PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ‌درخواست هاست يا سرور مجازي _ اينترانت ايران

آرين
August 26th, 2012, 20:36
سلام دوستان .

به دليل حملات مداوم و هميشگي دي داس مجبورم سايتم را به اينترانت ايران بيارم ( بيشتر از يک ماهه که سايتم خوابيده و تو اين مدت 8 بار هاستم را عوض کردم ولي فايده اي نداشته ... )

ميخوام هيچ آي پي خارجي به سرور و سايت دسترسي نداشته باشه و دي داس از خارج از کشور عملا غير ممکن باشه .

با اين اوصاف آيا کسي هست هاست يا سرور مجازي ترجيحا با دايرکت ادمين در اختيار من بزاره ؟

اگر جايي را هم معرفي کنيد ممنون ميشم .

irlogo
August 26th, 2012, 22:08
می توانید این سرویس را از دهکده وب تهیه کنید
در صورت لزوم با بخش فروش تماس بگیرید.

pardishosting
August 26th, 2012, 22:20
سلام

بستن ای پی های خارجی (غیر از ایران) روی هاست های ایران هم ممکن هست.
مشکل خاصی نیست. ما قبلا برای یک کاربرمون که مدت زیادی زیر حملات بود این کار رو انجام دادیم.
از کجا هاست خریدید که کار به این سادگی رو انجام ندادند ؟

آرين
August 26th, 2012, 23:10
سلام . از راهنمايي شما دوستان سپاسگزارم .

دوست عزيز (irlogo (http://www.webhostingtalk.ir/member/92/) ) آيا من بايد سرويس میزبانی داخل ایران را انتخاب کنم . و اينکه اين سرويس آيا روي اينترانت است يا اينکه محل سرورها در ايران قرار دارند ؟

بخدا ديگه خسته شدم ! من در اين مدت از چندين جاي معتبر از جمله : رجيران ، هاست دي ال ، پارس پک ، نت افراز و ... هاست و سرور مجازي گرفته ام به همه آنها هم با اطلاع قبلي گفته ام که حملات دي داس بر روي اين سايت انجام ميشه ولي بعد از چندروز يا اکثرا چند ساعت ميزباني ما را ديپورت ميکنند ! حتي در چند مورد آخر تمام تاکتيک هاي لازم را هم بکار برديم از جمله بستن آي پي هاي خارجي ، نصب نرم افزار هاي ضد دي داس و ... ولي افاقه اي نکرد !

خلاصه اينکه آخرين برگ برنده ما استفاده از اينترانت ايران است .

اگر هر کدام از دوستان هاست يا سرور مجازي در اينترانت ايران ميتوانند به من بدهد از ايشان ممنون خواهم بود .

amirpub
October 21st, 2012, 21:36
می توانید این سرویس را از دهکده وب تهیه کنید
در صورت لزوم با بخش فروش تماس بگیرید.

سلام
محض اطلاع می پرسم و خدایی نکرده قصد زیر سوال بردن نه سرویس شما و نه سرویس هیچ جای دیگه ای رو ندارم، اما چرا قیمت هاست ایران اینقدر بالاست؟!!
5گیگ هاست خارج (توی سایت خودتون) حدود 50 تومن سالیانه، اما هاست ایران با همین فضای 5 گیگ 240000!!! تومن... یعنی 5برابر!!! دلیل خاصی داره؟
درسته پهنای باند توی ایران گرونه، اما سخت افزار های سرور مثل هارددیسک که اختلاف قیمت چندانی با خارج نداره.

پیشاپیش از پاسختون ممنونم

hero0o
October 22nd, 2012, 10:36
صفحه اصلی پورتال - گیگاوی پی اس (http://www.gigavps.ir)
از همه نظر تایید میشن.هم از نظر اخلاق و سطح فنی و کیفیت سرور ها

funtezi2org
October 22nd, 2012, 17:19
هاست ایران با پهنای باند خیلی بالا ماهانه 25 هزار تومان 09363556679