PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لب تاپ خوب چی میتونم بخرم؟؟؟؟؟

s4ghar
August 27th, 2012, 17:12
سلام دوستان
خواهش میکنم کمکم کنید
من میخوام یه لب تاپ بخرم که قیمتش تا 2میلیون باشه
ممنون میشم اونایی که کامل اطلاع دارن و یا اونایی که خودشون استفاده کردن یه مدل پیشنهاد بدن با معایب و مزایاش
خودم هم تو 2مدل dell xps L502 و asus n53sm که میگن موجود فقط n53s هست
ممنون میشم کمک کنید. تشکر:53::53::53::53::53::53:

lived
August 27th, 2012, 23:54
والا به نظر من اگر عجله ندارید صبر کنید
چون همون لپ تاپ که مثلا 1200 بوده الان شده حدود دو تومن و به نظرم خرید کردن کار اشتباهی است تا ثبات قیمت (البته اگر خرید ضرورت نداره)

behnam289
August 28th, 2012, 00:03
سلام دوستان
خواهش میکنم کمکم کنید
من میخوام یه لب تاپ بخرم که قیمتش تا 2میلیون باشه
ممنون میشم اونایی که کامل اطلاع دارن و یا اونایی که خودشون استفاده کردن یه مدل پیشنهاد بدن با معایب و مزایاش
خودم هم تو 2مدل dell xps L502 و asus n53sm که میگن موجود فقط n53s هست
ممنون میشم کمک کنید. تشکر:53::53::53::53::53::53:

سلام
منتظر کاهش قیمت نشین اگر هم قیمت پایین اومد جزئی هست. البته اگر هم بیاد به خاطر اینه که هرروز جدید تر میشه

اگر مشکل مالی نیست به نظر من مارک سنی با در نظر گرفتم عمر باتری و وزنش

اگر سنی نشد 100% Asus من الان سنی دارم اگر خواستم بخرم Asus میخرم واقعا عالیه از همه نظر

ولی دو تا نکته خیلی مهم :
به غیر از رم سی پی یو هارد و........

به وزن و میزان شارژ باتری خیلی دقت کن.

Woshka
August 28th, 2012, 00:11
IBM Lenovo thinkpad

alireza.076
August 28th, 2012, 01:17
مشخصات؟ (رم، هارد، cpu و ...)

rezarostami
August 28th, 2012, 01:21
برای خرید لپ تاپ منتظر ارزون شدن نباشید چون چی گرون شد بعد دوباره ارزون شد که این دومیش باشه . لپ تاپ ها از نظر برند کمپانی هیچ فرقی در بهبود کیفیت محصضول ندارند شما بیشتر نظرت به سخت اقزار محصول باشه سعی کنید اطلاعاتی از کیفیت و کارایی چیپست های لپ تاپ به دست بیارید که مهمترین امره و نیاز به کاری که میخواهید انجام بدید سخت افزار رو انتخاب کنید

s4ghar
August 28th, 2012, 01:43
خب میخوام سیپی یو آی 7 باشه و رم هم حداقل 4 گیگ و هارد هم 750 یا 1024 باشه
البته باتری هم مهم هست
دوستان اگه خودتون هم لب تاپ خوبی دارید و باهاش کار کردید یا میکنید برام بگین هم مزایا و هم معایب بدون تعصب
ممنون

delta
August 28th, 2012, 02:02
اینجا رو یک نگاه بنداز.... قیمتهاش بروز هست و اگر خواستید از همونجا هم آنلاین یا غیر آنلاین میتونید بخرید...

Laptops / Notebooks ― RayanSaba - رایان صبا (http://rayansaba.com/index.php?categoryID=100)

HADNEZ-ICT
August 28th, 2012, 11:37
من l502 x دارم
راضی هستم ;)
جدیدا مثل این که مدل تاچش هم اومده

dertgtr
August 28th, 2012, 11:46
ایسوس بخرید و مطمئن باشید پشیمون نمیشید نزدیک 12 ماهه یکیشو دارم خیلی راضی هستم . باطری نزدیک 4 ساعت نگه میداره و هیچ مشکلی هم تو این مدت نداشته مشخصات سی پی یو i7 هارد 750 گیگ رم 8 گیگ کارت گرافیکی جی فورس 2 گیگ ( البته یه کارت آنبورد هم داره ) خودم 1400 گرفتم الان باید بالای 2 میلیون باشه . مدل asus k53sv

rezarostami
August 28th, 2012, 12:04
من خودم یه Inspiron 5010 Dell دارم با گرافیک 1 گیگ و هارد 640 و رم 4 گیگ که خداروشکر خیلی ازش راضیم 24 ساعت شبانه روز هم روشنه . این مدل پارسال عرضه شد و سری بعدش 5110 بود که کارایی اون هم عالیه

shahab-f
August 28th, 2012, 12:16
سمته asus . vaio اصلا نرو چون اینا فقط پوله مارکشونو میگیرند به عنوان مثال یه لپ تاپ با یک مشخصات وایوش 700 تومنه بعد همون مشخصات ایسرش 500 تومانه اون 200 تومان گرونی وایو نسبت به اون ایسره اینه که اون وایو اسمه sony رو یدک میکشه..
acer و Dell گذینه ها خوبی هستند

DreamServer
August 28th, 2012, 12:53
به HP هم نگاه بنداز!
یه مدلش دقیق یادم نیست ولی خوب بود!
ديجی کالا : نقد و بررسی و فروش آنلاین کالای دیجیتال (http://www.digikala.com)
لپ تاپ نوت بوک | لیست قیمت لپ تاپ نوت بوک | قطعات کامپیوتر رایانه | کیمیا آنلاین (http://www.kimiaonline.com)

DreamServer
August 28th, 2012, 13:04
سمته asus . vaio اصلا نرو چون اینا فقط پوله مارکشونو میگیرند به عنوان مثال یه لپ تاپ با یک مشخصات وایوش 700 تومنه بعد همون مشخصات ایسرش 500 تومانه اون 200 تومان گرونی وایو نسبت به اون ایسره اینه که اون وایو اسمه sony رو یدک میکشه..

چرا اینجوری فکر میکنید؟! کیفیت سخت افزاری Vaio رو هیچ کدوم از کمپانی ها ارائه نمکنن!
اگه اینجوری باشه نظرتون پس خریدن مک بوک هم یه کار احمقانست از نظر شما، درسته؟

dertgtr
August 28th, 2012, 13:11

در مورد ایسوس با نظر شما مخالفم . ایسوس هزینه کیفیتش رو میگیره نه برند . نمونه اش خود من یه ایسوس دارم به قیمت معقول هم گرفتم کیفیت عالی ( i7 رو گرفتم 1.400 ) ولی در مورد سونی بله سونی پول برندش رو میگیره با همین هزینه 1.400 می خواستم سونی بگیرم می تونستم اون زمان i5 بگیرم ( 12 ماه قبل )

shahab-f
August 28th, 2012, 13:29
چرا اینجوری فکر میکنید؟! کیفیت سخت افزاری Vaio رو هیچ کدوم از کمپانی ها ارائه نمکنن!
اگه اینجوری باشه نظرتون پس خریدن مک بوک هم یه کار احمقانست از نظر شما، درسته؟
دوسته گلم من 6 ساله کارم اینه خردید فروش لپتاپ اگه بخوام از اینا سردر نیارم ............
من راجبه مک بوک بحث نکردم اصلا بحث چه ربطی به مک بوک داشت ؟؟
یکی از هم دانشگاهی های من پسر عموش داخل یکی از همین کمپانی های صاحب امتیاز تولید لپ تاپ های وایو و ایسر (از این شرکت ها تو چین زیاده) کار میکنه حساب داره بخشه تولیده که اون بخش فقط تولید کننده لپ تاپ های وایوس جالبه بدونید که همون شرکت با همون سخت افزازی که برای وایو میزنه برای لپ تاپ های ایسر نیز به کار میبره فقط این وسط تفاوت قیمت ها است

shahab-f
August 28th, 2012, 13:34
در مورد ایسوس با نظر شما مخالفم . ایسوس هزینه کیفیتش رو میگیره نه برند . نمونه اش خود من یه ایسوس دارم به قیمت معقول هم گرفتم کیفیت عالی ( i7 رو گرفتم 1.400 ) ولی در مورد سونی بله سونی پول برندش رو میگیره با همین هزینه 1.400 می خواستم سونی بگیرم می تونستم اون زمان i5 بگیرم ( 12 ماه قبل )
تا حدی با نظرتون موافقم چون که این موضوع برای ایسوس کمتر از وایوس ولی 0 نیست ایسوس هم مقداری پوله اسمشو میخوره .........

tezar0241
August 28th, 2012, 14:15
لپ تاب فقط hp ازهرنظر کارایی بیست فقط واس خریدلپ تاب باید به میزان شارژباتری خیلی توجه کن.
اگه میخوای قیمت دست باشه به اینجا هم یه سربزن من خودم هم گوشی وهم لپ تابم رو از اینجاگرفتم.
http://digikala.com

CityKala.net
August 29th, 2012, 19:33
دل 5110 یک سال پیش گرفتیم عالی بود
هارد 750 یا 1 ترابایت دقیق یادم نیست
سی پی یو i7
رم 8 گیگ
1,260,000 شد حدودا

s.w.a.t
August 29th, 2012, 19:54
باسلام
در صورت داشتن بودجه پیشنهاد میشود که یک Macbook Pro 15اینچ بگیرید!
موفق باشید