PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps بسیار بسیار کند.

webpaiman
August 25th, 2012, 03:23
با سلام. من از یکی از سرویس دهنده ها یه vps گرفتم با رم 512 و روش windows 2008 r2 نصب کردم + sql server 2008 express. اما بسیار کند هست. هم در نشون دادن سایت ها. هم در هنگام کار با اون در هنگام استفاده از remote desktop.
البته معمولا بعد از استفاده log off میکنم. گاهی هم سیستم رو restart می کنم. اما واقعا کند هست.
فکر می کنم سرعت پردازنده خیلی پایین باشه و نباید طبیعتا اینطور باشه. در virtual box هم تست کردم هم رم 512 و هم رم یک گیگ، ولی اونقدر ها با هم تفاوت نداشتند. حداقل اصلا به شکل این سرور مجازی در نیومد.
لطفا راهنمایی بفرمایید...

MagicVps.Com
August 25th, 2012, 03:41
دوست عزیز روی رم 512 ویندوز 2008 خودش جون میکنه چه برسه که اس کیو ال هم نصب و ران بشه شما اگر رم 2 گیگی داشته باشی باری این موارد که گفتید چک کنید میبنید حداقل 1.5 گیگ رم پر شده پس از رم 512 همچین انتظاری نداشته باشید

اگذ هم داره النان کار میکنه احتمالا فورشنده رم 512 داده به سرور ولی از توی تنظمیات لیمیت نکرده که 512 استفاده کنه و احتمالا بسلامتی رم شیر دیگر ویپیاسها داره سروتون ران میشه و استفاده میکنید و کند هم شده همچنین فرکانس اختصاص داده شده راهم باید در نظر بگرید که باز مزید بر علت میشود و روی 1000 حداقل باید باشه

webpaiman
August 25th, 2012, 04:22
پس چرا وقتی روی local تست می کنم این داستان رو ندارم؟ خیلی هم روان کار می کنه؟

webpaiman
August 25th, 2012, 04:38
دلیل خاصی برای استفاده از 2008 ندارم. اگر 2003 نصب کنم سریعتره؟ ضمنا برای نصب آخرین ورژن sql express و نیز IIS و نیز پشتیبانی از نسخه 4 دات نت مشکل و محدودیتی نداره؟

majidisaloo1
August 25th, 2012, 09:58
واقعا این چیز هایی که گفتین روی 2008 واقعا با این رم جواب گو نیست
اصلا من یک بار یادمه رم سرور رو کم میکردم سایت باز نمیکرد رم رو که بالا میبردم باز میکرد

dude
August 27th, 2012, 02:51
پس چرا وقتی روی local تست می کنم این داستان رو ندارم؟ خیلی هم روان کار می کنه؟

چون وقتی روی لوکال هاست تست می کنید vps شما می تواند از تمام قدرت پردازنده تان استفاده می کند در حالی که روی سرور vps شما پردازنده را با ده ها vps دیگر شریک است.

webpaiman
August 27th, 2012, 15:47
چون وقتی روی لوکال هاست تست می کنید vps شما می تواند از تمام قدرت پردازنده تان استفاده می کند در حالی که روی سرور vps شما پردازنده را با ده ها vps دیگر شریک است.

پس افزایش رم نباید تاثیری در بهبود سایت ها و remote desktop داشته باشه؟ درسته یا تاثیر داره؟
علاوه بر اون در performance در cpu usage میزان استفاده صد در صد نیست. من خودم فکر می کنم بیشتر از اینکه استفاده از cpu توسط vps ها بالا باشه، خود پردازنده قدرت کمی داره. درسته؟

webpaiman
August 28th, 2012, 08:14
دلیل خاصی برای استفاده از 2008 ندارم. اگر 2003 نصب کنم سریعتره؟ ضمنا برای نصب آخرین ورژن sql express و نیز IIS و نیز پشتیبانی از نسخه 4 دات نت مشکل و محدودیتی نداره؟

راجع به این نظری ندارید؟

dude
August 28th, 2012, 10:01
پس افزایش رم نباید تاثیری در بهبود سایت ها و remote desktop داشته باشه؟ درسته یا تاثیر داره؟
علاوه بر اون در performance در cpu usage میزان استفاده صد در صد نیست. من خودم فکر می کنم بیشتر از اینکه استفاده از cpu توسط vps ها بالا باشه، خود پردازنده قدرت کمی داره. درسته؟

در مورد کارآیی،‌ cpu و ram تنها فاکتور نیستند. نوع اپلیکیشن شما تعیین می کنه که به قول معروف bottleneck یا گیر کار کجا باشه. در خیلی موارد گیر کار در سهمی نیست که vps شما از cpu سرور می برد بلکه در تاخیری است که در i/o یا خواندن و نوشتن روی دیسک وجود دارد. وقتی که دیسک همزمان توسط چندین vps به شدن مورد استفاده باشد تبعا vps شما باید خیلی صبر کند تا نوبت اش برسد. این مشکل به خصوص وقتی پیش می آید که سرور به قول معروف oversold شده باشد. یعنی بیش از توان سرور روی آن vps ساخته و فروخته باشند یا اینکه یک vps بیش از حد متعارف از منابع سرور استفاده می کند و همسایه ها را آزار می دهد. وقتی گیر کار در i/o است افزودن رم کم زیادی به حل مشکل نمی کند.

برای اینکه ببینید گیر کار کجاست باید سرورتان را مونیتور کنید. در لینوکس با یک فرمان top می توانید این کار را بکنید. در مورد ویندوز نمی دانم. اما حتما راهی هست.