PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که افر میدهند حتما بخوانید ( ارزش کار ؟ )

mehdisr
August 22nd, 2012, 00:09
سلام به تمام دوستان

در انجمن بعضی وقتها مشاهده می کنم

" 1 گیگ هاست میخوام 3 تومن - سرور خیلی خوب میخوام - لطفا خوبها بگن و ...................."
"سرور مجازی میخوام 10 تومن بیشتر نیمدم . 1 گیگ رم با 50 گیگ هارد "

بعد دوستان همه میان افر میدن .

نمیدونم چی بگم . مشکل از لحاظ قیمت ندارم و بحث من این هست که یه سری مشتری ها با توقع های بالا میان و همچین صحبت میکنن که ادم می مونه به اینها چی بگه .

شاید بنده بد برداشت میکنم . اخه این نوع درخواست سرویس دادن ارزش داره کار بشه روش ؟ حداقل قمیت ها با توقعات فضایی.

شاید بعضی دوستان بگن ," مشتری مداری " . این فکر نکم مشتری مداری باشه . یه جورای داریم تخریب میشیم . درسته که باید هر چی مشتری می خواد براش فراهم شه . اما به این صورت و با این الفاظ ؟این که تیکت می زنه پشت بند اون افر میاد . یعنی طرف اخر پشتیبانی و همه چیز هست .

این نظر شخصی بنده هست . دوست دارم بدونم بنده اشتباه فکر میکنم یا بعضی از دوستان اشتباه میکنن به این نوع افراد افر میدن . تا اونجایی که من دیدم تو این چند وفته همه این نوع افراد اصلا پست نمیدن در فروم . میان فقط میگن همچین چیزی میخواهیم و ....

این که هر چی مشتری بخواد با این نوع لفظ , درسته ؟
نباید برای کارهامون ارزش بزاریم ؟
این صنف کار چون دست ان زیاد شده و باز هم در حال زیاد شدن هست .نباید یه ارزشی به خودش بگیره ؟
من و شمایی که ادعا شاید داشته باشیم برای این کار نباید ارزش کاری خودمون رو پایین نیاریم ؟
و خیلی چیزهای دیگر ؟

شاید پول هست که باعث این جور رفتار ها میشه . نمی دونم والا
شاید این پست حذف شه توسط مدیران . اما خدایی بیایید به فکر باشیم .

البته شاید بنده , بد برداشت یا فکر میکنم .

sudo
August 22nd, 2012, 00:17
سلام
100% با حرف شما موافقم!
متاسفانه بعضی از دوستان برای فروش بیشتر با هر قیمتی، بدون در نظر گرفتن آینده این شغل دست به این کار میزنند!

قیمت ها را کم میکنند!
توقع کاربر /مشتری را بالا میبرند !
انتظار مشتری هزینه کم تر است!

البته تو این حالت دودش به چشم دو دسته میره!
دسته اول خود مشتری
دسته دوم، فروشندگانی که به صورت تخصصی کار میکنند و کل درآمد زندگیشان از این راه تامیین میشه !

اون دسته ای که به صورت تفریحی کار میکنند، یا شغل دوم یا سوم ... یا حتی عزیزانی که به صورت فصلی کار میکنند ، هیچ آسییبی نمیبینن !

امیدوارم که این مسئله زودتر رفع بشود.
موفق باشید

shivahost
August 22nd, 2012, 00:24
تا حالا در اینگونه تاپیک ها حتی الامکان شرکت نکردیم...

AvalinHost
August 22nd, 2012, 00:34
شخصی که همچین آفری میخواد مطمئنن فروشندش هم هست. البته بعد از یک مدت سرو کلش توی بخش انتقادات پیدا میشه.
شما خودتو ناراحت نکن.