PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلک جدید مخابرات

alireza.076
August 27th, 2012, 18:49
مخابرات به تمام سرویس دهنده های خصوصی علام کرده که هرکسی درخواست اشتراک بدهد باید روی پورت مخابرات باشد!!!
البته بعضی دوستان خبر دارند

به همین دلیل حتما در پایان اتمام سرویس خود درخواست دهید تا پورت شما رو به پورت خود شرکت تغییر بدهند
تا از قعطی های پشت سر هم و بی کیفیت سرویس ها خلاص شوید
مخصوصا دوستانی که فکر میکنند قعطی از شرکت هست و میروند از شرکت دیگر خرید میکنند
با تشکر

alireza.076
August 28th, 2012, 01:32
همچنین یه نکته رو بگم
بعضی ها عقیده دارند که اگه از یه شرکت بخواید سرویس بگیرید باید 10 تومن هزینه اتصال بدهید اما ایمنطور نیست دوستان
10هزار تومن پول وقتی دریافت میشود که مسئول فروش به منزل شما بیاد و نصب مودم و ... آموزش بده
01412238008
یه شرکت فروش سرویس میتونید تماس بگیرید و سوال کنید
پس 10.000 حضرت تومن مفت نریزید دور

AvalinHost
August 28th, 2012, 02:11
اندیشه سبز خزر :))
برو از شاتل بگیر خیالتو راحت کن. آدرسشم توی امیر شهید جنب آژانس آرش ساختمان ثمین هست. ;)

alireza.076
August 28th, 2012, 02:19
اندیشه سبز خزر :))
برو از شاتل بگیر خیالتو راحت کن. آدرسشم توی امیر شهید جنب آژانس آرش ساختمان ثمین هست. ;)

بله خبر دارم از این شرکت بی تجربه ای که 2 تا خانوم در حال ارائه سرویس هستند و فقط 2 تا سوال از ایشون بپرسید میمونند توش
باز اندیشه سبز خزر پشتیبانیشون حرف نداره. من ساعت 1 شب هم زنگ زدم هم ساعت 6 صبح با این حال پاسخگو بودند در حالی که نه شرکت گیلانت و نه شرکت پارس آنلاین این پشتیبانی رو ارائه نمیدهند
همچنین من مگه مغز خر خوردم 30.000 حضرت تومن بدم برای اینترنت 128 نامحدود؟ مگه مشکل اندیشه چیه؟ نصف پول شاتل اما 2 برابر بهتر

delta
August 28th, 2012, 05:36
اندیشه سبز فوقالعاده هست. تنها سرویس دهنده اختصاصی گیلان هست.. شاتل و.. تو کل ایران مثل مور و ملخ نمایندگی زده و از کنترلشون خارج شده.. پشتیبانی اندیشه سبز شده 24 ساعته..شبا تا صبح هر وقت زنگ بزنید جواب میدند ..شیفت شب میزارند.. قطعی هاش واقعا به چشم نمیاد..از نظر قیمت قبول دارم کمی بالاتر از جاهای دیگه هست اما واقعا و انصافا تو این 3 سال ازش راضی بودم..

php.online
August 28th, 2012, 08:37
اندیشه سبز خزر همون مخابراته.
به اختصاصی بودن نیست به کیفیته. مخابرات نه سواد درستی دارن نه تجهیزات درستی
اومدیم 48 ساعته پشتیبانی داد ولی کیفیت نداشت چه فایده ؟
ولی چون همه کنترل هممه دستشونه و تبلیغات هم ماشا... رو فیش تلفن و رو 118 تو خیابون ها که مفت تبلیغ می کنن دوستان فکر نکنن که بهتره.

alireza.076
August 28th, 2012, 11:33
اندیشه سبز خزر همون مخابراته.
به اختصاصی بودن نیست به کیفیته. مخابرات نه سواد درستی دارن نه تجهیزات درستی
اومدیم 48 ساعته پشتیبانی داد ولی کیفیت نداشت چه فایده ؟
ولی چون همه کنترل هممه دستشونه و تبلیغات هم ماشا... رو فیش تلفن و رو 118 تو خیابون ها که مفت تبلیغ می کنن دوستان فکر نکنن که بهتره.

خیر دوست عزیز. ایندیشه سبز پیمان کار مخابرات در گیلان هست نه مخابرات
بنده از این شرکت استفاده میکنم

php.online
August 28th, 2012, 11:37
پیمانکار باشه که دیگه بدتر. بالاخره اینترنت مخابرات میده.

MostafaBestMan
August 28th, 2012, 11:55
متأسفانه مخابرات اینترنتشو به بخش خصوصی در گیلان (اندیشه سبز خزر) ارائه کرده.
در ماه های اول این شرکت اینترنت مخابرات رو به قیمتهای خودش ارئه میداد!
512 یک به 10 نامحدود که 22-25 تومان بود رو بالای 100هزار تومان ارئه میداد که در چند ماه پیش مجبور شدن باز نرخ مخابرات رو بدن.
جالبه که مخابرات اصلأ سرویسهای حجمی نداشت.تمام سرویسهاش نامحدود بود که از وقتی دست اندیشه افتاده سرویسهای حجمی اضافه شده.
درمورد پورتهای مخابرات هم فقط مدیریت اکانتها دستشون هست ظاهرأ.
تمامی مسائل فنی دست مخابرات هست (طی چندین بار مشکلی که داشتم و با دفتر مرکزیشون تماس گرفتم)
نمیدونم چرا تعریف میکنید از این سرویس دهنده..بنده که به اجبار با این شرکت کار میکنم! (تجربه 2-3 ساله کار من با این شرکت)

delta
August 28th, 2012, 11:57
پیمانکار باشه که دیگه بدتر. بالاخره اینترنت مخابرات میده.

فرق داره برادر من.اگر تعریف شما این باشه که خوب تمامی isp های ایران مال مخابراتن دیگه!! اتفاقا اندیشه سبز نسبت به بقیه isp های ایران مستقل عمل میکنه.یعنی یک سروگردن بالاتر از مخابرات هست و دست من بود میگفتم مخابرات زیر مجموعه اندیشه هست!!! یکه تاز گیلان هم همین اندیشه هست.شرکت های دیگر مثل شاتل و پارس انلاین و.. هم داریم اما اصلا به گرد اندیشه هم تو مشتری و رقابت نمیرسند..دلیلش هم فقط و فقط مستقل بودن بیش از حد این شرکت هست.هر چی هست قطعی زیادی نداره..

rezarostami
August 28th, 2012, 11:58
عجب این طور باشه که دیگه سرویس های همه شرکت ها به مشکل می خوره و از دایال آپ هم بد تر میشه که (:|

php.online
August 28th, 2012, 12:48
فرق داره برادر من.اگر تعریف شما این باشه که خوب تمامی isp های ایران مال مخابراتن دیگه!! اتفاقا اندیشه سبز نسبت به بقیه isp های ایران مستقل عمل میکنه.یعنی یک سروگردن بالاتر از مخابرات هست و دست من بود میگفتم مخابرات زیر مجموعه اندیشه هست!!! یکه تاز گیلان هم همین اندیشه هست.شرکت های دیگر مثل شاتل و پارس انلاین و.. هم داریم اما اصلا به گرد اندیشه هم تو مشتری و رقابت نمیرسند..دلیلش هم فقط و فقط مستقل بودن بیش از حد این شرکت هست.هر چی هست قطعی زیادی نداره..
من خودم هم پارس آنلاین دارم هم اندیشه سبز خزر. رشت هم هستم
دفتر اندیشه سبز خزر منزل پارس آنلاین
تفاوت ها رو میبینم
با تبلیغات رایگان و سرویسهای روی فیش مردم رو فریب میدن

alireza.076
August 28th, 2012, 20:19
اگه سرویس مخابرات میداد که مفتد تومن نمیارزید
شما به این تاپیک مراجعه اگه حتی یکی از این مشکلات رو داشتید سپس این حرف رو بزنید
http://www.webhostingtalk.ir/f203/56162/

php.online
August 29th, 2012, 08:43
اگه سرویس مخابرات میداد که مفتد تومن نمیارزید
شما به این تاپیک مراجعه اگه حتی یکی از این مشکلات رو داشتید سپس این حرف رو بزنید
http://www.webhostingtalk.ir/f203/56162/

دوست گرامی بهتره شما از همون اندیشه سبز استفاده کنید. خیلی هم خوبه

Ahmad110
August 29th, 2012, 10:36
مزخرفترین آی اس پی که تو عمرم دیدم اندیشه سبز هستش . الان 2 سال و چند ماهه که از اندیشه به پارس آنلاین کوچ کردم واقعا راضیم . ساپورتشون هم قابل مقایسه با اندیشه نیست ، واقعا عالیه . رو همه سرویسهاشون پورت تا 2 مگابیت بازه ، پورتها هم محدود نیستن .
اندیشه سبز با اون اکانتینگ کرک شدش هم شد ISP :d ؟!!!

afshinh
August 29th, 2012, 12:39
سلام

چند روزی هست که از مخابرات سرویس گرفتم

256

ازش راضی هستم قبلش از شاتل گرفته بودم همش قطع میشد و هر وقت تماس میگرفتم یه دروغی سر هم میکردن!

تا الان که خدارو شکر از مخابرات قطعی نداشتم ولی تصمیم دارم از مبین نت بگیرم چون باید 24 به نت وصل باشم حتی تو بیابون :دی فقط موندم مبین نت time out میده قطعی داره یا نه