PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود قالب اصلی همه سایت های ایرانی

baham
August 18th, 2012, 18:04
دوستان من می خواستم یه سایت بالا بیارم و قالب همه سایت های ایرانی را به صورت رایگان برای دانلود بگذارم
به نظرتون این کار باعث پیشرفت سایت های ایرانی میشه ؟ و جلو کلاهبرداری ها را می گیره؟
نظر خودتون بگید چون برام مهم هست

rezaei1374
August 18th, 2012, 18:08
من این کارو کردم
بعد از یک مدت پشیمون شدم
بستم سایتو
یکی دیگم بود دوستم بود
www.temprip.com
اینو وی بی ایران هک کرد بعدش دیگه بالا نیاورد سایتشو

aminreza
August 18th, 2012, 18:10
دوست عزیز ؛
از حرفم ناراحت نشید
ولی مثه این میمونه بگم من میخوام برم ماشین مردم رو ب***م تا دیگه ***ی نباشه که ماشینشون رو ب***ه !
موفق باشید

baham
August 18th, 2012, 18:27
حرف شما درسته اما الان خیلی از سایت ها دارن قالب سایت ها را می فروشن و درامد ها بالایی از این راه کسب کردن
بعد من این قالب ها را نمی خوام خودم استفاده کنم که سودی هم واسه من نداره فقط هدفم اینکه جلوی این کلاهبرداری ها را بگیرم
تا هر کسی به خودش اجازه نده این کارا را بکنه
البته این مطمئن نیستم واسه همین تو انجمن مطرح کردم تا اساتید نظر بدن و به یه نتیجه درستی برسیم
راستی کسانی که می تونن تو این زمینه کمک کنن پ خ بدن

delta
August 18th, 2012, 18:32
آخر عاقبت اینجور سایتها شما رو میبره آب خنک!! بالاخره وسط این سایتها یکی هست که جوگیر بشه و شکایت کنه و کارتون رو به برو بچ بالا بسپاره!!

soheyl_ir89
August 18th, 2012, 18:48
دوست عزیز
شما این کارو نکن
کسی که می خواد بخره باید تحقیق کنه

alireza.076
August 18th, 2012, 18:51
به نظر من این کار قانون کپی رایت رو نقص میکنه. البته توی ایران به این قانون توجه ی نمیشه اما ما خودمون حداقل عمل کنیم

rezaonline.net
August 18th, 2012, 19:00
یعنی شما میخواید قالب سایتها رو ریپ کنید رایگان بذاری واسه ملت ؟

اگه اینجوره اون خط آخر صفحه سایت منو بخون
کارگاه رضا (http://rezaworkshop.ir)

parsianweb
August 18th, 2012, 21:33
این کار شما از لحاظ اخلاقی، شرعی، قانونی و هر چی فکرشو بکنی مشکل داره

Mohammad_reza
August 18th, 2012, 23:03
:-|
قانون جرايم رايانه‌ای | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/page/2431)