PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی از گیگا giga-international.com

MagicVps.Com
December 11th, 2009, 04:56
با سلام
دوستانی که میتوانند از این دیتا سنتر تهیه کنند پلان فوق را لازم دارم

http://www.giga-international.com/detail_server.php?id=117
Intel Core i7 920 4*2,66 GHz

البته با شرایط زیر

1- مجازی ساز روش نصب شده باشه به این شرط که درست کار کنه و مشکلی نداشته باشه نباشه
من سرور از یکی گرفتم مشکل داشت زیر بار هم نرفت. وقتی ویندوز نصب شد روی وی پی اس بدون اینکه کار خاصی انجام بشه سیپو یوزج بالا میرفت (نکات مجازی ساز وی ام وار بودش . همون ایزو مورد استفاده روی سرورهای دیگر بدون مشکل داشت کار میکرد و در حال نصب شدن بود بدون هیچ گونه مشکلی - (شخص ادعا میکرد ایزو مشکل داره ) فقط هم یک وی پی اس روی سرور بود چندتا برای تست ساخته شدو بعد همشون حذف شدن که همون مشکل داشتن با وجود اینکه یک دونه بیشتر نبود .....)
لینک ایزو هم در اختیار شخص قرار گرفت با مشخصات سرور که شخص نصب کنه شخصا و تست کنه و خودش ببینه با چشم خودش ولی این کار انجام نداد و فقط میگفت سرور مشکلی نداره )

2 ساپورت و پشتیانی میخوام نه اینکه فقط برای تحویل دادن فقط زرنگ باشه بعد از تحویل دیگه شتر دیدی ندیدی
کار ی که کسی که بلد باشه حداکثر نیم ساعته انجام میشد 3 روز منو معطل کرد میخواستم هارد دوم هم که بصورت رید بود فعال بشه و بشه ازش به عنوان هارد مجزا استفاده بشه از اولین تیکت تا فعال شدن هارد دوم بیشتر 48 ساعت زمان گزشت

3- شماره تماس هم ثابت هم موبایل اعلام کنه که هر زمان تماس گرفته شد پاسخ گو باشه نه اینکه جواب نده یا روی پیغام گیر بزاره

(من خارج تایم نمیخوام در ساعت معمول منظورم هست ( ساعاتی که اون شرکت گفته ساعات کاریشون هست )این قضیه چندین و چندین و چندین بار تکرار شده .دفتر میگفتن نیست (تلفن ثابت ) موبایل هم یا جواب نمیداد یا بعدش روی پیغام گیر میزاشت )

4- بهم قرار داد بده در ضمن این شرایط توی قرار داد ذکر بشه

5-حداکثر تا فردا شب بهم تحویل بده هر ساعتی شد فقط بهم تا فردا شب تحویل بده حداکثر شنبه

دوستان این موارد کلی بود نه اینکه شخصی به خودش بگیره

اگرمیخواستم خودم اسم شخص و یا شرکت و یا اینکه کدوم دیتا سنتر بوده اعلام میکردم که این کار نمیکنم
ذکر این موارد فقط جهت اتمام حجت با هرکسی که میخواد سرور تحویل بده و لاغیر

هر شخصی که این شرایط را قبول داره بسم الله من حاضر به همکاری هستم تا چندین ماه تضمینی

MagicVps.Com
December 11th, 2009, 13:08
کسی نبود که تحیول بده سرور

WebRang
December 11th, 2009, 13:45
سلام
تمام موارد انجام خواهد شد ،
190 هزار تومان!
زمان تحویل هم کمتر از 3 ساعت!

موفق باشید

kianonline
December 11th, 2009, 14:49
با سلام
دوستانی که میتوانند از این دیتا سنتر تهیه کنند پلان فوق را لازم دارم

http://www.giga-international.com/detail_server.php?id=117
intel core i7 920 4*2,66 ghz

البته با شرایط زیر

1- مجازی ساز روش نصب شده باشه به این شرط که درست کار کنه و مشکلی نداشته باشه نباشه
من سرور از یکی گرفتم مشکل داشت زیر بار هم نرفت. وقتی ویندوز نصب شد روی وی پی اس بدون اینکه کار خاصی انجام بشه سیپو یوزج بالا میرفت (نکات مجازی ساز وی ام وار بودش . همون ایزو مورد استفاده روی سرورهای دیگر بدون مشکل داشت کار میکرد و در حال نصب شدن بود بدون هیچ گونه مشکلی - (شخص ادعا میکرد ایزو مشکل داره ) فقط هم یک وی پی اس روی سرور بود چندتا برای تست ساخته شدو بعد همشون حذف شدن که همون مشکل داشتن با وجود اینکه یک دونه بیشتر نبود .....)
لینک ایزو هم در اختیار شخص قرار گرفت با مشخصات سرور که شخص نصب کنه شخصا و تست کنه و خودش ببینه با چشم خودش ولی این کار انجام نداد و فقط میگفت سرور مشکلی نداره )

2 ساپورت و پشتیانی میخوام نه اینکه فقط برای تحویل دادن فقط زرنگ باشه بعد از تحویل دیگه شتر دیدی ندیدی
کار ی که کسی که بلد باشه حداکثر نیم ساعته انجام میشد 3 روز منو معطل کرد میخواستم هارد دوم هم که بصورت رید بود فعال بشه و بشه ازش به عنوان هارد مجزا استفاده بشه از اولین تیکت تا فعال شدن هارد دوم بیشتر 48 ساعت زمان گزشت

3- شماره تماس هم ثابت هم موبایل اعلام کنه که هر زمان تماس گرفته شد پاسخ گو باشه نه اینکه جواب نده یا روی پیغام گیر بزاره

(من خارج تایم نمیخوام در ساعت معمول منظورم هست ( ساعاتی که اون شرکت گفته ساعات کاریشون هست )این قضیه چندین و چندین و چندین بار تکرار شده .دفتر میگفتن نیست (تلفن ثابت ) موبایل هم یا جواب نمیداد یا بعدش روی پیغام گیر میزاشت )

4- بهم قرار داد بده در ضمن این شرایط توی قرار داد ذکر بشه

5-حداکثر تا فردا شب بهم تحویل بده هر ساعتی شد فقط بهم تا فردا شب تحویل بده حداکثر شنبه

دوستان این موارد کلی بود نه اینکه شخصی به خودش بگیره

اگرمیخواستم خودم اسم شخص و یا شرکت و یا اینکه کدوم دیتا سنتر بوده اعلام میکردم که این کار نمیکنم
ذکر این موارد فقط جهت اتمام حجت با هرکسی که میخواد سرور تحویل بده و لاغیر

هر شخصی که این شرایط را قبول داره بسم الله من حاضر به همکاری هستم تا چندین ماه تضمینی

با سلام و درود ،

ما می توانیم این سرور را برای شما با شرایط فوق ارائه بدهیم.

هزینه: اخذ سرور: 200000 تومان ( این هزینه همراه با پشتیبانی ذکر می شود ، پشتیبانی خود سرور: مثلا نمونه ای که اشاره کرده اید... نه مدیریت سرور و... چون هزینه جدا دارد که آن هم اگر خواستید در خدمت شما هستیم )

قرداد رسمی داده می شود. فقط باید هماهنگ شود.

جهت سفارش ، حد اقل 4 ساعت و حد اکثر 24 ساعت زمان نیاز داریم.

پشتیبانی: به صورت تلفن ثبات + تلفن همراه + پیام کوتاه + تیکت + ایمیل

فقط در صورت اینکه مایل به خرید این سرویس بودید ، حتما قبل از سفارش به صورت پیغام خصوصی اطلاع دهید.

پاینده باشید.