PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود مردونه!!

ejhost
December 10th, 2009, 02:29
باسلام و عرض خسته نباشید به همه!
اگه سایت هایی مانند p30download و asandownload و softgozar رو دیده باشیده معمولا قسمتی دارند به نام لینک مستقیم! که برنامه ای که رو سایته با سرعت واقعا خوبی میشه ازش دانلود کرد و سرعت معمولا ثابت است(در اصل به نظر می رسه انگار مهم نیست چند نفر دارن همزمان دانلود می کنند) خوب من هم می خوام یکی از این سایت ها راه بندازم، سایتم روی هاست دیگری قرار خواهد داشت و میخوام لینک مستقیم ها روی یک هاست دیگه باشه و دانلود کاربر با یک کلیک شروع بشه!! من زیاد آشنایی ندارم (اصلا ندارم) نمی دونم به دیتابیس نیاز داره یا نه (که البته فکر کنم نیاز نداره) فقط یه دامنه روش ست کنم و فایل ها رو آپلود کنم لینکشو بذارم و همین. سایت های فوق مثلا برنامه های 2 سال پیششون هم هنوز لینک مستقیم داره، که البته من نمی دونم اون ها دارند چه هزینه ای پرداخت می کنند، و من فکر کنم بتونم لینک مستقیم رو برای مثلا 3 تا 4 ماه فعال بذارم و بعد فقط رپیدشیر بمونه! خوب حالا با یه نگاه به این سایت ها فکر کنم اساتید بتونن حدس بزنن چه فضایی لازم دارم و راهنمایی های لازم رو بمن بکنن!
حالا می ریم سره مردونه بودنش:d
خوب بنده طبق تحقیقات اولیه مطلع شدم بعضی از عزیزان یک دوستان خوبی هستن انقدر خوب که در ابتدا قیمت های زیر بازاری میدن ، بعد از اینکه ببینن دنلود ها زیاد شد یا سایت طرفدار پیدا کرد (از روی علاقه و دوستی شونه فکر کنم!!) می گن خوب حالا داره به سرور ما فشار می یاد! یا فلان مقدار می ریزی به حساب یا ماهم به همین بهانه دوستانه سایتو میاریم پایین(:|
خوب زیاد حرف زدم ، منظوره من این بود این عزیزانی که با این قصد های دوستانه میان جلو ، بهتره اصلا جلو نیان!! خواهشن!! دوستی ها باشه برا بد!!!
خوب اگه کسی یه راهنمایی کنه ممنون می شم!
موفق و پیروز باشید

1eng.ir
December 10th, 2009, 03:06
امشب چه خبره اینجا ؟ :d
یکی هاست با سرعت نور میخواد، یکی هاست مردونه، یکی ... !!! اگه تا صبح بیدار بمونم فکر کنم درخواست هاست بچگونه هم ببینم :))

نیاز به دامین و دیتابیس نداری
فقط باید یه سرور بگیری که پهنای باند کم نیاری. رم 4 گیگ کافیه برات. پورت هم 100 اختصاصی زیادته :d یه هارد 500 تا 1-2 سال کارتو راه میندازه.

همین دیگه :d

HugeServer
December 10th, 2009, 03:13
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
شما اگر کارتون پیشرفته هست، و میخواهید كه مانند سایت هایی باشید كه خودتون نام بردید. باید حتما سرور اختصاصی بگیرید، چرا كه سایت های مذکور همگی سرور اختصاصی دارند.
اما اگر شما کارتون رو سازه شروع کردید، و میخواهید كه با فایل هاستینگ کارتون رو شروع کنید، بعد از چند مدت كه بازدیدتون بالا رفت حتما به سرور اختصاصی ارتقا داده بشه، این یک امر طبیعی هست، و کسی یا شرکتی از روی خواسته و یا ناخواسته این جور کار هارو انجام نخواهد داد.

حالا بریم سر اصل مطلب، و اون هم قیمت پکیج های سرور هاستینگ ما هست.

HugeServer-FileHosting- Plan 1:
--------------------------------
Space : 5.000 Mb Host Space
Bandwidth : 50.000 Mb Transfer / Monthly
FTP - Account : 5 FTPs
IPs : One Static IP Address
Panel : Kloxo

Price : 10.000T / Monthly

HugeServer-FileHosting- Plan 2:
Space : 10.000 Mb Host Space
Bandwidth : 100.000 Mb Transfer / Monthly
FTP - Account : 10 FTPs

Price : 17.000T / Monthly
HugeServer-FileHosting- Plan 3:
Space : 15.000 Mb Host Space
Bandwidth : 150.000 Mb Transfer / Monthly
FTP - Account : 15FTPs

Price : 27.500T / Monthly

lianteam
December 10th, 2009, 08:13
سلام

همینطور که دوستمون گفت شما میتونید برای شروع کار از هاست اشتراکی استفاده کنید زمانی که بازدید و دانلود ها زیاد شد میتونید یه سرور اختصاصی مخصوص خودتون تهیه کنید.
درضمن همه ی هاستینگ ها مثل هم نیستند که وقتی یه سایت طرفدر زیاد پیدا کرد قیمت هاشون رو بکشن بالا یا هاست و دومین رو مثل ...

اکانت هایی که فکر کنم به دردتون بخوره

5 گیگ هاست + پهنای باند نامحدود + امکانات نامحدود == 29000 سالیانه
10 گیگ هاست + پهنای باند نامحدود + امکانات نامحدود == 45000 سالیانه
20 گیگ هاست + پهنای باند نامحدود + امکانات نامحدود == 69000 سالیانه
هاست نامحدود + پهنای باند نامحدود + امکانات نامحدود == 99000 سالیانه || 15 هزار تومان ماهیانه

در مورد آخریش بهتره با هم مستقیم صحبت کنیم تا اگه گرون بود قیمت رو تغییر بدیم.

آی دی: bushehr_it_2009
ایمیل: support@lianteam.com

delta
December 10th, 2009, 11:55
20 گیگ هاست با پهنای باند نامحدود همراه با استفاده از رپید لچ و وارز ماهانه 20 تومان در خدمتیم

iranihost
December 10th, 2009, 12:50
جهت مشاوره پی ام بدید !

ali_iraniboys

persian.developer
December 10th, 2009, 13:07
Ground Hosting LLC.....Coming Soon! (http://ground.ir)

ejhost
December 10th, 2009, 14:09
باتشکر از همه دوستان گرامی و سرعت عمل پاسخ گویی در این مدت کم باتوجه به اینکه بنده دوسوال در دوجای مختلف کردم و پاسخ های قابل توجهی از سوی دوستان و اساتید گرامی دریافت کردم، نیاز به بررسی پاسخ ها دارم تا سرویس را از یکی از دوستان عزیز دریافت کنم ، بازهم بابت لطف دوستان تشکر می کنم.

SabaData
December 10th, 2009, 16:31
سلام

دوست عزیز اگه شما بخواهید واسه شروع سرور بگیرید حتما ضرر می‌کنید چون تا سایت شما راه بیفته زمان میبره و شما باید تو این مدت هزینهٔ سرور رو از جیب خودتون بدین ولی‌ بهترین گزینه واسهٔ شما هاست وارز هست که هیچ محدودیتی نداره ولی‌ اگه بخواید کارتون رو کمتر کنید و فایل هارو از سایت‌های دیگه دانلود نکنید و مستقیما توی سایتتون قرار بدین باید هاستی رو بخرید که بشه روش اسکریپت رپیدلیچ رو نصب کرد

اگه مایل باشید من می‌تونم ۵Gb فضا که واسه شروع خیلی‌ زیاد بهتون بدم با ۲۰۰Gb BW که اینم خیلی‌ زیاد (البته واسه شروع) و بقيه امكانات نامحدود بدم ماهی‌ ۱۸۰۰۰ ولی‌ اگه خواستید خرجتون کمتر بشه می‌تونم هاست وارز بدم که مثل همونه فقط شما نمیتونید رپیدلیچ روش نصب کنید

بازم اگه خواستین با شماره پشتیبانی‌ سایت یا ID پشتیبانی‌ تماس بگیرین تا اگه نیز به راهنمایی‌ بیشتری برای انتخاب سرویس داشتین راهنماییتون بکنیم!!!
:: SabaData.com :: میزبانی وب |هاست|دامنه|نمایندگی|وارز|م مولی |صبا دیتا (http://www.SabaData.com)

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

البته هاستي كه من گفتم فقط مال خودتونه و ميتونيد توش هر كاري بكنيد حتي ميتونيد سايتتون رو هم داخلش قرار بدين!
و اينم كه ميگين بعد از مدتي گرونش ميكنن نامردي چون به نظر من وقتي كسي پشتیبانی يه سايتي رو مي كنه بايى توي هر شرايطي از اون پشتیبانی بكنه نه اينكه بعدا دبه در بياره!!!

iranwebbase
December 10th, 2009, 16:55
سلام.
پیشنهاد پایگاه وب ایران برای شما.

15 گیگ فضا پهنای 300 گیگ ماهیانه 27 تومان.

:79:

akbar123sat
December 10th, 2009, 17:32
خوب بنده طبق تحقیقات اولیه مطلع شدم بعضی از عزیزان یک دوستان خوبی هستن انقدر خوب که در ابتدا قیمت های زیر بازاری میدن ، بعد از اینکه ببینن دنلود ها زیاد شد یا سایت طرفدار پیدا کرد (از روی علاقه و دوستی شونه فکر کنم!!) می گن خوب حالا داره به سرور ما فشار می یاد! یا فلان مقدار می ریزی به حساب یا ماهم به همین بهانه دوستانه سایتو میاریم پایین

اینم جالب بودش

والا من تو هیچ فرومی اینطوری ندیدم الان کسی بیاد مشکلش رو مطرح کنه همه میخوان بهش هاست بفروشن . میگن بیا از ما بگیر

یکی سرعت نور میخواد - یکی زنونه - یکی مردونه - یکی اسپانسری - یکی مفتی - یکی اشنانتیون - و...

Arashdn
December 10th, 2009, 17:39
سلام
من بهت سرور مجازی میدم که نه مشکل فشار داشته باشی و تمام تنظیمت هم دست خودت باشه
Ram : 512
Hard : 40
BW : 500 GB
Free Cp : Kloxo(LXAdmin)
21000T/M
با مشخصات موجود تو امضام تماس بگیرید
بهتر میتونم آفر بدم

akbar123sat
December 10th, 2009, 17:51
دوست عزیز اگر خواستی یه وی پی اس مردونه بگیری بگو چند تا بهت دیتا سنتر خارجی معرفی کنم از اونا بگیر که این بازی ها و داستان ها هم سرت نیاد هر کاری هم دوست داری سر وی پی ست بیار هیچ کسی نمیگه به سرور فشار میاری

مثلا 20 گیگ با ترافیک 500 و رم 512 گارانتی رو میتونی 15 دلار بگیری اگه انگلیسی بلد باشی پشتیبانی 24 ساعته واقعی هم بهت میدن البته unmange هست که هر بلایی و هر برنامه دوست داری سرش بیاری و هیچ کسب هم باهات کاری نداره .

البته این فقط یک پیشنهاد هستش اگر واقعا میبنید با ایرانی ها مشکل دارید .مگرنه دوستان و شرکت های زیادی تو فروم هستند که میتونن سرویس های خوبی بهتون بدن ولی قبل از خرید تحقیق های لازم رو انجام بدید تا به مشکل برنخورید . پیشنهاد بعدی اینکه طرف امریکا نرید چون یه دفعه شب خوابیدید صبح بلند میشید میبنید تحریم شدید اونم از نوع امریکایی ( شیطان بزرگی ) دستتتون هم به هیچ جا بند نیست و ....

بازم با دوستان مشورت کنید

Arashdn
December 10th, 2009, 17:54
دوست عزیز اگر خواستی یه وی پی اس مردونه بگیری بگو چند تا بهت دیتا سنتر خارجی معرفی کنم از اونا بگیر که این بازی ها و داستان ها هم سرت نیاد هر کاری هم دوست داری سر وی پی ست بیار هیچ کسی نمیگه به سرور فشار میاری

مثلا 20 گیگ با ترافیک 500 و رم 512 گارانتی رو میتونی 15 دلار بگیری اگه انگلیسی بلد باشی پشتیبانی 24 ساعته واقعی هم بهت میدن البته unmange هست که هر بلایی و هر برنامه دوست داری سرش بیاری و هیچ کسب هم باهات کاری نداره .

البته این فقط یک پیشنهاد هستش اگر واقعا میبنید با ایرانی ها مشکل دارید .مگرنه دوستان و شرکت های زیادی تو فروم هستند که میتونن سرویس های خوبی بهتون بدن ولی قبل از خرید تحقیق های لازم رو انجام بدید تا به مشکل برنخورید . پیشنهاد بعدی اینکه طرف امریکا نرید چون یه دفعه شب خوابیدید صبح بلند میشید میبنید تحریم شدید اونم از نوع امریکایی ( شیطان بزرگی ) دستتتون هم به هیچ جا بند نیست و ....

بازم با دوستان مشورت کنید
خب آفر منم تو همین مایه هاست
هاردمم بیشتره که بره سایت دانلود مناسبه

akbar123sat
December 10th, 2009, 18:09
خب آفر منم تو همین مایه هاست
هاردمم بیشتره که بره سایت دانلود مناسبه

اقا من حرفی نزدم که هیچ جا مثل ایران هاست ارزن نیست اینجا خیلی خوبه همه چی گرون میشه به جز هاست .
بازم نظر خودش هست از هر جا دوست داره بگیره ولی بهتره وی پی اس بگیره unmange خودش هر بلایی دوست داره سرش بیاره 5 دلار هم بده دایرکت ادمین رو بگیره خلاص بعد بزنه تو کار دانلود .

Subhosting
December 10th, 2009, 19:21
دوست عزیز ،

در مورد سرور مجازی بنده هم میتونم بهتون پیشنهاد زیر رو بدم :

40 گیگ هارد
40 گیگ هارد بک آپ
512 مگ رم تضمین شده
500 گیگ پهنای باند
2 عدد ای پی اختصاصی
کاملا MANAGED شده همراه با پشتیبانی
پردازنده Xeon 2 Ghz 4 mb Cache
سرور هم آمریکاست

این چیزا هم نیست که صبح پاشید بیبینید تحریم شدید و ....

ماهیانه 20 هزار تومان
فروش مستقیم از subhosting

rayannet
December 10th, 2009, 20:06
هارد دیسک : 50 گیگابایت
رم : 512 مگابایت
پهنای باند : نامحدود
موقعیت سرور : آلمان
پورت ارتباطی سرور : 100Mbps
سیستم عامل : ویندوز یا لینوکس
پشتیبانی : 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته
پشتیبانی و مدیریت کامل
بیشتر ...
ماهانه : 20000 تومان

به نام خدا :: سرور مجازی (http://www.rayannet.com/vps.htm) ----- دیگر قیمت ها ببینید

parsaserver
December 14th, 2009, 18:58
سلام و درود خدمت شما .
من هم نظر دوستان رو تایید می کنم و به نظر من هم اگر از یک هاست اشتراکی شروع کنید بهتره تا بعد اگر نیاز بود به وی پی اس یا سرور اختصاصی رایگان ترانزفر بشه سایت شما .
به هر حال بنده می تونم هاست سایت شما رو مهیا کنم .

شرکت ما ثبت شده هست در صورت لزوم و تمایل شما می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم
لیست پلان های ما : Parsa Server (http://parsaserver.com)
ایمیل من : parsaserver@gmail.com
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test

در ضمن می توانم لیست مشتریان پارسا سرور را طی ایمیل یا پیغام خصوصی معرفی کنم تا از تک تک آنها کیفیت رو جویا شوید .
موفق باشید

=cyber=
December 17th, 2009, 14:32
پیشنهاد ما به شما:
هاستینگ مخصوص دانلود :
10 گیگ فضا
پهنای باند نامحدود
ماهانه 20 هزار تومان
:53:

navids_69
December 17th, 2009, 18:16
سلام و درود خدمت شما .
من هم نظر دوستان رو تایید می کنم و به نظر من هم اگر از یک هاست اشتراکی شروع کنید بهتره تا بعد اگر نیاز بود به وی پی اس یا سرور اختصاصی رایگان ترانزفر بشه سایت شما .
به هر حال بنده می تونم هاست سایت شما رو مهیا کنم .

شرکت ما ثبت شده هست در صورت لزوم و تمایل شما می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم
لیست پلان های ما : Parsa Server (http://parsaserver.com)
ایمیل من : parsaserver@gmail.com
به شما 7 روز هاست تست رایگان می دهیم تا کیفیت هاست رو تست کنید برای تست لطفا دومینی معرفی کنید تا در سرور هاست شود .
آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test

در ضمن می توانم لیست مشتریان پارسا سرور را طی ایمیل یا پیغام خصوصی معرفی کنم تا از تک تک آنها کیفیت رو جویا شوید .
موفق باشید

http://www.webhostingtalk.ir/f129/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%B6%D8%A7%D8%AD-parsaserver-5849/#post55074

به این لینک نگاه کنید و در خرید هاستینگتون دقت کنید چون مثل من بعد 3 ماه اینجوری بگن به شما