PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت آنلاین صادرات و کشاورزی

asrhosting
August 18th, 2012, 15:56
سلام .
دوستان میخوام از بانک های کشاورزی و صادرات درگاه بگیرم .
میخواستم دوستان نظرشون رو در مورد درگاه بانک صادرات ( قطعی . تصویه و ... ) و همین طور در مورد درگاه کشاورزی بدن .

ممنون

rezaonline.net
August 18th, 2012, 16:21
بانک کشاورژی مگه درگاه میده؟

asrhosting
August 18th, 2012, 16:28
بانک کشاورژی مگه درگاه میده؟

سلام .
آره امروز صحبت کردم با مدیرشون :
کارمزد نداره .
عانی تصویه میکنه .
به حقیقی و حقوقی هم سرویس می دن .
بانک داریشونم یه سالی هست قوی شده !

mehdisr
August 18th, 2012, 16:51
لطفا ادرس فرم و ... بانک کشاورزی رو ارسال کنید .

اطلاعاتی که گرفتید از بانک ها رو دقیق قرار داهید تا دوستان هم در صورت نیاز استفاده کنند .

asrhosting
August 18th, 2012, 17:29
سلام .
فروم رو باید از شعبه گرفت ! بعد پرش کنید و بفرستید ( باید نماد اعتماد الکترونیکی ) رو هم داشته باشین .
با شماره 021 84894255 تماس بگیرین .

hpnn.wm
August 18th, 2012, 17:44
خوب پس کلا بی خیال
گرفتن اون نماد فقط کار خداست !!!!

Ahmad110
August 18th, 2012, 17:55
بانک صادرات هم درگاهش خوبه . تصویه روز بعد هستش ، کارمزد هم نداره ، تا الان هم مشکلی ایجاد نشده .
لینک درخواست :
شرکت کارت اعتباری ایران کیش بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات پراخت الکترونیک کشور Internet Gateway (http://www.kiccc.com/newsite/index.php?page_id=48&page=staticpage&cmd=staticpageviewgateway)

hpnn.wm
August 18th, 2012, 17:59
کسی از تجارت داره
این روزا توی صدا و سیما داره تبلیقاتش رو می کنه
کسی می دونه چطور می شه گرفت ؟

Ahmad110
August 18th, 2012, 18:10
کسی از تجارت داره
تجارت کلا بانکش مزخرفه . خودشونم میگن تو تبلیغشون بانک تجارت ، بانک فردا :d

ali2k
August 18th, 2012, 23:03
کسی از تجارت داره

از تجارت نگیر ، پولت گم میشه ...
اگر فهمیدی که میری میگیری ازشون اگر نفهمیدی که هیچی با خداست شاید یک ماه بعد بیاد حسابت شاید هم نیاد ...

ali2k
August 18th, 2012, 23:04
بانک صادرات هم درگاهش خوبه . تصویه روز بعد هستش ، کارمزد هم نداره ، تا الان هم مشکلی ایجاد نشده .
لینک درخواست :
شرکت کارت اعتباری ایران کیش بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات پراخت الکترونیک کشور Internet Gateway (http://www.kiccc.com/newsite/index.php?page_id=48&page=staticpage&cmd=staticpageviewgateway)

صادرات به حقیقی (شخص) نمیده ! من تا حالا 5 بار تلاش کردم یه خانومی مسئولشه الان اسمش یادم رفته به هیچ طریقی قبول نمیکنه که حقیقی درگاه بده !
میگه یا شرکت یا جواز کسب !
یا اینکه بری شعبه معرفی نامه بگیری که شعبه هم به مشتری معرفی نامه نمیده ! مگر اینکه یه گردش حساب بالا اونجا داشته باشی و مشتری قدیمی باشی ...

asrhosting
August 19th, 2012, 00:21
صادرات به حقیقی (شخص) نمیده ! من تا حالا 5 بار تلاش کردم یه خانومی مسئولشه الان اسمش یادم رفته به هیچ طریقی قبول نمیکنه که حقیقی درگاه بده !
یا اینکه بری شعبه معرفی نامه بگیری که شعبه هم به مشتری معرفی نامه نمیده ! مگر اینکه یه گردش حساب بالا اونجا داشته باشی و مشتری قدیمی باشی ...

بله . امروز با خانم شاهسوند صحبت کردم که قبول نکردن به حقیقی بدون جواز کسب درگاه بدن ! بهشون کامل توضیح دادم که تو ایران و بخش هاستینگش جواب کسب بی معنی هست !
کشاورزی هم رسما باید هفت خان رو رفت ( نماد اعتماد الکترونیکی ) .
موندیم چی کار کنیم .

bia2znd
August 19th, 2012, 00:31
دوستان من هنوز از هیج بانکی درگاه ندارم
در پی گرفتن درگاه بانک ملت بودم که ایمیل زدند هفته پیش فعلا در گاه به شخص حقیقی نمیدهیم
پیشنهادتون به من چیه ، من چی کار میتونم بکنم ، کدوم بانک راحت تره گرفتن درگاه؟

mehdisr
August 19th, 2012, 10:28
کسی هست که درگاه بانک پارسیان اون کار کنه که سرور خارج از ایران داشته باشه ؟

MostafaBestMan
August 19th, 2012, 11:44
سلام
ظاهرأ نماد برای تمام درگاه ها جدیدأ اجباری شده
در اقدام به درخواست درگاه از بانک پاسارگاد این پاسخ دریافت شد:

مشتری گرامی
با سلام و احترام
پیرو بخشنامه جدید مرکز تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ،معدن و تجارت سایت شما باید نماد اعتماد

الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی را به عنوان مجوز دریافت کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی دریافت این نماد به سایت www.enamad.ir (http://www.enamad.ir/) مراجعه نمایید.

البته از بانک ملت درگاه دارم که قبلأ گرفتم.اگه قانونش طوری باشه که اشخاصی هم که درگاه گرفتن بایدنماد رو کسب کنند در اینصورت باید فکر نماد باشن همه.البته فعلأ خبری نشده..

mortezaaalam
August 19th, 2012, 12:12
سلام
بانک تجارت که اصلا دور و برش نرید
بانک صادرات فوقشم گرفتیم کسی اسکریپ Whmcs دارد؟
بانک اقتصاد نوین کسی گرفته؟
بانک پارسیان که سفته چک ضامنت و ... می خواهد که نری بگیری بهتره :D
کسی از سامان هم درگاه دارد؟

alirezakhani
August 19th, 2012, 13:07
آقا بانک فقط ملت وپاسارگاد + سامان = پرداخت آنلاین مطمئن بدون دردسر جوازکسب و...1000 تا پیز دیگر آنی هم به حسابتون هستش
بانکهای خصوصی خوبه سراغ دولتی ها نرین من نرفتم - تجربه خودم رو گفتم
موفق باشید

asrhosting
August 19th, 2012, 13:11
آقا بانک فقط ملت وپاسارگاد + سامان = پرداخت آنلاین مطمئن بدون دردسر جوازکسب و...1000 تا پیز دیگر آنی هم به حسابتون هستش
بانکهای خصوصی خوبه سراغ دولتی ها نرین من نرفتم - تجربه خودم رو گفتم
موفق باشید

ملت دولتی هست !
سامان هم فقط گویا به شرکتی ها سرویس میده و کارمزد هم میگیره !
الانم بانک پارسیان خصوصی هست و 10 روزه مدام قطعه ... !

alirezakhani
August 19th, 2012, 13:30
با نک ملت با فروش سهام به ملت خصوصی اعلام شده همکارودوست عزیز
سامان هم بله کارمزد داره وباید جوازکسب داشته باشی
پاسارگارهم خوبه چون مثل ملت هستش

Ahmad110
August 19th, 2012, 18:29
خیلی عجیبه
به من اصلا گیر ندادن . من ثبت نام کردم . فرداش خودشون زنگ زدن و همش هم تاکید میکردن مدارک رو براشون پست کنم . درگاه هم بعد ارسال مدارک بعد 15 روز بهم دادن .

Ahmad110
August 19th, 2012, 18:31
سلام
بانک تجارت که اصلا دور و برش نرید
بانک صادرات فوقشم گرفتیم کسی اسکریپ Whmcs دارد؟
بانک اقتصاد نوین کسی گرفته؟
بانک پارسیان که سفته چک ضامنت و ... می خواهد که نری بگیری بهتره :D
کسی از سامان هم درگاه دارد؟
من صادرات دارم + اینکه رو whmcs استفاده میکنم .

Ahmad110
August 19th, 2012, 18:34
کسی هست که درگاه بانک پارسیان اون کار کنه که سرور خارج از ایران داشته باشه ؟
پارسیان وب سرورش با هاستهای خارج از ایران مشکل داره . عجیبه که برای هاستهای خارج از ایران یه وب سرور جدید ایجاد کردن اما وب سرور جدید هم نمیتونه هاستهای خارج از ایرانو ببینه .
پ . ن : اگه تحریم نبودیم کی از این درگاههای در پیت استفاده میکرد آخه . یا پول تو حساب نمیاد ، یا قطعه . تازه گرفتنشونم هزار جور دنگ و فنگ داره .

ali2k
August 19th, 2012, 20:57
خیلی عجیبه
به من اصلا گیر ندادن . من ثبت نام کردم . فرداش خودشون زنگ زدن و همش هم تاکید میکردن مدارک رو براشون پست کنم . درگاه هم بعد ارسال مدارک بعد 15 روز بهم دادن .

این اتفاق در چه تاریخی افتاده ؟
اوایل که تازه راه افتاده بود خودشون به موبایلم زنگ زدن گفتن بیا درگاه رو بگیر ! من گفتم باشه مشخصات رو بفرستید به ایمیلم برای پیاده سازی برنامه اش و فرم درخواست رو ... ایمیل هم کردن من پیگیری نکردم :دی
یکسال بعد که من رفتم درگاه رو بگیرم دیگه به حقیقی نمیدادن ...

asrhosting
August 20th, 2012, 15:51
دوستان که درگاه پارسیان دارن و مشکل داره درگاهشون لطفا آدرس سایت هاشون رو بهم بدن
اینا پشتیبانیشون اصلا قبول نمی کنه که درگاه مشکل داره متآسفانه سیستم ما هم سما هست و وقتی درگاه از کار می افته سایتم از کار می افته ( بنازم به برنامه نویس ایرانی که رو سفیدمون می کنن )
حال ساپورتشون قبول نمی کنه قرار شد چند تا از همکاران رو بهشون معرفی کنم که همین مشکل رو دارن برن ببینن می تونن فاکتور رو پرداخت کنن یا نه !

ممنون می شم دوستان همکاری کنن ...

ParsWebIT
August 20th, 2012, 16:09
سلام .
دوستان میخوام از بانک های کشاورزی و صادرات درگاه بگیرم .
میخواستم دوستان نظرشون رو در مورد درگاه بانک صادرات ( قطعی . تصویه و ... ) و همین طور در مورد درگاه کشاورزی بدن .

ممنون

مگه قحطی گیت وی اومده که از این 2تا بانک میخواین بگیرین؟
از ملت - سامان-پارسیان بگیرین همشون خوبن

asrhosting
August 20th, 2012, 16:12
مگه قحطی گیت وی اومده که از این 2تا بانک میخواین بگیرین؟
از ملت - سامان-پارسیان بگیرین همشون خوبن
از ملت دارم برا هاست داخل ایرانم ولی ملت برا هاست خارج ایرانم مشکل داره . سامان شرکتی نیستم نمی تونم بگیرم و پارسیان هم الان دو هفته اس مشکل داره .

mehdisr
August 20th, 2012, 16:48
دوستان که درگاه پارسیان دارن و مشکل داره درگاهشون لطفا آدرس سایت هاشون رو بهم بدن
اینا پشتیبانیشون اصلا قبول نمی کنه که درگاه مشکل داره متآسفانه سیستم ما هم سما هست و وقتی درگاه از کار می افته سایتم از کار می افته ( بنازم به برنامه نویس ایرانی که رو سفیدمون می کنن )
حال ساپورتشون قبول نمی کنه قرار شد چند تا از همکاران رو بهشون معرفی کنم که همین مشکل رو دارن برن ببینن می تونن فاکتور رو پرداخت کنن یا نه !

ممنون می شم دوستان همکاری کنن ...

من صحبت کردم . خودشون قبول دارن که مشکل داره . اونم مشکل بیان کردم دوست عزیز که برای ssl هست . همون https .
الان پورت های مخابراتی به شدت کنترل میشه و تاثیر داشته بر پروتکل ssl .
نمیشه همه رو تقصیر بانک انداخت . چون یه نوع *****ینگ هست .
ما باید به دنبال دوستانی باشیم که الان داره درگاه اونها داره کار میکنه .
ببنیم هاست اونها در کجا هست . چون خودم در سرورهای ایران دارم و درگاه داره بدون مشکل کار میکنه .
دوست عزیز کسی و پیدا کن که درگاه داشته باشه و سرور اون خارج از ایران باشه .

asrhosting
August 20th, 2012, 17:11
من صحبت کردم . خودشون قبول دارن که مشکل داره . اونم مشکل بیان کردم دوست عزیز که برای ssl هست . همون https .
الان پورت های مخابراتی به شدت کنترل میشه و تاثیر داشته بر پروتکل ssl .
نمیشه همه رو تقصیر بانک انداخت . چون یه نوع *****ینگ هست .
ما باید به دنبال دوستانی باشیم که الان داره درگاه اونها داره کار میکنه .
ببنیم هاست اونها در کجا هست . چون خودم در سرورهای ایران دارم و درگاه داره بدون مشکل کار میکنه .
دوست عزیز کسی و پیدا کن که درگاه داشته باشه و سرور اون خارج از ایران باشه .

الان هر هر کی رو دیدم دچار مشکل هست . ( به غیر یکی از دوستان که سرورش آلمان بود )
بانک اصلا قبول نمیکنه که مشکل ندارن و می گین مشکلی باشه از سروره شماس نه مخابرات یا ما !

Ahmad110
August 20th, 2012, 17:31
این اتفاق در چه تاریخی افتاده ؟
اوایل که تازه راه افتاده بود خودشون به موبایلم زنگ زدن گفتن بیا درگاه رو بگیر ! من گفتم باشه مشخصات رو بفرستید به ایمیلم برای پیاده سازی برنامه اش و فرم درخواست رو ... ایمیل هم کردن من پیگیری نکردم :دی
یکسال بعد که من رفتم درگاه رو بگیرم دیگه به حقیقی نمیدادن ...

آره ، همون اوایل گرفتم . البته من با صادرات خیلی کار میکنم چون نزدیک مغازمه ، همه کارای فیزیکیم با اون بانکه .
پ . ن : یه دختره هر روز زنگ میزد از ایران کیش ، منم مجبور شدم این مدارکو آماده کنم ، چون واقعا واسم سخت بود مدارک رو ببرم دادگستری برابر اصل کنم . :d

Ahmad110
August 20th, 2012, 17:39
الان هر هر کی رو دیدم دچار مشکل هست . ( به غیر یکی از دوستان که سرورش آلمان بود )
بانک اصلا قبول نمیکنه که مشکل ندارن و می گین مشکلی باشه از سروره شماس نه مخابرات یا ما !
پارسیان مشکل داره . سرور ما هم آلمانه و نمیتونه وب سرور پارسیانو ببینه .
کلا بین بانکها از همه بهتر پاسارگاده . واقعا بی نقص هستش درگاش + اینکه پنل مجزا برا تراگنشها میده که حتی اگه تو کال بک مشکلی پیش بیاد از اونجا میتونی تراکنش رو ببینی که موفق بوده یا ناموفق .
به آی پی هم حساس نیست .

m.e
August 20th, 2012, 18:15
صادرات به حقیقی نمیده ، کشاورزی هم باید ببینیم درگاهش چطوریه ، میشه براش ماژول نوشت یا نه
پاسارگاد و من یک هفته هست درخواست دادم ، گفتن باید نماد بگیری ، چون قبلا درخواست نماد داده بودم ، پیگیر شدم با هزار و یک بد بختی یدونه موقت گرفتم ، حالا بانک به اسم صاحب دامنه و اسمی که در قرارداد هست گیر داده ، دامنه و نماد به اسم برادرمه و قرارداد به اسم خودم ، موندیم چیکار کنیم با این قوانین دست و پا گیر بیخودی که هیچ نکته مثبتی نداره
پارسیان هم که درخو.است دادیم زنگ میزنیم جواب نمیدن ،
استارتر عزیز اگر مستندات کشاورزی رو داری لطفا اینجا پیوست کن ببینیم میشه ماژول براش نوشت یا نه

sniper000man
August 20th, 2012, 18:36
والله منم مثل شماها میخوام بگیرم اما هیچ چی به هیچ چی قبل از اینکه هم بانک ملت به اشخاص حقیقی نده یعنی اون موقع که میداد من رفتم بانک اصلی (ملت) استان سند شش دانگ هم برده بودم با قسمتانفور ماتیک درخواست دادم هزار چون چرا دادن بنده هم باهاشون یه دعوا کردن فرستادن پیش ریس بازم دعوامون شد خلاصه هر کاری هر ترفندی هر حرفی ندادن که ندادن بعد فهمید که باید از طریق به پرداخت میگرفتم که بهشون زدم اونام گفتن بانک قوانین جدید وضع کرده باید منتظر باشد که بعدم این ماجرا

rezaonline.net
August 20th, 2012, 18:54
اگر چنانچه هنوز نتونستید درگاه بگیرید در گاه واسط paypaad وابسته به پاسارگاد به نظرم خوب باشه .

خلاصه اینکه اندکی صبر سحر نزدیک است .

Ahmad110
August 20th, 2012, 19:03
paypaad خوب نیست ، اول اینکه کارمزد میگیره و مشکل دومش تو دیر واریز کردن مبلغ به حسابه .
کلا این درگاه هم داستانی شده برای ما
پ . ن : سحر کجا بود برادر ، سر ظهره :d

rezaonline.net
August 20th, 2012, 19:36
میشه یه کاری کرد ، چند نفری یه چند تا درگاه بگیرید ، یه درگاه واسط درست کنید و همتون استفاده کنید ، یکی مسئول واریز بشه .
یه پرداخت واسط کوچولو بدون کارمز:x

arkahost
August 20th, 2012, 20:36
فقط درگاه ملت

Ahmad110
August 20th, 2012, 20:43
میشه یه کاری کرد ، چند نفری یه چند تا درگاه بگیرید ، یه درگاه واسط درست کنید و همتون استفاده کنید ، یکی مسئول واریز بشه .
یه پرداخت واسط کوچولو بدون کارمز:x

بله اما بحث سر اعتماده و اینکه ممکنه مسئول واریز یهو ناپدید شه . :d

rezaonline.net
August 20th, 2012, 20:50
من حاضرم بهم اعتماد کنید .
قول میدم تا وقتی که حساب حسابی پُر پُر نشده ناپدید نشم .
البته بعد از ناپدید شدن به همتون پیامک میزنم .
:71:

ولی جدا از شوخی 3 نفری و 4 نفری آشنا اینکارو کنید بهتره .

asrhosting
August 21st, 2012, 00:10
صادرات به حقیقی نمیده ، کشاورزی هم باید ببینیم درگاهش چطوریه ، میشه براش ماژول نوشت یا نه
پاسارگاد و من یک هفته هست درخواست دادم ، گفتن باید نماد بگیری ، چون قبلا درخواست نماد داده بودم ، پیگیر شدم با هزار و یک بد بختی یدونه موقت گرفتم ، حالا بانک به اسم صاحب دامنه و اسمی که در قرارداد هست گیر داده ، دامنه و نماد به اسم برادرمه و قرارداد به اسم خودم ، موندیم چیکار کنیم با این قوانین دست و پا گیر بیخودی که هیچ نکته مثبتی نداره
پارسیان هم که درخو.است دادیم زنگ میزنیم جواب نمیدن ،
استارتر عزیز اگر مستندات کشاورزی رو داری لطفا اینجا پیوست کن ببینیم میشه ماژول براش نوشت یا نه

سلام .
والا به منم ندادن و گفتن برو نماد بگیر بعد بیا بهت نمونه کد بدیم برو برنامه نویسی کن .
مشکل من الان با پارسیان هست که واقعا آبرو ریزی بزرگی در اومده مدیراش هم قبول نمی کنن که سرورشون خارج ایران قابل دیدن نیست و کاری نمی کنن.

m.e
August 21st, 2012, 01:44
سلام .
والا به منم ندادن و گفتن برو نماد بگیر بعد بیا بهت نمونه کد بدیم برو برنامه نویسی کن .
مشکل من الان با پارسیان هست که واقعا آبرو ریزی بزرگی در اومده مدیراش هم قبول نمی کنن که سرورشون خارج ایران قابل دیدن نیست و کاری نمی کنن.

من پارسیان رو تو 2 سرور مختلف یکی ایران و یکی آلمان دارم ، یعنی سایت مشتری هام هست ، هر دو بخوبی کار میکنن مشکلی ندارن ، اگه یه هاست ایران بگیری شما مشکلت حل میشه اما پارسیان یک مشکلی داره اینه که رمز دوم رو باید 5 رقم بزنی مثلا من کارت ملت دارم رمز دومش 4 رقمه از پارسان نمیتونم استفاده کنم ، در مجموع بهترین گزینه ملت هست ، یعنی بود الان قوانین بدی گذاشته به حقیقی درگاه نمیده ، پاسارگاد هم عالیه ولی خب نماد میخواد ، اصلا این نماد اعتماد هم ماجرایی شده برای ما

alireza.076
August 21st, 2012, 01:51
به نظر شما بانک ملی چطوره؟ کسی در موردش چیزی نگفت در تاپیک و کسی هم ندیدم که داشته باشه!!

asrhosting
August 21st, 2012, 10:27
به نظر شما بانک ملی چطوره؟ کسی در موردش چیزی نگفت در تاپیک و کسی هم ندیدم که داشته باشه!!

سلام .
از ملی نداشتم ولی از من میشنوید طرف بانک ملی اصلا نرین ! وحشت اور هست برخوردشون ... اینترنت بانک ملی هم اصلا تعریفی نداره ...
تو بانکی که 3000 تا اختلاس میشه این پوله باید از یه طریقی جبران بشه که مشتری هاش در خطر ... هستن !

hannah
August 21st, 2012, 11:19
شنیده بودم فقط به کسایی که گردش مالی بالایی دارن میده ملی

bia2znd
August 21st, 2012, 14:17
بانک ملی امروز صبح اقدام کردم
سه تا فرم داشت پر کردم
فقط یه نامه از صنف خواست ، که به صنف مراجعه کردم ، گفتن فردا بیا اماده است
فردا هم گفتن ابن فرمها و نامه ها رو ببرم مرکز انفورماتیک شون !!!
اگه موفقیت آمیز بود خبر میدم
اسکریپت whmcs براش وجود داره؟

alireza.076
August 21st, 2012, 14:23
بله. من خیلی مشاهده کردم

bia2znd
August 21st, 2012, 17:52
اسکریپت به صورت رایگان هست برای whmcs ؟ اگه
اره لینک دانلود بدین لطفا.

alireza.076
August 21st, 2012, 17:55
متوجه نشدم. اسکریپ رایگان چه چیزی برای whmcs

bia2znd
August 21st, 2012, 22:47
ببخشید کامل ننوشتم ، اخه مربوط به نوشته قبلش بود
اسکریپت (یا ماژول ) گیت وی بانک ملی برای whmcs کجا موجود است ؟

alireza.076
August 21st, 2012, 23:28
چند باری توی سایت ها مشاهده کردم ولی نیاز نداشتم دانلود نکردم. باید بگردید یا به قیمت 20 تومن خریداری کنید