PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود یه ویندوز سرور خیلی مناسب برای سرور

alireza.076
August 26th, 2012, 20:56
دوستان در حال جستجو در بین سای های دانلود بودم که به این ویندوز سرور 2003 بر خوردم
قابلیت خیلی خوب این ویندوز سرور نصب کاملا اتوماتیک هستش. یعنی شما فقط اطلاعات رو که به vmware میدهید دیگه هیچ چیزی نیاز نداره و خودش نصب میشه و بالا میاد که کر خیلی از دوستان راحت میشه
این لینک دانلود از سایت وطن دانلود
http://vatandownload.com/2010/07/win2003-x86-july-update-free-download.php

پیشنهاد میکنم امتحان کنید

یک نفر ضمیمه کنه لطفا

websazha
August 26th, 2012, 23:57
تا این لحظه من به شخصه چه در سیستم شخصی و چه در سرور ها از این ویندوز های دانلودی سایت های ایرانی که کلی دستکاری شدن خیری ندیدم.
سیستم خونه که 64 بیت اورجینال استفاده می کنم.
فقط از سایت مایکروسافت بگیره آدم تریال بگیره کرک کنه بهتره تا تمپلت بگیره یا از این ویندوز ها بگیره بعد ببینی یا لود cpu بالاست یا 100 تا برنامه اضافه شده که بی خودی ...

reza*
August 27th, 2012, 00:00
دوستان در حال جستجو در بین سای های دانلود بودم که به این ویندوز سرور 2003 بر خوردم
قابلیت خیلی خوب این ویندوز سرور نصب کاملا اتوماتیک هستش. یعنی شما فقط اطلاعات رو که به vmware میدهید دیگه هیچ چیزی نیاز نداره و خودش نصب میشه و بالا میاد که کر خیلی از دوستان راحت میشه
این لینک دانلود از سایت وطن دانلود
دانلود ویندوز سرور 2003 اینترپرایز - آپدیت جولای 2010 - Windows Server 2003 Enterprise - دانلود رایگان | وطن دانلود (http://vatandownload.com/2010/07/win2003-x86-july-update-free-download.php)

پیشنهاد میکنم امتحان کنید

یک نفر ضمیمه کنه لطفا

یعنی شماره سریال وسط نصب + اون تنظیمات ساعت و تاریخ و این چرت و پرتا حذف شده ؟:d

mohammad8711
August 27th, 2012, 00:46
با برنامه nlite خودتون می تونید به راحتی چنین ایمیجی بسازید

taghi.karimi
August 27th, 2012, 10:19
یعنی شماره سریال وسط نصب + اون تنظیمات ساعت و تاریخ و این چرت و پرتا حذف شده ؟:d

حذف نشده با برنامه هایی مثل Nlite ویندوزرا تغییر میدن اون قسمت ها را یکبار انجام میدن و پیشفرض ذخیره میکنند.
این مدل ویندوز ها اصلا توصیه نمیشود!

alireza.076
August 27th, 2012, 17:27
خوب دوستان این باعث راحتی نمیشه؟
ایم ویندوز خیلی برای بنده کاربردی بوده
اصلا هم مصرف cpu نداره و خودم نیز دارم روی سیستم شخصی خودم از این ویندوز استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
مقدار مصرفی رم نیز خدود 150mg هستش
کلا برای کسانی که حال نصب ویندوز رو ندارند کاملا مناسبه

sedaye_nour
August 27th, 2012, 17:39
خوب دوستان این باعث راحتی نمیشه؟
ایم ویندوز خیلی برای بنده کاربردی بوده
اصلا هم مصرف cpu نداره و خودم نیز دارم روی سیستم شخصی خودم از این ویندوز استفاده میکنم و کاملا راضی هستم
مقدار مصرفی رم نیز خدود 150mg هستش
کلا برای کسانی که حال نصب ویندوز رو ندارند کاملا مناسبه

این ویندوز قبلا تست شده

روی سرورهای ovh به شدت به علت وجود باگ ابیوس می اد و سرور و دمار از روزگار خریدار سرور در می اره

مراقب باشید !