PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد هاستینگ ! (نظر سنجی)

loginvps
August 19th, 2012, 02:42
سلام
با فروش موفق در زمینه سرور مجازی و رضایت مندی کاربرای و اسرار مشتری ها برای هاستینگ و هاست دانلود تصمیم گرفتم که یه نظر سنجی از همکارانم در این ضمینه داشته باشم
ما با با گروه خوب و پشتیبانی فنی بالا تصمیم به ایجاد هاستینگ داریم آیا به نظر شما برای ما معقول خواهد بود و ارزش سرمایه گذاری داره ؟
بهترین سرورها که استفاده میشه از ایران هست یا خارج از کشور؟
کدام دیتاسنتر پیشنهاد می شود ؟
هاست میزبانی وب یا هاست دانلود ؟

پیشاپیش تشکر از نظری که میدین.

hack2hacker
August 19th, 2012, 02:46
اگه ارزون و با کیفیت باشه مثل وی پی اس ها
خوبه
من هاست دانلود رو پیشنهاد می دم

Nevertime7
August 19th, 2012, 02:49
به نظر من خیلی نمیشه رو هاستینگ حساب باز کردم مثلا یک دیدکتد با رم 8 از SingleShop رو در نظر میگیریم.

خود سرور : 180 تومن

پرت 1 گیگ : 90 تومن

------------------------------

2 - رسیدگی خیلی بالا میخواد هاستینگ 100 برابر سخت تر از وی پی اس هست

در کل اگر کوچیکترین مشکلی پیش بیاد مشتریت میپره...

کلا ضرر هست :D

==============

سود دهی هاست دانلود ولی بیشتره

sazsaz
August 19th, 2012, 02:52
جناب بهلولی عزیز شما موفقیتی را که از سرور مجازی کسب کرده اید در هاستینگ داغون نکنید متاسفانه هاستینگ فقط دردسر سازه با سود کم
حیف است که این همه اعتبار را در پناه هاستینگ از بین ببرید من دیشب سفارش وی پی اس دادم شما فقط در عرض 11 دقیقه به من تحویل دادید کیفیت عالی و پشتیبانی عالی ولی بدون شک هاستینگ این اعتبارتون رازیر سوال می بره چون من با مشکلاتش آشنا هستم

voipsky
August 19th, 2012, 02:54
اگر به فکر منفعت بردن از هاستینگ هستید که سخت در اشتباهید چون باید بالای صد مشتری داشته باشید تا اینکه تازه مخارج رو بتونید جبران کنید
در نگاه اول میگید خوب یه سرور 2 و یا چهار ترابایت ارزون میگیرم و شروع میکنم با ماهی 150 و یا دویست تومن
اما حتی تا سه ماه اول پول سرورتون هم درنمیارید(این یک واقعیت است)
سه ماهه اول شش صد هزار تومان هزینه به اضافه اینترنت خودتون،وقت ،انرژی و . . . هزینه های جاری
الان طرف داره اینجا هاست بینهایت میده سالی 16000تومان (آخه یه آدم عاقل پیدا نمیشه بگه مرد مومن یه تعریف از هاست بینهایت به من بده وقتی تمام منابعت محدود هستند)
اونوقت به نظرت هاست رو چقدر و به چه تعداد بفروشی هزینه هات درمیاد ؟؟؟؟؟؟

ALI-US
August 19th, 2012, 02:55
بدون شک آقای بهلولی عزیز و همکاران ایشون از توانایی بالایی برخوردار می باشند
در ایجاد هاستینگ برای میزبانی وب و هاست دانلود هم بهترین خواهند بود :53:

loginvps
August 19th, 2012, 02:55
هاست دانلود چی ؟ کسی نظری داره ؟

sazsaz
August 19th, 2012, 02:57
هاستینگ هیچ سودی نداره و باز دردسر داره
بهتره کار و هزینه خود را باز بر روی وی پی اس بگذارید نتیجه بهتری خواهد داد

loginvps
August 19th, 2012, 03:00
به نظر من خیلی نمیشه رو هاستینگ حساب باز کردم مثلا یک دیدکتد با رم 8 از SingleShop رو در نظر میگیریم.

خود سرور : 180 تومن

پرت 1 گیگ : 90 تومن

------------------------------

2 - رسیدگی خیلی بالا میخواد هاستینگ 100 برابر سخت تر از وی پی اس هست

در کل اگر کوچیکترین مشکلی پیش بیاد مشتریت میپره...

کلا ضرر هست :D

==============

سود دهی هاست دانلود ولی بیشتره

کلا هاست بخوای از آمریکا بدی که نمی سرفه اونم با دیتا سنتر سینگل هاپ و ارزان فروش بسیاری از همکاران !
سرور هم باید جایی باشه که پینگ تایم مناسبی داشته باشه

loginvps
August 19th, 2012, 03:06
اگر به فکر منفعت بردن از هاستینگ هستید که سخت در اشتباهید چون باید بالای صد مشتری داشته باشید تا اینکه تازه مخارج رو بتونید جبران کنید
در نگاه اول میگید خوب یه سرور 2 و یا چهار ترابایت ارزون میگیرم و شروع میکنم با ماهی 150 و یا دویست تومن
اما حتی تا سه ماه اول پول سرورتون هم درنمیارید(این یک واقعیت است)
سه ماهه اول شش صد هزار تومان هزینه به اضافه اینترنت خودتون،وقت ،انرژی و . . . هزینه های جاری
الان طرف داره اینجا هاست بینهایت میده سالی 16000تومان (آخه یه آدم عاقل پیدا نمیشه بگه مرد مومن یه تعریف از هاست بینهایت به من بده وقتی تمام منابعت محدود هستند)
اونوقت به نظرت هاست رو چقدر و به چه تعداد بفروشی هزینه هات درمیاد ؟؟؟؟؟؟

اینی که شما میفرمایید درست . من یک مثال میزنم : من از سرور های فرانسه آمریکا یا هلند دارم مکس آی پی که به من میدند 24 تا هست سرور هم هر 24 تا vps پر بشه بازم مقدار قابل توجهی رم و منابع خالی و بی استفاده میمونه و سرور هم خلوته من گفتم مثلا یه هارد با کیفیت اضافه کنم و شروع کنم به سرویس دهی
یه اینکه من از دیتاسنتر ها پنل دارم یکی بگیرم با رم پاینتر فقط برای اینکار که فشار هم نباشه رو سرور
پیشنهاد میشه از سروری که vps دادیم برای هاستینگ استفاده بشه ؟

loginvps
August 19th, 2012, 03:11
بدون شک آقای بهلولی عزیز و همکاران ایشون از توانایی بالایی برخوردار می باشند
در ایجاد هاستینگ برای میزبانی وب و هاست دانلود هم بهترین خواهند بود :53:

خوب هاست دانلود رو دوستان ترجیح میدن تا vps دانلود ؟
من چند سال پیش سایت دانلود داشتم ترجیح دادم وی پی اس بگیرم تا هاست دانلود ! البته تجربه شخصیه
مثلا شما میخوای برای دانلود میای هاست بگیری یا vps ?؟

shivahost
August 19th, 2012, 03:25
انرژی و نیرویی که برای پشتیبانی هاست اشتراکی باید بگذارید 10 برابر انرژی فروش سرور ها می باشد. در هاست اشتراکی شما عمدتا با مشتریانی ناوارد و داغون روبرو هستید اما در سرور مشتری های شما به خیلی موارد آشنایی دارند که اقدام به سرور گرفتن کردند

loginvps
August 19th, 2012, 04:09
انرژی و نیرویی که برای پشتیبانی هاست اشتراکی باید بگذارید 10 برابر انرژی فروش سرور ها می باشد. در هاست اشتراکی شما عمدتا با مشتریانی ناوارد و داغون روبرو هستید اما در سرور مشتری های شما به خیلی موارد آشنایی دارند که اقدام به سرور گرفتن کردند

معمولا سرویس unmanage تحویل داده میشه و بر عهده خود مشتری هست ! مگر در صورتی که سرور به مشکل بر بخوره باید admin پاسخگو باشه

avalhost
August 19th, 2012, 06:49
به نظر بنده با این وضع دلار که تخیلی بالا و پایین میشه و بازار بدی که الان به دست چندین نوجوان عزیز ایجاد شده اصلا نمیصرفه به غیر اینکه پول خیلی خوبی برای تبلیغات داشته باشید
و اینکه در نظر بگیرید پول این ماه سرور میشه 280 تومن ولی بازار یکدفعه بهم میریزه ماه بعدی میشه 340 هزار تومن
اگر میتونید سرور بخرید و تو ایران کلو کنید به نظرم بهتره:75:

shivahost
August 19th, 2012, 13:54
معمولا سرویس unmanage تحویل داده میشه و بر عهده خود مشتری هست ! مگر در صورتی که سرور به مشکل بر بخوره باید admin پاسخگو باشه

سرویس میزبانی بصورت unmanage بدیم؟ به راحتی همه مشتریها می پرن! مشتری پشتیبانی می خواد. مشتری که هیچی بلد نیست! سایتش هک میشه! دیفیس میشه! پشتیبانی می خواد. بکاپ می خواد. نصب سیستم مدیریت محتوی می خواد. دامین می خواد و اصلا نمی دونه NS چی هست! اگر در این موارد بخواهید unmanage خدمات بدهید در بازار هاستینگ امروز نمی توانید رقابت کنید.

poriya_hashie
August 19th, 2012, 14:02
من vps رو به هاست دانلود ترجیح میدم

هاستینگ هم که الان دست چند شرکت هست که اگر میتونید تبلیغات گسترده کنید میگیره

البته من هاستینگ ندارم استفاده کننده هستم

loginvps
August 19th, 2012, 14:19
من vps رو به هاست دانلود ترجیح میدم

هاستینگ هم که الان دست چند شرکت هست که اگر میتونید تبلیغات گسترده کنید میگیره

البته من هاستینگ ندارم استفاده کننده هستم

تبلیغات هزینه برداره ریسکش بالاست برای هاستینگ ! هیچ وقت نمیشه مطمئن بود که میگیره یا نمی گیره

tizparvaz
August 19th, 2012, 15:07
سلام
1- اگر در نظر دارید که حالا حالا ها هزینشرو از جای دیگه تامین کنید برید سراغش
2- اگر حوصله سرو کله زدن با کاربری که چیز زیادی نمیدونه دارید برید سراغش
3- اگر حوصله سرو کله زدن تا حدود دو ماه با سرور سی پنل دارید برید سراغش
4- دیتاسنتر خوب انتخاب کنید و ارزونی رو کنار بذارید
5- هر کدوم از مئارد بالا نباشه زیاد دوم نمیارید در فروش هاست

poriya_hashie
August 19th, 2012, 15:25
تبلیغات هزینه برداره ریسکش بالاست برای هاستینگ ! هیچ وقت نمیشه مطمئن بود که میگیره یا نمی گیره

100% هزینه بردار هست
برای همین گفتم
الان هاستینگ ایران به نظر من دست 4 تا شرکت هست چون هم تبلیغات دارند هم به صورت اسپانسری با سایت های بزرگ کار میکنند

خود من اگر در توانم بود به هیچ عنوان از جای دیگه ای سرویس نمی گرفتم

الانم که هاستینگ زیاد شده فکر نمیکنم بدون تبلیغات سودی داشته باشید