PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادد نشدن یاهو

shamimi
August 25th, 2012, 16:30
سلام دوستان
من تو یاهو مسنجرم جدیدا دیگه نمی تونم یای دی اد کنم
موقعی که ادد می خواهم کنم می زنه اررور :)

nima17701
August 25th, 2012, 16:34
امکان داره بیش از حد مجاز در روز اد کردید ، اد دن شدید .
بهتره از اررور عکس بگیرید و اینجا بزارید .
اگرم در متن اررور سرور وجود دارد ، مشکلی است که خود یاهو اطلاع رسانی کرده که تا چند روز آینده رفع میشود

vistaperes
August 25th, 2012, 20:59
نه مشکل سراسری هست خیلی ها این مشکل دارن معلوم نیست به چه دلیل من روی 2 تا ای دی ارور میده ولی رو بقیه نمیده

نه کسی ادد شده نه لیست ادد بزرگی داریم میزنه امکان اتصال به سرور .... با وی چی چن هم نشد

nima17701
August 25th, 2012, 22:21
نه مشکل سراسری هست خیلی ها این مشکل دارن معلوم نیست به چه دلیل من روی 2 تا ای دی ارور میده ولی رو بقیه نمیده

نه کسی ادد شده نه لیست ادد بزرگی داریم میزنه امکان اتصال به سرور .... با وی چی چن هم نشد

مشکل از خود یاهو است ، اطلاع رسانی کرده و اعلام کردند تا چند روز آینده رفع خواهد شد .

spalisp
August 26th, 2012, 13:17
آقا مرسی از راهنماییتون منم همین مشکلو دارم

rezarostami
August 26th, 2012, 13:27
این مشکل به خاطر تکمیل ظرفیت ادلیست هاست برای رفع مشکل تو ادلیست ها بگردید اون آی دی هایی که Add Reguest Pending دارند زیر آی دی شون پاک کنید مشکلتون حل میشه

vistaperes
August 26th, 2012, 16:41
نه مشکل از اونجا نیست من هیچ req ندارم این مشکل دارم :|

vistaperes
August 26th, 2012, 16:42
مشکل از خود یاهو است ، اطلاع رسانی کرده و اعلام کردند تا چند روز آینده رفع خواهد شد .
لینک میدین؟

shamimi
August 27th, 2012, 11:55
Add Reguest Pending کجاست؟

rezarostami
August 27th, 2012, 12:00
Add Reguest Pending کجاست؟

جای خاصی نیست برخی از آی دی هایی که ادد میکنید و طرف مقابل درخواست رو تایید نمیکنه زیر آی دی شخص این عبارت نمایش داده میشه . اگه تو اددلیست هاتون همچین آی دی نداشتید به معنی تکمیل ظرفیته و دیگه امکان ادد کردن براتون فراهم نیست .

rezarostami
August 27th, 2012, 12:01
البته این نکته هم هست که برخی اوقات مشکل می تونه از جانب یاهو باشه که بعد از 2 3 روز رفع میشه