PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد قیمت سرویس ها جای تعجب داره

agarb98
August 27th, 2012, 12:21
سلام خدمت دوستان عزیز

من نمیخوام بحث رو ادامه زیاد بدم ولی واسم تعجبه که قیمت دلار افزایش یافته قیمت سرویس ها کاهش !!!!!!

faranetwork
August 27th, 2012, 12:29
افزایش واسه همه نیست که! اگه خوب exchange کنی میتونی قیمت خوبی بگیری!

shivahost
August 27th, 2012, 12:31

الان شما که خوب تبدیل می کنید دلار را چند می گیری؟ 2 ماه پیش و 8 ماه پیش چند می گرفتی؟

shivahost
August 27th, 2012, 12:43
من 8 ماه پیش حدود 1100 برام می رسید به طرف خارجیم. 2 ماه پیشه حدود 2000 و دیروز حدود 2300 تومان. این افزایشی هست که برای همه هست و آقای فرانتورک نمی تونی بگی برای همه نیست مگر اینکه شما آن زمان که دلار 1000 تومان بود یک میلیون دلار انبار کرده باشید. یا شاید پدربزرگتون هنوز دلار 7 تومانی داره!

Ashkankamangar.ir
August 27th, 2012, 12:46
والا ما که قیمتهامون بالا رفته البته سروهارو هم بیشتر کردیم و کلود لینوکس نصب کردیم و واقعا مجبورم قیمت رو بالا ببریم

agarb98
August 27th, 2012, 12:49
بالابردن قیمت حق سرویس دهنده میباشد با این وضعیت ارز

m3hdi
August 27th, 2012, 12:54

افزایش واسه هم نیست ؟
نرخ ارز 20 تومن تکون میخوره بازار همون لحظه تکون میخوره
دلار الان به 2300 رسیده قیمت سرویس ها به 5000 تومن رسیده !
دلار 1300 بود همین سرویس 5000 تومنی 15000 تومن ارائه میشد !

تو یه تاپیکی دوستی مورد جالبی گفتن ، واقعا (بعضی) سرویس دهنده های ما فکر ندارند ! فقط در فکر جمع کردن هر کاربری با هر انتظاراتی هستند ، قیمت ها رو میارن پایین تا هر شخصی با هر دانشی بخواد مشتری شه کسی که درخواست میده سرور مجازی با رم 1 گیگ 100 گیگ هارد پرت 1 وبالاتر! پهنای باند نامحدود بعد هم قیمت تعیین میکنه زیر 13 تومن یه پرانتز هم باز میکنه (اسپم ندید الان 13 تومنی دارم!) بعد اون سرویس دهنده میاد قیمتش رو میکنه 12 تومن که به این شخص سرویس بده آیا این کار درسته ؟
فرض بر اینکه شما این کودکان رو پذیرفتید 100 تا از اینا هم جمع کردید ، فردا دانش اینو دارن مشکلات سرور رو درک کنند ؟ اگر 2 ساعت down شدید همشون میان اینجا براتون تاپیک میزنن ! قیمتتون هم 1000 تومن بره بالا دنبال سرویس ارزونترن
از طرف دیگه اگر به جای این 100 مشتری 20 مشتری که از دانش بیشتری برخوردارند داشته باشید ، بفهمند وقتی دلار داره بالا میره هزینه شما بالا میره ، بفهمن مشکلات تو فضای اینترنت خصوصا برای ما ایرانی ها وجود داره بتونید سرویس رو با قیمت واقعی بدید بتونید دست مزد 18 ساعت نشستن پشت کامپیوتر ، ضررهای که به چشمتون میخوره ، آسیب های ستون فقرات در اثر نشستن مدام پشت میز کار و ... رو دریافت کنید مطمئنا بیزنس بهتری خواهید داشت

mehrshad.ho
August 27th, 2012, 13:07
بالابردن قیمت حق سرویس دهنده میباشد با این وضعیت ارز

اما باز هم vps رم 1 میدن 6 تومان در این سایت مشتری هم میاد توقع داره 256 رو بدم بهش 2000 تومان
این وضع هاستینگ ایران شده هیچ کس هم نظارت نداره

mem2in
August 27th, 2012, 13:40
اما باز هم vps رم 1 میدن 6 تومان در این سایت مشتری هم میاد توقع داره 256 رو بدم بهش 2000 تومان
این وضع هاستینگ ایران شده هیچ کس هم نظارت نداره

کجا رم 1 رو میده 6 تومان ؟ لطفا آدرس بدین بریم خرید کنیم....:d

hpnn.wm
August 27th, 2012, 16:53
ایشون اقای پارسیان هستند هر کاری از دستشون بر می اد از جمله اینکه با اینترپل تماس می گیرند
از لیست سیاهش حذف می کنند و نماینده قانونی ovh در ایران ایشون هستند و ........
شما ناراحت نباشید ایشون همیشه باید یه چیزی بپرونه

hpnn.wm
August 27th, 2012, 19:14
در ضمن دوستان چندین بار هم در این مورد صحبت شده اخرین بار هم اقای alireza.076 تاپیکی با این موضوع زدند که اخرش هم به هیچی ختم نشد
خواهش می کنم از همه همکاران که که دیگه از این نوع تاپیک ها نزنند و باعث سو استفاده بعضی افراد که الان از این نوع طرح ها حمایت می کنند البته واسه افزایش پست بعد
خودشون از همه ارزون می فروشند نشوند
عاقبت خس و خاشاک , زباله دونی هست نگران نباشید

agarb98
August 27th, 2012, 19:24
دوست عزیز پست های بخش متفرقه ثبت نمیشه .
من هم نگفتم ولی تعجب میکنم فقط جبهه ی فروش گرفتن برخی دوستان با قیمت پایین

hpnn.wm
August 27th, 2012, 19:53
در حالت کلی گفتم دوست عزیز
باتشکر

lived
August 27th, 2012, 23:35
سلام خدمت دوستان عزیز

من نمیخوام بحث رو ادامه زیاد بدم ولی واسم تعجبه که قیمت دلار افزایش یافته قیمت سرویس ها کاهش !!!!!!

ما برای ماندگار ماندن مجبور شدیم بیست درصد اضافه کنیم چون واقعا با این همه دردسر هیچ درآمدی نداره ماه پیش چند تا از مشتریانمون رفتند این ماه برگشتند پیش خودمون چون فهمیدن شاید سه هزار تومان بیشتر بدهند ولی همه جا مثل ما با مشتریها برخورد نمیکنه پس برگشتند
و برای مشتریها دلایل شرح داده شد که دلار 2300تومان برای ما سنگین است و مجبوریم برای اور سل نکردن قیمت رو افزایش بدیم
و خیلی ها درک میکنند و اونها هم که درک نمیکنند میروند و دوباره برمیگردند

payahosting
August 28th, 2012, 00:21
ببیت دوست عزیز وقتی که یه آدم ناوارد یه نمایندگی oversell میگیره همینه مردم ما فکر میکنن توی اینترنت دنبال ارزون ترین هستند دنبال کیفیت نیستند مثلا هاست 10 گیگ رو میخره ساله 20 تومن نمیگه طرف فروشنده یه نمایندگی گرفته 10 گیگ به 100 نفر هم 10 گیگ داده بعدا دچار مشکل میشه . یه سری بچه وارد این کار شدند و همه چیزو خراب کردند هر کی هاست میبینه 10 گیگ ماهی مثلا 20 تومن نمیگه که این طرف واسه کارش زحمت میکشه و ارش قائله نمیگه هزینه ی سرور میده میگه عجب گرون فروشی هست . میره اون ساله 20 رو میخره . بقیه چیزام همینه

criest32
August 28th, 2012, 17:24
دوست عزیزم پایا هاستینگ حق کاملا با شما می باشد واقغا کشور ما نمیدونم چرا اینجوری هست 1 سری ها دارن با زدو بند کار میکنن مردم ما هم خوب 1 سری چیز هارو نمیدونن من خودم نفروختن را به اور سل ترجیج میدم

irank
August 28th, 2012, 17:28
مرسی قیمت یورو 1ماه افزایش 000 70 تومانی قیمت 1 سرور :))
فکر کنم خدا کمک کنه ماه بعد هم به همین شکل باشه :107:

ToooPDL
August 28th, 2012, 17:34
بابا یکم صبر کنید
تابستون دیگه آخراشه و از یکِ مهر خودشون جمع میکنن میرن این کوچولوها

criest32
August 28th, 2012, 17:35
بله احمد جان یورو خودم خریدم اخرین بار 2700 وضیعت جالب نیست

payahosting
August 29th, 2012, 11:24
بابا یکم صبر کنید
تابستون دیگه آخراشه و از یکِ مهر خودشون جمع میکنن میرن این کوچولوها
حرفتونو قبول دارم:d:d:d
من فکر این 3 ماهو میکنم که همه رو از جیب میدیم=)):111::111:
ولی بازم فکر نکنم برن این کوچولوها

دوست عزیزم پایا هاستینگ حق کاملا با شما می باشد واقغا کشور ما نمیدونم چرا اینجوری هست 1 سری ها دارن با زدو بند کار میکنن مردم ما هم خوب 1 سری چیز هارو نمیدونن من خودم نفروختن را به اور سل ترجیج میدم
مشتریشون هم باید خیلی ساده باشه تا از اینا هاست بخره
من قیمت هاست 1 گیگ رو تو این انجمن دیدم سالی 10 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!:76:
کی تو اینجا حاضره 1 گیگ هاستو با امکانات به اصطلاح نامحدود بده سالی 10 تومن؟
هر چی فکر کردم طرف اگه نمایندگی هم داشته باشه نمیصرفه به این قیمت بفروشه