PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم جدی آمریکا

Woshka
December 10th, 2009, 13:11
در کنترل پنل دامین ها تون با آی پی ایران وارد نشید
تو اطلاعاتتون آدرس ایران ندید
حتی دایرکت آی که هندی هستش
اینم مدرکش

SECOND NOTICE

Dear ???? ???? ????,

As your registrar of record, eNom, Inc requests your immediate attention to this matter regarding your domain, #######.com.

eNom, Inc, as a US-based company, must comply with US laws. These laws prohibit us from providing services to Cuba, Iran, and Sudan (“Sanctioned Countries”).

Based on the information available to us, transactions for your Domain came from an Internet Protocol (“IP”) address associated with a Sanctioned Country. Also, some or all of the “who is” contact information for your Domain is in a Sanctioned Country. Therefore, we have tentatively concluded that your Domain is controlled by a person located in a Sanctioned Country.

Unfortunately, because it appears that the Domain is controlled from a Sanctioned Country, we cannot continue to provide the Domain with registrar and related services. However, if you believe you received this letter in error, you can remedy this situation by sending documents showing that your Domain is not controlled by a person in a Sanctioned Country.

Specifically, to continue providing service to you, we must receive evidence showing that both: (1) the IP address from which you are accessing your Domain is not associated with a Sanctioned Country; and (2) the actual street address for the person(s) controlling the Domain is not in a Sanctioned Country.

Attached to this email is an affidavit that must be signed by the registrant for the Domain and returned to us in order permit us to continue doing business with you.

Unless we have received the affidavit and supporting materials no later than 15 days from the date of this email, enforcement actions will be taken against your Domain including removing DNS servers and suspending services to your Domain. A suspension of services means that you will lose access to, and control over, your Domain.

As we previously notified you, your ability to perform financial transactions for your Domain, such as registration renewal, has been frozen and will remain so until you have provided the affidavit and supporting materials described in this letter. If you have registration auto-renew in place for your Domain, this feature has been disabled.

We greatly apologize for the inconvenience caused by these necessary measures. Please write us at the email address below with any questions.

Kind regards,

eNom Compliance

Email address: compliancegroup@enom.com

Exhibit A

Affidavit of Eligibility

AFFIDAVIT

I, ____________________________________, am submitting this affidavit to eNom, Inc [and its resellers] (the “Registrar”), with the understanding that it will be relied upon by the Registrar in connection with the domain name listed on Exhibit B to this affidavit (the “Domain”).

1. I hereby represent and warrant that: (1) I am the registrant of record for the Domain; (2) I am not a resident or national of Cuba, Iran, or Sudan (the “Sanctioned Countries”); (3) I do not act on behalf of or at the direction of a person, corporate or governmental or other entity located in or existing under the laws of a Sanctioned Country; and (4) all of the information and materials that I am providing and will provide to the Registrar, including the information and materials accompanying this affidavit, is true, accurate, and complete.

2. The billing contact, registrant contact, technical contact, administrative contact, and, if applicable, auxiliary billing contact information for the Domain is set forth on Exhibit B.

3. Attached to this affidavit is a true and correct copy of a government-issued form of identification, utility bill, or lease showing my address or the address of the entity that is the registrant for the Domain.

4. I have been given a full opportunity to review this affidavit. I fully understand all of the terms of this affidavit and sign it voluntarily, freely, and knowingly.

5. If the registrant for the Domain is a corporation or other legal entity, I represent that I have the authority to enter into this Affidavit on behalf of the legal entity and this Affidavit binds the registrant.

I hereby execute and enter into this Affidavit.

NAME (Please print): ____________________________________________

DATE: ______________________________________________

SIGNATURE: __________________________________________________ _______________

Please submit this affidavit and accompanying materials to compliancegroup@enom.com.

Exhibit B

Please supply the below information for the Domain covered by the Affidavit of Eligibility submitted to eNom, Inc. If you do not supply the registrant, technical, or administrative contact information for a Domain, each of those fields will, by default, inherit the billing contact information. If you supply auxiliary billing contact information, that information will be displayed in the whois output rather than the billing contact.

Name of Domain: #######..com

Billing contact:
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip
Registrant contact:
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip
Technical Contact:
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip
Administrative Contact:
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip
OPTIONAL:
Aux Billing contact:
- First Name
- Last Name
- Organization
- Street address
- City
- State
- Country
- Zip

delta
December 10th, 2009, 13:37
ای خدا... دیگه رسما دارید میتسونید ملت رو؟:102: هاست نگیریم.. تو پنلش نریم.. حتما دایرکت ادمین باشه اما آن رو هم میزنن.. النم میگید تو پنل دومین نریم... میشه بگید کجا بریم.. رسما اعصابم ریخت به هم:102:

Vahid
December 10th, 2009, 13:45
واقعا کار داره سخت میشه

IFACO.Net
December 10th, 2009, 13:49
این جمله رو خوب بخونید :

eNom, Inc, as a US-based company, must comply with US laws. These laws prohibit us from providing
services to Cuba, Iran

یعنی اینکه اینوم یک شرکت آمریکایی هست و نمی تونه به ایرانی ها خدمات بده و این قضیه به شرکت های غیر آمریکایی ( دایرکت آی و .. ) مربوط نمیشه !

Woshka
December 10th, 2009, 14:00
من اینو 5 بار خوندم
این کار ایران ممکنه باعث بشه کل دنیا ایران رو تحریم کنه
پس کار از محکم کاری کم نمی کنه
همچنین دارکت آی هندی هستش ولی سرور هاش تو آمریکا هست شماره آمریکا داره
ثبت شده تو آمریکا هستش
ممکنه مشکل پیش بیاد
و اینکه اگه کل دنیا ایرانو خاست تحریم کنه مشکل ساز نشه
این ها قانون سرشون نمیشه و همینکه با مردم ساده این رفتارو می کنن نشون دهنده ی بیقانونیشونه

1eng.ir
December 10th, 2009, 14:06
بهترین راه:
دامین ir
هاست ملی

نتیجه:
آپتایم 12.86%
بازدید روزانه: 3.5 نفر

persian.developer
December 10th, 2009, 14:07
این جمله رو خوب بخونید :

eNom, Inc, as a US-based company, must comply with US laws. These laws prohibit us from providing
services to Cuba, Iran

یعنی اینکه اینوم یک شرکت آمریکایی هست و نمی تونه به ایرانی ها خدمات بده و این قضیه به شرکت های غیر آمریکایی ( دایرکت آی و .. ) مربوط نمیشه !

directi هندی آمریکایی هست یعنی در آمریکا هم دفتر دارن!

Woshka
December 10th, 2009, 14:20
به این دیگه میگن چرند اساسی :78:
اراده کنن ir. رو میبندن
بهترین ذاه اینه مه آدرس آمریکه تو اطلاعاتت بدی
همینو بس
ساده و آسان

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

آره
دایرکت آی تو آمریکا هم دفتر داره
من امروز به دارکت آی گفتم مارو شما هم تحریم می کنین یا نه
در جواب گفت
no we do not put any restriction
ولی دروغ میگه و اگه بهشون دستور بدن حتما تحریمو اذیت می کنن

+91 (22) 3079 7676
Tel (USA): +1 (415) 236 1970
Tel (UK): +44 (20) 7183 2151

Fax (USA): +1 (231) 309 7142
Fax (UK): +44 (20) 7183 2152
تازه از آپی شون هم whois بگیر میبینی رو آمریکا هستش پس تابع قوانین آمریکا باید باشه

شما چرا لقمرو دور سرتون میچرخونید
کسی که پول رو میده با پی پل یا هرچی یه شخص خارج از ایرانه چون مسلمه که نمی تونید با بانک ملت و یا ملی عضو شتاب پول بدید که :78:
آدرس ها رو به آدرس اون بزنید یا یه آشنا تو آمریکا که خیالتون از همه چی راحت بشه

delta
December 10th, 2009, 17:05
از اول این هندی ها کشورشون مستامره آمریکا بوده.. همه چیزشون کپی آمریکا بوده.. بالییود= هالییود!!
بدون آمریکا نفس نمیکشن.. معلومه که تا بگن انها هم میزنن تحریم میکنن

akbar123sat
December 10th, 2009, 18:03
به این دیگه میگن چرند اساسی :78:
اراده کنن ir. رو میبندن
بهترین ذاه اینه مه آدرس آمریکه تو اطلاعاتت بدی
همینو بس
ساده و آسان

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

آره
دایرکت آی تو آمریکا هم دفتر داره
من امروز به دارکت آی گفتم مارو شما هم تحریم می کنین یا نه
در جواب گفت
no we do not put any restriction
ولی دروغ میگه و اگه بهشون دستور بدن حتما تحریمو اذیت می کنن

+91 (22) 3079 7676
Tel (USA): +1 (415) 236 1970
Tel (UK): +44 (20) 7183 2151

Fax (USA): +1 (231) 309 7142
Fax (UK): +44 (20) 7183 2152
تازه از آپی شون هم whois بگیر میبینی رو آمریکا هستش پس تابع قوانین آمریکا باید باشه

شما چرا لقمرو دور سرتون میچرخونید
کسی که پول رو میده با پی پل یا هرچی یه شخص خارج از ایرانه چون مسلمه که نمی تونید با بانک ملت و یا ملی عضو شتاب پول بدید که :78:
آدرس ها رو به آدرس اون بزنید یا یه آشنا تو آمریکا که خیالتون از همه چی راحت بشه

عزیز جون اونا که بلا نسبت ... نیستن سه سوت از ای پی میفهمن کی اومده تو پنل دامین از کجا اومده . اصلا خیلی از سایت های فروش دامین با ای پی ایران باز نمیشه که بخوای اصلا وارد سایت بشی گو دادی دامین چیپ و.... چند تای دیگه . حالا هندی ژاپنی و نداره شرکت تو امریکا هستش و باید قوانین امریکا رو رعایت کنه چطور ما از افغانی ها میخوایم قانون ایران رو رعایت کنن خوب اونها از شرکت های خارجی میخوان قانون رو رعایت کنن و قانون هم میگه هر گونه تجارت با مردم و شرکت های ایرانی ممنوع هستش البته ( رزدیت ایران ) جمله خارجیش هم میشه این

US companies are banned from doing business with companies or people in Iran
حالا بازم مشکل داری یه نامه بزن به اوباما بگو جون مادرت ما رو تحریم نکن ما حسابمون جدا هستش و یک هاست فروشی بیش در ایران نیستیم و کاری با سیاست نداریم و... شاید قبول کنه اخه حاج حسین اوباما بچه خوبیه .
:-&

بازم ممیگم به عنوان کی که مدت زیادی هست با این خارجی ها کار میکنه بهتون پیشنهاد میدم دورشون رو خط بکشید ببنید تو ونزوئلاا - سنگال - سودان - کومور - برزیل - بولیوی جایی رو پیدا میکنید که سرور و هاست بفروشه و دامین هم ثبت کنه یا نه من که دارم جستجو میکنم چند تا دیتا سنتر تو ارزانتین پیدا کرد و دارم باهاشون ایمیل بازی میکنم @-)

Domain
December 11th, 2009, 00:30
بازم ممیگم به عنوان کی که مدت زیادی هست با این خارجی ها کار میکنه بهتون پیشنهاد میدم دورشون رو خط بکشید ببنید تو ونزوئلاا - سنگال - سودان - کومور - برزیل - بولیوی جایی رو پیدا میکنید که سرور و هاست بفروشه و دامین هم ثبت کنه یا نه من که دارم جستجو میکنم چند تا دیتا سنتر تو ارزانتین پیدا کرد و دارم باهاشون ایمیل بازی میکنم @-)
اکبر جان dc آرژانتین ردیف شد یه ندا بده :54:

1eng.ir
December 11th, 2009, 00:54
من که دارم یکی از سایتامو با سیستم خودم میارم بالا :d
روزی 20 ساعت این لپ تاپ بدبخت روشنه که، 4 ساعت دیگه هم روش :d
آپتایمم از سرورای ایران هم بیشتره، حالا ببینین.
1 هفته واسه تست میارم بالا بینم چی میشه :-p

Online24
December 11th, 2009, 00:54
آخر نفهمیدیم او با ماست یا با آنها !

رسما کاربران عادی رو به فنا میدن !
کاری که شاید دولت خودمون نتونه به راحتی انجام بده .
چوب 2 سر طلا که میگن حکایت ماست .
از این جا رانده و از آنجا مانده .

احسنت باید گفت به این سیاست .
به جزیره ایران نزدیک میشویم !

:53:

akbar123sat
December 11th, 2009, 01:38
اکبر جان dc آرژانتین ردیف شد یه ندا بده :54:`

حتما . کلا امریکای جنوبی سرور های خوبی داره و خوب اوئنجا ها روابط خوبی با ما دارن نخ سوزن ونزوئلا و برادر هوگو که اشاره بهش کنم یه دیتا سنتر مخصوص برای ایرانی ها میزنه .

بزارید یه کم تحقیق کنم راستی تو کابل هم فیبر نوری کشیدن و قراره اینترنت خیلی پرسرعت با قیمت پایین به افی ها بدن من نظرم اینه برم تو کابل یه فیبر نوری بگیریم و دیتا سنتر راه بندازیم . صرفه اقتصادی خوبی داره . به ایران هم خوب پینگ میده و سرعت بالا .
تازه غضنفر بانک کابل حساب ارزی مستر کارت هم باز میکنه دیروز تبلیغش رو تو اینترنت دیدم فکر میکنم کم کم افی ها هم دارن از تحریم در میان و فقط ما در این هچل مونیدم .

منتظر پیشنهادات هستم .

اینم لینک یادم رفت بزارم
http://www.ghazanfarbank.com/Dari/loan.html
دبیت کارت - و هر چی بخواهید باز میکنن . اگر کسی خواست ایمیل بزنه غضنفر بانک اطلاعات بگیره

4dmin
December 11th, 2009, 01:51
این جمله رو خوب بخونید :

enom, inc, as a us-based company, must comply with us laws. These laws prohibit us from providing
services to cuba, iran

دوست عزير دايركتي و ريسلر كلاب هندي هستن و مجوز ثبت دامنش يعني پابليك دامين رجيستري مربوط به امريكا و دفتر مركزيش در امريكاست

phone: +1.2013775952
fax: +1.3202105146

delta
December 11th, 2009, 01:53
من که دارم یکی از سایتامو با سیستم خودم میارم بالا :d
روزی 20 ساعت این لپ تاپ بدبخت روشنه که، 4 ساعت دیگه هم روش :d
آپتایمم از سرورای ایران هم بیشتره، حالا ببینین.
1 هفته واسه تست میارم بالا بینم چی میشه :-p

با سرعت دیال آپ= آپتایم 1 tr شایدم بیشتر >:D<

4dmin
December 11th, 2009, 01:55
چقدر خوب افغان ها هم زبان هم هستن سايت هم فارسي ايشالا پيشرفت كنه افغانستان مارو از فلاكت در بياره :دي

1eng.ir
December 11th, 2009, 02:00
چقدر خوب افغان ها هم زبان هم هستن سايت هم فارسي ايشالا پيشرفت كنه افغانستان مارو از فلاكت در بياره :دي
افغانستان در حال پیشرفته. دارن دیتاسنتر میزنن تو خاور میانه بترکونه (جدیه جدیه)

فقط ناکسا دامین گرون ثبت میکنن :d
:: Afghanistan Network Information Center :: (http://nic.af)

LoveLife
December 11th, 2009, 02:21
آقا اکبر واژه افی زیاد جالب نیست !
افغانی بهتره ! دور از ادب بود حرفتون !
به هر حال اینجور که پیش می ره یه روز دست ماها پیششون دراز می شه ! پس حداقل نون ما رو نبرید !:x

asrhosting
December 11th, 2009, 03:16
اگر کمی برنامه نویس های ایرانی غیرت داشتن و یه کمی دولت مردان ما به جای اینکه خونه هاشون رو ... زیاد کنن پهنای باند رو زیاد و ارزون می کردند ما اعلان این مشکلات رو نداشتیم
اما خوب افتخار می کنم بابت اینکه اعلان بهترین دیتا سنتر های جهان تو ایران هست ...
تا حالا سرعت 1 گیگی ندیده بودم که تو دانشگاه اصفهان دیدم ... واقعاً جای تحسین داره

Woshka
December 11th, 2009, 03:17
افغان درسته
افغانی واحد پولشونه

اینم ایمیل بازی من با Enom Inc

I do apologize for the inconvenience.

Thank you,

Compliance Department

akbar123sat
December 11th, 2009, 04:57
آقا اکبر واژه افی زیاد جالب نیست !
افغانی بهتره ! دور از ادب بود حرفتون !
به هر حال اینجور که پیش می ره یه روز دست ماها پیششون دراز می شه ! پس حداقل نون ما رو نبرید !:x

میدونم زیاد خوب نیست ولی تو دبی بودم یه دوست افغانی داشتم بچه خیلی باحالی بودش بهش میگفتم جلیل افی از اون موقع تو دهنم مونده به افغانی ها میگم افی .

به هر حال امیدوارم همه این امکانات در کشور خودمون مهیا بشه ( البته این فقط یم آرزو هستش . ولی دست یافتنی )

sadegh
December 11th, 2009, 14:05
بزار اینقدر تحریم کنن به کجا می رسند جز ....

iranwebwork
December 11th, 2009, 17:27
ما به كجا رسيديم؟ فعلا كه اونا به همه جا رسيدن و به ما يا كس ديگه اي هم احتياجي ندارن. دنيا رو مي چرخونن!!

hamidreza
December 11th, 2009, 19:05

يعني نديدي به كجا رسيدن ؟! شما اينترنت ماهواره تلويزيون نداريد مگه ؟!
همينجور دارن ميزنن تو سر ايران اينا هم همينجور تو سري ميخورين:113: