PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا هزینه ثبت دامین در سایت های مختلف متفاوته

hamedset
August 20th, 2012, 11:21
چرا اینقدر تفاوت در قیمت ثبت دامین آی آر در نمایندگی های فروش هست.
مثلا سایتی رو میبینی که یک سال دامنه آی آر رو 3500 تومان میفروشه سایت دیگه 4500 تومان و سایتهای دیگه 5500 تومان , 7200 تومان
به نظر شما چرا این طوریه؟
مثلا چه فرقی بین خریدن از خود ایرنیک و یا سایت های دیگه است.

hannah
August 20th, 2012, 12:00
هیچ فرقی نداره ولی مثلا یکی خود نماینده هست میده 3500 یکی میخواد سود کنه ار نماینده میخره میفروشه 4500
یا دات کام مثلا بر اساس شارژ که نماینده پنلشو میکنه تخفیف میگیره

hamedset
August 20th, 2012, 12:37
هیچ فرقی نداره ولی مثلا یکی خود نماینده هست میده 3500 یکی میخواد سود کنه ار نماینده میخره میفروشه 4500
یا دات کام مثلا بر اساس شارژ که نماینده پنلشو میکنه تخفیف میگیره
میخوام بدونم چرا گرون می گیرن یا چرا ارزون می گیرن؟
شما میگی علت نمایندگی هستش ولی خوب ایرنیک هم نمایندگی میده. خود ایرنیک حدود 10000 تومان میده

hannah
August 20th, 2012, 18:08
نماینده ها و بقیه که واسه خودشون قیمت دارن اون ها به کنار ولی ایرنیک هم واسه این گرون تره که همه امکانات دست شماست مثلا قسمت پشتیبانی مالی و ... دیگه نماینده نمیشه مستقیم شما با ایرنیک کار میکنید

hamedset
August 20th, 2012, 18:20
نماینده ها و بقیه که واسه خودشون قیمت دارن اون ها به کنار ولی ایرنیک هم واسه این گرون تره که همه امکانات دست شماست مثلا قسمت پشتیبانی مالی و ... دیگه نماینده نمیشه مستقیم شما با ایرنیک کار میکنید
من وقتی از نماینده میگیرم دامنه رو به اسم خودمه یا به اسم نمایندگی.
یا مثلا فردا من نتونستم دامنه ام رو تمدید کنم امکان داره نمایندگی دامنه رو به اسم خودش بخره و به قیمت بالاتر به من بفروشه.

m.e
August 20th, 2012, 18:27
اگه صاحب امتیاز شما باشید به اسم خودتونه و نماینده کار نمیتونه بکنه مگر اینکه دسترسی بهش داده باشید تو بخش شناسه های آشنا که بتونه دامنه رو منتقل کنه به شناسه دیگه ای
اگر از نماینده های عتبر گرفته باشید احتمال چنین کاری نزدیک به 1 درصد هست !

hamedset
August 20th, 2012, 19:32
اگه صاحب امتیاز شما باشید به اسم خودتونه و نماینده کار نمیتونه بکنه مگر اینکه دسترسی بهش داده باشید تو بخش شناسه های آشنا که بتونه دامنه رو منتقل کنه به شناسه دیگه ای
اگر از نماینده های عتبر گرفته باشید احتمال چنین کاری نزدیک به 1 درصد هست !
برا اینکه دامنه توسط نماینده ها ثبت بشه لازم کدوم قسمت از مدیریت رابطه‌های مجاز روی همه باشه.
یه راهنمایی کلی بکنید به من اینکه کدوم بخش روی خودم نباشه میتونه دامنه انتقال داده بشه.
مرسی از جواب هاتون

hannah
August 20th, 2012, 22:40
نماینده ها همه معتبر هستند و همچین کاری رو نمیکنند ولی مثلا شرکت فراسو که هنگام ثبت خود سیستم میگه چجوری تنظیم کنید که فقط اجازه ثبت بدید اگر هم اشتباه تنظیم کردید بعد از ثبت میتونید تغییر بدید

m.e
August 21st, 2012, 01:38
برا اینکه دامنه توسط نماینده ها ثبت بشه لازم کدوم قسمت از مدیریت رابطه‌های مجاز روی همه باشه.
یه راهنمایی کلی بکنید به من اینکه کدوم بخش روی خودم نباشه میتونه دامنه انتقال داده بشه.
مرسی از جواب هاتون

باید صاحب امتیاز روی همه یا نماینده ها باشه ،
همه یعنی : همه کسایی که در ایرنیک شناسه دارن میتونن یک دامنه ثبت کنن شما رو بعنوان صاحب امتیاز معرفی کنن
و نماینده هم یعنی : همه نماینده ها میتونن بعد از ثبت یک دامنه شما رو بعنوان صاحب امتیاز اون قرار بدن
برای تمدید هم باید رابط مالی روی نماینده ها باشه
رابط فنی هم این دسترسی رو داره که دی ان اس رو از پنل خودش تغییر بده
رابط اداری هم میتونه درخواست تغییر رمز ، تغییر ایمیل و غیره رو بده ، البته بازم باید صاحب امتیاز تایید کنه
خیالت راحت باشه برادر ، نماینده ها اعتبار بالایی دارن ، مثلا mihannic ویا faraso ویا ...