PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست مناسب

sohrab1374
August 21st, 2012, 16:08
درود به دوستان
من میخوام یه سایت مخصوص دانلود بسازم ولی نمیدونم واسه شروع از چی استفاده کنم
واسه خود سایت از هاست اشتراکی استفاده کنم یا سرور جداگانه
واسه دانلود از هاست دانلود استفاده کنم یا سرور جداگانه
میخام یه چیزی باشه که بشه ارتقاش بدم

ourweb
August 21st, 2012, 16:12
درود به دوستان
سلام اول یک هاست دانلود احتیاج دارید که ما اون رو داریم
دوم یک سرور مجازی برای دانلود و اپلود
سوم یک هاست اشتراکی میتویند با ایدی milade_m در تماس باشید تمام این ها را داریم و میتونیم بهترین قیمت رو بدیم بهتون راستی از تاپیکت فروش هاست دانلود هم یک نگاه بندازید .
درضمن ارتقا هم هیچ مشکلی نداره و تمام این ها انجام میشود
برای خرید و تست سرویس با ایدی milade_m در تماس باشید
http://www.webhostingtalk.ir/f20/56523/

urhosting
August 21st, 2012, 16:16
سلام هم ميتونيم هاست اشتراكي و هم هاست دانلود با قيمت مناسب بهتون بديم با ما تماس بگيريد يا پ خ بديد
http://uranushosting.net/contact-us

parsa53
August 21st, 2012, 16:17
با سلام
اگر هاست اشتراکی یا سرور بخواهید ما هر دو رو باقیمت عالی به شما میدیم
شرکت پارسا سرور ایرانیان (http://www.microhost.ir)
برای مشاوره هم لطفا با ای دی من تماس بگیرید
parsarezaei53

Warez-Host.IR
August 21st, 2012, 16:42
درود به دوستان
سلام
اولین مورد اینکه سعی کنید در بخش آموزشی آفرها و پیشنهاد ها را تعطیل کنید و ابتدا به کاربر راهنمایی کنید - در صورت نیاز تاپیک برای درخواست خود در بخش مناسب ارسال خواهند کرد (( فروشندگان ))

دوست عزیز شما 100 درصد ابتدا با هاست اشتراکی شروع کنید برای میزبانی سایت خود
که انتخاب حجم هاست و نوع سرویس متناسب با CMS سایت شما , بازدید آینده و میزان فایلهای اصلی سایت خواهد بود
چرا که داشتن یک سرور اختصاصی یا مجازی برای شروع کار شما تنها هزینه های اولیه را افزایش می دهد و گزینه مناسبی نیست
برای میزبانی فایلهای سایت خود نیز می توانید هم از هاست دانلود و هم از یک سرورمجازی ویندوز با نصب IIS استفاده کنید که هر دو مناسب است
اما باید به این نکته دقت کنید که اگر در فکر صرفه جویی در هزینه ها هستید سرور مجازی ویندوز مناسب تر است اما نیاز به دانش فنی و رفع مشکلات توسط شما دارد
اما هاست دانلود نیاز به هیچ گونه تخصص خاصی ندارد و تنها با یادگیری موارد اولیه می توانید انجام دهید و فایلهای خود را آپلود کنید , اما از نظر هزینه نسبت به حجم و فضای مورد نیاز شما هزینه بیشتری نسبت به سرورمجازی خواهد داشت
همچنین در زمان تهیه سرورمجازی نیز باید به خیلی موارد دقت کنید که در آموزش لینک زیر موارد زیادی توضیح داده شده است که می توانید قبل از خرید از آن استفاده کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/
(http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/)
سوالی بود در خدمت هستیم
موفق باشید

sohrab1374
August 21st, 2012, 16:58
سلام
اولین مورد اینکه سعی کنید در بخش آموزشی آفرها و پیشنهاد ها را تعطیل کنید و ابتدا به کاربر راهنمایی کنید - در صورت نیاز تاپیک برای درخواست خود در بخش مناسب ارسال خواهند کرد (( فروشندگان ))

دوست عزیز شما 100 درصد ابتدا با هاست اشتراکی شروع کنید برای میزبانی سایت خود
که انتخاب حجم هاست و نوع سرویس متناسب با CMS سایت شما , بازدید آینده و میزان فایلهای اصلی سایت خواهد بود
چرا که داشتن یک سرور اختصاصی یا مجازی برای شروع کار شما تنها هزینه های اولیه را افزایش می دهد و گزینه مناسبی نیست
برای میزبانی فایلهای سایت خود نیز می توانید هم از هاست دانلود و هم از یک سرورمجازی ویندوز با نصب IIS استفاده کنید که هر دو مناسب است
اما باید به این نکته دقت کنید که اگر در فکر صرفه جویی در هزینه ها هستید سرور مجازی ویندوز مناسب تر است اما نیاز به دانش فنی و رفع مشکلات توسط شما دارد
اما هاست دانلود نیاز به هیچ گونه تخصص خاصی ندارد و تنها با یادگیری موارد اولیه می توانید انجام دهید و فایلهای خود را آپلود کنید , اما از نظر هزینه نسبت به حجم و فضای مورد نیاز شما هزینه بیشتری نسبت به سرورمجازی خواهد داشت
همچنین در زمان تهیه سرورمجازی نیز باید به خیلی موارد دقت کنید که در آموزش لینک زیر موارد زیادی توضیح داده شده است که می توانید قبل از خرید از آن استفاده کنید :
http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/
(http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/)
سوالی بود در خدمت هستیم
موفق باشید

من توی انتخاب سرور مجازی و هاست دانلود شک دارم
برای شروع نمیدونم کدومو انتخاب کنم . اگر هاست دانلود انتخاب کنم امکانش هست که بعد از مدتی فایل هارو به یک سرور جداگانه انتقال بدم؟
برای خود سایت هم نمیدونم از چه پلنی استفاده کنم
مثلا حافظه 2 گیگ با 10 گیگ پهنای باند خوبه واسه شروع کار؟اگه کم بیاد قابل ارتقا هست؟

urhosting
August 21st, 2012, 17:07
اگر فقط دانلود و آپلود میخواهید هاست دانلود مناسبه
هاست برای سایتتونم میتونیم بدیم که قابل ارتقا نیز میباشد

Warez-Host.IR
August 21st, 2012, 17:12
سلام

من توی انتخاب سرور مجازی و هاست دانلود شک دارم
برای شروع نمیدونم کدومو انتخاب کنم . اگر هاست دانلود انتخاب کنم امکانش هست که بعد از مدتی فایل هارو به یک سرور جداگانه انتقال بدم؟
همانطور که توضیح دادم همه چیز به خود شما مربوط خواهد شد
شما در هر سرویسی که داشته باشید می توانید فایلهای خود را در هر زمانی به سرویس دهنده دیگری انتقال دهید
اما سعی کنید همیشه در انتخاب اولیه دقت کنید که بعداً برای انتقال دچار مشکل نشوید
چرا که شاید بعد از چند ماه حجم فایلهای شما چند صد گیگ شود که این زمان انتقال سخت خواهد بود
هاست دانلود اگر کیفیت خوبی داشته باشد , به نظر بنده گزینه خوبی است اما اگر بتوانید هزینه آن را بعد از زیاد شدن حجم اطلاعات خود پرداخت کنید
چرا که چند صد گیگ هاست دانلود ماهیانه هزینه بالایی خواهد داشت
اما برای مثال 100 گیگ هاردیسک اضافه روی یک سرور ویندوز هزینه کمتری برای شما دارد
اما مدیریت سرور ویندوز و کنترل منابع آن و سخت افزار مناسب نیز یکی از موارد مهم در داشتن کیفیت خوب است

برای خود سایت هم نمیدونم از چه پلنی استفاده کنم
مثلا حافظه 2 گیگ با 10 گیگ پهنای باند خوبه واسه شروع کار؟اگه کم بیاد قابل ارتقا هست؟
برای میزبانی سایت با یک هاست 100 یا 200 مگ نیز می توانید شروع کنید
اما همین هاست نیز باید در آینده قابلیت کشش بازدید سایت شما را داشته باشد نه آنکه وقتی که بازدید شما از یک حد مشخص بیشتر شد و فشار بر روی سرور , سرویس دهنده ایجاد کرد با مواردی مانند ساسپند و ... مواجه شوید
هرچند اکثر سرویس دهندگان در این مواقع با افزایش منابع مصرفی سایت شما , پلن انتخای شما را به پلن بالاتر در سایت خود ارتقاء میدهند تا هماهنگ با مصرف منابع و بازدید هزینه جدید پرداخت کنید

سوالی بود در خدمت هستیم
موفق باشید

sohrab1374
August 21st, 2012, 17:20
سلام

همانطور که توضیح دادم همه چیز به خود شما مربوط خواهد شد
شما در هر سرویسی که داشته باشید می توانید فایلهای خود را در هر زمانی به سرویس دهنده دیگری انتقال دهید
اما سعی کنید همیشه در انتخاب اولیه دقت کنید که بعداً برای انتقال دچار مشکل نشوید
چرا که شاید بعد از چند ماه حجم فایلهای شما چند صد گیگ شود که این زمان انتقال سخت خواهد بود
هاست دانلود اگر کیفیت خوبی داشته باشد , به نظر بنده گزینه خوبی است اما اگر بتوانید هزینه آن را بعد از زیاد شدن حجم اطلاعات خود پرداخت کنید
چرا که چند صد گیگ هاست دانلود ماهیانه هزینه بالایی خواهد داشت
اما برای مثال 100 گیگ هاردیسک اضافه روی یک سرور ویندوز هزینه کمتری برای شما دارد
اما مدیریت سرور ویندوز و کنترل منابع آن و سخت افزار مناسب نیز یکی از موارد مهم در داشتن کیفیت خوب است

برای میزبانی سایت با یک هاست 100 یا 200 مگ نیز می توانید شروع کنید
اما همین هاست نیز باید در آینده قابلیت کشش بازدید سایت شما را داشته باشد نه آنکه وقتی که بازدید شما از یک حد مشخص بیشتر شد و فشار بر روی سرور , سرویس دهنده ایجاد کرد با مواردی مانند ساسپند و ... مواجه شوید
هرچند اکثر سرویس دهندگان در این مواقع با افزایش منابع مصرفی سایت شما , پلن انتخای شما را به پلن بالاتر در سایت خود ارتقاء میدهند تا هماهنگ با مصرف منابع و بازدید هزینه جدید پرداخت کنید

سوالی بود در خدمت هستیم
موفق باشید

واسه دانلود و آپلود روی سرور مجازی حداقل رم و پهنای باند چقد باشه
کدوم کنترل پنل واسش مناسبتره
بعضی جا ها دیدم که پهنای باند نامحدود میدن میشه به این حرفشون اعتماد کرد؟

mehdisr
August 21st, 2012, 17:26
پهنای باند نامحدود که وجود نداره .
بدین معنی هست که تمام نیاز شما برای پهنای باند رو برآورده میکنند .

به نظر من شما از سرور مجازی استفاده کنید .
سرور مجازی زیر 1 گیگ رم هم به درد نمیخوره .

بهترین کنترل پنل هم برای لینوکس Cpanel هست که می توانید نسخه مجازی ساز اون رو خریداری کنید .

خلاصه سرور مجازی خیلی بهتره . از لحاظ امنیتی و ... نیز بسیار بالاتر از هاست دانلود هست .

Warez-Host.IR
August 21st, 2012, 17:36
واسه دانلود و آپلود روی سرور مجازی حداقل رم و پهنای باند چقد باشه
کدوم کنترل پنل واسش مناسبتره
بعضی جا ها دیدم که پهنای باند نامحدود میدن میشه به این حرفشون اعتماد کرد؟
سلام
شما با داشتن یک سرورمجازی با حداقل رم 384 مگابایت نیز می توانید اقدام به دانلود و آپلود کنید
اما داشتن منابع مناسب در سرعت کار شما و افزایش کیفیت سرعت ریموت و ... تاثیر زیادی خواهد داشت
اگر لینک اعلامی در چند پست قبل را مطالعه می کردید :
.:~:. آموزش صحیح انتخاب یک سرویس متناسب با نیاز شما .:~:.
(http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/)در این آموزش اعلام شده بود که برای هر سیستم عامل یا هر کنترل پنل چه میزان رم مناسب تر است و ...

اگر بخواهید روی سرور خود کنترل پنل هایی مانند دایرکت ادمین , سی پنل و ... نصب کنید که نیاز به سرور لینوکس دارید و در این حالت خیلی از مواردی که با یک سرور ویندوز می توانید انجام دهید را از دست خواهید داد
برای میزبانی سایت سعی کنید به عنوان پیشنهاد به سمت شرکت ها و گروه های حرفه ای در ضمینه خدمات میزبانی وب بروید که نیازی به هزینه اضافه نداشته باشد و هاست میزبانی سایت خود را از این شرکت ها تهیه کنید
تنها برای هاست دانلود از سرور استفاده کنید
چون برای میزبانی سایت در ابتدای کار تهیه سرورمجازی :
1 - صرفه اقتصادی ندارد
2 - مشکلاتی فنی زیادی خواهید داشت و بیشتر درگیر رفع مشکلات خواهید بود تا رسیدگی به کار اصلی

پهنای باند نامحدود نیز هم هست هم نیست
که اگر در انجمن جستجو کنید توضیحات زیادی وجود دارد که توضیح مجدد زیاد جالب نیست

موفق باشید

sohrab1374
August 21st, 2012, 17:43
سلام
شما با داشتن یک سرورمجازی با حداقل رم 384 مگابایت نیز می توانید اقدام به دانلود و آپلود کنید
اما داشتن منابع مناسب در سرعت کار شما و افزایش کیفیت سرعت ریموت و ... تاثیر زیادی خواهد داشت
اگر لینک اعلامی در چند پست قبل را مطالعه می کردید :
.:~:. آموزش صحیح انتخاب یک سرویس متناسب با نیاز شما .:~:.
(http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/)در این آموزش اعلام شده بود که برای هر سیستم عامل یا هر کنترل پنل چه میزان رم مناسب تر است و ...

اگر بخواهید روی سرور خود کنترل پنل هایی مانند دایرکت ادمین , سی پنل و ... نصب کنید که نیاز به سرور لینوکس دارید و در این حالت خیلی از مواردی که با یک سرور ویندوز می توانید انجام دهید را از دست خواهید داد
برای میزبانی سایت سعی کنید به عنوان پیشنهاد به سمت شرکت ها و گروه های حرفه ای در ضمینه خدمات میزبانی وب بروید که نیازی به هزینه اضافه نداشته باشد و هاست میزبانی سایت خود را از این شرکت ها تهیه کنید
تنها برای هاست دانلود از سرور استفاده کنید
چون برای میزبانی سایت در ابتدای کار تهیه سرورمجازی :
1 - صرفه اقتصادی ندارد
2 - مشکلاتی فنی زیادی خواهید داشت و بیشتر درگیر رفع مشکلات خواهید بود تا رسیدگی به کار اصلی

پهنای باند نامحدود نیز هم هست هم نیست
که اگر در انجمن جستجو کنید توضیحات زیادی وجود دارد که توضیح مجدد زیاد جالب نیست

موفق باشید

میشه یه مقایسه مختصر از سرور های ویندوز و لینوکس بدید
یا اگه توی انجمن هست لینکشو بدید.

mehrshad.ho
August 21st, 2012, 17:51
برای میزبانی هاست اشتراکی پیشنهاد میشه
برای فایل ها سرور مجازی ویندوز پیشنهاد میدیم

همکاران هم توجه کنند اینجا تالار آموزشی هست مثل رباط آفر ندند

Warez-Host.IR
August 21st, 2012, 18:02
میشه یه مقایسه مختصر از سرور های ویندوز و لینوکس بدید
یا اگه توی انجمن هست لینکشو بدید.
سلام
مقایسه از چه نظر ؟؟
اگر با سیستم عامل ویندوز و لینوکس کار کرده باشید , تفاوت ها به همان شکل هست
دقیق اعلام کنید که چه موردی مد نظر شماست تا توضیح ارائه شود

موفق باشید

sohrab1374
August 21st, 2012, 18:06

مزیت های سرور ویندوز نسبت به لینوکس برای دانلود و اپلود

Ashkankamangar.ir
August 21st, 2012, 18:48
مزیت های سرور ویندوز نسبت به لینوکس برای دانلود و اپلود
لینوکس و ویندوز نوع سیستم عامل هست و آپلود و دانلود به چیزهای دیگه بستگی داره
در ضمن اگه برای هاست دانلود میخواید بهتره ویندوز بگیرید
البته پیشنهاد من به شما هاست هست چون سرور مجازی رو باید کار باهاشو بلد باشید