PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست گسترش سایت وب هاستینگ تاک و یک نظر مفید در مورد 100 پست فروش!

alireza.076
August 25th, 2012, 02:59
از مدیران انجمن درخواست دارم کمی بخش های این انجمن رو گسترش بدهند. انجمن خیلی محدود میباشید
مثلا بخش مربوط به پیرامون ویندوز در انجمن وجود ندارد در صورتی که خیلی از کاربر های استفاده کننده از سرور مجازی از این سیستم عامل استفاده میکنند
همچنین به نظر بنده برای شروع فعالیت در بخش فروش سرویس بهتره به جای در نظر گرفتن 100 عدد پست، از x عدد تشکر برای پست مفید استفاده شود تا از خیلی اسپم ها جلوگیری شود و هر کسی نیاید اینجا 100 تا اسپم ندهد و شروع به فعالیت در بخش فروش ننماید
در این حالت از خیلی اسپم ها کاسته میشود همچنین نظر دیگری هم که دارم اینه که به کاربران امتیاز داده شود. مثلا هر چه امتیاز بیشتری از پست های محبوب کسب کنند امکانات بیشتری به انها تعلق گیرد تا بین فردی که 100 تا پست زده با فردی که 2000 تا پست محبوب زده است تفاوتی وجود داشته باشد. مثلا در زدن پست در بخش فروش در هر 7 روز یک پست میباشد اما برای کاربرانی که امتیاز بیشتری دارند امکان ایجاد پست در هر 5 روز باشد.
لطفا مدیران به این بخش توجه نمایند
لطفا نظر هم بدهید. ممنونم

alireza.076
August 26th, 2012, 18:18
up

hadi_am
August 26th, 2012, 18:29
خب دادا اینجا چه بلایی سر من میاد؟؟؟؟

من که نمیتونم پست مفید تشکر دار بزنم چی؟؟؟

این محدودیت باید برای تازه واردان باشه

مثلا اونایی که 6 ماهه عضو شدن

rezarostami
August 26th, 2012, 18:36
دوست عزیز شما خودتون دیگه وضعت خوبه چه از نظر پست چه از نظر تشکر پس بهتره کار رو واسه مبتدیان مشکل نکنی

alireza.076
August 26th, 2012, 18:41
حتما نباید 100 تا تشکر باشه دوست عزیز. 50 تا هم خوبه
اینکار فقط برای جلوگیری از اسپم ها پیشنهاد دادم

danitfk
August 26th, 2012, 18:54
حتما نباید 100 تا تشکر باشه دوست عزیز. 50 تا هم خوبه
اینکار فقط برای جلوگیری از اسپم ها پیشنهاد دادم

خیلی راحت میشه 1 تشکر رو با 100 تشکر هم رسوند با مولتی اکانت و رفاقت و ...
همین روال مناسبه .. مشکل خاصی مگه پیش اومده؟

alireza.076
August 26th, 2012, 18:56
بله. مشکل پیش امده
دوستان برای افزایش پست اسپم میدهند مشاهده نمیکنید؟

خوب به نکته خوبی اشاره کردید. میشه گفت کا هم x مقدار تشکر نیازه و x مقدار نیز پست

iraniandata
August 26th, 2012, 19:15
سلام

ببخشید بجایی اینکه این همه تاپیک بزنین بهتر نیست

شما از پ.خ یا ایمیل مدیریت انجمن در تماس باشید

این هم ایمیل مدیریت محترم انجمن:

admin@webhostingtalk.ir

موفق باشید

alireza.076
August 26th, 2012, 20:37
سلام

ببخشید بجایی اینکه این همه تاپیک بزنین بهتر نیست

شما از پ.خ یا ایمیل مدیریت انجمن در تماس باشید

این هم ایمیل مدیریت محترم انجمن:

admin@webhostingtalk.ir

موفق باشید

بنده 10 تا از ایمیل تا به حال به مدیریت فرستا ده ام هیچ کدام پاسخ داده نشده. به همین دلیل تاپیک زدم تا دیگر دوستان نیز نظر خود را در رابطه با ایم موضوع ارائه دهند