PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراح بنر حرفه ای-فوری

nivdata.com
August 25th, 2012, 11:17
با سلام.
طراح بنر میخواهم که حرفه ای باشن .خیلی هم عجله دارم.کسی از دوستان میتونه کمک کنه.تشکر

nivdata.com
August 25th, 2012, 11:52
کسی نیست

saman19-6
August 25th, 2012, 12:17
فلش میخوای یا تصویر ؟

mohammad-a
August 25th, 2012, 12:18
من می تونم برا تون طراحی کنم
البته شما مجانی می خواهید یا پولی؟

p30pdf
August 25th, 2012, 12:52
با سلام.
طراح بنر میخواهم که حرفه ای باشن .خیلی هم عجله دارم.کسی از دوستان میتونه کمک کنه.تشکر

سلام عرض ادب و خسته نباشید در صورتی که طراحی حرفه ای و حجم پایین می خواید که در لود وب سایت نیز تاثیری نداشته باشه ولی در چشم بازدید کننده تاثیر بالایی داشته باشه بنده در خدمت هستم و حرفه ای ترین و زیبا ترین طرح رو در اندک ترین زمان تحویل میدم بنده 24 ساعته آنلاین هستم در صورتی که نیاز دارید با شماره که در پیام خصوصی ارسال کردم و آیدی زیر تماس داشته باشید سر قیمت هم مشتری بشین راه میایم با هم با تشکر . :53:
ارادتمند : مسلم فلاح نیت info.p30pdf یاهو آیدی

nivdata.com
August 25th, 2012, 13:11
بابت طراحی هزینه پرداخت می شود. قیمت توافقی.تشکر

nivdata.com
August 25th, 2012, 13:14
با تشکر.لطفا ID yahoo بدید تا چت کنیم

windowsgame
August 25th, 2012, 13:17
دوستان من هم به بنر حرفه ای نیاز دارم خیلی جذاب باشه و حرفه ای
با قیمت مناسب اگر کسی هست من امروز میخواهم با من در تماس باشن

scary-x2
August 25th, 2012, 13:50
سلام . نیاز به تاپیک نبود . یه سرچ کوچیک میزدی تو همین انجمن خودمون طراح های حرفه ای هست .

به این تاپیک مراجعه کنید . کارهاشون واقعا قشنگه
http://www.webhostingtalk.ir/f41/56195/

IranDream
August 25th, 2012, 13:52
دوستان نظرشون راجع به این بنر های چیه ؟ البته بازار هدف فیس بوک بوده نه سایت

8048

8049

8050

8051

nivdata.com
August 25th, 2012, 14:56
دوستان نظرشون راجع به این بنر های چیه ؟ البته بازار هدف فیس بوک بوده نه سایت

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f185/8048-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-red99-jpg

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f185/8049-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-4_web_box_templates1_11-jpg

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f185/8050-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-red999-jpg

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f185/8051-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-3_7-png

متشکرم ، سایتتون چقدر به سایت شرکت کاسپید شبیه هست

psfa
August 25th, 2012, 15:11
سلام به پ.خ شما پاسخ داده شد

psfa
August 25th, 2012, 15:13
سلام . نیاز به تاپیک نبود . یه سرچ کوچیک میزدی تو همین انجمن خودمون طراح های حرفه ای هست .

به این تاپیک مراجعه کنید . کارهاشون واقعا قشنگه
http://www.webhostingtalk.ir/f41/56195/

ممنون از شما
البته این آفر تموم شده

p30pdf
August 25th, 2012, 15:24
دوستان طراح عارض شم خدمت شما ایشون کارشون شرکتی هست و برا پرداخت هزینه باید از هفت خان رستم گذر کنید برا مبلغ 10 تومن باید مالی تایید کنه اگر تایید نکنه نمیشه و کارو باید تا فردا صبح تحویل بدین psd نیز باید ارائه شود و بعد ارائه psd تازه مالیشون با هیئت مدیران صحبت کنن که 10 تومن به حساب طراح بدبخت واریز شه یا نه البته خود دانید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

rezaonline.net
August 25th, 2012, 15:34
آقای شایسته از طراحان تائید شده هستن .
اهل تهمت زدن نیستن.

ایشون کاملاً تائید شده هستن .

psfa
August 25th, 2012, 15:40
دوستان طراح عارض شم خدمت شما ایشون کارشون شرکتی هست و برا پرداخت هزینه باید از هفت خان رستم گذر کنید برا مبلغ 10 تومن باید مالی تایید کنه اگر تایید نکنه نمیشه و کارو باید تا فردا صبح تحویل بدین psd نیز باید ارائه شود و بعد ارائه psd تازه مالیشون با هیئت مدیران صحبت کنن که 10 تومن به حساب طراح بدبخت واریز شه یا نه البته خود دانید با تشکر.
ارادتمند : آرمین شایسته
حواستون باشه همشه هزینه رو اول بگیرین عزیز
من هم زیاد به این مشکلات خوردم که دیگه از همه هزینه رو اول میگیرم

rezaonline.net
August 25th, 2012, 16:18
فکر کنم منم باید اینکارو کنم .
تا حالا من هزینه رو آخر کار گرفتم ، تازه یه حالی هم به مشتری میدم میگن خودت هر چی خواستی تخفیف بده:)

p30pdf
August 26th, 2012, 09:41
سلام و عرض ادب خدمت دوستان ، همکاران گرامی و گلم طی صحبتی که با این بنده خدا داشتم ایشون مدیر عامل مهم شرکت nivdata.com فرمایش فرمودن اول نمونه کار خب نمونه کار مشاهده شد بعد فرمودن قیمت ، قیمت هم عرض شد 10 تومن البته برا کار حرفه ای و گرافیکی و با تخفیف بالا به شرط همکاری فی ما بین و کار های دیگه خب بعدش فرمایش فرمودن کارو تا صبح می خوام عرض شد چشم البته به همین سادگی نه یک سوال می پرسیدم برا طراحی طرح خودشون یه ساعت بعد جواب می گرفتم تو چت در یاهو بعدش فرمودن شروع کنید کارو گفتم تماس بگیرید صحبت کردیم خلاصه بعد هزار دنگو فنگ عارض شدم برا هزینه شماره کارت بدم اولیا حضرت فرمایش فرمودن در یاهو بدین بعد دو ساعت دادن شماره کارت پاسخی مبنی بر این که یه اتود به صورت PSD بدین به مالی میگم مبلغ رو واریز کنه براتون ! من طرحو بزنم بدم دست شما ( گوشتو بدم دست گربه ) بعدشم بدو بدو دنبال شما مالی با هیئت رئیسه مطرح کنه هیئت رئیسه طرحو پسند کرد که برا 10 هزار تومن یه چک 10 ساله بنویسه اگر نکرد اینقدر وقت بزارم برا 10 هزار تومن تا هیئت رئیسه تایید کنه و بقیه ماجرا ! دوستان همکاران گلم یک مشتری هست نداره اوضاع مالیش خوب نیست دستگیری از اون بهتر هست تا تخفیف دادن به این دسته از افراد که شرکت شرکت (( مالی )) بستن .... ثبت شرکت هیچ کاری نداره دوستان گلم همکاران گرامی ما با هم باشیم پشت همو داشته باشیم خدا شاهده مشتریمون بیشتر هست همه از قیمت خبر داریم از کار هم خبر داریم پس بیاین حرفای منو تایید کنید که بعضیا دور بر ندارن فکر کنن یه شرکت ثبت کردن باید فخر بفروشن و ملیاردرن و باد به قب قب بندازن که شرکت دارم مدیر عاملم از برداشتتون متاسفم ارزش کارتون رو با این پولا پایین نیارید مثل برادرم می دونم شما ها رو که دارم می گم با تشکر .
ارادتمند : مسم فلاح نیت

nivdata.com
August 26th, 2012, 10:34
با سلام شاید بهتر بود این پوست را پاسخ نمی دادم ولی فقط برای روشن شدن واقعی موضوع توضیح کوتاه می دهم.
1- اول اینکه ما خودمان هم مجری هستیم و خدمت این دوست گرامی هم گفته شد که به علت حجم بالای کار و اینکه به دنبال استخدام نیرو طراح کمکی هستیم تا پیدا شدن نیرو مجبور شدیم کارهای خود شرکت را به دوستان دیگر تحویل دهیم .
2- علت مشکل ایشان را نمی دانم هر کسی روشی برای کار دارد ایشان دوست دارند تمام مبلغ را ابتدا دریافت کنند . من خدمتشان گفتم لطفا طرح ابتدایی را ارسال کنید پیش از دریافت psd مبلغ را واریز می کنیم این را برای مالی ارسال می کنم برای تایید. اجباری هم در کار نبود. خیلی پیش می آید که روش کار دو نفر یکی نیست و کار نمی کنند اما ایشان در مکالمه شروع به پرخاش کردند که علت را متوجه نشدم.

برخی از مواردی که ایشان اعلام می کنند برای من جالب است بله ثبت شرکت کاری ندارد ولی حتما کسانی که در شرکت کار کرده اند می دانند که تمامی حساب های شرکت باید روشن و دقیق باشد مخصوصا با قوانین مالیاتی جدید . این دوست گرامی که اینگونه به ما حمله می کنند به هر دلیلی که خودشان می دانند حتی از راه اندازی یک سایت که نمونه کارهایشان را در آن قرار بدهند خودداری کردند. و حتما ایشان از ارائه فاکتور معتبر نیز خود داری می کنند چون خودشان می دانند که اگر چنین فاکتوری صادر کنند فردا می بایست پاسخ گوی دارایی و پرداخت مالیات باشند.
تصمیم داشتم متن گفتگو به صورت تلفنی و چت را نیز ارسال کنم تا تفاوت میان گفتاری که اینجا بیان کردند و گفتار خصوصی ایشان برای شما آشکار شود.

به هر روی از موضوع پیش آمده بسیار اندوه گین هستیم که چرا زمانی که توافقی در مورد یک موضوع نمی شود و پیش از شروع هر کاری وقتی طرفین فقط شرایط کاریشان را بیان می کنند باید یکی از طرفین چنین جنجال کند و طرف دیگر را فقط به دلیل اینکه شرایط کاری خود را بیان کرده مورد حمله قرار دهد.

در پایان از زمانی که برای مطالعه این پاسخ سپری کردید نهایت سپاس را دارم و امیدوارم این موضوع بیش از این کش پیدا نکند و همه در پی کارهای بنیادی و پیشرفت واقعی باشندو از پرداختن به موارد حاشیه دار دور بمانند.

p30pdf
August 27th, 2012, 10:37
بله شما درست مگید در مقابل آدمهای زرنگ پرخاش می کنم دستگیر آدم های ضعیفم مالی حسابدای مالیات عوارض فاکتور این چرندیات رو به یه بچه ابتدایی بگین که 12 یا 13 ساله با کامپیوتر کار نمی کنه ، از اون سیستم های قرن بوق بگیر تا الان چنان می گین مالیات مالیات یه بنر 10 هزار تومنی چنده قربان بگین پرداخت کنم من با همه همکارن دوستان گلم تو این انجمن مشکلی ندارم سر صحبتم با اون دسته از افرادی هست که من مدیر عامل شرکــــــــــــــــت فولانم جمع کن آقا هر کاری دوست دارین انجام بدین تکس بزارین صدا بزارید بچه می ترسونی این بچه که داری می ترسونیش خودش تیم امنیتی داشته خودش ، خودش رو معرفی کنه بحثو دیگه ادامه نمی دی سر دروغ رو الکی باز نمی کنی براش ادعا نمی کنی یه مشت انسان از خدا بی خبر می خوان بیان یه بدبختی به اسم طراح که میاد اینجا کار بلانسبت دوستان آدمهایی امثال جنابعالی رو انجام میده هزینه ای هم از طرف شما دریافت نکنه بهانه های الکی برا 10 هزار تومن جمع کن آقا مدیر عامل شرکت 10 هزار تومن دستش نباشه حرفش برا مالیششششششششششششش حرف نباشه مدیر عامل نیست . ادامه نده ! کش نده ! بحث نکن می خوای تحدید بزار یا هر چیزی باتشکر.

p30pdf
August 27th, 2012, 10:40
پنل نمونه کار بده به من psd رو بفرست همکارانی که واقعا می خوان فرق حرف های من و ایشون رو پ.خ کنم تکست چت و صدای ایشون رو سند کنم چون بنده از همه صحبتهایی که دارم به استناد این که بعدا اگر به هزینم نرسیدم از طریق مراجعش به پولم برسم صدای طرفم رو ضبط می کنم بگن تا براشون خصوصی سند کنم و دلیل خصوصی هم اینه که آبرو ایشون خیلی برام مهمه با تشکر .