PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد به همکار برای ادغام با میزبان سایت

Ashkankamangar.ir
August 27th, 2012, 13:04
میزبان سایت با نام تجاری "ثمین پرتو داده" به شماره ثبت 17522 فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده

همونطور که دوستان در جریان هستند تمرکز ما روی فروش هاست اشتراکی هست و تا حالا وقت نکردم به فروش سرور مجازی و ... بپردازم
اینجا دوستان زیادی را دیدم که بسیار حرفه ای هستند اما خب به دلیل ناشناخته بودن نتونستند فروش خوبی داشته باشند
امروز یه پیشنهادی واسه این دوستان دارم
تمامی دوستانی که کار با مجازی سازها و مدیریت سرور رو به خوبی بلد هستند درخواست همکاری داریم یه جورایی ادغام شدن با ما
گفتنیست در فاز اول این پروژه (تا استقبال رو ببینیم)
یوزر باید هزینه ی سرور اختصاصی و ... رو خودش پرداخت کند
و با نام و آدرس میزبان سایت و ثمین پرتو داده به فروش سرور بپردازد
این مورد سود بالایی برای ما دارد از جمله افزایش و گستردگی فعالیت
و برای اون فرد هم خب با توجه به اینکه تو این مدت فعالیت همیشه مردونه کار کردیم دوستان زیادی به ما اعتماد میکنند و فرد ادغام شده میتواند با قیمتهای درست و بسیار بیشتر از قبل خود اقدام به فروش سرور نماید

البته باید فرد مورد نظر شرایط زیر را داشته باشد
کار و فروش سرور مجازی به مدت 1 سال یا بیشتر
دارای سن بالای 18 سال
تعهد کتبی و قانونی
ارسال کارت ملی و شناسنامه و آدرس کامل منزل و شماره تلفن همراه و ثابت
تضمین پشتیبانی خوب

بعد از فروش هر سرور 95 درصد هزینه ی فروخته شده در پایان هر هفته به حساب کاربر پرداخت خواهد شد.
تمامی مسئولیتها و تبلیغات و بازاریابی با میزبان سایت و تا حدی توسط خود فرد انجام خواهد شد

در پایان بگم این پروژه بیشتر برای ما سود داره چون دامنه ی فعالیتهامون رو گسترش میدیم

به زودی شعبه ی دوم شرکت در کشور گرجستان و شهر تفلیس برپا خواهد شد

Ashkankamangar.ir
August 27th, 2012, 13:31
دوستان پیام خصوصی ندند و این نکته رو بدونند

بنده میخوام شرکتهای دیگه با ما ادغام بشند نه ما با کسی ادغام بشیم
یعنی افراد با نام ثمین پرتو داده کار کنند
و دیگه اون فرد باید با لوگو و نام ما کار کند

دوستان این مورد رو اشتباه نکنند (در پیام خصوصی برخی دوستان فکر کردند ما میخوایم دو شرکته کار کنیم) خیر فقط و فقط نام میزبان سایت هست و شما در میزبان سایت استخدام میشوید در حقیقت

البته این فاز اول هست اگه استقبال نشه فاز دوم آغاز میشه

agarb98
August 27th, 2012, 13:43
دوست عزیز فکر نکنم کسی قبول کنه چون همه چی پای اون طرف هست و درصدی برای شما کار کنه با هزینه خودش
این اصلا حرف درستی نیست سرور شما باید خریداری کنید و یک نفر در این زمینه به افرادتون اضافه کنید

Ashkankamangar.ir
August 27th, 2012, 13:48
چه درصدی عزیز؟ فقط 5 درصد به ما میده اونم برای تبلیغات هست
95 درصد پول فروشش مال خودشه
ما وقتی تبلیغ خودمونه میکنیم فروش ایشون هم بالا میره

حرف شما درسته احساس میکنم خیلی از دوستان همین درخواست رو دارند الان پیام خصوصی یه سری رو خوندم

ممنون از پیشنهاتون
پس تا شروع فاز دوم دیگه پستی ندید

faranetwork
August 27th, 2012, 14:06
سلام آرش جان فکر کنم عنوان رو اشتباه نوشتین چیزی که شما گفتین نیازمند بازاریاب هستین

Ashkankamangar.ir
August 27th, 2012, 14:09
سلام به مبین عزیز
خواستم طرف زیر سایه ما کار کنه خودم براش مشتری و .. بیارم ولی با نام ما بفروشه همین

که کنسل شد
مدیران لطف کنند حذف یا قفل تاپیک

faranetwork
August 27th, 2012, 14:18
سلام به مبین عزیز
خواستم طرف زیر سایه ما کار کنه خودم براش مشتری و .. بیارم ولی با نام ما بفروشه همین

که کنسل شد
مدیران لطف کنند حذف یا قفل تاپیک

این که باز چپه شد آرش جان :دی
گفتی یک نفر زیر سایه ات کار کنه و بفروشه و مشتری بیاره
ولی الان این رو گفتی
گفتی یک نفر زیر سایه ات کار کنه و بفروشه و مشتری براش بیاری

:دی در کل بازاریاب چیز خوبی هست

loginvps.com
August 27th, 2012, 14:19
زود پشیمون شدی !
راهنمایی خواستی می تونم کمکت کنم گسترش کنی
انشالله که موفق باشید !