PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هرکی نویسنده ، برنامه نویس ، پشتیبان می خواهد بگه

mohammad-a
August 25th, 2012, 12:13
با سلام.

نام : محمدامین

نام خانوادگی : زمانی

اهل اصفهان

علایق : برنامه نویسی ، برنامه نویسی وب ، گرافیک ، شبکه های کامپیوتری ، اینترنت ، کامپیوتر و ...

فعالیت ها : تحصیل ، برنامه نویسی وب ، طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، راه اندازی سایت و انجمن و ...

مهارت ها : طراحی گرافیک ( بنر ، هدر ، لوگو ، قالب ، کارت ویزیت ، و ...) ، HTML / CSS ، PHP ، CIW ، ICDL ، VB6 و ...

خلاصه هرکی نیاز به یه پشتیبان و یا برنامه نویس داره در هر مورد مثل whmcs من درخدمتم چون تا آخر شهریور وقتم خالیه

Metalik
August 25th, 2012, 14:58
http://www.webhostingtalk.ir/f41/56775/

ruhy
August 25th, 2012, 23:41
چجوری کار میکنید ماهیانه پستی

dude
August 26th, 2012, 00:59
اگر علاقمند به همکاری در تکمیل یک سایت فرهنگی هستید لطفا با من تماس بگیرید. می توانیم به صورت حق الزحمه بر اساس پست توافق کنیم.

payahosting
August 26th, 2012, 01:25
ما میتونیم کمکتون کنیم اگه دوست داشتید پ.خ بدید

reza*
August 26th, 2012, 01:29
با سلام.

نام : محمدامین

نام خانوادگی : زمانی

اهل اصفهان

علایق : برنامه نویسی ، برنامه نویسی وب ، گرافیک ، شبکه های کامپیوتری ، اینترنت ، کامپیوتر و ...

فعالیت ها : تحصیل ، برنامه نویسی وب ، طراحی گرافیک ، برنامه نویسی ، راه اندازی سایت و انجمن و ...

مهارت ها : طراحی گرافیک ( بنر ، هدر ، لوگو ، قالب ، کارت ویزیت ، و ...) ، HTML / CSS ، PHP ، CIW ، ICDL ، VB6 و ...

خلاصه هرکی نیاز به یه پشتیبان و یا برنامه نویس داره در هر مورد مثل whmcs من درخدمتم چون تا آخر شهریور وقتم خالیه

سن ؟