PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامنه سایت چقدر به سایت صدمه میزنه

blog
August 18th, 2012, 10:52
تغییر دامنه سایت تا چقدر به سایت صدمه میزنه
مثلا دامنه ام دات کامه اما چون هاستینگ پنلشو به من نداده و من اون موقع تازه کار بودم الان شنیدم هاستینگم درشو بسته اما هاست من بدون ایراد کار میکنه اما میخوام دامنه اشو ای ار کنم میخوام بدونم این تغییر دامنه به سایت خیلی ضربه میزنه

shivahost
August 18th, 2012, 10:55
ضرر که میزنه....

اگر سایت را در گوگل وب مستر ثبت کرده باشید می توانید همانجا سایت جدید را هم ثبت کنید و در تنظیمات دامین قبلی به گوگل بگید که این سایت move شده و سایت قدیم را هم ریدایرکت 301 کنید به آدرس جدید...

netbaran
August 18th, 2012, 12:35
بله کاملا با شیوا هاست موافقم ...

DVBBaz
August 18th, 2012, 13:11
ضرر که میزنه....

اگر سایت را در گوگل وب مستر ثبت کرده باشید می توانید همانجا سایت جدید را هم ثبت کنید و در تنظیمات دامین قبلی به گوگل بگید که این سایت move شده و سایت قدیم را هم ریدایرکت 301 کنید به آدرس جدید...

در تکمیل فرمایشات همکار عزیزم بگم که این روش بهترین روشه ....
البته مدتی طول می کشه لینها با دامنه جدید ایندکس بشه ، اما ضرر کمتری خواهد دید ....

reza*
August 18th, 2012, 16:01
اگر منظورتون این هست که به مطالب سایت آسیب میزنه یا نه یا اینکه در محتوای سایت اختلال ایجاد میکنه باید بگم بستگی به اسکریپت سایت هم داره
یه بار اسکریپت فروشگاه سازمون قاطی کرد یکم وقت باید میذاشتی تا درست بشه