PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود فایل بعد از خرید انلاین

takshop
August 20th, 2012, 01:45
دوستان این امکان هست تو WHMCS (http://www.webhostingtalk.ir/f176/) که مثلا به فاکتور بزنیم که توش فایل هست مثلا یه فایلی مثل zip یا عکس و .... دیگه که یوزر بعد از پرداخت انلاین بهش دسترسی داشته باشه یعنی درواقع میشه از این سیستم به عنوان خرید فایل بعد از پرداخت هم استفاده کرد ؟ مرسی

aligoli
August 20th, 2012, 01:46
بله ، وقتی داخل محصول میری، آخرین تب !

ولی برای فروش فایل ... نه فکر نکنم جالب باشه !

takshop
August 20th, 2012, 02:20
یعنی نداره یا بچه صورته چون من میخوام قالب و یا محصولات دیگه بفروشم که به صورت فایل هست

aligoli
August 20th, 2012, 02:42
گفتم که برادر، برو داخل محصولی که ایجاد کردی، آخرین تب، میتونی فایلتو آپلود کنی، که بعد از خرید بتونن آنی دانلود کنن.

loginvps
August 20th, 2012, 03:40
اگه برای whmcs میخوای که بهتون گفتند اگه برای کار دیگه میخوای پیشنهاد میدیم از whmcs استفاده نکنید زیاد تخصصی در این زمینه نیست

sardarn
August 20th, 2012, 12:24
سلام
می تونید از اسکریپت های کارت شارژ رایگان مثل freer استفاده کنی

parsdrive
April 1st, 2013, 14:51
درود
بهتره یک پیام پس از فروش برای مشتری ارسال بشه بصورت اتوماتیک که حاوی لینک برای دانلود اون محصول باشه. برای جلوگیری از اشتراک لینک هم می تونید Protected کنید یا آدرس فایل ها رو روزانه تغییر بدید یا توکن یکبار مصرف برای دانلود ایجاد کنید.

javanco
April 1st, 2013, 17:14
میتونی از سیستم فروش فایل جداگانه ای تحت جوملا استفاده کنی و روی یک ساب دامنه بخش فروش فایل راه اندازی کنی

ali2k
April 1st, 2013, 20:05
می تونی از سیستم فروش فایل استفاده کنی کاملا تخصصی برای فروش فایل

rezaonline.net
April 2nd, 2013, 16:41
بنده اسکریپت دانلود شاپ رو نوشتم
کارگاه رضا » فروشگاه دانلود (http://rezaworkshop.ir/post/2/download-shop)
بعد از خرید فایل رو به مشتری میده
لینک دانلودی که به هر مشتری میده کاملا دینامیک و اختصاصیه و فقط 24 ساعت قابلیت دانلود داره .
در ضمن مشتری میتونه به کد پیگیری و ایمیل که وارد کرده تیکت بزنه به مدیر .
همچنین خود سیستم قابلیت مولتی درگاه داره ، یعنی میتونید همزمان از چندین درگاه بانکی برای پرداخت استفاده کنید .

اگر قصد خرید داشتید قبل از خرید تیکت بدید تا عیدی حسابتون رو مبلغی شارژ کنم .
موفق باشید

javanco
April 2nd, 2013, 19:04
اینو شما نوشتی یا ترجمه کردی؟

rezaonline.net
April 2nd, 2013, 19:24
نوشتم .

rezahesami
April 3rd, 2013, 00:10
اگر بخاین من اسکریپت اصلی pay 2 download رو خریدم می تونم به قیمت مناسب به شما هم بدم