PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 یا 10 مگ هاست برای تست ؟

Ashampoo
August 20th, 2012, 02:58
سلام عزیزان من یک سایت دارم که وردپرس + فروم روش نصبه که الان حدود 2 هفته هستش که راه انداریش کردم الان از یه هاستینگ که اسمش رو نمیبرم هاست گرفتم ولی سرعت خیلی کنده و هرچی تیکت میزنم پشتیبانی اصلا جواب نمیده من میخواستم بدونم اگر کسی هست که به من یه هاست 50 مگ یا 100 مگ بده برای تست 10 یا 15 روزه که اگر پشتیبانی و سرعتش خوب بود ازشون هاست بخرم کسی کست که برای تست بهم بده ؟

Ashkankamangar.ir
August 20th, 2012, 03:04
تست خیر اما بازگشت وجه داریم
https://clients.mizbansite.com/cart.php
میزبان سایت با نام تجاری "ثمین پرتو داده" به شماره ثبت 17522 فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده
تمامی سرور های میزبان سایت مجهز به وبسرور قدرتمند "لایت اسپید" می باشند که باعث افزایش سرعت لود سایت ها شده.
کنترل پنل:سیپنل آخرین ورژن
وب سرور:لایت اسپید
بکاپ گیری روزانه ، هفتگی و ماهیانه روی سروری دیگر
99.99 درصد تضمین آپتایم و امنیت
فایروال سخت افزاری
آنتی شلر قدرتمند cxs
پشتیبانی 24 ساعته واقعی از طریق تیکت ، تلفن ، چت ، منشی پیامکی
ارسال فاکتور ممهور درب منزل
تلفن تماس: ۰۲۱۴۷۶۲۶۶۴۹ پیام کوتاه:۳۰۰۰۸۰۱۴۰۰۰۰۰۱

Ashampoo
August 20th, 2012, 03:19
عزیز من برای تست میخوام

mohamad2314
August 20th, 2012, 04:06
تست روی پنل kloxo متونم بدم خدمتتون ولی cpanel نمی تونم با ما تماس بگرید
ID: mohamad3218

Ashampoo
August 20th, 2012, 04:10
ممنون عزیز ولی Cpanel میخواستم

Ashampoo
August 20th, 2012, 15:39
I-)

cartman10mpi
August 20th, 2012, 15:44
اگه یک نفر به شما تست بده باید متوجه بشید که سرویس آن چنان خوبی‌ نداره ، کسی‌ که بابت کارکنانش ، و سرورش و خدماتش زحمت کشیده نمیاد با تست دادن هم ریسک بکنه هم هزینهٔ زحماتش رو نگیره !

TARIMEHR
August 30th, 2012, 06:39
اگه یک نفر به شما تست بده باید متوجه بشید که سرویس آن چنان خوبی‌ نداره ، کسی‌ که بابت کارکنانش ، و سرورش و خدماتش زحمت کشیده نمیاد با تست دادن هم ریسک بکنه هم هزینهٔ زحماتش رو نگیره !

مورد خوبی رو ذکر کردین

بنده دفعه ی بعد که شروع به کار کردم حتما اینو آویزه گوشم میکنم

=============
به این اقا اکانت تست 24 ساعته داده شد

ایشون هم در جواب این کارمون روی هاست مورادی رو آپلود کردن و شروع به اسکن سرور کردن که دقیقا وقتی 24 ساعت ایشون تموم نشد برای سرور ابیوز انتی هک اومد

WHMCS Server Password decoder

ایجاد php.ini اختصاصی وروشن کردن موارد زیر
exec = On
shell_exec = On

MySQL Interface

تست سیم لینک توسط این شخص

========================

تصمیم گرفتم دفعه ی بعد که شروع به هاستینگ کردم:
به کسی تست ندم (سرویس تحو.یل بدم اگه مشکل از بنده بود بازگشت وجه انجام بدم)

کانفیگ سرور که مهمترین چیز هست قبل از هرکاری انجام بدم تا کسی نتونه توسط php.ini فانکشن هایی رو باز کنه

دادن تست این مشکلات رو هم داره