PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کامل در مورد google adwords

behnam289
August 18th, 2012, 23:37
با سلام
در مورد تبلیغات در گوگل درخواست یک سری راهنمایی دارم
من قصد خرید کوپن گوگل را دارم ولی ظاهرا 100% ساسبن میشوم! برای همین قبل از خرید کپن این سوال ها را دارم

که سوال خیلی از افراد هم شیاد هست !

1-برای این که ساسبند نشویم باید چه اقداماتی بکنیم ؟(به غیر از استفاده از ای پی غیر از ایران)

2- آیا کوپن ها با هم فرق دارند ؟ ممکنه ساسبند اشکال شدن از کوپن باشه ؟(برای خرید کوپن میخوام این را بدونم)

3- افرادی که کوپن ها را ران میکنند چرا مبلغ زیادی بابت ران کردن کپن میگیرند ؟ (ایا واقعا کار خاصی انجام میدند ؟؟؟! )اگر خیر لطفا آموزش بدید چه جوری باید ران بشه ؟

4-اگر خواستیم با دلار واقعی کار کنیم خیالمن 100% راحت هست که ساسبند نمیشه ؟

psfa
August 19th, 2012, 00:03
تبلیغات گوگل ***** عزیز
بیخیالش شین

nivdata.com
August 19th, 2012, 00:08
دوست عزیز adwords که مدتی هست ***** شده تبلیغ برای خارج از ایران لازم داری؟

behnam289
August 19th, 2012, 00:11
دوست عزیز adwords که مدتی هست ***** شده تبلیغ برای خارج از ایران لازم داری؟

یعنی به طورکل تبلیغات گوگل در ایران انجام نمیشود !!! کلا تعطیل هست ؟

راستش غیر ممکنه الان خیلی سایت ها دارند استفاده میکنند برای برای داخل ایران میخوام استفاده کنم

nivdata.com
August 19th, 2012, 00:12
ببینم فیل تر کلمه بدی بود که * جاش اومد ؟ 8-|

behnam289
August 19th, 2012, 00:16
ببینم فیل تر کلمه بدی بود که * جاش اومد ؟ 8-|

خیلی ببخشید امااین ج سوال من نبود!

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟ بلاخره این همه آدم دارند تبلیغ گوگل کار میکنند

shazo
August 19th, 2012, 01:01
سلام.. عزيز تبليغ گوگل براي كاربران ايراني في ل تر شده.. عملا بنده با اين حركت دارم ورشكست مي شم.. !

شما هم بهتره بي خيالش بشين.. چرا اخه ارز از كشور خارج مي كني ؟

nivdata.com
August 19th, 2012, 09:00
چرا ورشکست می تونی بری دنبال کمپانی های دیگه تبلیغات مثل adbrite.com و همچنین میشه روی SEO کار کنی مالکین سایت دارن علاقه مند میشن چون بعد از تبلیغ گوگل راه حل مناسب بالابردن رتبه در گوگل

nivdata.com
August 19th, 2012, 09:03
در مورد راه حل تبلیغ در گوگل هم راه حل امن اینه که Gift Card بگیری . دیگه بسته نمیشه خیالت راحت . هستن کسایی که میفروشن دامنه IR هم تبلیغ نکن که شر میشه

behnam289
August 19th, 2012, 20:49
سلام.. عزيز تبليغ گوگل براي كاربران ايراني في ل تر شده.. عملا بنده با اين حركت دارم ورشكست مي شم.. !

شما هم بهتره بي خيالش بشين.. چرا اخه ارز از كشور خارج مي كني ؟

دوست عیز میلیادها دلار ارز وارد و خارج میشه از کشور ! حالا این 4 دلاری که من میدم برای کوپن.....!:65:

behnam289
August 19th, 2012, 20:51
در مورد راه حل تبلیغ در گوگل هم راه حل امن اینه که Gift Card بگیری . دیگه بسته نمیشه خیالت راحت . هستن کسایی که میفروشن دامنه IR هم تبلیغ نکن که شر میشه

با سلام وتشکر

در مورد Gift Card بیشتر توضیح بدید لطفا

و مخصوصا در مورد سایتadbrite.com که کارش چیه ؟ و چطور کمک میکنه به ما ؟

با تشکر

perswe
August 21st, 2012, 14:58
سلام دوست عزیز ،والا همونطور که دوستان گفتن تبلیغات گوگل تو ایران فی لتر شده و با آیپی ایران نمیشه سایت هایی که پیشنهاد داده بهتون رو باز کرد ، . هرچند که نشون داده میشه اما اگر کلیک کنین با پیوندها مواجه می شین ،. البته با آیپی خارج باز میشه. د حال حاظر اکثر وبمسترا ار آیپی خارج استفاده می کنن. در مورد راه هایه ساسپند نشدن ، راستش دوست من راهی وجود نداره که 100درصد ساسپند نشین ، یک اشتباه کوچیک از جانب شما ممکنه کار رو خراب کنه. البته دوستانی که در این زمینه کار کردن (مثل خودم) ، راه های بسیاری رو تجربه کردند ، اما فک نکنم کسی مایل باشه این تجربه ها رو رایگان در اختیار سایر افراد بگذاره آخه اونوقت دیگه تبلیغ کننده ها ورشکست می شن. یکسری شرایط باید رعایت بشه در استفاده و مدیریت اکانت ،، کوپن هم در حال حاظر معتبر ترین کوپن کوپن های یورویی هستند که از انگلیس دریافت میشن. یک نکته هم در رابطه با چیز پی ان بگم ،، در بعضی سایت ها نوشته با استفاده از چیز پی ان میشه کوپن دریافت کرد و یا کانت ساسپند نمیشه ، که اینم تایید نمی کنم ، . با چیز پی ان حتی نمیشه یک اکانت گوگل ساخت و حتما باید شماره همراه زد. #########################################بزود در همین تالار تعرفه هایه ویژه تبلیغات در گوگل با قیمت 20هزار تومن با کوپن 50یورویی میزنم که شامل : ایجاد اکانت ، فعال کردن اکانت ، افزودن کوپن به اکانت ، و ایجاد کمپین و در مرحله آخر نمایش تبلیغات میشه. همش رو ساپورت میکنم با همین قیمت بر عکس یکسری از دوستانی که با قیمت هایه بسیار بالا همه این کارارو میکنن. در صورت ساسپند شدن اکانت هم به شرطی که کمتر از ده روز گذشته باشه یک اکانت جایگزین میدیم رایگان. به کاربرانی که بیشتر از 400پست داشته باشن یا ازمدیران و یا از مسولان فروش قابل اعتماد باشن اول اکانت داده میشه بعد هزینه دریافت میشه. انشال تا آخر این هفته تاپیک فروش مربوط رو باز میکنم و دوستان می تونن استفاده کنن

behnam289
August 24th, 2012, 22:24
سلام دوست عزیز ،والا همونطور که دوستان گفتن تبلیغات گوگل تو ایران فی لتر شده و با آیپی ایران نمیشه سایت هایی که پیشنهاد داده بهتون رو باز کرد ، . هرچند که نشون داده میشه اما اگر کلیک کنین با پیوندها مواجه می شین ،. البته با آیپی خارج باز میشه. د حال حاظر اکثر وبمسترا ار آیپی خارج استفاده می کنن. در مورد راه هایه ساسپند نشدن ، راستش دوست من راهی وجود نداره که 100درصد ساسپند نشین ، یک اشتباه کوچیک از جانب شما ممکنه کار رو خراب کنه. البته دوستانی که در این زمینه کار کردن (مثل خودم) ، راه های بسیاری رو تجربه کردند ، اما فک نکنم کسی مایل باشه این تجربه ها رو رایگان در اختیار سایر افراد بگذاره آخه اونوقت دیگه تبلیغ کننده ها ورشکست می شن. یکسری شرایط باید رعایت بشه در استفاده و مدیریت اکانت ،، کوپن هم در حال حاظر معتبر ترین کوپن کوپن های یورویی هستند که از انگلیس دریافت میشن. یک نکته هم در رابطه با چیز پی ان بگم ،، در بعضی سایت ها نوشته با استفاده از چیز پی ان میشه کوپن دریافت کرد و یا کانت ساسپند نمیشه ، که اینم تایید نمی کنم ، . با چیز پی ان حتی نمیشه یک اکانت گوگل ساخت و حتما باید شماره همراه زد. #########################################بزود در همین تالار تعرفه هایه ویژه تبلیغات در گوگل با قیمت 20هزار تومن با کوپن 50یورویی میزنم که شامل : ایجاد اکانت ، فعال کردن اکانت ، افزودن کوپن به اکانت ، و ایجاد کمپین و در مرحله آخر نمایش تبلیغات میشه. همش رو ساپورت میکنم با همین قیمت بر عکس یکسری از دوستانی که با قیمت هایه بسیار بالا همه این کارارو میکنن. در صورت ساسپند شدن اکانت هم به شرطی که کمتر از ده روز گذشته باشه یک اکانت جایگزین میدیم رایگان. به کاربرانی که بیشتر از 400پست داشته باشن یا ازمدیران و یا از مسولان فروش قابل اعتماد باشن اول اکانت داده میشه بعد هزینه دریافت میشه. انشال تا آخر این هفته تاپیک فروش مربوط رو باز میکنم و دوستان می تونن استفاده کنن

با سلام

و تشکر از از راهنمایی خوب و عالی شما
واقعا نمیدوستم تبلیغات گوگل ***** شده!!! تازگی این جور شده ؟

من یک سوال برام پیش اومده ! ایران گوگل را تحریم کرده یا گوگل ایران را تحریم کرده
یا هر دوتاشون همدیگه را تحریم کردند !!؟؟

behnam289
August 24th, 2012, 22:26
سلام دوست عزیز ،والا همونطور که دوستان گفتن تبلیغات گوگل تو ایران فی لتر شده و با آیپی ایران نمیشه سایت هایی که پیشنهاد داده بهتون رو باز کرد ، . هرچند که ن.....

اون قسمتی که گفتید برای چیز پی ان شماره موبایل وارد بشد را بیشتر توضیح بدید لطفا چرا باید شماره موبایل داده بشه ؟ و اگر داده بشه چه اشکالی دارد ؟