PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی از طراحان قالب ورد پرس

niaz1353
August 28th, 2012, 01:12
سلام
دوستان عزیز من وقتی سایتم رو به چند رو قبل از طریق سرور بر گردوندم این قسمت (دسته های سایت)که در عکس نشون داده شده در صفحه اصلی سایت به صورت اضافه افتاده یعنی این دسته در ساید بار قالب وجود داره.چطور اینو حذفش کنم .در ویرایش و در index.php قالب این قسمت وجود نداره در دیتابیس فکر کنم اضافه شده . این هم تصویرش
و
البته این هم ادرس سایت boxfun.ir (http://www.boxfun.ir)

لطفا راهنمایی کنید

8098

rezarostami
August 28th, 2012, 01:16
با قلب های دیگه هم این مشکل رو دارید تا فقط همین قالب اینطوره ؟ اگه قالب قابلیت ابزارک داره از اونجا هم بررسی کنید اگر از این موارد نبود مشکل نمی تونه از پوسته باشه باید بررسی عمقی تری انجام بگیره

niaz1353
August 28th, 2012, 01:42
قالب من نمیدونم چیشده بود به هم ریخته بود داخل فرو م ها مطلب نبود بعد با سرور هما هماهنگ کرده به دو هفته قبل بر گردوندیم این دفعه کلا بهم ریخت و دسته ها نبودند بعد از بررسی فهمیدیم که phpmyadmin کار نمیکرد و ارور میداد اونو که رفع کردند اینگونه در اومد به همین خاطر میگم از دیتابیس به احمال زیاد باید باشه ولی نمیدونم چطور رفعش کنم

GraphX
August 28th, 2012, 17:23
باید فایل های قالبتون رو دید تا بتونم راهنماییتون کنم

niaz1353
August 29th, 2012, 02:34
دوستان عزیز مشکلم حل شد ممنون

GraphX
August 29th, 2012, 11:10
دوستان عزیز مشکلم حل شد ممنون

به سلامتی
بازم موردی بود در خدمتم