PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط با stchost (بسیار مهم )

taghi.karimi
August 19th, 2012, 16:09
سلام و خسته نباشید!
دوستان اطلاعات تعدادی از سایت های ما روی هاست این شرکت بود که بعد از قطعی های که داشتند تضمین اپتایم دادند و... ما هم گفتیم مشکل نداره میمونیم روی سرور شما!
اما از 2 روز پیش سایت ها از دسترس خارج و از 5 روز پیش با مشکل مواجه بودند!
متاسفانه بکاپی که خود ما گرفتیم برای 12 روز قبل است که اگر بخواهیم از آنها استفاده کنیم هزینه میلیونی برای ما خواهد داشت!

از عزیزانی که با این مجموعه در ارتباط هستند خواهشمندیم که یا به اطلاع این شرکت و یا اطلاعات تماس به ما بدهند که فقط بکاپ سایت های ما را بدهند!
اطلاعاتی که از هوایز ایپی هست یک شماره تماس هست که کسی پاسخگوی آن نیست!
در صورتی که تا فردا به نتیجه نرسیم مجبورم یک سفر بریم به اصفهان و حضورا قضیه را پیگیری کنیم چون اطلاعاتی که روی سایت ها بوده بسیار برای ما مهم بوده است.

با تشکر از همه دوستان!

taghi.karimi
August 19th, 2012, 21:12
کسی این شرکت رو نمیشناسه ؟

RoobinaServer
August 19th, 2012, 21:48
بهتر بود آدرس کامل شرکت رو میگذاشتید شاید بشناسیم ، نشنیدیم تا حالا :-؟

طبق چیزی که در گوگل سرچ کردم بنده :
STC Host :: Real Time Services (http://www.stchost.ir/)

پیدا شد که سایتشون هم بالا هست و شماره تلفن هم پائین سایتشون.

امیدوارم مشکلتون حل بشه. :)

taghi.karimi
August 19th, 2012, 23:19
تشکر جناب سجادیه!
سایت خودشون فقط صفحه اولش بالاست و بقیه سایت در دسترس نیست!میتونید امتحان کنید!
شماره ها رم هم 4 روز پیش تماس گرفتیم .اصلا برای این شرکت نیست .
ایمیل هم بالای 50 تا از چندین ایمیل مختلف ارسال کردیم !
شماره های whois رو هم در آوردیم تماس گرفتیم اون ها هم مال این شرکت نیست!

من نمیدونم دلیل این کارشون چی هست!

RoobinaServer
August 19th, 2012, 23:24
کاشکی از اول قبل خرید این تلفن ها و ایمیل ها را میزدید.

به هر حال تو یاهو بنده سند تو آل کردم فکر کنم قبلا دیده باشمش یکجا اون آرمشون برام آشنا بود تو یاهو فکر کنم دیده بودم.

اگر چیزی دستگیرم شد خبرتون میکنم ...:54:

taghi.karimi
August 20th, 2012, 09:47
کاشکی از اول قبل خرید این تلفن ها و ایمیل ها را میزدید.

به هر حال تو یاهو بنده سند تو آل کردم فکر کنم قبلا دیده باشمش یکجا اون آرمشون برام آشنا بود تو یاهو فکر کنم دیده بودم.

اگر چیزی دستگیرم شد خبرتون میکنم ...:54:

سلام!
تشکر میکنم جناب سجادیه!
قبل از خرید همه موارد چک شده بود و هیچکدوم مشکل نداشت!این شرکت چند وقت پیش دو قسمت شد که بعد از اون فکر میکنم این مشکلات پیش اومده است!

alireza.076
August 20th, 2012, 10:03
در صورتی که خبری از ایشون نشد پلیس فتا رو خبر کنید زود پیگیری میکنند حتی پول هاستینگ + خسارت نیز باید پرداخت کنند
موفق باشید

saeed.spore
August 20th, 2012, 10:16
احتمالی می دم بخاطر این تاپیک پیداشون میشه

:71: من فکر کردم هاستیگ ورشکست شده ولی تو تاپیک ها بعضی ها این چند روز جواب داده بودند

RoobinaServer
August 20th, 2012, 11:31
در صورتی که خبری از ایشون نشد پلیس فتا رو خبر کنید زود پیگیری میکنند حتی پول هاستینگ + خسارت نیز باید پرداخت کنند
موفق باشید
پلیس فتا شکایت از طریق نت نمیگیره بسته فعلا و میگه فقط باید شخصا برید به پلیس فتای شهر خود مراجعه کنید.

الان ما هم یک شکایت نامه تنظیم کردیم برای یکی از مشتریان چند وقت پیش که دردسر ساز شده فعلا سایت رو بستن ناچار به دادسرا مراجعه کردیم و از اونجا پیگیریم ...

alireza.076
August 20th, 2012, 11:32
پلیس فتا شکایت از طریق نت نمیگیره بسته فعلا و میگه فقط باید شخصا برید به پلیس فتای شهر خود مراجعه کنید.

الان ما هم یک شکایت نامه تنظیم کردیم برای یکی از مشتریان چند وقت پیش که دردسر ساز شده فعلا سایت رو بستن ناچار به دادسرا مراجعه کردیم و از اونجا پیگیریم ...

خدایی چه چیز این کشورمون درست کار میکنه؟

taghi.karimi
August 20th, 2012, 12:12
سلام به همگی

والا ما هر زمان که میخواهیم سرور منتقل کنیم این هاست اینطوری میشه!ما به خاطر دیداس هایی که میشد هاست رویه مدت آوردیم رو سرور ایشون تو این مدت که از حق نگذریم هم سرویس خوب بود و هم پشتیبانی خوب بود!
اما 3باری به مشکل خوردیم که یکبار گفتند سرور منتقل کردیم!
یکبار گفتند شرکت مهرگان پارس از STCHOST جدا شد و ....
این بار که ما داشتیم 120 سرور مجازی با چند صدتا سایت را منتقل میکردیم این داشتان پیش اومد!
خودتون حساب کنید بکاپ برای 15 روز پیش هست /تا الان مجبور شدیم 2 سرور اختصاصی با هزینه بالای 1.5 میلیون تمدید کنیم فقط به خاطر اینکه نمیدونیم طرف تمدید کرده یا خیر و تعداد مشترکینی که تو این مدت اضافه شدن که هیچ اصلا خبر نداریم :d

alireza.076
August 20th, 2012, 12:33
بهترین کار اینه که تا فردا صبر کنید و به پلیس فتا گزارش کنید
موفق باشید

RoobinaServer
August 20th, 2012, 17:46
سلام به همگی

والا ما هر زمان که میخواهیم سرور منتقل کنیم این هاست اینطوری میشه!ما به خاطر دیداس هایی که میشد هاست رویه مدت آوردیم رو سرور ایشون تو این مدت که از حق نگذریم هم سرویس خوب بود و هم پشتیبانی خوب بود!
اما 3باری به مشکل خوردیم که یکبار گفتند سرور منتقل کردیم!
یکبار گفتند شرکت مهرگان پارس از STCHOST جدا شد و ....
این بار که ما داشتیم 120 سرور مجازی با چند صدتا سایت را منتقل میکردیم این داشتان پیش اومد!
خودتون حساب کنید بکاپ برای 15 روز پیش هست /تا الان مجبور شدیم 2 سرور اختصاصی با هزینه بالای 1.5 میلیون تمدید کنیم فقط به خاطر اینکه نمیدونیم طرف تمدید کرده یا خیر و تعداد مشترکینی که تو این مدت اضافه شدن که هیچ اصلا خبر نداریم :d
یه راهنمایی( البته خودتان بهتر از بنده اطلاع دارید ) :

سایتتون را روی چند سرور آپ کنید.

و دومینتان را بر روی همه سرورها ست کنید که اگر یکی به مشکل خورد آن یکی سرور کار کنه و لود بشه سایت

و برای دیتابیس هم یک سرور اصلی داشته باشید که دیگه 100% مطمئن هستید مشکلی ندارد . با این حال همش ازش آن بکاب بگیرید.

بهترین راهه برای شما که دیگه مشتریاتون سردرگم نشن : )