PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میدونه وضیعت کردیت کارت های رویال بانک آذربایجان چی شد؟

!@$#)_+%^"<*&%^$
August 21st, 2012, 12:04
سلام

این بانک ۱ سال پیش پول مارو هاپولی کرد و تا الان خبری نشده گفتن بانک رو بستنش انگار ورشکست شده
کسی از وضعیت این بانک الان اطلاعی نداره؟

MagicVps.Com
August 21st, 2012, 13:25
چه خبرهدوست عزیز حدود 2 ماه پیش بودگفتن این بانک مجوزش باطل کردن یا حتی ورشکست هم شده 2 ماه پیش بود شما زود 1 سال پیشش کردین

itjavani
August 21st, 2012, 13:43
پولتون رو باید تشریف ببرید اذربایجان بگیرید ... :دی

!@$#)_+%^"<*&%^$
August 21st, 2012, 16:56
چه خبرهدوست عزیز حدود 2 ماه پیش بودگفتن این بانک مجوزش باطل کردن یا حتی ورشکست هم شده 2 ماه پیش بود شما زود 1 سال پیشش کردین

یک سال پیش هاپولی شده الان ورشکست شده پست رو با دقت بخونید

MagicVps.Com
August 21st, 2012, 17:03
اخه تا حدود 2 ماه پیش بعضی همکارن داشتن کار میکردن و پرداخت انجام میدادن از اینجا اینکه مگید 1سال پیش پولتونخوردن که دیگه تا الان نشستی بعداز 1 سال فکرنکنم دستت به جای بند باهش و پولی گیرت بیاد البته باز با همکارانی که با این بانک زیاد در ارتباط بودن مشورت کنید شاید بشه پولتون زنده کرد

Drosera^Cqq47
August 21st, 2012, 17:18
کسی میدونه بگه حدود 500 دلار تو کارتمون بود نابود شده...

AvalinHost
August 21st, 2012, 17:42
کسی میدونه بگه حدود 500 دلار تو کارتمون بود نابود شده...

نابود نشده.
باید برین حضوری دریافت کنید.

!@$#)_+%^"<*&%^$
August 21st, 2012, 17:47
نابود نشده.

از شخصی که اینجا با اسم Nasa_de کار میکنه گرفتیم که کل کارت بعد یک مدت از کار افتاد ایشون گفتن مشکل از طرف بانک هست

AvalinHost
August 21st, 2012, 17:56
از شخصی که اینجا با اسم Nasa_de کار میکنه گرفتیم که کل کارت بعد یک مدت از کار افتاد ایشون گفتن مشکل از طرف بانک هست

حساب بانکی شرکت ما هم مسدود شده.
ایشون شخص معتبری هستن.
برای دریافت موجودی با خودشون تماس بگیرین به احتمال زیاد موجودی کارتتون رو میتونن دریافت کنن. وگر نه باید خودتون حضوری برین باکو

!@$#)_+%^"<*&%^$
August 21st, 2012, 18:25
حساب بانکی شرکت ما هم مسدود شده.
ایشون شخص معتبری هستن.
برای دریافت موجودی با خودشون تماس بگیرین به احتمال زیاد موجودی کارتتون رو میتونن دریافت کنن. وگر نه باید خودتون حضوری برین باکو

کسی که از بیش از ۶ ماه پیش متوجه مشکل داشتن این بانک شده و باز هم به کار خودش با این بانک ادامه داده از نظر من بیشتر منفعت طلب هست تا معتبر

AvalinHost
August 21st, 2012, 21:26
کسی که از بیش از ۶ ماه پیش متوجه مشکل داشتن این بانک شده و باز هم به کار خودش با این بانک ادامه داده از نظر من بیشتر منفعت طلب هست تا معتبر

این نظر شخصی شماست.
میتونید با خودشون تماس بگیرید.

TukaNet
August 21st, 2012, 22:20
متاسفانه اکثر افرادی که از طریق این بانک کاراشون رو انجام میدادن مستقیما با خود بانک در ارتباط نبودند
و افرادی هم که این میان واسطه بودند تا حدی سهل انگاری کردند و اکنون هم مسدولیت چندانی بر عهده نمیگیرند
به هر حال این افراد باید فکر این باشند که مواردی از این دست بیشتر به اعتبار خودشون لطمه میزنه و ادامه کارشون رو سخت میکنه

Drosera^Cqq47
August 22nd, 2012, 00:37
نابود نشده.

والا من که نمیتونم برم
کسی میتونه دریافت کنه؟
کسی هست اونجا؟
هزینه هم اگه داره بفرمایید بهتر از هیچیه

Komil
August 27th, 2012, 23:04
سلام
دوستاني كه از رويال بانك كارت داشتن از طريق نماينده رويال بانك خانم خلدي كه خواهرزاده علي جم صاحب بانك كه پولهاي مردم هاپولي كرده هستش و نسبت به انتقال پولها به باكو أقدام ميكرد ميتوانند
نسبت به استرداد مبالغ خود عمل كنند و در دادسراي ٣١ رايانه اي شكايت خود با مطرح كنند اين نزديكترين رآه است

Komil
August 27th, 2012, 23:16
سلام
دوستاني كه از رويال بانك كارت داشتن از طريق نماينده رويال بانك خانم خلدي كه خواهرزاده علي جم صاحب بانك كه پولهاي مردم هاپولي كرده هستش و نسبت به انتقال پولها به باكو أقدام ميكرد ميتوانند
نسبت به استرداد مبالغ خود عمل كنند و در دادسراي ٣١ رايانه اي شكايت خود با مطرح كنند اين نزديكترين رآه است

ehsanmoradi
September 2nd, 2012, 10:31
آخرین خبر اینه که باید برید اونجا وکیل هم قبول نمی کنن و پس از اینکه مدارک شما رو دیدن اسم شما رو یادداشت می کنن و میگن 1 ماه دیگه تماس میگیریم تا الان هم نشنیدم با کسی تماس بگیرن اگر کسی رفته اونجا لطفا اطلاع زسانی کنید تا همه استفاده کنن با تشکر. ضمنا میگن مهلت تاآخر سال میلادی هست.

ra3ou1
September 2nd, 2012, 12:45
تا آنجایی که بنده اطلاع دارم
چندتا بانک داخل آذربایجان معرفی کردند برای دریافت وجه که باید حضورا مراجعه کنید و مبلغ خود را دریافت کنید

nasa_de
September 3rd, 2012, 01:07

با سلام،
تا جایی که یادم میاد شما از ما کارتی دریافت نکردید چون الان دو دوست هستند که کارت از ما دارند و وجهشون رو ما براشون تضمین کردیم.
یکیشون در همین تاپیک حضور دارند. فکر نمیکنم شما دوست بعدی بنده باشید چرا که ایشون مرتبا تلفنی با بنده در ارتباط هستند.
ما تمامی کارتهای به نام رو از این بانک حدود یک هفته قبل از این اتفاق باطل و وجهشون رو دریافت و به مشتریان تحویل دادیم.
مستنداتش در شرکت محفوظ بوده و مکاتباتش هم موجوده.

!@$#)_+%^"<*&%^$
September 3rd, 2012, 05:26
با سلام،
تا جایی که یادم میاد شما از ما کارتی دریافت نکردید چون الان دو دوست هستند که کارت از ما دارند و وجهشون رو ما براشون تضمین کردیم.
یکیشون در همین تاپیک حضور دارند. فکر نمیکنم شما دوست بعدی بنده باشید چرا که ایشون مرتبا تلفنی با بنده در ارتباط هستند.
ما تمامی کارتهای به نام رو از این بانک حدود یک هفته قبل از این اتفاق باطل و وجهشون رو دریافت و به مشتریان تحویل دادیم.
مستنداتش در شرکت محفوظ بوده و مکاتباتش هم موجوده.

ببخشید اینو میگم واقعا دیگه خیلی رو دارین به خدا من الان حدود ۹ ماه موجودی ۲ تا کارتم که یکی ۹۶۰ دلار بوده یکی ۲ تا ۴۰ دلار بوده دارم پیگیری میکنم شما به من میل زدین که وجه به حسابتون واریز شد قبلا یعنی حدود ۲ میلیون پول امده تو حسابم من متوجه نشدم؟
مدارک بانکی رو میشه همین جا بدین؟

به هر حال بنده تصمیم گرفتم از طریق دادسرا شکایات کنم چون به هیچ عنوان دلیلی نمیبینم بی مسولیتی شما و کلاه برداری واسط شما موجب ضرر ۲ میلیونی من بشه

!@$#)_+%^"<*&%^$
September 3rd, 2012, 16:57
جناب nasa_de طرف حساب من آقای بهروز هست من پول رو به حساب ایشون ریختم از ایشون هم شکایات میکنم اینکه ایشون با شما کار میکرده و شما با یک بانکی کار میکردین که پولارو خورده هیچ ارتباطی به بنده نداره

nasermandi
September 20th, 2012, 13:20
کسی از حسین دلبری کارت رویال گرفته؟
می خواهیم جلب بگیریم

Mastercards.ir
September 22nd, 2012, 14:53
دوستان عزیز که از رویال کارت دارن میتونن به اطلاعیه ای که تو سایت گذاشته شده مراجعه کنن و مراحل پیش نهاد شده مطالعه بفرمایند

اطلاعیه مهم درباره رویال بانک آدربایجان مسترکارت-ویزاکارت-سیم کارت بین المللی-mastercard-visacard (http://www.mastercards.ir/5-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D 9%86.html)

Mastercards.ir
September 22nd, 2012, 14:57
کسی از حسین دلبری کارت رویال گرفته؟
می خواهیم جلب بگیریم

دوست عزیز ایشون که کارت صادر نکردن و فقط کارت بانکی رو خدمات میداد برای شما گرفتن! کلیه بانکهای ایران هم با رویال کار میکردن که اونا هم همین وضعیت رو دارن! جلب هم نمیتونید بگیرید ! چون جزء مسائل ورشکستگی و تحریم محسوب میشه ! لطفا صبور باشید و تا مراحل قانونی که همه دوستان پیگیر هستن طی بشه !

nasermandi
September 22nd, 2012, 23:52
آفای mastercard.ir
شما سنگ ایشون رو به سینه نزن
ایشون می دونسته بانک به فتا رفته و پول رو احد خبر داده بود که بیرون یکشه

Mastercards.ir
September 23rd, 2012, 02:23
من ایشون رو نمیشناسم ! در کل ارز کردم که مسئله اینطوری قابل حل نیست ! فقط باعث پیش آمد های بدتری میشه .
اگر قرار بود احد آمار بده به من هم میداد , ولی چون در جریان نیستم نظر بیشتری نمیدم ! انشاالله که این مسئله ختم به خیر بشه.
موفق باشین

AmirVPS
September 23rd, 2012, 10:35
من خودم حساب داشتم در خود این بانک و تونستم پول خود را برداشت کنم و یکی از دوستم (میشه گفت دوست نزدیکم) هم در این بانک پول داشت و نتونستند بره به باکو(به خاطر مشکلات کاری)، من یه فامیل دارم که در باکو زندگی می کنه بهش گفتم که به جای دوستم بره و بپرسه می تونه به جای اون از حساب برداشت کنه، و بعدش پاسپورت دوستم را خواستند دادیم و چک کردند دیدند که بله حساب داره توی این بانک ولی نمی تونیم به کس دیگری بدیم باید خودشون بیایند. این اتفاق توی یک هفته پیش بود و من می تونم بگم که دو ماهه فقط کارام پیگیری این کارا بوده، دیگه من کلا تمامی جریان رو فهمیدم، می تونم بگم دو تا راحه حل داری، باید هر چه زودتر بری باکو و اگر هم فامیلی داری یا کسی که بتونه بهت کمک کنه اونجا (لازمه چون بعضی از دوستان فقط خودشون رفته بودند و هیچی هم نمی دونستند،فقط فرم پر کرده بودند و برگشته بودند به ایران دست خالی....) اینو می گم زودتر چون فامیلم گفته که بانک که بسته شده این دفترشه که احتمالا کسانی که می ایند پولاشون داده می شه و اگر دیر بیایند این دفتر هم بسته خواهد شد، من حرف فامیلم رو مطمئن می دونم چون کلا خودشون و دوستشون هم که باکویی هست چند روزی پیگیری این کارا بودند و وضعیت بانک های باکو رو از ما بهتر می دونند، یه راحه حله دیگری هم فکر کنم هست اگه نتونی بری به باکو که می خواهم ببینم می تونم به دوستم هم از این طریق کمک کنم سفارت ایران که ایرانیان عزیز ما تو باکو کار می کنند که دوستم تو ایران باید تو دفتر خونه ای که باکو قبول می کنه یا خودشون می گن که کجا بره، دوستمون بره مشخصات رو پر می کنه می دیم به سفارتخانه ایران که تو باکو هست رسیدگی می کنه و بعدش بدون رفتن دوستم به باکو پولو از بانک بگیرند، الان یه نفر رو پیدا کردیم تو باکو که توی سفارت کار می کنه و کلا اطلاعات دقیق رو ازش می پرسم.

AmirVPS
September 23rd, 2012, 10:36
حسین دلبری می گه به من ربطی نداره( رک و پوست کنده)

AmirVPS
September 23rd, 2012, 11:15
Mastercards.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/14420/) عزیز

جالبش اینجاست که ما (150.000 - 250.000)تومان پول می دیم که برامون حساب و کارت بدند و بعد چند ماه کار نکرد که گفتند مشکل از کارت است که رفع می شه و بعد چند ماه می بینیم که کلا بسته شده بانک و زنگ می زنیم به آقای دلبری می گه ما خودمون حساب چند هزار دلاری داریم در حساب خودمون و خودمون موندیم و برید ببینید می تونین پولتون بگیرید از بانک در باکو!؟ اگر که اینجوری بود من همین الانشم می تونم به همه هم حساب و هم کارت بدم که هم مطمئن هست و تو پی پال و .... کار می کنه فرداش یه مشکل اومد بگم که از دست من کاری نمی آید و .......... خوب است که آقای دلبری حساب ما رو تو باکو باز کرد که می گه برین به باکو اگه تو انگلستان بود چی؟ می گفت برین به انگلستان اونجا فرم و پر کنید و پولتون رو بگیرین %%%%%%% من می دونم که آقای دلبری دیروز نیومده به این کار، 7-8 سالی هست که پول ما رو می گیره حساب باز می کنه درصد سود خودشو از اول می گیره هم تو حساب باز کردن و هم تو حساب پول ریختند و حالش هم خیلی خوبه از گردشش هم نمی مونه و ما می گیم مرسی آقای دلبری که کارمون رو روبراه کردی ولی اگه یه اتفاقی بیاد که همین یکی نمونه اش بود، هیچی ......... من نمی گم این آقا خوبه یا بده، من می گم پول خودشون رو بر می دارند و به دیگر کارها کاری ندارند، نمونه زیاده ... یکی از دوستام که کارت ازشون داشتند از یه سایتی اونم نرم افزار بود خریداری کرد و توی ماه دید که هی از حسابش پول کم میشه دیدند که اسپم بوده از اون سایتی که خریداری کرده بود زنگ زدیم ماجرا رو گفتیم و گفتند که به بانک بگین مشکل از این قراره و بانک مسدود کنه این اسپم رو - اگه ما بلد بودیم که به شما زنگ نمی زدیم!!!!!! حالا دست این اسپم هم درد نکنه مثل هم وطنانمون نیستند پولو یکجا بخوره، پول و 1.6$ برداشت می کرد توی 3-4 هفته پشت سر هم ، و ما کلا پول رو به یه جای دیگه زدیم

alireza21056
April 25th, 2013, 10:10
shoma shekayat kardin? aya natijeh gereftin?

alireza21056
April 25th, 2013, 10:11
age shoma shekayat kardin va jalb gereftin lotfan etela bedin ke man ham peygiri konam

alireza21056
April 25th, 2013, 10:14
man az hossein delbari gereftam age azash shekayat kardin man ro ham rahnamaii konin!

Mastercards.ir
May 29th, 2013, 15:35
با سلام

دوست عزیز بانک اعلام کرده از ماه اپریل دوباره پول مشتریان رو برمیگردونه
به سایت http://www.royalbank.az مراجعه کنید

در ضمن سرویس جدید ارائه میشه (مسترکارت 4 ساله) برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید physical VISACard ویزاکارت فیزیکی قابل استفاده در عابربانک ها و پایانه های فروش سرتاسر جهان (http://www.mastercards.ir/master3y.html)

با تشکر

Reza.exe
May 29th, 2013, 15:40
دوست عزیز بانک اعلام کرده از ماه اپریل دوباره پول مشتریان رو برمیگردونه
بعد از دو سال ؟!
کلی سود کردن اینطوری که !
به همین راحتی :|

TukaNet
May 29th, 2013, 15:46
ما که هنوز نزدیک 300 دلارمون گیر هست

کارت من ویزای مجازی بوده که از طریق آقای آقا بیگی گرفته بودم

ایشون هم تلاش خودشون رو کردند ولی هنوز نتیجه ای نداشته !

Mastercards.ir
May 29th, 2013, 15:56
متاسفانه همین طور هستش که میفرمایید !
البته زیاد هم راحت نیوده ! بانک های ایران به صورت حقوقی پیگیر این موضوع بودن و حتی رئیس بانک که متاسفانه فردی ایران اصل بوده رو هم به دادگاه بردن و قرار بازداشت صادر شد ولی با ضمانت مالی بیرون اومد . به هر حال شرایط رو هم در نظر بگیرید

Mastercards.ir
May 29th, 2013, 15:59
ما که هنوز نزدیک 300 دلارمون گیر هست

کارت من ویزای مجازی بوده که از طریق آقای آقا بیگی گرفته بودم

ایشون هم تلاش خودشون رو کردند ولی هنوز نتیجه ای نداشته !

با سلام
دوست عزیز شما دیگه از خیر پولت بگذر ! کارت مجازی بعید میدونم بشه کاری کرد ! در هر صورت هیچ کسی به جز خود شما با مراجعه حضوری نمیتونه پولی از بانک دریافت کنه

موفق باشی

Komil
August 28th, 2013, 23:40
سلام دوستان عزیز! هر کی میخواد پولشو پس بگیره باید تو ایران اقدام کنه.بانک ملی هم علیه علی جم شکایت کرده.بیشتر پول شما پیش خانم فریال خلدی هستش خیلی از بچه ها از طریق همین خانم به پولش رسیده.

Mastercards.ir
August 29th, 2013, 01:06
دوست عزیز خانم خلدی رو از کجا میشه پیدا کرد ! وقتی اسم میبرین باید اطلاعات تکمیلی هم بدین ! علی جم هم هنوز آزاده و آخرین خبر من هم اینکه این آقای متاسفانه ایرانی در امارات تشریف دارن

Komil
November 17th, 2013, 20:10
سلام دوستان عزیز :)
دوستان عزیز دقت بکنند بنده پیگیر موضوع بودم و نتیجه کلی رو خدمت شما میگم هر کی خواست میتونه استفاده کنه و نتیجه بگیره و هر کی میخواد مارکوپولو بشه خودش میدونه
1-اون دسته از دوستانی که کارتهای صادره انها توسط اذری کارت چاپ شده و توسط رویال بانک ارسال شده دارای حساب مجزا به نام و قابل پیگیری و استرداد میباشد.
2-اون دسته از دوستانی که کارتهای صادره انها توسط خود رویال بانک چاپ و ارسال شده که معمولا از سال 1390 به بعد هستش که خود رویال اقدام به چاپ کارت کرد.
این دوستان توجه بکنند:
کلاهبردار علی جم یصاحب رویال بانک یک حساب به نام خود باز کرده و تمامی کارتهای صادره به ایرانیها رو زیر مجموعه خود قرار داده در واقع کارتهای ارسالی به مشتریان هر کدام دارای حساب مجزا بوده با این تفاوت که در اصل صاحب حساب کل این آقای کلاهبردار صهیونستی بوده و با حیله بانک را ورشکسته اعلام کرد و پول ما رو بالا کشید و هم اکنون در سواحل دبی با خانواده خود در حال عیش و نوش است
این دست پرورده صهیونیستی و انگلیسی که اقامت امریکا را هم دارد با پول ایرانی ها که ***یده با یک عرب در دبی بانک رویال انوستمنت رو راه انداخته
ختم کلام: هر کس پولشو میخواد دسته جمعی و با تکی برید شکایت بکنید از علی جم از رییس دفترش خواهرزادش خانم خلدی که پول مردم و برای دایش میفرستاد.
یا اینکه برین سراغش آدم ترسویی پول مردم خوردن افتخار ی نداره این هم شماره دبی این اقا ***ه:00971509221341

ali0000
November 17th, 2013, 20:18
دارندگان این کارتها در اولین فرصت با آقای بابک زنجانی تماس حاصل فرمایند ...