PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی پی تیبل و فایروال

1Mizban
December 7th, 2009, 19:48
سلام دوستان
روی یه وی پی اس که با Openvz مجازی شده میخوام فاروال نصب کنم
البته قبلش بگم که درخواست تنظیمات آی پی تیبل رو به سنتر دادم و بهم ایمیل داده که انجام شده

حالا نصبش کردم وقای وضعیت آی پی تیبل رو چک میکنم

این ارور رو میده

Testing ip_tables/iptable_filter...OK
Testing ipt_LOG...OK
Testing ipt_multiport/xt_multiport...OK
Testing ipt_REJECT...OK
Testing ipt_state/xt_state...OK
Testing ipt_limit/xt_limit...OK
Testing ipt_recent...FAILED [Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for PORTFLOOD feature
Testing ipt_owner...OK
Testing iptable_nat/ipt_REDIRECT...FAILED [Error: iptables: Unknown error 4294967295] - Required for MESSENGER feature

RESULT: csf will function on this server but some features will not work due to some missing iptables modules [2]

میخوام بدونم اگه فایروال رو فعال کنم مشکل ساز میشه و وی پی اس رو دون میکنه ؟
یه بار این کار رو کردم ( پارسال ) وی پی اس دون شد و دیگه بالا نیومد از تو کریت کرده بودند برام البته اون موقع ایت نتظیمات رو چک نکرده بودم

1Mizban
December 9th, 2009, 14:45
کسی نظری نداره ؟
فعال کنم مشکل ساز نمیشه ؟

PDhost.net
March 20th, 2010, 00:35
ببینید من هم همین مشکل رو داشتم . با فعال کردن قاعدتا نباید به مشکل خاصی بخورید که نیاز به rebuild کردن پیش بیاد.
شما فقط باید در سرور اصلی ماژول های ipt_recent , ipt_REDIRECT رو فعال کنید ...

لینک زیر رو مطالعه کنید گفتن که چه کار باید کنید ...
KB Parallels: How do I install APF firewall into the VE? (http://kb.parallels.com/article_130_875_en.html)

البته این برای APF هست اما تا شماره 2 رو شما روی سرور اصلی انجام بده برای CPF هم مشکلت حل میشه ...