PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پشتیبانی زاگرس هاستینگ

panahzadeh
August 25th, 2012, 12:59
سلام
الان یه هفتس که سایت ما دان شده و مدیر زاگرس هاستینگ آقای پوریا قوی پاسخ گو نیستند!!
ما در بخش شکایت هم تایپیک زدیم ولی مدیران تایید نکردن !
ترو خدا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه بگه!
بک آپ من برای ماه پیشه اگه نتونم بک آپ جدید جور کنم سایت داغون میشه!!
www.eplna.ir آدرس سایت !
و http://www.zagroshosting.com/ هاستنگ!!

faranetwork
August 25th, 2012, 13:16
سایتشون که باز میشه دوست عزیز

panahzadeh
August 25th, 2012, 13:19
آره سایتشون باز میشه ! ولی نه موبایل و نه ایمیل هیچ کدوم رو پاسخ گو نیست! حتی توی فیسبوکم واسش مسیج دادم اونم جواب نداد!! تا الان حدود 60 تومن جریمه شدم بابت تبلیغات!

panahzadeh
August 25th, 2012, 15:36
راهی داره که بتونیم با دیتا سنترش ارتباط بدیم؟ شاید اونا بتونن کمک کنن!!

ourweb
August 25th, 2012, 23:03
سرور اصلی که با این ای پی هست دان شده
46.4.65.42
از دیتاسنتر براش abuse اومده ولی جواب نداده دیتاسنتر المانی هم سرور رو دان کرده به احتمال زیاد مشکلی در ارسال فرم داشته پس انقدر سریع نه قزاوت کنید نه چیزی شاید جوابی نداشته بده برای همین گوشی رو ور نمیداره لطفا منتظر بمانید .
ما با المان خیلی از این مشکل ها داشتیم

hostorder
August 26th, 2012, 00:51
chera az tazevareda host migirid hostdl be oon khoobi

panahzadeh
August 26th, 2012, 20:11
سرور اصلی که با این ای پی هست دان شده
46.4.65.42
از دیتاسنتر براش abuse اومده ولی جواب نداده دیتاسنتر المانی هم سرور رو دان کرده به احتمال زیاد مشکلی در ارسال فرم داشته پس انقدر سریع نه قزاوت کنید نه چیزی شاید جوابی نداشته بده برای همین گوشی رو ور نمیداره لطفا منتظر بمانید .
ما با المان خیلی از این مشکل ها داشتیم

خب الان شما راه حلی دارین؟؟ بلاخره باید جواب مشتری رو بده ! من اصلا شاید دیگه نمیخوام با این هاستینگ همکاری کنم ایشون نباید بیاد یه حرکتی بکنه ما حداقل بتونیم انتقال بدیم!

ourweb
August 26th, 2012, 23:00
خب الان شما راه حلی دارین؟؟ بلاخره باید جواب مشتری رو بده ! من اصلا شاید دیگه نمیخوام با این هاستینگ همکاری کنم ایشون نباید بیاد یه حرکتی بکنه ما حداقل بتونیم انتقال بدیم!

راه حلی وجود نداره عزیز ما خیلی مشکل داشتیم با دیتاسنتر المانی 1 ساعت abuse میاد بعد از 1 ساعت میبندن کل رنج ای پی رو باید صبر کنید تا اپ بشه من میگم این مشکل سرورش هست حالا شاید اونقدر این زاگرس کاره ای نبوده و از یک نماینده دیگر خریده باشه پس صبر و اینکه شاید هم فرارا کرده رفته هیچ چیز معلوم نیست . کاربران تازه کار هستند و...

panahzadeh
August 27th, 2012, 16:55
راه حلی وجود نداره عزیز ما خیلی مشکل داشتیم با دیتاسنتر المانی 1 ساعت abuse میاد بعد از 1 ساعت میبندن کل رنج ای پی رو باید صبر کنید تا اپ بشه من میگم این مشکل سرورش هست حالا شاید اونقدر این زاگرس کاره ای نبوده و از یک نماینده دیگر خریده باشه پس صبر و اینکه شاید هم فرارا کرده رفته هیچ چیز معلوم نیست . کاربران تازه کار هستند و...
من نهایتا می تونم یه هفته دیگه صبر کنم !!

panahzadeh
August 31st, 2012, 18:10
از مدیرای محترم میخوام که این پست رو به تایپیک شکایات منتقل کنن! خواهشا!