PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تازگی ها مد شده !

dertgtr
August 27th, 2012, 12:23
سلام علیکم

اخیرا مد شده مشتری زنگ می زنه و میگه با فلان شرایط قیمت سرویس میگیرم با فلان قیمت و ... درواقع مشتری برای شما قیمت مشخص می کنه و مشتری شرایط میزاره و مشتری مشخص می کنه و شما و کل تیم شرکت شما هیچ !

فکر نمی کنید این یه نوع بی احترامی باشه در حق خود شما ؟.

من که به مشتری گفتم می تونه بره از شرکت دیگه ای خرید کنه ! ایشون در جواب گفت که یه مشتری خوب رو از دست دادید ! من هم گفتم هیچ مشکلی نیست و شکر خدا مشتری راضی زیاد داریم :دی

لطفا به خودمون ارزش قائل بشیم به وقتی که میزاریم و به کیفیت کاری خودمون و کیفیت سرویس هامون و به هر قیمتی که شده سرویس دست مشتری ندیم و کمی هم به کیفیت فکر کنیم و ....

faranetwork
August 27th, 2012, 12:28
دوست عزیز این بی احترامی نیست شما وقتی میخوای از دیتاسنتر سرور بخری به طور مثال میگی قیمت تا 200 دلار مشخصات فلان میخوام دیتاسنتر هم آفر میده!!! این هم همون هست!

shahab-f
August 27th, 2012, 12:29
حالا اینکه چیزی نیست مشتری به من زنگ زنده واسم داره تعیین تکلیف میکنه میگه برای هر قطعی باید 20 در صد پولمو بر گردونین :d من گفتم آقا خ... نیمخوای رو سرویس بهت بدم :d

s4ghar
August 27th, 2012, 12:40
آخه سرویس خوب باشه که من مشتری مرض ندارم
با احترام به همه فروشندگان
ولی خودتون هم میدونین که 10٪ فروشندگان واقعا معرفت و مرام دارن که بهای واقعی سرویسی رو که میدن میگیرن
نه اینکه تا ببینن طرف ساده هست و یا سرش نمیشه بکنن تو پاچش
یارو اینور میاد میگه که سرور مجازی اختصاصی 512رم رو میدیم 20تومان
اونور داره سند تو آل میده که رم 2گیگ 20تومان!!!!!!! بعد آی پی هم میگیری برا پینگ همون رنج آی پی 512 رو میده
هر کی هم بگه من اینکار رو نمیکنم کاملا دروغ می فرماید
الان که اینو میخونید دارید فکر میکنید!!!!!!! که تا حالا تو پاچه چند نفر کردم؟؟؟!!!! که هر چی فکر میکنید آمار نمیاد دستتون!!!!!!!!!!!!!!!
و اینکه واقعا ارزش سرویسی که میدین نسبت به هزینه یی که میگیرین واقعا منصفانه هست؟‍!!!!!!!!!!

mehrshad.ho
August 27th, 2012, 12:42
تجربه ثابت کرده مشتری که قیمت پایین و غیر معقول میده ماه های دیگه تمدید نمیکنه

m3hdi
August 27th, 2012, 13:07
دوست عزیز این بی احترامی نیست شما وقتی میخوای از دیتاسنتر سرور بخری به طور مثال میگی قیمت تا 200 دلار مشخصات فلان میخوام دیتاسنتر هم آفر میده!!! این هم همون هست!

این به احترامیه ، ما به دیتاسنتر نمی گیم سرور بدید 64 گیگ رم پهنای باند 50tb دو ترابایت هارد ، 200 دلار ! یه قیمتی میگیم تا دیتاسنتر تو اون رنج یه آفر میده
این مشتری که دوستمون فرمودند درخواست سرور 1 گیگ رم میدن بعد هم خودشون قیمت میدن که این کاملا بی احترامیه و متاسفانه مشتری های ایرانی .... !

dertgtr
August 27th, 2012, 13:12
این به احترامیه ، ما به دیتاسنتر نمی گیم سرور بدید 64 گیگ رم پهنای باند 50tb دو ترابایت هارد ، 200 دلار ! یه قیمتی میگیم تا دیتاسنتر تو اون رنج یه آفر میده
این مشتری که دوستمون فرمودند درخواست سرور 1 گیگ رم میدن بعد هم خودشون قیمت میدن که این کاملا بی احترامیه و متاسفانه مشتری های ایرانی .... !

دقیقا منظور من هم همین هست . متاسفانه این روش فروش رو هم تعدادی از همکاران ما رواج دادن و بیشتر تو همین فروم . فکرش رو بکنید شما روزانه نزدیک 18 ساعت آنلاین هستید و پشتیبانی خوبی دارید و کیفیت سرویس های خوب بعد مشتری زنگ بزنه و مشتری قیمت رو مشخص کنه . بر نمی خوره به شما؟

X2Maxer
August 27th, 2012, 13:20
اون مشتری هایی خرید می کنند نه خبری از پشتیبانی , نه کیفیت , توی هفته چندین بار قطعی یا دان تایم دارن چی ؟
وقتی هم پولشون رو می خوان چنان می پیچونن که باید جواب بدی من نبودم دستم بودم برای خودت ما نخواستیم.
در واقع مد خوبیه چون برای پولی که می خواد بده تضمین می خواد.

poriya_hashie
August 27th, 2012, 13:24
اصلا بی احترامی نیست اگر به این حرف شما باشه که همه میخوان قیمیت بالا بدن کی از پول بدش میاد

همین رقابت باعث شده قیمت ها کم زیاد باشه دوست عزیز و اصلا اون شخصی که تماس گرفته به نظر بنده کار بدی نکرده

m3hdi
August 27th, 2012, 13:27
اون مشتری هایی خرید می کنند نه خبری از پشتیبانی , نه کیفیت , توی هفته چندین بار قطعی یا دان تایم دارن چی ؟
وقتی هم پولشون رو می خوان چنان می پیچونن که باید جواب بدی من نبودم دستم بودم برای خودت ما نخواستیم.
در واقع مد خوبیه چون برای پولی که می خواد بده تضمین می خواد.

این تضمین نیست دوست من
شما میرید برای خرید خودرو میگید فرضا این پژو 207 با این آپشن ها رو می خوام 10 ملیون تومن !
تضمینی که شما می خواید به این دلیل از بین رفته که در روز افراد جدید پا به این حرفه میذارن و فقط و فقط به دلیل قیمت پایین خیلی ها دوست دارن تجربه کنند و این تجربه منجر به شکست خریدار میشه
نام و اعتبار چیزی نیست که دو روزه بدست بیاد شما برای اینکه تضمینی برای پولت داشته باشی می تونی بری چند جا تحقیق کنی سرویس دهنده های که دارن چند سال فعالیت می کنن رو بررسی کنی اونوقت مطمئنی پولی که میدی با تضمین هست

X2Maxer
August 27th, 2012, 13:48
این تضمین نیست دوست من
شما میرید برای خرید خودرو میگید فرضا این پژو 207 با این آپشن ها رو می خوام 10 ملیون تومن !
تضمینی که شما می خواید به این دلیل از بین رفته که در روز افراد جدید پا به این حرفه میذارن و فقط و فقط به دلیل قیمت پایین خیلی ها دوست دارن تجربه کنند و این تجربه منجر به شکست خریدار میشه
نام و اعتبار چیزی نیست که دو روزه بدست بیاد شما برای اینکه تضمینی برای پولت داشته باشی می تونی بری چند جا تحقیق کنی سرویس دهنده های که دارن چند سال فعالیت می کنن رو بررسی کنی اونوقت مطمئنی پولی که میدی با تضمین هست

در جوابتون می گم از همونهایی که به قول شما نام و اعتبار رو با زحتمت بدست آوردن هم خودم و کسایی رو می شناسم که به قول شما تجربه شکست خریدار رو تجربه کردن و بر عکس (( تضمینی که شما می خواید به این دلیل از بین رفته که در روز افراد جدید پا به این حرفه میذارن و فقط و فقط به دلیل قیمت پایین خیلی ها دوست دارن تجربه کنند )) افراد جدیدی که شما می گید که شروع به این کار می کنند بارها برای خود بنده ثابت شده از اونهایی نام و اعتبار دارن بهتر بودن.

spalisp
August 27th, 2012, 14:06
به نظر من باتوجه به اعتبار 1 شرکت میشه به اون اعتماد کرد . من خودم همه جا هاست 97 رو معرفی میکنم و از مشتریای قدیمی این شرکت هم هستم

m3hdi
August 27th, 2012, 14:25
در جوابتون می گم از همونهایی که به قول شما نام و اعتبار رو با زحتمت بدست آوردن هم خودم و کسایی رو می شناسم که به قول شما تجربه شکست خریدار رو تجربه کردن و بر عکس (( تضمینی که شما می خواید به این دلیل از بین رفته که در روز افراد جدید پا به این حرفه میذارن و فقط و فقط به دلیل قیمت پایین خیلی ها دوست دارن تجربه کنند )) افراد جدیدی که شما می گید که شروع به این کار می کنند بارها برای خود بنده ثابت شده از اونهایی نام و اعتبار دارن بهتر بودن.
من عرض نکردم اعتبار نشان همیشه خوب بودنه و افراد جدید سرویس هاشون بی کیفیت هست
عرض کردم این کار مثل همه ی کارها نیاز به تحلیل اقتصادی داره ، افرادی که می خوان پا به عرصه بذارن نیاز نیست قیمت هاشون رو بکشند پایین تا بتونن مشتری جذب کنند
با حساب سر انگشتی میشه متوجه شد چطور سرور با رم 1 گیگ داره 15 تومن ارائه میشه (مثال زدم) این سرور اختصاصی چقدر رم داره ؟ با توجه به قیمت فعلی دلار و در نظر گرفتن یک دیتاسنتر درجه 2 حتی این سرور اگر 16 گیگ رم داشته باشه و قرار باشه روش 15 تا سرور مجازی ارائه بشه (در بدترین حالت) حداقل هزینه سرور اختصاصیش 300 هزار تومان هست
حالا 15 سرور مجازی با قیمت 15 تومن میشه 225 تومن پس یه جای کار غیر اصولی داره پیش میره

موفق باشید

scary-x2
August 27th, 2012, 16:22
دقیقا چند روز پیش همچین مشتری داشتم از همین انجمن . سرور با رم 2 گیگ با هارد 500 میخواست با هزینه 30 تومان
ولی بهشون گفتم که با این هزینه نمیشه همچین سرویسی داد . و یه آفر نسبت به قیمتشون معرفی کردم

اگه دوستان و همکاران ترس از دست دادن مشتری رو نداشته باشن . قیمت ها اینقدر پایین نمیاد و کیفیت کار هم بالا میره

هم فروشنده و هم خریدار راضی خواهند بود . بدون هیچ مشکلی

متاسفانه تا مشتری میگه جای دیگه سرور 30 تومنی شما رو میده 20 تومن . فروشنده هم میگه اوکی شما هم 20 بده به ما . ولی مشتری نمیدونه که از طرف دیگه فروشنده کیفیت سرور رو کم میکنه

مشتری های بنده هم هر وقت میگن تخفیف بده . بهشون میگم اگه میخواید سرور با کیفیت داشته باشید درخواست تخفیف نکنید

X2Maxer
August 27th, 2012, 17:39
من عرض نکردم اعتبار نشان همیشه خوب بودنه و افراد جدید سرویس هاشون بی کیفیت هست
عرض کردم این کار مثل همه ی کارها نیاز به تحلیل اقتصادی داره ، افرادی که می خوان پا به عرصه بذارن نیاز نیست قیمت هاشون رو بکشند پایین تا بتونن مشتری جذب کنند
با حساب سر انگشتی میشه متوجه شد چطور سرور با رم 1 گیگ داره 15 تومن ارائه میشه (مثال زدم) این سرور اختصاصی چقدر رم داره ؟ با توجه به قیمت فعلی دلار و در نظر گرفتن یک دیتاسنتر درجه 2 حتی این سرور اگر 16 گیگ رم داشته باشه و قرار باشه روش 15 تا سرور مجازی ارائه بشه (در بدترین حالت) حداقل هزینه سرور اختصاصیش 300 هزار تومان هست
حالا 15 سرور مجازی با قیمت 15 تومن میشه 225 تومن پس یه جای کار غیر اصولی داره پیش میره

موفق باشید
اینکه کسی بخواد پا به عرصه هاستینگ و سرور بذاره و قیمت هاشو جوری تنظیم کنه که ضرر کنه یا سود سلیقه ای و به خود فروشنده مربوط میشه ! در کل تا اون جایی که عقل ناقص من جواب میده برای یک شروع خوب ، شاید باید ضرر کرد تا بشه مشتری جذب کرد.
و به هیج عنوان نمیشه گفت اونی که داره ارزون تر میده کیفیتش پائین تره !! مگه این واقعا خود شخص تجربه کنه. و از کجا معلوم اونی که داره حرف از کیفیت می زنه چیزی بارش باشه ؟
به عنوان مثال شاید یکی از دلایل ارزانی این باشه که دلار رو با قیمت پائین تر خریداری می کنه
و...