PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال كردن wildcard hosting

pixel
December 10th, 2009, 13:15
سلام من ميخوام يه اكانت ريسلر از يه هاست خارجي بگيرم كسي ميتونه wildcard dns يه دامين براي ساب دومين دهي رو برام فعال كنه چون فقط امكان فعال كردنش فقط از طريق پنل whm هستش
با تشكر

persian.developer
December 10th, 2009, 13:20
سلام من ميخوام يه اكانت ريسلر از يه هاست خارجي بگيرم كسي ميتونه wildcard dns يه دامين براي ساب دومين دهي رو برام فعال كنه چون فقط امكان فعال كردنش فقط از طريق پنل whm هستش
با تشكر
سلام
wildcard رو مدیر سرور باید فعال کنه

IFACO.Net
December 10th, 2009, 13:52
فعال سازی وایلد کارد رو فقط آدمین اصلی سرور میتونه انجام بده و آموزشش هم بارها در همین سایت گفته شده !

pixel
December 10th, 2009, 14:54
من اكانت ريسلر گرفتم . براي همين چون از طريق پنل whm 'گفتن فعال ميشه . دامنه اي كه براي ريسلر دادم يكي ديگه است . و دامنه اي كه مي خوام براش وایلد کارد فعال كنم . يه دامنه جديده .

pixel
December 10th, 2009, 18:06
اگر اكانت Master Reseller . بگيرم چي ميتونم فعال كنم يا نه چون اين امكانت رو داره

cPanel/WHM/WHMPHP & Softaculous
Master Permissions

irlogo
December 10th, 2009, 18:54
باید دسترسی به DNS Zone داشته باشه

IFACO.Net
December 10th, 2009, 19:14
اگر اكانت master reseller . بگيرم چي ميتونم فعال كنم يا نه چون اين امكانت رو داره

cpanel/whm/whmphp & softaculous
master permissions

نه کامل نمیشه !

pixel
December 10th, 2009, 21:30
باید دسترسی به DNS Zone داشته باشه
در پنل whm دسترسي به DNS Zone دامنه هاي كاربر هست .

همين كافيه . ؟

HugeServer
December 11th, 2009, 00:33
در پنل whm دسترسي به dns zone دامنه هاي كاربر هست .
همين كافيه . ؟
شما باید این موضوع را با مدیر سرور در میون بزارید، و ایشون میتونن كه برای شما این امکان رو فراهم سازان. در صورتی كه این کار رو معمولا هاستینگ سرور ها انجام نمیدهند.
به دلیل مسائل امنیتی و ... این کار معمول بر روی هاستینگ های شیر انجام نمیشه.

irlogo
December 11th, 2009, 10:07
در تنظیمات DNS باید یک سرس تغییرات بدهید، در خود ورد پرس بلاگ آموزششو د اده، یعنی برای هر دامین در DNS Zone باید اون تغییرات داده بشه، ما نیز برای یوزر ها این کار رو می کنیم

pixel
December 11th, 2009, 12:53
ممنون كه جواب من رو داديد خوب اخرش من ميتونم با گرفتن اكانت ريسلر يا مستر ريسلر وايد كارت رو خودم فعال كنم از طريق ان اموزشي كه گفتيد يا بايد مدير سرور براي من تنظيماتي انجام بده

persian.developer
December 11th, 2009, 16:54
نه شما نمی تونید فعال کنید باید از مدیر سرور بخواید که براتون فعال کنه