PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت .co

aliff
August 19th, 2012, 15:34
سلام
عیدتون مبارک
چند روز بعد از تاریخ انقضا دامنه .co شخص دیگری می تونه اون دامنه را ثبت کنه؟

saber69
August 19th, 2012, 15:48
بستگی به رجیستار داره حداقل 60 روز و حداکثر یک سال هست

payahosting
August 19th, 2012, 16:00
بستگی به رجیستار داره حداقل 60 روز و حداکثر یک سال هست
تایید میکنم مگه اینکه تیک ثبت خودکارو نزده باشند

ccm
August 19th, 2012, 21:21
باسلام و تبریک عید
دوست عزیز :
دامنه .co متعلق به کشور کلمبیاست و با پیگیری های گوگل یک دامنه جهانی شده.
دامنه بعد از گذشتن از تاریخ انقضا حدود 1 ماه به وضعیت renewperiod تغییر وضعیت می دهد.
در این مدت شما میتوانید دامنه را تمدید کنید ، در صورتی که تمدید نکنید به وضعیت pending delete تغییر وضعیت می دهد.
این دوره با توجه به رجستری فرق می کند ، اما حداقل 5 روز و حداکثر 15 روز طول می کشد ، که در این دوره صاحب دامنه اگه اشتباه نکنم در صورت تمایل به تمدید باید دو برابر هزینه تمدید را پرداخت کند.
بعد از این دوره دامنه حذف خواهد شد و ثبت برای همگان امکان پذیر است.
اگر دنبال دامنه ای هستید که نزدیک به تاریخ اتمامش است ، اصلا شک نکنید و در صورتی که به وضعیت pending delete رفت از سرویس backorder گوددی استفاده کنید، تو این روش در هر دقیقه 3 بار دامنه چک می شود و در صورت حذف دامنه ، دامنه سریع برای شما ثبت می شود.
باز هم همان طور که دوستان فرمودند ، مدت زمان از رجستری به رجستری دیگر فرق می کند.
سوالی بود در خدمت هستم
پیروز و موفق باشید

aliff
August 20th, 2012, 09:45
سلام
ممنون بابت توضیحات

اگر دنبال دامنه ای هستید که نزدیک به تاریخ اتمامش است ، اصلا شک نکنید و در صورتی که به وضعیت pending delete رفت از سرویس backorder گوددی استفاده کنید، تو این روش در هر دقیقه 3 بار دامنه چک می شود و در صورت حذف دامنه ، دامنه سریع برای شما ثبت می شود.

این سرویس backorder گوددی یعنی چی؟

ممنون

ccm
August 20th, 2012, 11:56
باسلام
سرویس backorder یکی از سرویس های مهم ثبت کننده های دامنه تو دنیا هست.
همان طور که در پست قبلی هر عرض کردم
با استفاده از این سرویس شما شانس اول ثبت دامنه مورد نظر می شین توضیح واضح تر اینکه
وقتی یه دامنه به وضعیت pending delete میره ، بعد از گذشت حدود 7 روز دامنه به طور کامل حذف می شه و امکان ثبت دوباره دامنه برای تمام افراد وجود داره و هر کسی می تونه این دامنه رو ثبت کنه.
حالا فرض می کنیم که دامنه مورد نظر شما تو این وضعیت باشه ، شما دو راه برای بدست آوردن این دامنه دارید
1- یا این که اینقدر خوش شانس باشید که وقتی دامنه حذف شد سریع برین به یکی از شرکت های ثبت دامنه تو ایران ، هزینه رو پرداخت کنید تا به صورت آنلاین سریع دامنه رو برای شما ثبت کنن.(که البته من هم همین اشتباه رو کردم و دامنه مورد نظر از دستم رفت)
2- یا این که از سرویس backorder استفاده کنی. با این سرویس به محض آزاد شدن دامنه ، دامنه مورد نظر برای شما ثبت می شه
شرکت های خیلی زیادی این سرویس رو ارائه می دن و البته هیچ کدوم تضمین نمی کنن که دامنه صد در صد ثبت بشه و همیشه می کن امکان داره کس دیگه ای سریع تر از اونا کارکنه و دامنه رو ثبت کنه.
تو دنیای دامنه ، سرعت و پول حرف اول رو میزنه ، هر کس پول بیشتر داشته باشه پیروز تر هست در صورتی که سریع هم عمل کنه.
شرکت گوددی یه شرکت آمریکایی هست که می تونم به جرعت بگم حدود 50 میلیون آدرس اینترنتی جهانی رو ثبت کرده.
با ایران هم مشکل داره ولی انصافا سرویس هاش خیلی عالی هست.
با استفاده از سرویس backorder این شرکت به شما اطمینان 90 درصدی می دم که صاحب دامنه بشین ، البته زمانی از این سرویس استفاده کنید که دامنه به وضعیت pending delete رفته باشه ، چون در صورتی دامنه در وضعیت دیگه ای باشه امکان تمدید وجود داره ، و اگه اشتباه نکنم در صورت تمدید دوباره دامنه ، فقط هزینه ثبت دامنه به شما برگردونده می شه.
اگه می خواید از این سرویس استفاده کنید و مشکل پرداخت خارج از کشور دارید ، به پیام خصوصی بفرستید تا ایمیلی یکی از دوستان که تو همین انجمن حضور داره رو بهتون بدم ، من هر وقت می خوام از سرویس های گوددی استفاده کنم از ایشون کمک می گیرم و خداوکیلی خیلی خوب راهنماییم می کنه.

aliff
August 24th, 2012, 11:57
دامنه بعد از گذشتن از تاریخ انقضا حدود 1 ماه به وضعیت renewperiod تغییر وضعیت می دهد.
در این مدت شما میتوانید دامنه را تمدید کنید ، در صورتی که تمدید نکنید به وضعیت pending delete تغییر وضعیت می دهد.

میشه بگید در کدام قسمت اطلاعات یه دامنه نشون میده وضعیت اون دامنه در چه حالتی هست؟
یه سایت که تمام اطلاعات یک دامنه رو هم نشون میده لطفا معرفی کنیید
مرسی

parsa7
August 24th, 2012, 12:04
Whois Lookup & Domain Availability Search | DomainTools (http://whois.domaintools.com)

Drhost
September 13th, 2012, 10:52
تایخ expire رو که دیدی معمولا ۴۵ روز بعدش دامنه آزاد میشه