PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی مرکز مانیتورینگ !

aligoli
August 17th, 2012, 21:45
برای مانیتورینگ کردن سرور ها، یعنی راه اندازی سیستم مانیتورینگ، باید چه مراحلی رو طی کرد ؟

اسکریپت خاصی داره ؟
رایگانه ؟
هزینه داره ؟

------------

من یه سایتی رو پیدا کردم که نمایندگی میده ، اما از قیمت هاش سر در نیاوردم، خواستم ببینم شما با این سایت آشنایی داری و هزینه هاش چطوری هست ؟

نمایدگی فروش سیستم مانیتورینگ - Hyperspin سرویس مانیتورینگ وب سایت و سرور اختصاصی (http://www.hyperspin.com/fa/reseller.php)

برای گرفتن رسیلری 30 دلار میدی و بقیه موارد ، دقیقه ای هست ... خواستم ببینم دقیقه ای یعنی چی ؟

j4b3r
August 17th, 2012, 21:49
با 30 دلار حساب رو فعال میکنند
بعد پکبج های اون ها رو شما می فروشید به هر قیمتی که خواستید
بعد قیمتی که به شما تخیفی داده اند رو از شما میگیرن
مثلا
این رو خودش میدن 7 دلار
مدت زمان مانیتورینگ 2-min
( 2 دقیقه یک بار سابت رو چک میکنه)
و قیمت نمایندگی شما USD $3.57 - USD $5.95 هست.

aligoli
August 17th, 2012, 22:02
بعد به صورت چند وقت هست ؟ یک سال، یک ماه ؟

مثلا اکانتی که میدیم، یک ماه هر دو دقیقه سایت یا سرورشون رو مانیتور میکنه ؟

چون مدتی نزده ... یا اینکه برای هر دو دقیقه باید 5 دلار پرداخت کنیم ؟

Hostpolis
August 17th, 2012, 22:08
ما برای دیتاسنتر خودمون نمونه این سیستم رو راه اندازی کردیم و قابلیت سرویس به بیرون رو هم داریم.

این سرویس رو برای خودتون لازم دارید یا صرفا در کار فروشش تمایل دارید فعال باشید؟

aligoli
August 17th, 2012, 22:46
تمایل دارم اول با سیستم و نحوه کار آشنا بشم ، اگر به صرف بود صرفا در کار فروش و استفاده شخصی ، اگر نبود که استفاده شخصی ... خوشحال میشم اطلاعات بیشتر قرار بدید .

Hostpolis
August 18th, 2012, 00:02
ما تا بحال فروش بیرون نداشتیم و قیمت گذاری هم نکردیم.

و فکر بدی نمیدونم که از این سیستم بهره برداری عمومی بشه چرا که این قابلیت رو داره. فقط ما وقت و فردی رو نداریم که روی فروش این سرویس کار کنه. شما پیشنهادی دارید؟

aligoli
August 18th, 2012, 02:32
ما تا بحال فروش بیرون نداشتیم و قیمت گذاری هم نکردیم.

و فکر بدی نمیدونم که از این سیستم بهره برداری عمومی بشه چرا که این قابلیت رو داره. فقط ما وقت و فردی رو نداریم که روی فروش این سرویس کار کنه. شما پیشنهادی دارید؟

راستش من اول باید ببینم سیستم چطوری هست، نحوه کارش، قیمت هاش ، اینارو اگر می تونید توضیح بدید، در ایمیل یا اینجا یا یاهو یا جی تلک ، من اگاهی پیدا میکنم و بعد شرایط و یا میزایا رو برای من بگید من هم بدم نمیاد براتون بازاریابی کنم .

Hostpolis
August 18th, 2012, 02:48
لطفا مشخصاتتون رو (نام، ایمیل، شماره تماس) برای من پیام خصوصی کنید.

براتون لیست رو ارسال میکنم.

loginvps
August 18th, 2012, 04:15
اگه میشه اینجا هم بزارین که بقیه هم ببینن شاید ما هم خواستیم
بعد ای نی شما میگین تو دیتاسنتر ها بکار میره دیگه؟ دیتاسنتر این موضوع رو قبول میکه ؟
خود دیتا سنترها چنین امکانی ارئه میدن ؟

Hostpolis
August 18th, 2012, 04:27
اگه میشه اینجا هم بزارین که بقیه هم ببینن شاید ما هم خواستیم
بعد ای نی شما میگین تو دیتاسنتر ها بکار میره دیگه؟ دیتاسنتر این موضوع رو قبول میکه ؟
خود دیتا سنترها چنین امکانی ارئه میدن ؟

ما چند مدل سرویس مانیتورینگ داریم در دیتاسنتر، نرم افزارهایی که صرفا Alert میدن. مایکرو کنترلرهای مربوط به میزان رطوبت و دما و فشار هوای راهروی سرد و راهروی گرم و....

دیتاسنترها سیستم های متمرکزی رو استفاده میکنند مثل Nagios یا Solarwinds برای آپتایم. ما این رو صرفا به عنوان یه پروژه که وقتی خودمون سرور اجاره میکردیم درست کردیم و هیچ وقت فکر تجاری کردنش رو نداشتیم چرا که امکاناتش رو نداشتیم. الان این امکان رو داریم چون دیگه اختصاص دادن یه سرور به اینکار بهمون فشار مالی نمیاره و میتونیم یه مدت ساپورت کنیمش تا به درآمد زایی برسه. ولی همونطور که گفتم فرم کار ما به شکلی هست که امکان بازاریابیش رو خودمون نداریم.

چشم، اینجا منتشر میکنم امکانات رو.

loginvps
August 18th, 2012, 04:39
ما چند مدل سرویس مانیتورینگ داریم در دیتاسنتر، نرم افزارهایی که صرفا Alert میدن. مایکرو کنترلرهای مربوط به میزان رطوبت و دما و فشار هوای راهروی سرد و راهروی گرم و....

دیتاسنترها سیستم های متمرکزی رو استفاده میکنند مثل Nagios یا Solarwinds برای آپتایم. ما این رو صرفا به عنوان یه پروژه که وقتی خودمون سرور اجاره میکردیم درست کردیم و هیچ وقت فکر تجاری کردنش رو نداشتیم چرا که امکاناتش رو نداشتیم. الان این امکان رو داریم چون دیگه اختصاص دادن یه سرور به اینکار بهمون فشار مالی نمیاره و میتونیم یه مدت ساپورت کنیمش تا به درآمد زایی برسه. ولی همونطور که گفتم فرم کار ما به شکلی هست که امکان بازاریابیش رو خودمون نداریم.

چشم، اینجا منتشر میکنم امکانات رو.

حرف شما درست ولی یک مسئله میمنونه اونم اینکه دیتاسنتری که من میخوام رو شما چطور میتونید ساپورت کنید ؟!
مثلا من از لوکشن فرانسه بخوام و چنین درخواستی داشته باشم ؟ !

Hostpolis
August 18th, 2012, 04:43
شما آی پی سرور رو در سیستم ما ثبت میکنید و سرورهای ما، هر جای دنیا که باشن، مثلا هر 2 دقیقه یکبار یک ping request یا arp میفرستن به اون آی پی و یا پورت.

در صورتیکه acknowledge درخواست برگشت، یعنی سرور شما آپ هست. در غیر این صورت سرور ما به شما ایمیل یا اس ام اس میده.

loginvps
August 18th, 2012, 04:52
شما آی پی سرور رو در سیستم ما ثبت میکنید و سرورهای ما، هر جای دنیا که باشن، مثلا هر 2 دقیقه یکبار یک ping request یا arp میفرستن به اون آی پی و یا پورت.

در صورتیکه acknowledge درخواست برگشت، یعنی سرور شما آپ هست. در غیر این صورت سرور ما به شما ایمیل یا اس ام اس میده.

کم پیش میاد سرور آف بشه . منظور شما از مانیتورینگ همین بود ؟
خوب حالا قیمت رو اگه میشه برای منم پیام خصوصی کن یا تو تاپیک بزارین