهی اوقات ای پی کاربری رو که وارد سایت میشه رو اشتباه ثبت میکنه (به جاش ای پی کلودفلر ثبت میشه) و ممکنه چند تا کاربر با یه آی پی مشترک ثبت بشن و تو افزونه هایی که به ای پی کاربر حساس هستند مثل نظر سنجی به مشکل بر بخورید .

البته چون تو این مورد وارد نیستم شاید با تغییر یه سری تنظیمات تو پنل کلودفلر این مشکل حل بشه . اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه :53:

vsg24
January 12th, 2013, 22:27
به نظر من مال آمازون بهتره. (یکی از دوستام خارج از کشور داره استفاده میکنه) البته پولیه!